abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_220940692
quote:
Het kabinet-Jetten zit vandaag 100 dagen in het zadel. Kiezers zijn niet enthousiast, blijkt uit onderzoek van het RTL Nieuwspanel. Er is misschien minder ruzie dan in het kabinet-Schoof, maar het vertrouwen in wat de ploeg kan bereiken is al hard gezakt. "Dit zijn slechte cijfers", zegt politiek verslaggever Fons Lambie. "Ook binnen de coalitie en in het kabinet wordt erkend: er zijn nog geen resultaten."

Bij het aantreden van het kabinet-Jetten, had een derde van de kiezers vertrouwen in het nieuwe kabinet. Dat klinkt laag, maar is wel vergelijkbaar met andere kabinetten. Zo was het vertrouwen in het kabinet-Schoof bij de start 37 procent.

Groot verschil is wel dat het kabinet-Schoof na vier maanden nog hetzelfde was (36 procent). Het vertrouwen in de ploeg van Jetten daarentegen blijkt nu gekelderd naar 22 procent.

Kabinet niet in staat grote problemen op te lossen?
Opiniepeiler Gijs Rademaker ziet ook bij coalitiestemmers enorme dalingen: "Het is een bende, vinden veel kiezers. Alleen D66-kiezers hebben in meerderheid nog vertrouwen in kabinet Jetten. Bij de kiezers van CDA en VVD is bijna de helft van het vertrouwen verdampt, en dat in maar 100 dagen tijd. Coalitiekiezers vinden dat het kabinet tot nu toe te weinig bereikt."

Heeft het minderheidskabinet wel een strategie om tot resultaten te komen? Fons Lambie: "De komende weken hoopt het kabinet een stikstofpakket te presenteren. Men hoopt dat de spreidingswet de druk op de asielopvang doet afnemen."

Puzzelstukjes
"Ook wordt gehoopt dat er een deal mogelijk is over de begroting, met zowel de oppositie als met de vakbonden en werkgevers over bezuinigingen in de sociale zekerheid. Als al deze puzzelstukjes op hun plek vallen kan de coalitie wel resultaten laten zien richting de Provinciale Statenverkiezingen volgend jaar, is het idee."

"Maar het is hoogst onzeker dat dat lukt. Hoe reageert het platteland op het stikstofpakket? Gaan gemeenten echt meer asielopvang regelen? Is de oppositie echt bereid om een deal te sluiten? Lukt dat allemaal niet, dan dreigt een zomer en herfst vol protest en onvrede en zijn de vertrouwenscijfers van het kabinet-Jetten straks nog lager."

Er zijn nog maar weinig mensen die denken dat het kabinet daadwerkelijk voor doorbraken kan zorgen op de grote uitdagingen waar ons land mee te kampen heeft (12 procent). Het meest sceptisch zijn ze over de problemen in de zorg en de armoedebestrijding. Vrijwel niemand denkt dat dit kabinet hier wat aan zal verbeteren.

Als minderheidskabinet is Jetten met zijn ploeg afhankelijk van steun van oppositiepartijen om hun plannen te verwezenlijken. Dat is volgens kiezers ook het probleem.

Hoop laten varen
Twee derde (66 procent) heeft zelfs de hoop al laten varen dat het dit kabinet nog gaat lukken om meerderheden te vinden voor belangrijke besluiten. Een kwart (23 procent) gelooft daar nog wel in.

Van de coalitiestemmers geloven nog vier op de tien hierin. Ook hier geldt dat alleen D66-kiezers nog in meerderheid positief zijn (58 procent) en dat VVD-kiezers het meest pessimistisch zijn van de coalitiepartijen (22 procent).

Meeste Nederlanders voor opvang van asielzoekers én voor de spreidingswet

Ook het vertrouwen in Rob Jetten als premier is flink gedaald. Bij de start van het kabinet had bijna de helft van de kiezers vertrouwen in de nieuwe premier. Nu is dat nog een derde.

"We zien dat kiezers Jetten nog wel even sympathiek en betrouwbaar vinden, maar het lukt hem niet om mensen en partijen met elkaar te verbinden. Ook zijn leiderschap valt kiezers tegen", zegt Rademaker. "Zijn afwezigheid bij de rellen in Loosdrecht en andere gemeenten staat mensen nog vers in het geheugen."

Het vertrouwen in Schoof bleef de eerste maanden van zijn premierschap juist hoog – een meerderheid van de kiezers hield vertrouwen in hem. "Van Schoof waren de verwachtingen laag, hij had dus ook minder te bewijzen dan Rob Jetten. Dick Schoof had het voordeel dat hij partijloos was, hij polariseerde dus minder."
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ten-100-dagen-daling

En ondertussen heeft GS er ook een item over:

https://www.geenstijl.nl/(...)n-100-dagen-jetten-i

Als we feitelijk kijken naar wat kabinet Jetten heeft gedaan is de opbrengst bar weinig. Ikzelf kan niks benoemen wat een prestatie van dit kabinet kan worden genoemd, maar misschien heeft iemand anders wel een aanvulling?
pi_220940701
quote:
maar het vertrouwen in wat de ploeg kan bereiken is al hard gezakt.
Tot dusver bereikt kabinet Jetten exact wat ik er van tevoren van verwachtte.
  Redactie Sport dinsdag 2 juni 2026 @ 10:11:41 #3
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220940704
Met zo'n minderheidsconstructie kon je dit wel aardig uittekenen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:11:51 #4
402274 Cruzinats
we were kings, and such
pi_220940707

Miss me yet?
pi_220940711
En dat met 24/7 positieve pers van onze NOS en de DPG Media Groep.
pi_220940724
Het helpt natuurlijk ook niet dat Jetten alleen maar op vliegreis is. Doe dat lekker tijdens het reces.
pi_220940738
quote:
"We zien dat kiezers Jetten nog wel even sympathiek en betrouwbaar vinden,
Die kunnen de media in hun zak steken.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_220940749
quote:
We zien dat kiezers Jetten nog wel even sympathiek en betrouwbaar vinden
_O- _O- _O- _O- _O- _O-
Betrouwbaar heb ik die vent nooit gevonden. En sympathiek? Laat me niet lachen.

Maar na al het gejank over het vorige kabinet vanuit links vind ik het prachtig om te zien dat het kabinet Jatten er een nog veel grotere bende van maakt. Ga zo door!
  FOK!Fotograaf dinsdag 2 juni 2026 @ 10:19:24 #9
842 Zorro
Z
pi_220940753
Goh, dat had toch ook niemand verwacht zeg
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator dinsdag 2 juni 2026 @ 10:20:47 #10
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220940768
quote:
4s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:11 schreef Cruzinats het volgende:
[ afbeelding ]
Miss me yet?
Niemand mist die niks presterende engnek.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:22:32 #11
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_220940780
Ik snap niet zo goed dat het vertrouwen onder de VVD stemmers het laagst is. Dit is toch bij uitstek wat ze graag willen zien? Keihard bezuinigen op sociale zekerheid, want men moet zelf de broek maar op zien te houden.

Ben benieuwd hoe die gemiddelde VVD stemmer redeneert dan.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_220940786
quote:
82s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:20 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Niemand mist die niks presterende engnek.
Je bedoelt jetten?
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:23:55 #13
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_220940788
Tja, het maakt niet zoveel uit wie er zitten, het blijft een grote kleuterschool
  Moderator dinsdag 2 juni 2026 @ 10:24:49 #14
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220940790
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:22 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik snap niet zo goed dat het vertrouwen onder de VVD stemmers het laagst is. Dit is toch bij uitstek wat ze graag willen zien? Keihard bezuinigen op sociale zekerheid, want men moet zelf de broek maar op zien te houden.

Ben benieuwd hoe die gemiddelde VVD stemmer redeneert dan.
En tevens is het ook nog eens de partij die al decennia aan de knoppen zit. JE zou dus wel kunnen stellen dat een boel volk dat op de VVD stemt, tegen de eigen belangen instemt.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220940837
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:22 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik snap niet zo goed dat het vertrouwen onder de VVD stemmers het laagst is. Dit is toch bij uitstek wat ze graag willen zien? Keihard bezuinigen op sociale zekerheid, want men moet zelf de broek maar op zien te houden.

Ben benieuwd hoe die gemiddelde VVD stemmer redeneert dan.
Vertrouwen in het volledige kabinet is toch iets heel anders dan in de eigen partij?
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:28:24 #16
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_220940855
POLL
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:30:00 #17
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_220940905
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:27 schreef Moonversion het volgende:

[..]
Vertrouwen in het volledige kabinet is toch iets heel anders dan in de eigen partij?
Wat wil je precies zeggen? Dit kabinet voert, in elk geval in mijn beleving, nu VVD beleid uit. Waarom zou je weinig tot geen vertrouwen hebben in een kabinet wat het grootste gedeelte van het partijprogramma van jouw partij uitvoert?
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:33:20 #18
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_220941004
Het voordeel is wel dat dit kabinet ook niets kapotmaakt als ze niets bereiken.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:42:14 #19
307622 Perox
(niet de echte)
pi_220941155
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:18 schreef PurifieR het volgende:

[..]
_O- _O- _O- _O- _O- _O-
Betrouwbaar heb ik die vent nooit gevonden. En sympathiek? Laat me niet lachen.

Maar na al het gejank over het vorige kabinet vanuit links vind ik het prachtig om te zien dat het kabinet Jatten er een nog veel grotere bende van maakt. Ga zo door!
Dit is een rechts conservatief kabinet.
pi_220941157
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:30 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Wat wil je precies zeggen? Dit kabinet voert, in elk geval in mijn beleving, nu VVD beleid uit. Waarom zou je weinig tot geen vertrouwen hebben in een kabinet wat het grootste gedeelte van het partijprogramma van jouw partij uitvoert?
VVD krijgt dingen zoals het strengere asielbeleid, regeldruk en defensie-uitgaven (waarbij de VVD graag 3.5% BBP ziet en D66 3%, beide een forse verhoging) voor zijn conto

De grootste aangekondigde lastenverzwaringen die er aankomen waar de burgers zelf last van gaan krijgen komen nu vooral uit de richting van energie, klimaat en Europese samenwerking wat weer een d66 stokpaardje is.

Wat dat betreft doet het CDA het wel wat beter, die fietsen er een beetje tussendoor.

Wat ik wil zeggen is, het gene wat het meest zichtbaar is voor de gewone mens en waar ze meer geld aan kwijt zijn is een groot stuk wat vanaf d66 komt en dan snap ik dat de cda of vvd achterban daar niet zo blij mee is en niet tevreden is met het gehele kabinet

(Zo zie ik het tenmiste)
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:43:32 #21
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220941183
Zou er een kabinet samenstelling kunnen zijn met een hoger vertrouwen?
pi_220941192
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:18 schreef PurifieR het volgende:

[..]
_O- _O- _O- _O- _O- _O-
Betrouwbaar heb ik die vent nooit gevonden. En sympathiek? Laat me niet lachen.

Maar na al het gejank over het vorige kabinet vanuit links vind ik het prachtig om te zien dat het kabinet Jatten er een nog veel grotere bende van maakt. Ga zo door!
Hoezo een grotere bende dan? Het vorige kabinet heeft precies niets bereikt en ging van crisis naar crisis. Oke, dit kabinet heeft ook nog niets bereikt, maar lijkt wel kalmer te zijn. En ze zitten pas 100 dagen. Misschien zou je kunnen stellen dat ze er een vergelijkbare bende van maken, maar groter zeker niet.
pi_220941203
quote:
4s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:11 schreef Cruzinats het volgende:
[ afbeelding ]
Miss me yet?
Is hij weg dan?
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:46:49 #24
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_220941257
quote:
4s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:11 schreef Cruzinats het volgende:
[ afbeelding ]
Miss me yet?
Eigenlijk wel. -O-

Waar kabinet Jetten allemaal afbrekende plannen doorvoert, kon je bij kabinet Schoof nog vertrouwen op dat er niets zou lukken.

Netto was Schoof-I beter.
🇨🇳🇻🇳🇱🇦🇨🇺
Revolutions are the locomotives of history
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:48:30 #25
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_220941298
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:43 schreef Momo het volgende:
Zou er een kabinet samenstelling kunnen zijn met een hoger vertrouwen?
SP-CDA-PvdA (zonder Groenlinks) :7
🇨🇳🇻🇳🇱🇦🇨🇺
Revolutions are the locomotives of history
  Redactie Sport dinsdag 2 juni 2026 @ 10:48:39 #26
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220941304
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:46 schreef Mikeytt het volgende:
Waar kabinet Jetten allemaal afbrekende plannen doorvoert, kon je bij kabinet Schoof nog vertrouwen op dat er niets zou lukken.
Ik ben benieuwd naar al die afbrekende plannen die al zijn doorgevoerd.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport dinsdag 2 juni 2026 @ 10:49:04 #27
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220941312
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:48 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
SP-CDA-PvdA (zonder Groenlinks) :7
Raar om een partij te benoemen die niet meer bestaat.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:54:14 #28
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220941416
Goh, dat hadden we nou echt niet verwacht.
Verrassend.

Raar ook gezien alle commentaren in de afgelopen jaren, zou je toch denken dat d66 het beter zou kunnen dan kabinet Schoof.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:55:31 #29
65846 Bocaj
47th President.
pi_220941439
Lidewij gaat onze nieuwe 1e vrouwelijke premier worden! :Y :Y :Y

Bekijk deze YouTube-video

^O^ ^O^ ^O^
  dinsdag 2 juni 2026 @ 10:55:37 #30
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_220941440
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Raar om een partij te benoemen die niet meer bestaat.
PvdA bestaat nog. Volgende week zaterdag stemmen de leden pas over de definitieve fusie.
🇨🇳🇻🇳🇱🇦🇨🇺
Revolutions are the locomotives of history
  Redactie Sport dinsdag 2 juni 2026 @ 10:59:49 #31
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220941513
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:55 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
PvdA bestaat nog. Volgende week zaterdag stemmen de leden pas over de definitieve fusie.
Akkoord, het is nog niet 100% vastgelegd
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:00:29 #32
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_220941518
Tja, veel andere mogelijkheden waren er niet ;(
pi_220941616
quote:
4s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:11 schreef Cruzinats het volgende:
[ afbeelding ]
Miss me yet?
Ahhh de man die sinds 1998 niks bereikt heeft _O_
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:05:37 #34
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_220941630
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:42 schreef Moonversion het volgende:

[..]
VVD krijgt dingen zoals het strengere asielbeleid, regeldruk en defensie-uitgaven (waarbij de VVD graag 3.5% BBP ziet en D66 3%, beide een forse verhoging) voor zijn conto

De grootste aangekondigde lastenverzwaringen die er aankomen waar de burgers zelf last van gaan krijgen komen nu vooral uit de richting van energie, klimaat en Europese samenwerking wat weer een d66 stokpaardje is.

Wat dat betreft doet het CDA het wel wat beter, die fietsen er een beetje tussendoor.

Wat ik wil zeggen is, het gene wat het meest zichtbaar is voor de gewone mens en waar ze meer geld aan kwijt zijn is een groot stuk wat vanaf d66 komt en dan snap ik dat de cda of vvd achterban daar niet zo blij mee is en niet tevreden is met het gehele kabinet

(Zo zie ik het tenmiste)
Wellicht dat ik er een beetje (te) zwart-wit naar kijk. Bedankt voor de toelichting.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_220941664
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:55 schreef Bocaj het volgende:
Lidewij gaat onze nieuwe 1e vrouwelijke premier worden! :Y :Y :Y

Bekijk deze YouTube-video

^O^ ^O^ ^O^
Moet ze wel opschieten, ze is namelijk zwanger.

Overigens is dit de nieuwe messiah? Na al die andere messiah's?
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:10:26 #36
65846 Bocaj
47th President.
pi_220941733
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:07 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Moet ze wel opschieten, ze is namelijk zwanger.

Overigens is dit de nieuwe messiah? Na al die andere messiah's?
Baudet had het kunnen zijn, maar hij was veel te labiel. Hij kan geen land leiden!
Lidewij kan het wel voor wat ik allemaal van haar zie.
Ja, ze is zwanger en moge ze een mooi gezond kind krijgen. :Y
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:16:33 #37
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220941784
Wel bijzonder dat mensen denken dat een nieuwe regering in zo'n korte tijd *floeps* alles even oplost rondom complexe zaken als woningmarkt, stikstof en netcongestie. Mogen ministeries ook gewoon even de tijd hebben om wetgeving te maken?

Wat het kabinet imo wel dom heeft aangepakt zijn die gedetailleerde plannen mbt de sociale zekerheid. Op die manier ga je geen bezuinigingen regelen. Dan moet je meer ruimte bieden aan de oppositie.
  Redactie Sport dinsdag 2 juni 2026 @ 11:16:46 #38
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220941785
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:10 schreef Bocaj het volgende:

[..]
Baudet had het kunnen zijn, maar hij was veel te labiel. Hij kan geen land leiden!
Lidewij kan het wel voor wat ik allemaal van haar zie.
Ja, ze is zwanger en moge ze een mooi gezond kind krijgen. :Y
Kritische vragen efficiënt ontwijken is inderdaad een goede eigenschap voor een leider.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_220941793
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:10 schreef Bocaj het volgende:

[..]
Baudet had het kunnen zijn, maar hij was veel te labiel. Hij kan geen land leiden!
Lidewij kan het wel voor wat ik allemaal van haar zie.
Ja, ze is zwanger en moge ze een mooi gezond kind krijgen. :Y
Wat zijn drie sterkte punten van haar waarom ze het land kan leiden?
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:18:14 #40
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_220941798
quote:
9s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:16 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Kritische vragen efficiënt ontwijken is inderdaad een goede eigenschap voor een leider.
Ze heeft natuurlijk ook niet altijd een autocue of ingestudeerde tekst ter beschikking.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_220941826
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:05 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Ahhh de man die sinds 1998 niks bereikt heeft _O_
Precies, want hij vergeet steeds dat hij zijn achterban eens moet kalmeren, zodat er veel politieagenten overblijven.
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:27:38 #42
65846 Bocaj
47th President.
pi_220941839
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:17 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Wat zijn drie sterkte punten van haar waarom ze het land kan leiden?
1 Ze komt goed over. (Vrouwelijke premier waardig.) Zeker geen pleefiguur. (Bolkestein)
2 Ze blijft overeind in de kamer als ze wordt 'aangevallen' door bijna iedereen daar. (Kijk het debat 'het normaliseren van geweld in de samenleving' van vorige week er maar op na.)
3 Ze (FVD) heeft een goed en logisch verhaal dat veel mensen aanspreekt.
pi_220941851
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:48 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
SP-CDA-PvdA (zonder Groenlinks) :7
Samen goed voor misschien 30 zetels. Dat gaat opschieten.
-
pi_220941861
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:24 schreef torentje het volgende:
dat hij zijn achterban eens moet kalmeren, zodat er veel politieagenten overblijven.
:') :') :')
pi_220941882
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:10 schreef Bocaj het volgende:

[..]
Baudet had het kunnen zijn, maar hij was veel te labiel. Hij kan geen land leiden!
Lidewij kan het wel voor wat ik allemaal van haar zie.
Ja, ze is zwanger en moge ze een mooi gezond kind krijgen. :Y
Ze kan in elk geval de rug recht houden als ze onder vuur komt te liggen.
Dat zie ik ik Jetten, Klaver en zeker niet Bontenbal niet doen. Dat zijn weekdieren op champions league niveau.

In de praktijk zal ze echter weinig klaarspelen in een samenleving waarbij ambtenarij, media en rechterlijke macht tot op het bot geinfiltreerd zijn met het dodelijke D66/GL gedachtengoed.
-
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:42:32 #46
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_220941907
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:27 schreef Bocaj het volgende:

[..]
1 Ze komt goed over. (Vrouwelijke premier waardig.) Zeker geen pleefiguur. (Bolkestein)
2 Ze blijft overeind in de kamer als ze wordt 'aangevallen' door bijna iedereen daar. (Kijk het debat 'het normaliseren van geweld in de samenleving' van vorige week er maar op na.)
3 Ze (FVD) heeft een goed en logisch verhaal dat veel mensen aanspreekt.
Jij bent wel gevoelig voor populisme, blijkt.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_220941918
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 10:55 schreef Bocaj het volgende:
Lidewij gaat onze nieuwe 1e vrouwelijke premier worden! :Y :Y :Y

Bekijk deze YouTube-video

^O^ ^O^ ^O^
En sinterklaas bestaat
pi_220941940
quote:
80s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:42 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Jij bent wel gevoelig voor populisme, blijkt.
Ga zo door.
Alles wat je niet aan staat scharen onder de noemer "populisme". Voordat je het weet is het effect van deze als scheldwoord gebruikte term helemaal verdwenen.

Bovendien werd , behoudens de actualiteit onder punt 2, hetzelfde lijstje maar al te graag op Sigrid Kaag geprojecteerd. Je hele reactie slaat dus nergens op.
-
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:51:44 #49
65846 Bocaj
47th President.
pi_220941951
quote:
80s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:42 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Jij bent wel gevoelig voor populisme, blijkt.
Waarom maak je mij niet gelijk uit voor racist?
  dinsdag 2 juni 2026 @ 11:52:01 #50
65846 Bocaj
47th President.
pi_220941952
quote:
99s.gif Op dinsdag 2 juni 2026 11:45 schreef OmniRocket het volgende:

[..]
En sinterklaas bestaat
:')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')