1 sluit het andere natuurlijk niet uit.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:39 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Daarentegen gaat het echt fantastisch in gidsland VS.
In vergelijking tot?quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:57 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.
quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:51 schreef -XOR- het volgende:
[..]
In vergelijking tot?
China dat van bubbels aan elkaar hangt?
Japan waar de gemiddelde leeftijd 125,3 is?
De VS die bijna van ellende uit elkaar vallen en waar men de democratie over de schutting gooit?
Latijns Amerika dat maar niet van de grond komt?
SPOILER: Ik ben lui dus heb even ChatGPT erbij gepakt om een samenvatting te geven.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.---quote:# Samengevat in één zin
Europa is militair krachtig op papier, maar zonder de VS niet zelfstandig een wereldmacht.
[ Bericht 1% gewijzigd door Jippie op 10-04-2026 12:25:44 ]
Wellicht een goed idee om alvast wat Franse kernkoppen te kopen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:53 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Ik ben lui dus heb even ChatGPT erbij gepakt om een samenvatting te geven.
[..]
Militair gezien:
[..]
Ik doe niet aan AI en zeker niet aan AI-slop.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:53 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Ik ben lui dus heb even ChatGPT erbij gepakt om een samenvatting te geven.
[..]
Militair gezien:
[..]
Dat is dan je eigen probleem aangezien er gewoon bronvermeldingen bij staan. Sounds like a "you" problem. Welkom in 2026.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:54 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik doe niet aan AI en zeker niet aan AI-slop.
Je zou ook kunnen proberen zelf een mening te vormen. Ik weet, lastiger dan je denken uitbesteden aan een machine of propaganda. Maar doe eens een poging.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:55 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Dat is dan je eigen probleem aangezien er gewoon bronvermeldingen bij staan. Sounds like a "you" problem. Welkom in 2026.
Tja, ChadDjiePieTie vergeet hier wel even mooi dat Trump de Amerikaanse economie aan het slopen is en China kampt met een enorme vastgoedcrisis en ze een gigantische bevolkingskrimp te wachten staat.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:55 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Dat is dan je eigen probleem aangezien er gewoon bronvermeldingen bij staan. Sounds like a "you" problem. Welkom in 2026.
Zijn jullie allemaal al voor het weekend uitgecheckt ofzo dat jullie het verschil niet snappen tussen een AI-gegenereerde samenvatting en een mening?quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:57 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen proberen zelf een mening te vormen.
En maak de cijfers eens zonder de Ai bubble.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:58 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Tja, ChadDjiePieTie vergeet hier wel even mooi dat Trump de Amerikaanse economie aan het slopen is en China kampt met een enorme vastgoedcrisis en ze een gigantische bevolkingskrimp te wachten staat.
Kopen? Die dingen kunnen we zelf ook wel produceren. NL is een koploper op het gebied van Uraniumverrijking (Urenco)quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:54 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Wellicht een goed idee om alvast wat Franse kernkoppen te kopen.
Hmm, ik weet niet hoe het met het getal in NL zit.quote:
<Knip>quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:57 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.
Neequote:Op vrijdag 10 april 2026 11:31 schreef Red_85 het volgende:
Feit is alleen wel dat putin de baltische staten ooit gaat aanvallen
Nee en klopt ook niet volgens de cijfers.quote:en de europese civilisatie naar de klote gaat door de enorme hoeveelheid migratie die er niet hoort.
Zeg even <Knip> Netanyahu dan. Die is degene die ervoor zorgt dat alles nu aan het klappen is.quote:Die klootzak zit daar niet om zn land te leiden, die hufter zit daar om enorme hoeveelheden geld te peuren voor zichzelf en z'n entourage. Bewijs van handelen met voorkennis is het niet compleet, maar het is zo een enorme hoeveelheid rook dat de oliebronbranden van de golfoorlog er nog van zou zeggen: netjes gedaan zeg.
Burgers merken aan de boodschappen, energiekosten, toenemende onveiligheid, afbraak sociale stelsel dat het niet goed gaat.quote:Op vrijdag 10 april 2026 12:19 schreef bianconeri het volgende:
[..]
<Knip>
Europa doet het letterlijk op elk vlak heel erg goed en is alles behalve tanende.
Hogere kosten zijn geen op zichzelf staande factoren die zorgen dat het slecht zou zijn he....quote:Op vrijdag 10 april 2026 12:22 schreef Memeowitz het volgende:
[..]
Burgers merken aan de boodschappen, energiekosten, toenemende onveiligheid, afbraak sociale stelsel dat het niet goed gaat.
Ja, dat zeg ik ook al een week.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:21 schreef TheFreshPrince het volgende:
Wel interessant filmpje (met enkele open deuren) over de wapenvoorraden van de VS.
Bekijk deze YouTube-video
Vooral de geavanceerde, dure, wapens zijn er hard doorheen gegaan, luchtafweer en veel oud spul dat niet 1 op 1 vervangen kan worden omdat het niet meer in productie is.
"Nexit Nu!"quote:Op vrijdag 10 april 2026 12:19 schreef bianconeri het volgende:
[..]
<Knip>
Europa doet het letterlijk op elk vlak heel erg goed en is alles behalve tanende.
Geen gejijbak ajbquote:Op vrijdag 10 april 2026 12:21 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nee
[..]
Nee en klopt ook niet volgens de cijfers.
[..]
Zeg even <Knip> Netanyahu dan. Die is degene die ervoor zorgt dat alles nu aan het klappen is.
Die veroorzaakt alle ellende.
Klopt, we hebben (helaas) in het verleden (bewust) onze kennis ingezet om Pakistan te helpen bij het maken van een atoombom.quote:Op vrijdag 10 april 2026 12:16 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Kopen? Die dingen kunnen we zelf ook wel produceren. NL is een koploper op het gebied van Uraniumverrijking (Urenco)
Niet echtquote:Op vrijdag 10 april 2026 13:17 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klopt, we hebben (helaas) in het verleden (bewust) onze kennis ingezet om Pakistan te helpen bij het maken van een atoombom.
Naïviteit, het karakter van een fladderend blij vlindertje tegenover een hyena met snode plannen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 13:17 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klopt, we hebben (helaas) in het verleden (bewust) onze kennis ingezet om Pakistan te helpen bij het maken van een atoombom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |