Hij gelooft er zelf in, dat is best ernstig.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:23 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Hij is vrij consistent, dus ik zou het gewoon liegen noemen.
Inderdaad, omdat ik ook gelijk heb. Ik onderbouw mijn posts ook gewoon, dit in tegenstelling tot velen die stellen dat ik niet gelijk zou hebben, maar vervolgens dit niet meer onderbouwen en beginnen met sneren of bespotten. De user beefkeek is daar een uitzondering op, daar kun je best goede discussies mee hebben.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:25 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Hij gelooft er zelf in, dat is best ernstig.
Een pseudologische leugenaar of mythomaan, dus.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:25 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Hij gelooft er zelf in, dat is best ernstig.
Een idee dat niet breed gedragen is is iets heel anders dan een complottheorie.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jawel, is het een complottheorie is de zin dat het beeld wordt gewekt dat niet alleen Smotrich (die bekend staan om zijn extreme uitspraken) die stelt, maar dat Israël hier ook daadwerkelijk werk van wil maken en dat dit een idee is dat breed gedragen wordt. Dát maakt het een complottheorie.
Helemaal als je dat dan dus nog verlegd naar het 'Joods' willen maken dat het hele Midden-Oosten, wat de user waar ik in discussie mee was al meermaals heeft gezegd.
En hoe vaak ben jij dan in iran geweest en heb je opinie peiling afgenomen.quote:Op woensdag 25 maart 2026 19:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Iraniërs hebben geen hekel aan Israël, het Iraanse regime heeft hekel aan Israël.
Vroeg of laat moet het ook wel een keer zo uitpakken dat de desastreuze gevolgen van figuren als Netanyahu en Trump ook bij ons terugkomen. Nu eens een keer niet alleen de bevolking daar, maar onze economie die hard getroffen wordt door die twee criminelen. Karma is een gore bitch en ik hoop dat de gemiddelde Trumpstemmer economisch gezien een behoorlijk helse tijd tegemoet gaat.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:13 schreef Discombobulate het volgende:
Als die mijnen er in grote getale in gaan dan hebben we wel echt een mega groot probleem, want dan duurt het echt wel heel lang voordat het weer beter wordt met alle economische gevolgen van dien.
Gelijk hebben is nog niet gelijk krijgen (zei mijn vader altijd). Je onderbouwt jouw gelijk hebben met bronnen die soms het tegenovergestelde beweren. En voordat ik weer met voorbeelden moet aankomen, je wordt er vaak ter plekke op gewezen. Hier staat al een voorbeeld in.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Inderdaad, omdat ik ook gelijk heb. Ik onderbouw mijn posts ook gewoon, dit in tegenstelling tot velen die stellen dat ik niet gelijk zou hebben, maar vervolgens dit niet meer onderbouwen en beginnen met sneren of bespotten. De user beefkeek is daar een uitzondering op, daar kun je best goede discussies mee hebben.
Ik merk dat ik toch wel een beetje moet wennen aan die hele Twitter-oorlogsvoering. Wat is er nu waar, wat is er grootspraak, wat gaat er wel (of niet) gebeuren.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:30 schreef Since2003 het volgende:
Dubai leek mij altijd al een interessante map
[ x ]
Ja, mooie tijden waren dat. Wakker blijven om te zien hoe Baghdad plat werd gegooidquote:Op woensdag 25 maart 2026 20:32 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik merk dat ik toch wel een beetje moet wennen aan die hele Twitter-oorlogsvoering. Wat is er nu waar, wat is er grootspraak, wat gaat er wel (of niet) gebeuren.
Die goede oude tijd dat je gewoon CNN aan kon zetten en er een camera op stond was toch wel makkelijker.
De bron is Iraanse staats tv. Of het meer dan borstklopperij is gaan we zien.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:32 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik merk dat ik toch wel een beetje moet wennen aan die hele Twitter-oorlogsvoering. Wat is er nu waar, wat is er grootspraak, wat gaat er wel (of niet) gebeuren.
Die goede oude tijd dat je gewoon CNN aan kon zetten en er een camera op stond was toch wel makkelijker.
Maar wel heel patriottisch.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:32 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik merk dat ik toch wel een beetje moet wennen aan die hele Twitter-oorlogsvoering. Wat is er nu waar, wat is er grootspraak, wat gaat er wel (of niet) gebeuren.
Die goede oude tijd dat je gewoon CNN aan kon zetten en er een camera op stond was toch wel makkelijker.
Ik weet niet of mooi 't goede woord is, maar 't was wel een stuk makkelijker. Geen zorgen over 140.000 twitter-accounts met fakenews, dubieuze bronnen, AI filmpjes etc. Gewoon: "hier is nu een boem, er is iets kapot".quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja, mooie tijden waren dat. Wakker blijven om te zien hoe Baghdad plat werd gegooid
Zeker, maar een bufferzone is iets anders dan annexeren. En Smotrich bazelt over annexeren, daar is dus totaal geen sprake van. Israël is langer aanwezig geweest in het Zuiden van Libanon, namelijk van de beginjaren 1980 tot beginjaren 2000.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:30 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Een idee dat niet breed gedragen is is iets heel anders dan een complottheorie.
Israël is op dit moment juist bezig dat gebied in te nemen als bufferzone. Er is niet uitgesproken door Netanyahu dat ze het gebied willen houden, maar dat is wat Smotrich zegt. Oftewel, het wordt letterlijk genoemd door een lid van de regering Netanyahu, en hij wordt er niet op teruggefloten/tegengesproken.
Ik snap echt niet hoe je dit een complottheorie kan noemen.
Vergeleken met Trump en Hegseth?quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:34 schreef Since2003 het volgende:
[..]
De bron is Iraanse staats tv. Of het meer dan borstklopperij is gaan we zien.
Ja, en je besprak het toen gewoon met elkaar en daarna ging je naar bed en de volgende dag las je de krant. Dit allemaal is best een mindfuck inderdaad.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:36 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik weet niet of mooi 't goede woord is, maar 't was wel een stuk makkelijker. Geen zorgen over 140.000 twitter-accounts met fakenews, dubieuze bronnen, AI filmpjes etc. Gewoon: "hier is nu een boem, er is iets kapot".
Dit is wat Katz (Israëlische minister van defensie) zegt:quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zeker, maar een bufferzone is iets anders dan annexeren. En Smotrich bazelt over annexeren, daar is dus totaal geen sprake van. Israël is langer aanwezig geweest in het Zuiden van Libanon, namelijk van de beginjaren 1980 tot beginjaren 2000.
Is er toen overgegaan tot annexatie? Nee.
Op het moment dat je gebied inneemt, woningen die er staan vernietigt en dan andere ministers hebt die roepen dat je het gebied moet annexeren dan is het toch niet gek dat mensen denken dat het geannexeerd wordt?quote:Katz had said there could be no homes or residents in areas of southern Lebanon where there was "terror," an apparent reference to Hezbollah.
For the second time this week, Katz compared the approach to that taken by the Israeli military in Gaza, saying buildings near the border were being cleared and demolished "to create a defensive buffer and push the threat away from communities."
Nee, hoor, ze ruimen gewoon terroristen op. Degenen die zich vermomd hebben als vrouwen en kinderen zijn het gevaarlijkste.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:41 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dit is wat Katz (Israëlische minister van defensie) zegt:
[..]
Op het moment dat je gebied inneemt, woningen die er staan vernietigt en dan andere ministers hebt die roepen dat je het gebied moet annexeren dan is het toch niet gek dat mensen denken dat het geannexeerd wordt?
Nogmaals, dit is geen complottheorie.
Allemaal lege woorden.quote:Op woensdag 25 maart 2026 19:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Bijna alle mensen bouwen gewoon hun leven weer op na een verloren oorlog onder dictatoriaal bewind.
Wie verzonnen heeft dat terroristen ontstaan door bombardementen spreekt met naïeve of valse tong, terroristen worden opgekweekt vanaf de kindertijd door andere terroristen.
Waar staat nu dat ze dit gebied gaan annexeren? Ik begrijp het punt niet dat je wilt maken.quote:Op woensdag 25 maart 2026 20:41 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dit is wat Katz (Israëlische minister van defensie) zegt:
[..]
Op het moment dat je gebied inneemt, woningen die er staan vernietigt en dan andere ministers hebt die roepen dat je het gebied moet annexeren dan is het toch niet gek dat mensen denken dat het geannexeerd wordt?
Nogmaals, dit is geen complottheorie.
quote:Op woensdag 25 maart 2026 21:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waar staat nu dat ze dit gebied gaan annexeren? Ik begrijp het punt niet dat je wilt maken.
De minister van defensie heeft occupy gezegd, met daarbij de opdracht om gebouwen te vernietigen. De minister van financiën heeft annexeren genoemd. Dit allemaal gaat terug naar het punt waar jij dit een complottheorie noemde.quote:Op woensdag 25 maart 2026 21:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waar staat nu dat ze dit gebied gaan annexeren? Ik begrijp het punt niet dat je wilt maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |