Hij mept vooral zichzelf in de rondte.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:29 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Kimi is goatachtig bezig, maar George zit ook gewoon, ja ik ga het gewoon zeggen:
in de hoek waar de klappen vallen. Kan er niet omheen!
Toto was best aardig over George, die ziet ook liever 2 blije rijders.quote:Op zondag 7 juni 2026 20:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij mept vooral zichzelf in de rondte.
Los daarvan, Toto zal ook snel op de bandwagon van Kimi springen en Russell negeren want die is op route om alle records van Verstappen te gaan breken. En Toto vindt niks mooier dan een recordmeister in zijn team.
Totdat Russell motorstanden moet gaan testen voor Kimi zodat die laatste kampioen moet worden. Uiteindelijk is een tweede rijder voor Toto ook gewoon bijzaak. Russell in een Bottas rol lijkt me echt super lachen.quote:Op zondag 7 juni 2026 20:14 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Toto was best aardig over George, die ziet ook liever 2 blije rijders.
Dat eerste vind ik meevallen. Veel doet die niet fout behalve de pace niet (altijd) hebben. Ja vandaag even een lijntje afgesneden, en dat leverde hem "dankzij" de managing van het team een puntloos weekend op. Heel raar om hem niet die 5s te laten serven, benieuwd wat daar de achtergrond van is.quote:Op zondag 7 juni 2026 20:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Hij mept vooral zichzelf in de rondte.
Los daarvan, Toto zal ook snel op de bandwagon van Kimi springen en Russell negeren want die is op route om alle records van Verstappen te gaan breken. En Toto vindt niks mooier dan een recordmeister in zijn team.
We moeten dus geloven dat Red Bull in een paar jaar een fabriek bouwt en vervolgens een eerste motor die beter is dan reeds lang gevestigde fabrikanten met een historie als Mercedes, Ferrari, Audi en Honda kunnen leveren.quote:Op zondag 7 juni 2026 20:20 schreef gbm het volgende:
Gelukkig mag Mercedes hun motor upgraden....
https://www.the-race.com/(...)a-decision-revealed/
Omdat ze van te voren gewaarschuwd waren verwacht ik dat ook niet.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
daar gaat toch niets mee gebeuren
Als je de bocht naar de pit entry afsnijdt, waar ze van te voren voor gewaarschuwd waren.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Wat lief
Het is ook vreemd, hoe kan je speeding krijgen terwijl je niet aan het speeden bent 🤔
Van zijn interview na afloop begreep ik elk geval al niks. Emoties enzo snap ik allemaal, maar iemand die altijd vooraan staan om op regels te wijzen en anderen de maat neemt die dan tijdens en ook tijdens een onderbreking zo aan het foeteren is op toegepaste regels en die na afloop (nadat men min of meer bewust en penalty niet heeft ingelost) de conclusie trekt dat terugzakken van P3 naar P14 veel te zwaar is.. Sorry hoor, maar dan heb je het echt even niet meer onder controle. Dit is in het verleden bovendien al zo vaak voor gekomen. Ja, na een SC zijn tijdstraffen zwaar. Het zij zo, zo werkt het systeem. En voor Mercedes is dan nog extra verzwarend dat ze gewoon de straf niet bij de pitstop hadden gepakt. Dan krijg je een DT en dat maakt het allemaal nog erger. Gewoon dom, gewoon de hand in eigen boezem steken op zo’n moment. Maar dat doet hij dus niet.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het begint met zelf minder fouten maken
Ford is ook geen misselijke hoor. Wel eens van Cosworth gehoord?quote:Op zondag 7 juni 2026 21:34 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
We moeten dus geloven dat Red Bull in een paar jaar een fabriek bouwt en vervolgens een eerste motor die beter is dan reeds lang gevestigde fabrikanten met een historie als Mercedes, Ferrari, Audi en Honda kunnen leveren.
Maar hoever is Ford hierbij betrokken anders dan de naam.quote:Op zondag 7 juni 2026 22:04 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Ford is ook geen misselijke hoor. Wel eens van Cosworth gehoord?
Ze maken onderdelen voor de krachtbron en helpen met het elektrische deelquote:Op zondag 7 juni 2026 22:07 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Maar hoever is Ford hierbij betrokken anders dan de naam.
En ook de software, dacht ik.quote:Op zondag 7 juni 2026 22:08 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ze maken onderdelen voor de krachtbron en helpen met het elektrische deel
Ze maken 12 van de ongeveer 2.000 onderdelen die in de DM01 krachtbron gaan.quote:Op zondag 7 juni 2026 22:07 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Maar hoever is Ford hierbij betrokken anders dan de naam.
Die is het punt kwijtquote:Op maandag 8 juni 2026 00:26 schreef THEFXR het volgende:
Perez nog steeds 1 punt of is hij het kwijt?
Als je gewoon de juiste kennis (mensen) in huis hebt is dat helemaal niet verassend. Vooral niet als je die ook nog eens de beschikking geeft over de nieuwste faciliteiten.quote:Op zondag 7 juni 2026 21:34 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
We moeten dus geloven dat Red Bull in een paar jaar een fabriek bouwt en vervolgens een eerste motor die beter is dan reeds lang gevestigde fabrikanten met een historie als Mercedes, Ferrari, Audi en Honda kunnen leveren.
quote:Op maandag 8 juni 2026 00:26 schreef THEFXR het volgende:
Perez nog steeds 1 punt of is hij het kwijt?
Als coureur rijdt hij Bottas redelijk zoek, maar dit zijn toch wel 3 oerdomme fouten in 1 racequote:It was a rollercoaster afternoon for Sergio Perez in Monaco, which started with a drive-through penalty for being out of position at the start, the Mexican having pulled into P16 on the grid – which had been vacated by Audi’s Gabriel Bortoleto, who started from the pit lane – rather than P18.
The Cadillac driver later appeared to have scored the team’s first point in F1 with a P10 finish – but this was taken away post-race when Perez received a 10-second time penalty for being out of position at the race restart, the stewards having found that his front right wheel was outside of the starting box. He subsequently fell back to P15.
Finally, Perez was also given a reprimand for making a practice start in the wrong position during his reconnaissance lap to the grid earlier on.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |