Ik wens je echt zoveel sterkte en een dikke knuffelquote:Op donderdag 21 mei 2026 23:00 schreef Kaatje1 het volgende:
Pfff schrok me kapot. Opeens geluid dat identiek is aan Elin in de kattenbak. Maar waarschijnlijk is het reparatie geluid van de ontstoppingdienst
Wel een hele mooie wandeling daar maar dat water is wel verstandigquote:Op vrijdag 22 mei 2026 10:37 schreef borisz het volgende:
Groeten uit Radio Kootwijk. Inmiddels halverwege. Blijft een bijzonder gebouw.
Tis maar goed dat ik 1,5l water bij me heb.
Jep ik werk het liefste met hout qua plankenquote:
Mogen de schapen/lammetjes daar wel grazen?quote:Op vrijdag 22 mei 2026 08:10 schreef AnneX het volgende:
Vanmorgen bijtijds - om half acht - wakker van appjes over schapen in de siertuin - lees half voetbalveld - van buurman/huurbaas.
Die komt morgen terug van vakantie.
Lang leve de buurtapp om de eigenaar van de schapen en vele lammetjes te berichten.![]()
Oh ja @:Blues met je pensionada excursies…ben je al eens op / in Buitenplaats Elswout geweest?
Oh ook lekker.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:20 schreef Kaatje1 het volgende:
Lekker madeleines. Wat bij soep bij een etentje ook lekker en verrassend is, zij hartige madeleines. https://www.laurasbakery.nl/hartige-madeleines/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En wat gaat er veel vanaf naar de belastingenquote:In de Cao Ziekenhuizen heb je bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd of bij vervroegd pensioen recht op een eenmalige gratificatie ter hoogte van de helft van jouw maandsalaris. Deze uitkering is geregeld in de NVZ Cao Ziekenhuizen en is specifiek bedoeld voor het beëindigen van het dienstverband vanwege pensionering.De regeling rondom deze gratificatie en jouw pensioen kent de volgende belangrijke voorwaarden:Hoogte gratificatie: De gratificatie bedraagt de helft van jouw laatstverdiende brutosalaris (exclusief toeslagen en vakantietoeslag).
Ik vond madeleines maken best leuk, vond ze lekker maar wat een gedoe met dat boter enzo oke had mn hoofd er ook helemaal niet bij toenquote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:17 schreef Blues het volgende:
Ik ben Madeleines aan het maken. En ik ben niet de handigste en ik heb het nog nooit gedaan, dus ik kwam wel wat verbeterpunten tegenMaar nu moet het beslag minstens anderhalf uur in de spuitzak in de koelkast rusten.
Dus die liggen er nu. Op mijn manier
[ link | afbeelding ]
Ik wil ook met pensioen... Oh wacht ik moet nog 25 jaar wachten ofzoquote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:38 schreef Blues het volgende:
Kreeg mail van mijn werk mét mijn laatste/allerlaatste loonstrook.![]()
Alles zit er nu bij: laatste maandsal/eindejaarsuitkering/vakantiegeld en... dat moet ik nog ff nazoeken hoe dat zit in de CAO: een pensioen gratificatie
Gedaan.
[..]
En wat gaat er veel vanaf naar de belastingen
Hoe dan ook, dit wil ik wel elke maand![]()
Meteen e.e.a. met golfers aow-vak.geld overgemaakt naar spaarrekening. Die was behoorlijk leeg.
Vanaf eind juni gaat ons maandinkomen er behoorlijk op achteruit.
Pensioen? Wasda?quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:58 schreef Goitske het volgende:
[..]
Ik wil ook met pensioen... Oh wacht ik moet nog 25 jaar wachten ofzo
Ja iets met niet meer elke ochtend ergens naar toe hoevenquote:Op vrijdag 22 mei 2026 14:02 schreef flipsen het volgende:
[..]
Pensioen? Wasda?
Hier wéér last van keelpijn. Vorige week mijn vrouw, 1 dagje. Ik een paar dagen later en daarna goed verkouden. En sinds 3 dagen mijn vrouw opnieuw keelpijn en nu ook verkouden. Ik dacht gisteren dat ik wel weer redelijk ok was, maar vannacht flink liggen blaffen en vanochtend weer keelpijn. En vrouw ook... Straks maar weer naar de apotheek![]()
Ook al een week niet gesport
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |