Betaalt zij dat dan?quote:Op woensdag 8 april 2026 14:09 schreef dud0r het volgende:
[..]
Wanneer je naar Thailand verhuist voor ballie
Zo duur is het nietquote:
Hij rijdt zeker lekker. En een binnenruimte, man ik kan er vergaderen. En de relaxmodus is lekker, stoel gaat in ligpositie, beetje zen geluidjes om je heen, airco zachtjes aan. Als die kut (of in haar geval lul) van een buurmeid weer een mental breakdown midden in de nacht heeft dan heb ik een alternatieve slaapplek.quote:
Gewoon je huis verkopen en met dat geld verhuizenquote:
quote:Op woensdag 8 april 2026 14:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Hij rijdt zeker lekker. En een binnenruimte, man ik kan er vergaderen. En de relaxmodus is lekker, stoel gaat in ligpositie, beetje zen geluidjes om je heen, airco zachtjes aan. Als die kut (of in haar geval lul) van een buurmeid weer een mental breakdown midden in de nacht heeft dan heb ik een alternatieve slaapplek.
Ze wil een man/cactus/whatever zijn, I don't care. Maar deze jankt te pas en te onpas. Yuki kan er niet over huskybrullen.quote:
Als je overstapt in de zandbak kun je er al voor 3 tientjes heenvliegenquote:Op woensdag 8 april 2026 14:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Wij sponsoren het ticket wel als jullie samen gaan wonen.
De meeste Nederlanders klagen al bij 25 gradenquote:Op woensdag 8 april 2026 14:33 schreef bitterbal het volgende:
denk dat grmbl hier dood gaat van de hitte
Denken dat ik niet tegen hitte kanquote:Op woensdag 8 april 2026 14:33 schreef bitterbal het volgende:
denk dat grmbl hier dood gaat van de hitte
nederlanders klagen altijd.quote:Op woensdag 8 april 2026 14:35 schreef Pheno het volgende:
[..]
De meeste Nederlanders klagen al bij 25 graden
je woont naast mijn zusje?quote:Op woensdag 8 april 2026 14:30 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ze wil een man/cactus/whatever zijn, I don't care. Maar deze jankt te pas en te onpas. Yuki kan er niet over huskybrullen.
Meestal laatste avond van het weekend, volgens mij vind ze school niet zo leuk....
Ze zouden beter volwassenen kunnen weren van social media.quote:Op woensdag 8 april 2026 14:38 schreef Pheno het volgende:
Griekenland gaat ook social mediaverbod instellen voor kinderen.
De wereld wordt wakker
Daar raak je wel aan gewendquote:
Dat ze wil genderswappen: he, mooi dat het kan, als ze er gelukkiger van wordt. Maar de ouders konden er niet mee omgaan, dus dat was eerst dag en nacht ruzie. Echt 120db en harder. Nu is het alleen nog school een ding, bijna elke zondagavond/nacht is het weer raak. Misschien moet ze eens van de tv af en huiswerk gaan makenquote:
geen ideequote:
niet liegenquote:Op woensdag 8 april 2026 14:41 schreef BennieButtfuck het volgende:
Godgloeiende wat een lekkere gozer, @:bitterbal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |