Dat is een goede oplossing, ik vraag mij alleen af of dat van de Febo mag en je niet een gele kaart riskeert. Je weet het nooit daar.quote:Op woensdag 8 april 2026 12:02 schreef LionHeart het volgende:
[..]
Ik had het opgeveegd en in dr bed gegooid.
Dan kloot je met iets privé, denk niet dat dat mag. Zou het wel op de vloer bij haar bed kunnen leggen. Ruim het zelf maar opquote:Op woensdag 8 april 2026 12:53 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Dat is een goede oplossing, ik vraag mij alleen af of dat van de Febo mag en je niet een gele kaart riskeert. Je weet het nooit daar.
Weet niet of Roxy al op zichzelf woont maar vrees dat het bij haar thuis een erg smerige bende zal zijn.quote:Op woensdag 8 april 2026 12:48 schreef MacDeMarco het volgende:
Pfff, begin die Roxy en Robert echt zat te worden![]()
Roxy een slons die een ander haar troep laat opvegen in de keuken![]()
Dat het niet eens in je op komt dat wat je net op de grond hebt laten vallen even opruimt?!![]()
En Robert is net een doodskopaapje die denkt een gorilla te zijn, wat een kneus is dat zeg.![]()
Ze nemen met z'n tweeën helaas veel zendtijd in beslag.![]()
Roland was weer top bezig(alleen de volgende keer niet de zooi van Roxy opruimen
)
Het het zorvuldig opgebouwde "frame" dat ze de hele dag maar liggen neuken en als Tokkies rondbanjeren.. geef Rox een sigaarstomp in de mondhoek en het gecreerde Tokkiebeeld is wel compleet... hoezo geen acteursquote:Op woensdag 8 april 2026 16:56 schreef freaky40 het volgende:
Ze is erg smoezelig met die gore roze joggingbroek van haar aan ook steeds. En dat terwijl ze er best goed uit kan zien met een beetje make-up en wat leuke kleedjes aan.
Twinning is winning.quote:Op woensdag 8 april 2026 18:00 schreef Cirilico het volgende:
Heb de laatste vijf afleveringen, vanaf de ceremonie, teruggekeken. Ik moet zeggen dat deze cyclus me tot nu toe bevalt.![]()
Geen Salar-Mercedes, geen Thomas-Chess. Roland, Rick, de Tweeling:.
er zaten 2 motten in mijn oude ...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |