Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Over een paar dingen heeft hij wel gelijk. Europa meer op eigen benen staan, defensie budgetten en de inmiddels ondermijnende grootte van migratie in europa.
Voor de rest, drama. Ook de manier waarop. De wereld heeft behoefte aan rust en voorspelbaarheid. Het enige wat die klootzak doet is absuluut geen rust en voorspelbaarheid creëren. Met met deze onrust is ook nog eens iemand keihard geld aan het verdienen.
De tweede maand ook niet. Even globaal geteld mis je met een maand dicht 100 tankers per dag. Dat zijn er dus 3000 die je inmiddels achter loopt.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:40 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
En al gaat het open, dan heb je de eerste maand daarna nog geen druppel extra benzine, diesel, kerosine of LNG.
Ja dan zit je iig eersterangs in alle komende ellende.quote:
Ja die teloorgrang is hier ook wel duidelijk te lezen, die springt je in het gezicht als een facehugger.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:57 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.
Plaatje helemaal onderaan in de OP onder Trump zijn bullshit werkt niet.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:21 schreef Jippie het volgende:
Even een check of de OP zo genoeg info en actualiteit omvat?
Jaja, 't is wat, je zou het bijna gaan geloven.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:57 schreef William_Papadin het volgende:
Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.
Schijnbaar is postimages.org net zo hypocriet aan het worden als Gemini, was een AI plaatje. Zal het zo hier posten.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:24 schreef vosss het volgende:
In de spoiler van de tijdlijn in Trump zijn woorden @:jippie
Verder kudo's voor de OP.
Doe eens een beetje liev?quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja die teloorgrang is hier ook wel duidelijk te lezen, die springt je in het gezicht als een facehugger.
Wellicht dit nog linken in de OP:quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:29 schreef Jippie het volgende:
[..]
Schijnbaar is postimages.org net zo hypocriet aan het worden als Gemini, was een AI plaatje. Zal het zo hier posten.
Je hoeft het niet te volgen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:51 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Wat hij zegt over Europa is welliswaar een feit. Maar de enige reden dat hij dit zegt is uit eigenbelang en dat opzich is het probleem. Volgen is gewoon een heel slecht idee.
Der Untergang des Abendlandes.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:24 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Jaja, 't is wat, je zou het bijna gaan geloven.
Die migratie komt óók onze kant op omdat wij het dichtstbijzijnde "veilige" continent zijn. Minder onrust in het midden-oosten is minder migratie.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je hoeft het niet te volgen.
Feit is alleen wel dat putin de baltische staten ooit gaat aanvallen en de europese civilisatie naar de klote gaat door de enorme hoeveelheid migratie die er niet hoort.
Voor de rest, kijk deze even. Gewoonweg crimineel.
Bekijk deze YouTube-video
Die klootzak zit daar niet om zn land te leiden, die hufter zit daar om enorme hoeveelheden geld te peuren voor zichzelf en z'n entourage. Bewijs van handelen met voorkennis is het niet compleet, maar het is zo een enorme hoeveelheid rook dat de oliebronbranden van de golfoorlog er nog van zou zeggen: netjes gedaan zeg.
Nee hoor. Het is de eigen schuld van Europa door die deuren wagenwijd open te zetten zoals ze deden.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:44 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De VS is de veroorzaker van die migratie en Trump wil helemaal geen Europa 'op eigen benen', dat is een lulkoekverhaaltje.
Daarentegen gaat het echt fantastisch in gidsland VS.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:57 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.
Gelukkig hebben we nog tijd dat te keren. Immers heeft putin wel iets goed gedaan met die inval in ukraine: de boel wakker geschud dat het helemaal geen sprookjeswereld van pais en vree is.quote:Op vrijdag 10 april 2026 10:57 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Europa is tanende, dat heeft Trump inderdaad goed gezien.
Zal het zo doen, een naar het Nederlands vertaalde samenvatting is het handigst?quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:30 schreef vosss het volgende:
[..]
Wellicht dit nog linken in de OP:
https://www.nytimes.com/2(...)/trump-iran-war.html
En korte samenvatting. Erg relevant.
Zo werken dingen niet.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee hoor. Het is de eigen schuld van Europa door die deuren wagenwijd open te zetten zoals ze deden.
Niet heel onlogisch. Ik gok dat Frankrijk, Ukraine en Korea goede zaken gaan doen.quote:Op vrijdag 10 april 2026 11:37 schreef Perrin het volgende:
Blijkbaar niet onverdeeld positief over de VS en Israël..
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |