Ik zie het net inderdaad, ongelooflijk wat een leeg bestaan.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:11 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Ze is in elk geval weer wezen shoppen
Ik zie het dus echt niet. Heb alles al aangeklikt. 😂quote:Op vrijdag 22 mei 2026 10:15 schreef proud_mami het volgende:
[..]
Sanneke gaat wel ver om de poster vervolgens te gaan bellen en dan ook nog eens 7 keer, wat een koekwaus zeg!
[..]
Ik heb het net nog zien staan hoor, even naar beneden scrollen bij de opmerkingen.
Echt ja. Sanneke is echt verslaafd aan kopen én eten.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:25 schreef papierentas het volgende:
[..]
Kopen kopen kopen. Ik vraag me af hoe zij door die winkels loopt ook. Elke dag dezelfde rondjes door de winkels. Ik ben woensdag wat winkels in geweest, maar ik ga niet gister en vandaag weer om dan weer wat te kopen. Koop wat je wil en klaar zou je denken. Het zijn de geluksmomentjes van haar dag ofzo. Wat een leven.
Het is echt ongelofelijk hoeveel die vrouw denkt te moeten kopen omdat het een paar dagen mooi weer wordt. En dan inderdaad weer geen logische dingen zoals een parasol, zonnebrand of een UV pakje maar allemaal meuk.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:45 schreef Jenn1806 het volgende:
Weer ¤35 uitgegeven door Sanneke en weer aan kleding. Wat een zeikverhaal over dat een korte broek te koud is. Mijan heeft alleen maar dikke joggingbroeken of lange broeken die óók te koud zijn?? Zou ze het zelf nog snappen? Gooi een dun dekentje over zijn beentjes en klaar 🤷♀️ En wéér rompers, die had ze nog niet zoveel maar heb ik de afgelopen tijd al tig keer voorbij zien komen in haar shoplogs 🤡 Die vrouw koopt zoveel dat ze het zelf ook niet meer weet. Voor dat geld had ze met Mijan ook een leuk uitje kunnen doen.
Denk het niet. Haar kind zit aan haar vastgeplakt en in de uren dat hij slaapt gaat zij chillen.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 11:45 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Heeft Sanneke haar 20 kratten vol met meuk nog weleens op Vinted gezet of is ze daar nog niet aan toe gekomen?
Ik vind dit zo'n lieve reactie, dankjewel.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 07:30 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Een hele dikke knuffel voor jou ❤️! Ondanks alles wat je meemaakt, ben jij de liefste forummer hier en heb jij altijd een warme reactie op anderen 🙏.
Ja alsof je sterft zonder ijs. Nou je kan beter zonnebrand kopen met deze temperaturen. Maar dat zal onze koopfreak allang gedaan hebben.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:49 schreef Moondance het volgende:
[..]
Het is echt ongelofelijk hoeveel die vrouw denkt te moeten kopen omdat het een paar dagen mooi weer wordt. En dan inderdaad weer geen logische dingen zoals een parasol, zonnebrand of een UV pakje maar allemaal meuk.
En ze doet ook zo panisch over dat vast alle ijsjes op zijn in de supermarkt want weet iedereen al dat het ECHT HEEL WARM WORDT?!?!
Ik zie ze ook niet. Er staat bij mij dat er 32 reacties zijn, maar ik zie er pakweg 20.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:38 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Ik zie het dus echt niet. Heb alles al aangeklikt. 😂
Ik ben vanmorgen even naar de Hema en Wibra geweest voor precies dezelfde dingen, omdat het warm word en nu voel ik me net Sanneken😂 of juist niet, want mn zoon had alleen nog maar een dikke winter slaapzak en dochter past dr pyjama's echt niet meer dus ik moest wel 😅quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:59 schreef Moppie1982 het volgende:
We kunnen wel concluderen dat Sanneke koopverslaafd is hè?
Wat een onzin dingen ook, slaapzak en pyjama
Met warmte gooide ik ze altijd met romper en een dun slaapzakje op bed op die leeftijd! Pff zij koopt om het kopen
Ik heb dit dus ook echt heel vaak, heb al die dingen al aangeklikt maar krijg ze gewoon niet te zien. Zo jammer, had wel even wat te lachen kunnen gebruiken. 😂quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:04 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik zie ze ook niet. Er staat bij mij dat er 32 reacties zijn, maar ik zie er pakweg 20.
Heb ik wel vaker en vraag me dan altijd af hoe dat dan kan 😂
#oudwijf
Vind ik heel wat anders. Sanneke koopt vrijwel dagelijks iets. Dit is kopen omdat je het moet. Je kan moeilijk je kindje in 30 graden met een dikke winter pyjama laten liggen.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:07 schreef Hope88 het volgende:
[..]
Ik ben vanmorgen even naar de Hema en Wibra geweest voor precies dezelfde dingen, omdat het warm word en nu voel ik me net Sanneken😂 of juist niet, want mn zoon had alleen nog maar een dikke winter slaapzak en dochter past dr pyjama's echt niet meer dus ik moest wel 😅
De hoeveelheid reacties zijn een combinatie van de reacties op Insta en Facebook.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:04 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Ik zie ze ook niet. Er staat bij mij dat er 32 reacties zijn, maar ik zie er pakweg 20.
Heb ik wel vaker en vraag me dan altijd af hoe dat dan kan 😂
#oudwijf
Het gebeurt echt wel regelmatig dat ze ‘‘s avonds nog iets eten.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 09:08 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Hoe vaak komen die ‘borden spaghetti of een pizza’ voor om 20.30?
Ik zag gisteren voor het eerst dat er nog spaghetti werd opgewarmd.
Ik vind het met een ouder kind geen uitje als je niks nodig hebt.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 08:00 schreef Debuurvrouwvan het volgende:
[..]
Niet?
Genoeg thuiszittende moeders die dat leuk vinden hoor, even een rondje shoppen. Er zijn inderdaad ook heel veel andere dingen die je kunt doen, maar dagelijks naar de winkel met een peuter is wat mij betreft niet opeens heel raar.
Aha, ik heb geen Facebook, misschien zie ik daarom die reactie niet.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:10 schreef Harper het volgende:
[..]
De hoeveelheid reacties zijn een combinatie van de reacties op Insta en Facebook.
(verder geen idee waar het over gaat, ik heb geen interesse in Sanneke)
Vaak hebben die voorwaarden dat je niet langer dan x periode in het buitenland mag verblijven.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 10:42 schreef Maretakje het volgende:
[..]
Waarom zou ze die uitkering kwijtraken? Het is geen ww, of bijstandsuitkering
Hij doet wel dingen met hen alleen, vooral als AM op pad is voor promotie van dingen enzo. Alleen hij post er niet over. En dan is het voor die kids even lekker zonder camera in hun bakkes.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 09:49 schreef brilduiker1973 het volgende:
[..]
Ja nu je het zegt: hij onderneemt helemaal niks met hun alleen!
tenzij gesponsored en dat er een boek in een gesponsorde doos komt, dan kookt ze opeens wel uit een kookboek.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 12:32 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM 😍 de kookboekenafdeling bij de sponsor. Maar ze Maarten kookt altijd volgens de (vaak herhaalde) recepten van de Appie?
Volgens mij wordt er dan voornamelijk thuis aangerommeld. Ook fijn, maar heel vaak is dat niet.quote:Op vrijdag 22 mei 2026 13:24 schreef J-net het volgende:
[..]
Hij doet wel dingen met hen alleen, vooral als AM op pad is voor promotie van dingen enzo. Alleen hij post er niet over. En dan is het voor die kids even lekker zonder camera in hun bakkes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |