Goede race.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:08 schreef ESF1Gamer het volgende:
Great circuit in the past voor Hamilton![]()
China GP 2007 belde.
Waarschijnlijk wel allemaal dezelfde basis code maar daar kunnen ze aanpassingen op maken net als bij normale auto'squote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:07 schreef pmponer het volgende:
[..]
Dus de software is 1op1 hetzelfde van de klantenteams en de leverancier?
Is nu ook al verboden, maar de meetmethode wordt dan aangepast.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:09 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Die vanaf Monaco ook verboden is.
Ja.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:07 schreef pmponer het volgende:
[..]
Dus de software is 1op1 hetzelfde van de klantenteams en de leverancier?
Ik wou het wat gereserveerd verwoorden maar eens ja.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:08 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
De impact is vrijwel non-existent door de nieuwe regels. Vrijwel elke debiel met een rijbewijs kan inmiddels leuk meedraaien in de Formule 1.
Ja dan pas.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:09 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Die vanaf Monaco ook verboden is.
Leuk seizoen met die interne ruzie bij McLaren en Spygate,quote:
Banden, kastjes, draadjes overal en een ding in mijn neus wat aan alle kanten prikte.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:04 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Had je overal draden op je hoofd zitten? Of alleen een band en plakkers om je borst?
Wat slecht ookquote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:09 schreef pmponer het volgende:
[..]
Is nu ook al verboden, maar de meetmethode wordt dan aangepast.
Nu staat in de regels expliciet dat gemeten wordt bij ambient temperature. Daar heeft Mercedes, volgens de geruchten, op ingespeeld. Nu komt daarbij dat ook op bedrijfstemperatuur (130°) gemeten gaat worden.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:09 schreef pmponer het volgende:
[..]
Is nu ook al verboden, maar de meetmethode wordt dan aangepast.
Klinkt alsof je was ontvoerd door aliens.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:11 schreef vosss het volgende:
[..]
Banden, kastjes, draadjes overal en een ding in mijn neus wat aan alle kanten prikte.
Nu ik zo lees word ik al kriegel.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:11 schreef vosss het volgende:
[..]
Banden, kastjes, draadjes overal en een ding in mijn neus wat aan alle kanten prikte.
Ik ken hetquote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:11 schreef vosss het volgende:
[..]
Banden, kastjes, draadjes overal en een ding in mijn neus wat aan alle kanten prikte.
Ja dat is wat ik met minder woorden probeerde te vertellen.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:12 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Nu staat in de regels expliciet dat gemeten wordt bij ambient temperature. Daar heeft Mercedes, volgens de geruchten, op ingespeeld. Nu komt daarbij dat ook op bedrijfstemperatuur (130°) gemeten gaat worden.
ok bedankt voor deze mededeling.quote:
Ik durf te wedden dat als Red Bull dit gedaan had het ineens wel kon.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:13 schreef pmponer het volgende:
[..]
Ja dat is wat ik met minder woorden probeerde te vertellen.
Maar het blijft verboden, alleen "kunnen" ze het niet niet meten.
heb je 10 kaarten dan?quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:14 schreef Nattekat het volgende:
Wil iemand m'n kaarten voor Zandvoort hebben? Langs het rechte stuk, net voorbij de hoofdtribune. Ik denk dat de marktwaarde momenteel ¤100 is.
Dan heeft hij wel goed bereik nu door die schotel uit zn reet.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Klinkt alsof je was ontvoerd door aliens.
quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:14 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dan heeft hij wel goed bereik nu door die schotel uit zn reet.
Tenminste, dat heeft South Park ons geleerd als je ontvoerd wordt door aliens.
Successupporterquote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:14 schreef Nattekat het volgende:
Wil iemand m'n kaarten voor Zandvoort hebben? Langs het rechte stuk, net voorbij de hoofdtribune. Ik denk dat de marktwaarde momenteel ¤100 is.
Tegen die tijd nog maar 25 euroquote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:14 schreef Nattekat het volgende:
Wil iemand m'n kaarten voor Zandvoort hebben? Langs het rechte stuk, net voorbij de hoofdtribune. Ik denk dat de marktwaarde momenteel ¤100 is.
Precies op het punt dat de batterij leeg is en de auto's stil vallen en het stofzuiger geluid maximaal is? No thanks.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:14 schreef Nattekat het volgende:
Wil iemand m'n kaarten voor Zandvoort hebben? Langs het rechte stuk, net voorbij de hoofdtribune. Ik denk dat de marktwaarde momenteel ¤100 is.
Ondanks kutzooi is wel laatste jaar Zandvoort toch? Zou wel gewoon gaan. Al is het maar voor de atmosfeer. En omdat laatste keer is.quote:
zou kunnen, RB geeft gewoon niet thuis dit seizoen.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:14 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat als Red Bull dit gedaan had het ineens wel kon.
Het is allemaal kut en klote, maar dit zijn wel de mooiste.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 07:24 schreef pmponer het volgende:
[..]
Het was eigenlijk ook een grapje, maar zo net uit bed, land dat allemaal nog niet zo lekker.
Toch bedankt voor de reactie.
De post sprint interview van Max is weer super.
Bekijk deze YouTube-video
quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:16 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Precies op het punt dat de batterij leeg is en de auto's stil vallen en het stofzuiger geluid maximaal is? No thanks.
Ja, slecht.quote:
Tuurlijk ga ik, maar dit is echt een hele grote smet aan het worden.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:16 schreef vosss het volgende:
[..]
Ondanks kutzooi is wel laatste jaar Zandvoort toch? Zou wel gewoon gaan. Al is het maar voor de atmosfeer. En omdat laatste keer is.
Heel veel plezier gewenstquote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:18 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Tuurlijk ga ik, maar dit is echt een hele grote smet aan het worden.
Leuk voor hem. Wel smetje dat het dan is met een auto waarbij de coureur het verschil niet maakt.quote:
Dat is altijd zo geweest.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:16 schreef pmponer het volgende:
[..]
zou kunnen, RB geeft gewoon niet thuis dit seizoen.
Maar als ik terug denk aan Fuel flow gate, en DAS gate. Dan lijkt het wel dat sommige teams wat meer gelijk zijn dan andere teams.
Ik ga zeker.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:16 schreef vosss het volgende:
[..]
Ondanks kutzooi is wel laatste jaar Zandvoort toch? Zou wel gewoon gaan. Al is het maar voor de atmosfeer. En omdat laatste keer is.
Wie zjn de 3 die op nee hebben gedrukt.quote:
Wie denk jequote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wie zjn de 3 die op nee hebben gedrukt.
Chevy en 2 smurf accounts.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wie zjn de 3 die op nee hebben gedrukt.
Ik, al begin ik wel steeds meer naar ja te neigen, vind het nu nog wat te vroeg.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:23 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wie zjn de 3 die op nee hebben gedrukt.
Ok probeer over half uurtje nog een keer.quote:Op zaterdag 14 maart 2026 09:24 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik, al begin ik wel steeds meer naar ja te neigen, vind het nu nog wat te vroeg.
Mods kunnen niet bannenquote:
Toegang tot dit subforum ontzeggen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |