Is ook heel goed, en FvD blijft een kneuzenclub eerste klasse...quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:28 schreef timmmmm het volgende:
De reactie van De Vos is tekenend.
Vroeger was men verontwaardigd als politici antisemitische dingen zeggen.
Nu heb je politici van steeds dezelfde partij die antisemitische dingen hebben gezegd in het verleden en reageert men verontwaardigd als dan aan de partijleider wordt gevraagd even te bevestigen dat ze bij die partij jodenhaat niet oke vinden en daar geen plek voor te hebben in de partij.
Omgekeerde wereld, bij die partij zijn ze zo ziek dat De Vos alleen de gedachte al verontwaardigd reageert.
De hoek die hij ook benoemt bedoel je? Heb je het bericht wil gelezen?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:31 schreef Weltschmerz het volgende:
Achterbaks mannetje die Jetten, we weten allemaal uit welke hoek bijna al het antisemitisme.
Daar heeft ie de ballen niet voor.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:31 schreef Weltschmerz het volgende:
Achterbaks mannetje die Jetten, we weten allemaal uit welke hoek bijna al het antisemitisme.
Alleen maar lieverds bij FvD c.s. uiteraard.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Welke radicale drek en welke windmolens.
Word eens concreet.
Maar hoe denk je hier precies allerlei extreemrechtse antisemitische drek goed te praten?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Poeh, dat is dan bijzonder, want we hebben twee jaar lang met bagatelliseringen te maken gehad van partijen zoals Hamas, bagatelliseringen van 7 oktober 2023 en allerlei voorvallen van antisemitisme zoals het geweld tegen Israëliërs in Amsterdam en de vijandige houding tegen Israëliërs in Joden in met name de academische en culture sector. Daar zijn hier talloze topics over geweest, waarbij specifiek uit een bepaalde hoek de meeste users structureel wegbleven.
Nota bene de P.C. Hooft-prijs winnaar van dit jaar, bekend van de SP, was afgelopen week nog bezig om te beweren dat de poging tot een aanslag bij de Joodse school in Amsterdam een vermeende 'inside job' van 'Zionisten' zou zijn geweest.
[..]
Als zulke teksten van een gemiddelde FvD'er zouden zijn gekomen had de media er direct vol mee gestaan.
Vertel, waar doel je concreet op?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:31 schreef Weltschmerz het volgende:
Achterbaks mannetje die Jetten, we weten allemaal uit welke hoek bijna al het antisemitisme.
Ja, daar zeg je het al: 'vroeger'. Maak kennis met de nieuwe generatie:quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:28 schreef timmmmm het volgende:
De reactie van De Vos is tekenend.
Vroeger was men verontwaardigd als politici antisemitische dingen zeggen.
Nu heb je politici van steeds dezelfde partij die antisemitische dingen hebben gezegd in het verleden en reageert men verontwaardigd als dan aan de partijleider wordt gevraagd even te bevestigen dat ze bij die partij jodenhaat niet oke vinden en daar geen plek voor te hebben in de partij.
Omgekeerde wereld, bij die partij zijn ze zo ziek dat De Vos alleen de gedachte al verontwaardigd reageert.
quote:Bijna een kwart van Nederlandse jongeren en jongvolwassenen trekt ernst Holocaust in twijfel
In een onderzoek in opdracht van de internationale organisatie Claims Conference onder Nederlanders die na 1980 geboren zijn, stelt 6 procent dat de Holocaust ‘een mythe’ is en nog eens 17 procent dat het aantal vermoorde Joden zwaar overdreven is.
...
quote:Onthullend inkijkje in UvA-appgroep: Hamas-terreur bejubeld, Joodse docent is ’kakkerlak’ en Halsema ’liegend stinkdier’
In de besloten appgroep UvA for Palestine gonst het van de berichten over legitimiteit van gewapend verzet en steun voor Hamas. De Telegraaf keek mee in de groep, waarin de meningen sterk verdeeld zijn over hoe steun aan de Palestijnen eruit moet zien.
...
En dan hebben we natuurlijk online nog een boel troep zoals Candace Owens, Tucker Carlson, Nick Fuentes. De enorme hoeveelheden ongebreidelde drek uit de Islamitische gemeenschappen waar antisemitisme de absolute norm is.quote:Zo werd Universiteit Maastricht een antisemitisch broeinest: ’Hitler had het moeten afmaken!’
MAASTRICHT - Rianne Letschert kreeg alom lof toegezwaaid nadat ze als informateur de kabinetspartijen bijeen wist te brengen. Het leverde de D66-coryfee de prestigieuze post op van onderwijsminister. Haar imago als bruggenbouwer verwierf Letschert als topvrouw van de Universiteit Maastricht. Maar daar klinken ook andere geluiden. Over antisemitisme, een agressieve pro-Palestijnse club en samenwerking met Iran. „Haar optreden was vooral windowdressing.”
...
Dit doet dus niemand. Jij beticht hier anderen van zonder enige onderbouwing.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:37 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Maar hoe denk je hier precies allerlei extreemrechtse antisemitische drek goed te praten?
En terecht. Maar het is ook gelijk duidelijk hoe de gebruikelijke idioten hier mee omgaan…quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:39 schreef capricia het volgende:
Het was toch ook wel een van de kritische feedback-punten naar Schoof:
Dat hij niet normerend optrad.
Dat werd hem echt verweten.
En die rol pakt Jetten nu dus wel op.
Ik moet je helaas aanraden dit topic even terug te lezen.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit doet dus niemand. Jij beticht hier anderen van zonder enige onderbouwing.
Nee hoor. Goed dat FVD hierop gewezen wordt. Uiteraard weer groot uitgemeten door de msm.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:41 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
En terecht. Maar het is ook gelijk duidelijk hoe de gebruikelijke idioten hier mee omgaan…
Het zou inderdaad nog beter zijn om de veiligheidsdiensten die partij eens flink te laten uitkloppen.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 20:59 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Nee, dat zeker niet. Maar wat gaat Jetten hier nou mee bereiken? Dat het FvD plotseling niet meer antisemitisch is door dit te veroordelen? Die club zit vol met antisemieten. Dit is voor de buhne.
Waarom kom je zelf niet met een paar voorbeelden? Jij beticht medeusers hiervan, de bewijslast ligt dus ook bij jou.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:43 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ik moet je helaas aanraden dit topic even terug te lezen.
Althans, als je pose een heel klein beetje oprecht blijkt te zijn.
Dit is toch een redelijk genuanceerd verhaal? Ja, antisemitisme bij de conservatieve islam is een probleem, maar het probleem is breder in de maatschappij een probleem en er moet naar het hele probleem gekeken worden en niet naar één deel van het probleem. Want ook in de zogeheten 'manosphere', waar meer en meer jongeren aan ten prooi vallen, tiert antisemitisme welig. Meer en meer roomblanke mannen gaan die kant op.quote:"We zien in een aantal islamitische gemeenschappen waar veel fundamentalistische invloeden zijn, dat daar het antisemitisme echt veel meer aan de oppervlakte zit. Daar hebben ook veel Joodse Nederlanders last van, op straat, in de supermarkt, op andere plekken", zei Jetten over de verhalen die hij in het gesprek te horen kreeg.
"Maar ik wil me niet alleen daarop blindstaren. Antisemitisme komt ook voor bij spreekkoren in voetbalstadions en bij een bepaalde politieke partijen waar je gewoon op de lijst kunt staan voor gemeenteraadsverkiezingen als je openlijk antisemiet bent geweest."
Het lijkt me inderdaad zeer verstandig dat Jetten afstand neemt van uiterst rechts. Dus geen enkele toenadering zoeken tot PVV. JA21, etc.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:44 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Nee hoor. Goed dat FVD hierop gewezen wordt. Uiteraard weer groot uitgemeten door de msm.
Maar blijf dan ook consequent als mp en ga ook de hoek opzoeken waar antisemitisme de norm is.
Ze is hem geen verantwoording verschuldigd.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:41 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
En terecht. Maar het is ook gelijk duidelijk hoe de gebruikelijke idioten hier mee omgaan…
Extreemrechtse figuren zijn ook een serieus probleem.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:23 schreef PzKpfw het volgende:
Jetten zou zich maar druk maken om de echte problemen in dit land..
Dat is dus in de vijver waar het FvD uit wil vissen evengoed als in de moskee.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:44 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Nee hoor. Goed dat FVD hierop gewezen wordt. Uiteraard weer groot uitgemeten door de msm.
Maar blijf dan ook consequent als mp en ga ook de hoek opzoeken waar antisemitisme de norm is.
Mijn hemelquote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:49 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Het lijkt me inderdaad zeer verstandig dat Jetten afstand neemt van uiterst rechts. Dus geen enkele toenadering zoeken tot PVV. JA21, etc.
Ik heb liever dat hij naar binnen kijkt en zich zorgen maakt om het groeiende extremisme in Nederland, van de islam en alt right, dan dat hij naar buiten kijkt en al zijn tijd besteed aan een conflict ver weg waar we hooguit een figurantenrol in kunnen spelen.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:51 schreef Cruzinats het volgende:
Die flapdrol kan beter het land gaan besturen. De speciale operatie in Iran en de gevolgen daarvan is de eerste krachtmeting voor dit kabinet en het Boeler I schittert door zijn afwezigheid
Jetten: "We zien wel en anders kijken we nog wel even".
Nee sommigen zien deze crisis meteen als aanleiding om hun hand op te houden bij de regering.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:54 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik heb liever dat hij naar binnen kijkt en zich zorgen maakt om het groeiende extremisme in Nederland, van de islam en alt right, dan dat hij naar buiten kijkt en al zijn tijd besteed aan een conflict ver weg waar we hooguit een figurantenrol in kunnen spelen.
Rare prioriteiten heb jij
Ik dacht dat ze ook bezig waren met de energieprijzen voor Nederland. Blijkbaar heerst er een soort opmerkelijk idee dat een premier/kabinet zich uitsluitend met een onderwerp tegelijk bezig kan houdenquote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:56 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee sommigen zien deze crisis meteen als aanleiding om hun hand op te houden bij de regering.
Antisemitisme komt voor in voetbalstadions omdat we een club in Nederland hebben die naar zichzelf refereert als 'superjoden'. Dan kan je je afvragen of het daadwerkelijk over Joden gaat of om de supporters van dat ene marginale clubje uit amsterdam.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dit is toch een redelijk genuanceerd verhaal? Ja, antisemitisme bij de conservatieve islam is een probleem, maar het probleem is breder in de maatschappij een probleem en er moet naar het hele probleem gekeken worden en niet naar één deel van het probleem. Want ook in de zogeheten 'manosphere', waar meer en meer jongeren aan ten prooi vallen, tiert antisemitisme welig. Meer en meer roomblanke mannen gaan die kant op.
Door dat te constateren praat je antisemitisme bij moslims niet goed. Maar trek je het probleem wel zo breed als het is. Nederland wordt steeds conservatiever, door allerlei bewegingen waaronder de islam. Dus vrouwenrechten staan onder druk, homorechten staan onder druk, jodenhaat neemt toe.
Ik vind het jammer dat veel moslimhaters niet zien dat hetzelfdd extreme conservatisme waardoor veel te veel moslims problemen veroorzaken aan de andere kant voor evenveel problemen gaat zorgen. Ik heb niet graag een land vol moslims, maar een land vol met Tatevolgers, figuren in die manosphere is niet beter. Die groep gaat nu allemaal naar het FvD omdat zij datzelfde conservatisme voorstaan
Dat weet ik zo net niet. Daar worden de stemmers rebelser van en zal bevestigen wat ze al vinden. Namelijk dat er niet naar ze geluisterd wordt.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:49 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Het lijkt me inderdaad zeer verstandig dat Jetten afstand neemt van uiterst rechts. Dus geen enkele toenadering zoeken tot PVV. JA21, etc.
Het is niet hetzelfde. Onder moslims is het met name diep religieus gedreven, in de manosphere met name complotgedreven.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dit is toch een redelijk genuanceerd verhaal? Ja, antisemitisme bij de conservatieve islam is een probleem, maar het probleem is breder in de maatschappij een probleem en er moet naar het hele probleem gekeken worden en niet naar één deel van het probleem. Want ook in de zogeheten 'manosphere', waar meer en meer jongeren aan ten prooi vallen, tiert antisemitisme welig. Meer en meer roomblanke mannen gaan die kant op.
Door dat te constateren praat je antisemitisme bij moslims niet goed. Maar trek je het probleem wel zo breed als het is. Nederland wordt steeds conservatiever, door allerlei bewegingen waaronder de islam. Dus vrouwenrechten staan onder druk, homorechten staan onder druk, jodenhaat neemt toe.
Ik vind het jammer dat veel moslimhaters niet zien dat hetzelfdd extreme conservatisme waardoor veel te veel moslims problemen veroorzaken aan de andere kant voor evenveel problemen gaat zorgen. Ik heb niet graag een land vol moslims, maar een land vol met Tatevolgers, figuren in die manosphere is niet beter. Die groep gaat nu allemaal naar het FvD omdat zij datzelfde conservatisme voorstaan
Ach, we weten ook dat het voor die figuren nooit of te nimmer genoeg zal zijn…..quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:58 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Dat weet ik zo net niet. Daar worden de stemmers rebelser van en zal bevestigen wat ze al vinden. Namelijk dat er niet naar ze geluisterd wordt.
De onvrede over het beleid zal groeien, dus deze partijen ook.
Het getuigt altijd van goed bestuur als de prioriteit ligt op het zwartmaken van de oppositie.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:54 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik heb liever dat hij naar binnen kijkt en zich zorgen maakt om het groeiende extremisme in Nederland, van de islam en alt right, dan dat hij naar buiten kijkt en al zijn tijd besteed aan een conflict ver weg waar we hooguit een figurantenrol in kunnen spelen.
Rare prioriteiten heb jij
Nou nou nou, ik dacht dat je weer net zo leuk was geworden als toen je nog student was. Maar helaasquote:Op vrijdag 20 maart 2026 22:04 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Maakt openlijke die <Knip> drek kunnen spuien je gelukkiger?
Dat zou je niet hoeven vragen, dat zou hij uit zichzelf al gedaan hebben, zonder voorbehoud. Zo gek is dst namelijk niet, D66 zou zoch doodschamen als een kandidaat raadslid pedo zou blijken, zeker als het om tientallen gaatquote:Op vrijdag 20 maart 2026 22:09 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Het getuigt altijd van goed bestuur als de prioriteit ligt op het zwartmaken van de oppositie.
We vragen Rob jetten toch ook niet afstand te nemen van de pedofilie binnen zijn partij omdat er toevallig merkwaardig veel pedo's binnen D66 actief blijken te zijn?
Het laatste sentiment is in Nederland véél harder aan het groeien dan je denkt en harder dan de islamquote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is niet hetzelfde. Onder moslims is het met name diep religieus gedreven, in de manosphere met name complotgedreven.
Het laatste sentiment leeft in Nederland voor nu nog minder dan het eerste. Dit kan veranderen als je ziet hoe snel het zich heeft verspreid bij de Amerikaanse jeugd. Maar voor nu moet je beginnen met het aanpakken van antisemitisme waar het nu het meest prominent is, dat is binnen de Islamitische gemeenschappen.
Dus niet 'een aantal' of 'sommige' maar echt 'de Islamitische gemeenschappen'. Het is niet voor niets dat het antisemitisch geweld van november 2024 in Amsterdam en recent ook weer met verschillende pogingen tot een aanslag allemaal uit de Islamitische hoek komen. Ook onderzoek toont aan dat antisemitisme een groot probleem is in de gehele Islamitische wereld.
Je moet ze aanpakken op daadwerkelijke standpunten. Niet op oude shit van lokale lui van decennia of jaren geleden.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 22:45 schreef Monomeism het volgende:
Davide Heijmans, de vrouw van Thierry Baudet is zelf Joods. Ik vind het nogal verwarrend allemaal dat complot denken van Jetten.
Ik denk dat ze appjes op laag water aan het zoeken zijn. Ik had evengoed die leden eruit geflikkerd hoor. Maar ik vermoed dat men dan gewoon weer wat anders gaat zoeken omdat het natuurlijk helemaal niet echt over die paar appjes gaat. FVD is een sta in de weg om heel andere en omvangrijker redenen. Anders hadden ze andere partijen ook regelmatig huilend moeten vragen om van alles en nog wat “afstand te nemen”.
Nu is het schoppen tegen FVD alleen maar reclame gebleken vanwege dit soort hypocrisie
Mensen die deze valse politieke spelletjes zat zijn kijken daar doorheen en stappen over al dat gejank heen recht naar het stembureau.
De rel heeft goed geholpen. En nog hebben ze het niet door daar Jetten er nog een schepje hypocrisie bovenop doet.
Het lijkt me zeer verstandig dat Jetten zich eens richt op de problemen waar Nederland momenteel mee te maken heeft en wat de visie is om daarmee om te gaan voor een periode verder dan morgen.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:49 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Het lijkt me inderdaad zeer verstandig dat Jetten afstand neemt van uiterst rechts. Dus geen enkele toenadering zoeken tot PVV. JA21, etc.
Ze reageren duidelijk gespeeld “geschokt”.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 22:52 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Je moet ze aanpakken op daadwerkelijke standpunten. Niet op oude shit van lokale lui van decennia of jaren geleden.
Ik zou als De Vos zijnde hier heel hard om lachen. Laat maar zien waar antisemitisme in het programma staat. Bovendien is het minachting naar de kiezers die wel op Forum gestemd hebben.
Ik zou het spelletje ook niet gaan meespelen. Lidewij moet zich niet verlagen tot ditzelfde niveau en bijv Jetten gaan vragen afstand van pedofiele elementen in zijn partij te nemen.
Het beste is gewoon zakelijk en niet emotioneel te reageren. En vragen wanneer ie eens begint met leveren voor Nederland. En of dit nu is waar hij zijn tijd aan wil besteden.
Het gaat ook maar een kant op.. die van de eigen politieke agenda.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:20 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Ze reageren duidelijk gespeeld “geschokt”.
Politiek bedrijven middels krokodillen tranen en duidelijk geacteerde verontwaardiging, door voortdurend anderen maar constant te beschuldigen van vermeend antisemitisme, maar voor een eigen agenda, en omdat het henzelf verder helpt voor hun doelen, is in mijn ogen misbruik maken van, en over de ruggen van de Joodse gemeenschap. Dat kun je net zo goed antisemitisme noemen.
Nemen we al weddenschappen aan op welke Fok! user ze is?quote:Op vrijdag 20 maart 2026 21:28 schreef timmmmm het volgende:
Omgekeerde wereld, bij die partij zijn ze zo ziek dat De Vos alleen bij de gedachte je tegen jodenhaat uit te spreken al verontwaardigd reageert.
Met soms veel kwalijker voorbeelden en gevolgen. Maar je mag het daar niet over hebben. Die tegenwerpingen mag je niet gebruiken. Daar hebben ze ook iets op gevonden om zo’n discussie te smoren.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:26 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Het gaat ook maar een kant op.. die van de eigen politieke agenda.
Want dezelfde vraag kan ook gesteld worden aan een stuk of vijf andere partijen. Zoals de SP, GroenLinks, Denk, partij voor de dieren en de PvdA. En aan zijn eigen partij trouwens ook.
Hij noemt 'spreekkoren in voetbalstadions' als voorbeeld van antisemitisme. Dit is gewoon een afleiding van andere plekken waar antisemitisme nog een veel groter probleem is. Laf van hem.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:36 schreef Monomeism het volgende:
[..]
Met soms veel kwalijker voorbeelden en gevolgen. Maar je mag het daar niet over hebben. Die tegenwerpingen mag je niet gebruiken. Daar hebben ze ook iets op gevonden om zo’n discussie te smoren.
Dan doe je namelijk aan een “whataboutism” En dat mag echt niet.
Ach man, die D66-ers weten nog niet eens wat buitenspel is.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 23:40 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Hij noemt 'spreekkoren in voetbalstadions' als voorbeeld van antisemitisme. Dit is gewoon een afleiding van andere plekken waar antisemitisme nog een veel groter probleem is. Laf van hem.
Hij heeft de ballen van een Mona Keijzer niet .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |