Trump zou constant het onderwerp zijn in het oude TV-programma 'Over de balk'.quote:
Exclusive / State Department sends $1.25B from other programs to Board of Peacequote:Op vrijdag 27 maart 2026 02:03 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Trump zou constant het onderwerp zijn in het oude TV-programma 'Over de balk'.
Interessante vergelijking:quote:Op vrijdag 27 maart 2026 12:11 schreef Perrin het volgende:
Wat een schade kan zo'n kledingbrandje aanrichten.
[ x ]
Dat schip had al een jaar geleden in een droogdok hebben moeten liggen voor groot onderhoud. Marine technici zijn doorgaans inventieve mensen, maar er is maar zoveel dat je kunt doen op open zee. En ik las dat ze nu al ruim anderhalf jaar op zee zijn.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 12:11 schreef Perrin het volgende:
Wat een schade kan zo'n kledingbrandje aanrichten.
[ x ]
Dit moet inderdaad niet onderschat worden, marineschepen zijn zeer complexe platformen en hebben nou eenmaal veel onderhoud nodig. Dat keer op keer uitstellen gaat een keer gevolgen hebben.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 12:26 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat schip had al een jaar geleden in een droogdok hebben moeten liggen voor groot onderhoud. Marine technici zijn doorgaans inventieve mensen, maar er is maar zoveel dat je kunt doen op open zee. En ik las dat ze nu al ruim anderhalf jaar op zee zijn.
Als je nog harder wilt lachen: de US navy heeft nog geen jaar geleden een groot gedeelte van de Avenger class mijnenvegers buiten dienst gesteld. Dus..uhm..ja...quote:Op vrijdag 27 maart 2026 13:14 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik wilde opvolgen met: Tijd om het pensioen van CVN-68 (USS Nimitz) terug te draaien.
Maar daartoe is dus schijnbaar twee weken geleden al besloten. Ben benieuwd of die weer mission ready gemaakt gaat worden en of het dan bij die 10/12 maanden verlenging blijft.
Toen waren de plannen rondom Iran er vast ook al. Ze lijken niet zoveel interesse hebben om Hormuz weer helemaal open te gooien. Trump wil olie en wapens verkopen.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:08 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Als je nog harder wilt lachen: de US navy heeft nog geen jaar geleden een groot gedeelte van de Avenger class mijnenvegers buiten dienst gesteld. Dus..uhm..ja...
En het hele Constellation class (FREMM) verhaal is ook bijzonder, een klassiek gevalletje US Navy “design creep”.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:08 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Als je nog harder wilt lachen: de US navy heeft nog geen jaar geleden een groot gedeelte van de Avenger class mijnenvegers buiten dienst gesteld. Dus..uhm..ja...
Het verklaart ook waarom trump wilt dat andere NAVO landen marineschepen levert. Want landen als Nederland, Duitsland, Denemarken, Frankrijk en anderen hebben nog wel een aanzienlijke vloot mijnenvegers.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:10 schreef Perrin het volgende:
[..]
Toen waren de plannen rondom Iran er vast ook al. Ze lijken niet zoveel interesse hebben om Hormuz weer helemaal open te gooien. Trump wil olie en wapens verkopen.
Hij weet ook wel dat we dat niet gaan doen en zeker niet zonder hele strenge voorwaarden. Niet terwijl de raketten, bommen en drones dagelijks rondvliegen daar.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:15 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het verklaart ook waarom trump wilt dat andere NAVO landen marineschepen levert. Want landen als Nederland, Duitsland, Denemarken, Frankrijk en anderen hebben nog wel een aanzienlijke vloot mijnenvegers.
Fair and balanced.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:14 schreef Klopkoek het volgende:
X is boiling journalists’ brains
The two biggest blue dots are (amazing) video clippers, where 90% of their content is produced by right wingers. So it's even more lopsided than it looks.
https://bsky.app/profile/gelliottmorris.com/post/3mhy6dsxsh22r
[ afbeelding ]
Ekte freespietsj en tenminste geen (s)linkse echokamer!1!!quote:
Die er nog steeds niet zijnquote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:13 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
En het hele Constellation class (FREMM) verhaal is ook bijzonder, een klassiek gevalletje US Navy “design creep”.
Trump weet helemaal niks, daar ben ik van overtuigd. En ik mag hopen dat er niks achter de schermen onderhandeld is/wordt.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:17 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hij weet ook wel dat we dat niet gaan doen en zeker niet zonder hele strenge voorwaarden. Niet terwijl de raketten, bommen en drones dagelijks rondvliegen daar.
Dat verzoek is voor de bühne. Als het serieus was, werd het wel achter de schermen besproken en uitonderhandeld.
En ondertussen weet China wel als een gek allerlei nieuwe schepen te ontwerpen en te bouwen...quote:Op vrijdag 27 maart 2026 15:13 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
En het hele Constellation class (FREMM) verhaal is ook bijzonder, een klassiek gevalletje US Navy “design creep”.
Snap ook niet dat een hoop Amerikanen niet veel bozer zijn.quote:
Je zegt het zelf al: je perskaart wordt je gewoon afgenomen, terwijl Trump rustig doorlult.quote:Op vrijdag 27 maart 2026 17:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Snap ook niet dat een hoop Amerikanen niet veel bozer zijn.
Dit is het stadium van 'lol en koddigheid' allang voorbij. Wie zijn land en regering ook maar een beetje serieus neemt, zou dit onacceptabel moeten vinden.
Voor een wethouder van Schubbekutteveen zou dit al onacceptabel gedrag zijn - die persoon zou tot de grond worden afgebrand. Maar ook journalisten in de VS lullen er nog veel te vaak omheen, spelen mee met de hemeltergende domheid van die man.
Ik snap dat het lastig is om je bek open te trekken. Voor hetzelfde geldt wordt jouw medium de toegang tot het Witte Huis ontzegd, maar dan nog....
Eigenlijk behoor je als verslaggever gewoon tegen Trump te zeggen dat hij onzin loopt te verkondigen. En doorvragen, blijven doorvragen. Net zolang totdat hij er fucking gek van wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |