wappies , fvd-fans die fantaseren zoveelquote:Op zondag 7 juni 2026 19:50 schreef Spring_Sale het volgende:
[..]
1 Je liegt
2 Je fantaseert
3 Je geloof werkelijk in die onzin
Het nazisme houdt dan ook niet alleen verband met antisemitisme. Dat je geen voorbeelden van antisemitisch geweld kunt aanwijzen, betekent niet dat nazistische symboliek of ideologie daarom onproblematisch is. Nazisme draait ook om etnisch ultranationalisme, raciale superioriteitsideeën, autoritarisme, verheerlijking van gewelddadige extremistische bewegingen en geweld of misdaden tegen minderheden in het algemeen.quote:Op zondag 7 juni 2026 16:41 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Als ik jou vraag zoek mij 1 incident waar deze groeperingen antisemitisch geweld hebben gepleegd kan jij mij dan een voorbeeld geven waaruit blijkt waardoor ook blijkt dat het echte "nazisme" een probleem is?
Of is er misschien een kan dat symboliek dat de pure haat richting de russen vorm geeft genormaliseerd wordt. Ik vermoed het 2e en dat jij dat na 10x uitleggen nog steeds niet wil begrijpen en de Oekraienrs die hun leven geven om hun land te beschermen steeds wil afschildern als pure nazis begint ook moeiljk te verdedigen te worden.
Ach, elders op het forum pleit hij ervoor om vrouwen hun stemrecht te ontnemen. Het altijd wel een soort bingo soort voor extreme meningen.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:55 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb tot nu toe alleen maar (antisemtische) drek van jou gelezen. Er klopt niks van.
Maar je bent ook dom genoeg om dat allemaal publiek te doen waarbij het allemaal gelezen kan worden. Carry on.
Wat vind je eigenlijk van de nazi's in Rusland?quote:Op zondag 7 juni 2026 19:50 schreef Spring_Sale het volgende:
[..]
Over wat wappies jarenlang zeiden over Nazis in Oekraine compleet met fotos en vewijzingen schreef je vast dezelfde domme argumenten.
Je bagatelliseert opnieuw een probleem in dat land door met whataboutisme te reageren.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:22 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Indirect deels waar met meer dan 10.000 kinderen die door Rusland zijn gekidnapt en weet ik veel waar zijn geeindigd.
“Ja maar die steunen we niet”quote:Op zondag 7 juni 2026 21:25 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wat vind je eigenlijk van de nazi's in Rusland?
Niet zo gek omdat 'kritiek' op Oekraïne doorgaans verdacht veel lijkt op het napapegaaien van Kremlinpraatpuntjes, en in de zeldzame andere gevallen in het algemeen simpelweg niet relevant is.quote:Op zondag 7 juni 2026 21:26 schreef -Knapzak- het volgende:
[..]
Je bagatelliseert opnieuw een probleem in dat land door met whataboutisme te reageren.
Overigens ben ik niet pro-Rusland. Wat mij vaak opvalt, is dat kritiek op Oekraïne direct wordt geïnterpreteerd als steun voor Rusland. Dat is een valse tegenstelling, ook een drogreden.
quote:Op zondag 7 juni 2026 21:25 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wat vind je eigenlijk van de nazi's in Rusland?
Hoog tijd dat België ons komt denazificeren!!!quote:Op zondag 7 juni 2026 21:29 schreef Momo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En kan je straks nog wel voor oranje juichen met deze mensen in onze samenleving?
Klopt maar hoezo is dat een probleem in Oekraine specifiek? Er zijn landen zoals gezegd die daar in de mainstream politieke sferen in west europa veel groter probleem mee hebben ONDANKS dat ze geen oorlog voeren waar extreemrechtse milities oorlogshelden zijn.quote:Op zondag 7 juni 2026 21:09 schreef -Knapzak- het volgende:
[..]
Het nazisme houdt dan ook niet alleen verband met antisemitisme. Dat je geen voorbeelden van antisemitisch geweld kunt aanwijzen, betekent niet dat nazistische symboliek of ideologie daarom onproblematisch is. Nazisme draait ook om etnisch ultranationalisme, raciale superioriteitsideeën, autoritarisme, verheerlijking van gewelddadige extremistische bewegingen en geweld of misdaden tegen minderheden in het algemeen.
Bovendien heb ik nergens beweerd dat Oekraïners die hun land verdedigen "pure nazi's" zijn. Dat is een stropop. Mijn punt is dat het normaliseren van nazistische symboliek en het verheerlijken van groeperingen met een extreemrechtse achtergrond niet zomaar kan worden afgedaan als onschuldige symboliek of louter anti-Russisch sentiment.
Ik zat ongetwijfeld een stelling verderop. Maar goed, de Rus dient ver weg te blijven, punt.quote:Op zondag 7 juni 2026 19:31 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Je hebt zeker geen tuin?![]()
Hele generaties zijn bang gemaakt voor de Russen, in mijn diensttijd was er maar 1 vijand, de Rus.
Uren doorgebracht met pantserherkenning en "geheime" locaties werden bekend gemaakt in de Noord-duitse laagvlakte waar ik met mijn peloton "de Rus" moest tegenhouden
In dit geval gaat het niet om Kremlin propaganda maar kritiek vanuit Polen en Israel. En wat je niet wil hebben is dat een land als Polen gaat afhaken. En dat er in Rusland veel uktra nationalisten zijn is dan ook de reden dat je die zover mogelijk van je vandaan moet houden. En China uiteraardquote:Op zondag 7 juni 2026 21:29 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Niet zo gek omdat 'kritiek' op Oekraïne doorgaans verdacht veel lijkt op het napapegaaien van Kremlinpraatpuntjes, en in de zeldzame andere gevallen in het algemeen simpelweg niet relevant is.
Budanov ging deze week nog op bezoek, komt hopelijk wel goedquote:Op zondag 7 juni 2026 22:48 schreef Cherni het volgende:
[..]
In dit geval gaat het niet om Kremlin propaganda maar kritiek vanuit Polen en Israel. En wat je niet wil hebben is dat een land als Polen gaat afhaken. En dat er in Rusland veel uktra nationalisten zijn is dan ook de reden dat je die zover mogelijk van je vandaan moet houden. En China uiteraard
Ovrigens is kritiek hebben juist nodig om verbeteringen aan te brengen op alle gebied. Van je werk tot overheid etc . Ik heb heel wat kritiek op Brussel. Zelfs zo nu en dan op mijn partnerZe kan het nu toch niet horen.
Niet alles is zo zwart wit. Als anti globalist zijnde zal men ook wel zo nu en dan mij in een hoek willen duwen waar ik niet in zit Ik kan het hebben. Ik heb nog altijd dezelfde gedachten als in de jaren 80.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |