Hovi Star had dan ook tenminste nog wel een behoorlijk goed nummer. Dat scheelt dan nog ietsquote:Op dinsdag 12 mei 2026 18:10 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Och ja, Hovi Star, wat een verschrikkelijke lul was dat. Hadden we dat nog maar. Of een Michael Ben David. Die waren erg vervelend, maar niet meer dan dat
Ik zou Netta ook wel een leuke vinden. Daar walgden destijds nog wel wat users van die nu extreem pro-Israël zijn. Dan moeten ze opeens op de banken gaan staan voor iemand die ze walgelijk woke vindenquote:Op dinsdag 12 mei 2026 18:14 schreef Em31 het volgende:
[..]
Mijn droom dat al die politici op moeten roepen om te stemmen op Michael Ben David.
Netta had ook best een goed lied. Maar ja, dat kan niet anders met Jack White als medeschrijver.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 18:22 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik zou Netta ook wel een leuke vinden. Daar walgden destijds nog wel wat users van die nu extreem pro-Israël zijn. Dan moeten ze opeens op de banken gaan staan voor iemand die ze walgelijk woke vinden
Ik hoop dat dit sarcasme isquote:Op dinsdag 12 mei 2026 18:17 schreef Redefine het volgende:
[..]
Hovi Star had dan ook tenminste nog wel een behoorlijk goed nummer. Dat scheelt dan nog iets
Made of Stars was een prima nummer. Dat nummer van Michael Ben David was ik direct na zijn optreden alweer vergeten.quote:
Toy was een wel een verdiende winnaar ja. Al hadden het ook een paar anderen kunnen zijn. Was wel een oorwurm en deed het voor en na het festival prima.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 18:41 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Netta had ook best een goed lied. Maar ja, dat kan niet anders met Jack White als medeschrijver.
Hoe vaak moeten mensen hier blijven verklaren dat hun kritiek op Israëls optreden/handelen bij het ESF en in Gaza de laatste jaren niets te maken heeft met antisemitisme of haat jegens mensen met een joodse achtergrond?quote:Op dinsdag 12 mei 2026 18:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Oké duidelijk, prima post wat mij betreft.
Voor mensen die het Songfestival niet in detail volgen is er simpelweg een énorme toename in haat merkbaar sinds ruim twee jaar, wat zonder enige twijfel te maken heeft met alle narratieven in de media.
Als ik mij niet vergis kwam IJsland al in het najaar van 2023 met een oproep om Israël uit te sluiten, niet lang na de aanslagen van 7 oktober en was er ook in 2019, toen het Songfestival in Israël werd gehouden al enig gemor.
Natuurlijk als een land met zoveel haat te maken krijgt, zullen artiesten en delegaties zich ook vijandiger gaan opstellen omdat je die mensen verantwoordelijkheid voor dingen waar zij zelf niets aan kunnen doen. Dit wekt de vraag op wat mensen denken te bereiken met het tentoonspreiden van zulke haat?
Ik heb het in mijn posts hier helemaal niet over antisemitisme. Waarop tuig je hier deze rare stropop op? Wellicht is het goed om het te houden bij de dingen die ik daadwerkelijk post, zonder daarbij allerlei woorden in de mond te leggen.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 19:06 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Hoe vaak moeten mensen hier blijven verklaren dat hun kritiek op Israëls optreden/handelen bij het ESF en in Gaza de laatste jaren niets te maken heeft met antisemitisme of haat jegens mensen met een joodse achtergrond?
Jij blijft die twee zaken steeds op één hoop scheppen. En dat is precies het punt waarom mensen hier op het forum, in het land en in de wereld een probleem hebben met jou en met Israël. Je houdt hier hele lange verhalen om de indruk te wekken dat jij als enige genuanceerd over deze zaken nadenkt. Maar je maakt mensen die keer op keer zeggen dat ze NIET antisemitisch zijn en antisemitisme als verschijnsel afwijzen voortdurend verhuld uit voor leugenaars.
Niet bij de anderen is alle nuance zoek, maar vooral bij jou.
Dat jij het woord antismitisme niet noemt, zegt niks. Onder al jouw woorden zit het steeds. En daarmee leg jij heel veel woorden in monden van anderen.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 19:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik heb het in mijn posts hier helemaal niet over antisemitisme. Waarop tuig je hier deze rare stropop op? Wellicht is het goed om het te houden bij de dingen die ik daadwerkelijk post, zonder daarbij allerlei woorden in de mond te leggen.
Je gaat bijna denken dat het een samenzwering isquote:Op dinsdag 12 mei 2026 09:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik durf er wel wat op te zetten dat het gaat gebeuren, misschien niet eens meer zo gecoördineerd als de afgelopen jaren, maar die beerput is al gewoon zo open gegaan dat het niet meer te stoppen is. En het zou met dit hele matige liedje des te opvallender zijn, dus ik wens de EBU een fijne wedstrijd om dit voor het derde jaar op rij recht te praten
Opgeteld gaat dit wel over de miljoen straks, 100% dat de EBU in dat jubbelstukje na de show gaat roepen dat er 'zelfs miljoenen kijkers in Nederland waren!!!'.quote:Kijkcijfers Eurovisie Songfestival crashen na boycot: slechts half miljoen kijkers voor eerste halve finale
https://www.ad.nl/show/ki(...)lve-finale~afb3a28a/
Hmmmm altijd interessant om te kijken wat ze nu weer met Israël gaan doen in deze volgorde. Zouden ze plek 2 een keer aandurven?quote:Op woensdag 13 mei 2026 01:02 schreef Cyan9 het volgende:
Er wordt inmiddels bepaald in welke helft de gekwalificeerde landen terecht komen:
Eerste helft
* België
* Griekenland
* Servië
Tweede helft
* Litouwen
* Polen
* Zweden
Keuze van de productie
* Duitsland
* Finland
* Israël
* Italië
* Kroatië
* Moldavië
Jep, we zijn volgend jaar sowieso terugquote:Op woensdag 13 mei 2026 09:27 schreef Fred_B het volgende:
Analyse over de kosten van het niet meedoen aan het belastinggeldverslindende circus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind het wel mooi, en het verdiende loon voor de NOS die iets te gretig erin zijn gesprongen. 500.000 kijkers op prime time NPO1, dat zijn bijna testbeeld-achtige cijfers.quote:Op woensdag 13 mei 2026 08:41 schreef Em31 het volgende:
[..]
Opgeteld gaat dit wel over de miljoen straks, 100% dat de EBU in dat jubbelstukje na de show gaat roepen dat er 'zelfs miljoenen kijkers in Nederland waren!!!'.
Tot volgend jaar jongens.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:27 schreef Fred_B het volgende:
Analyse over de kosten van het niet meedoen aan het belastinggeldverslindende circus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze hadden ook aflevering van Kassa kunnen programmeren en dat trekt zelfs meer kijkers.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:30 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik vind het wel mooi, en het verdiende loon voor de NOS die iets te gretig erin zijn gesprongen. 500.000 kijkers op prime time NPO1, dat zijn bijna testbeeld-achtige cijfers.
Ja, zelfs de NOS gaat dit natuurlijk nooit uit handen geven als Avrotros niet wil.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:29 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Jep, we zijn volgend jaar sowieso terug
Ik denk dat volgend jaar niet kijk als het probleem met Israël nog niet is opgelost.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:33 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, zelfs de NOS gaat dit natuurlijk nooit uit handen geven als Avrotros niet wil.
Jep, de beste hoop is dat ze eerst even heel erg hard to get gaan spelen samen met onder meer de Vlaamse omroep.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:33 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, zelfs de NOS gaat dit natuurlijk nooit uit handen geven als Avrotros niet wil.
Ja, maar (met het risico nu als Johan Derksen te klinken) ik word wel een beetje moe van dat gedweep van sommigen met het vermeende anti-Israël sentiment bij de Finse omroep. Uiteindelijk hebben die zonder al te veel morren gewoon gestemd voor de aanwezigheid van Israël. Ze hebben zich niet eens onthouden van stemmen.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:48 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Jep, de beste hoop is dat ze eerst even heel erg hard to get gaan spelen samen met onder meer de Vlaamse omroep.
In die zin is het hopen dat de Finnen winnen want die zijn ook niet al te pro-Israël. In ieder geval minder dan Griekenland of Frankrijk dacht ik.
Jep, maar meer gepruttel is wel meer beter naar mijn mening. Hoe meer negatief/lastig gedoe, hoe groter de kans dat er toch nog eens serieus gekeken wordt naar deze kwestie. En de kans op gepruttel verhoogt nou eenmaal bij een Finse organisatie, zo lijkt het.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:25 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar (met het risico nu als Johan Derksen te klinken) ik word wel een beetje moe van dat gedweep van sommigen met het vermeende anti-Israël sentiment bij de Finse omroep. Uiteindelijk hebben die zonder al te veel morren gewoon gestemd voor de aanwezigheid van Israël. Ze hebben zich niet eens onthouden van stemmen.
Dus die gaan vast wel even pruttelen, maar als de EBU dreigt dat Duitsland het ESF zo kan overnemen als Israël niet mee mag doen, dan gaan ze zich dit feestje niet laten afnemen.
In Finland zitten ze met een vrij rechtse regering en YLE heeft al flink moeten snoeien in budget en personeel. De omroep zal vast meer aan de kant van geen-Israël dan wel-Israel bij ESF staan, maar de druk om ze als omroep niet actief te weren bij een eventuele Tampere/Helsinki 2027 zal vrij groot zijn.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:25 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar (met het risico nu als Johan Derksen te klinken) ik word wel een beetje moe van dat gedweep van sommigen met het vermeende anti-Israël sentiment bij de Finse omroep. Uiteindelijk hebben die zonder al te veel morren gewoon gestemd voor de aanwezigheid van Israël. Ze hebben zich niet eens onthouden van stemmen.
Dus die gaan vast wel even pruttelen, maar als de EBU dreigt dat Duitsland het ESF zo kan overnemen als Israël niet mee mag doen, dan gaan ze zich dit feestje niet laten afnemen.
Je kon aan de uitzending van gisteren al zien dat 'ie met minder budget gemaakt moest worden. Klein scherm + hele generieke uitstraling van het geheel.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:45 schreef molloot200 het volgende:
[..]
...En je weet niet hoeveel stoppende landen de EBU zich nog kan veroorloven. Ik verwacht niet té veel. Zowel geld-wise...
Tsja, daar had Avrotros ook mee te maken toen ze besloten het ESF te boycotten.quote:Op woensdag 13 mei 2026 11:22 schreef Cee het volgende:
[..]
In Finland zitten ze met een vrij rechtse regering en YLE heeft al flink moeten snoeien in budget en personeel. De omroep zal vast meer aan de kant van geen-Israël dan wel-Israel bij ESF staan, maar de druk om ze als omroep niet actief te weren bij een eventuele Tampere/Helsinki 2027 zal vrij groot zijn.
Ja dat bedoelde ik ook!quote:Op woensdag 13 mei 2026 11:46 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Tsja, daar had Avrotros ook mee te maken toen ze besloten het ESF te boycotten.
Ik zeg niet dat Finland niets zal doen, maar ik denk niet dat het erg veel merkbaar verschil gaat geven met wanneer Griekenland of Frankrijk ofzo wint.
Ik vind het geweldig dat Israel door is en ook Esylla. Dat anti Israel sentiment, soms verhulde jodenhaat, bestaat voornamelijk bij regeringen en de MSM van veel landen. Het volk weet sinds 7 Oktober hoe de vork in de steel zit en trapt er niet meer in. Het zou mij niks verbazen als Engeland nu Nigel Farage in opkomst is Israel daar ook punten heeft gescoord naast Nederland, Belgie, Duitsland en wellicht het Spaanse volkquote:Op woensdag 13 mei 2026 09:35 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik denk dat volgend jaar niet kijk als het probleem met Israël nog niet is opgelost.
HET VOLK heeft gesproken!1¡¡quote:Op woensdag 13 mei 2026 11:51 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Ik vind het geweldig dat Israel door is en ook Esylla. Dat anti Israel sentiment, soms verhulde jodenhaat, bestaat voornamelijk bij regeringen en de MSM van veel landen. Het volk weet sinds 7 Oktober hoe de vork in de steel zit en trapt er niet meer in. Het zou mij niks verbazen als Engeland nu Nigel Farage in opkomst is Israel daar ook punten heeft gescoord naast Nederland, Belgie, Duitsland en wellicht het Spaanse volk
Zweden en UK:quote:Op woensdag 13 mei 2026 11:53 schreef molloot200 het volgende:
De berichten over de kijkcijfers gaan in ieder geval alle kanten op. In Italië is het de slechtst bekeken halve finale sinds 2023. Maar in Duitsland is het de best bekeken halve finale geweest van het afgelopen decennium. En Oostenrijk ook best bekeken semi sinds hun vorige hosting in 2015.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |