XR woket lekker verder.quote:Extinction Rebellion (XR) is een internationale, activistische beweging die zich verzet tegen klimaatverandering en het verlies van biodiversiteit. Extinction Rebellion stelt dat de netto CO2-uitstoot gestopt moet zijn in 2025. Klimaatverandering en biodiversiteitsverlies leiden volgens de initiatiefnemers tot de ineenstorting van ecosystemen en tot het uitsterven van planten en soorten waaronder de mens; vandaar de "extinction" in Extinction Rebellion.
De beweging kenmerkt zich door disruptieve en zichtbare acties en het grote aantal activisten dat niet terugdeinst voor arrestatie of gevangenschap. Concreet eisen ze klimaatrechtvaardigheid door openheid van de overheid over de klimaat- en ecologische crisis, een vermindering van de uitstoot van broeikasgassen in Nederland naar netto-0 in 2025, en het instellen van een burgerberaad klimaat en milieu waarin een gelote en representatieve groep burgers besluit over rechtvaardig klimaat- en milieubeleid, vrij van bedrijfslobby en electorale belangen. XR wil een aanzienlijk deel van de bevolking bereiken en mobiliseren om haar eisen te bereiken. Incrementele verandering is niet voldoende, XR pleit voor snelle en drastische transformatie en beroept zich daarbij op het IPCC. Ook vinden ze dat macht en geld rechtvaardiger verdeeld zouden moeten worden.
Tja, iets teveel gebruikt die ene keer. Nou moe het is wat. Persoonlijk vind ik er weinig van, heb vroeger vaak zat een lesuur laten uitvallen met een stinkbom. Ik ken dat winkelcentrum toevallig, en ik ken de gemiddelde Westlander, en ik vermoed zomaar dat niemand er blijvende schade van heeft gehad. Een middag gemiste inkomsten die in het niet vallen bij wat er op ons afkomt.quote:Op woensdag 11 maart 2026 13:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wat vond je bijvoorbeeld ervan dat XR boterzuur verspreidde in grote winkelcentra? bezoekers werden daardoor onwel en het volledige winkelcentra moest uren dicht om schoongemaakt te worden.
Als jullie zelf na jullie punt gemaakt te hebben de boel zelf schoonmaken repareren en schade vergoeden dan zou ik er respect voor hebben.quote:Op woensdag 11 maart 2026 12:47 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ok prima, dat kan, maar dan wacht ik nog altijd op voorbeelden van geweld. Vandalisme is bovendien ook relatief, want iets wat je gewoon kunt schoonmaken is iets anders dan dingen slopen. Als vandalisme echt een totale no go voor je is, maar het interesseert je niet wanneer anderen de boel systematisch kapot maken interesseert jouw mening daarover mij eigenlijk niet.
Maat mag ik jouw huis nou onderschijten of niet? Voor een hoger doel is het.quote:Op woensdag 11 maart 2026 13:34 schreef viagraap het volgende:
[..]
Tja, iets teveel gebruikt die ene keer. Nou moe het is wat. Persoonlijk vind ik er weinig van, heb vroeger vaak zat een lesuur laten uitvallen met een stinkbom. Ik ken dat winkelcentrum toevallig, en ik ken de gemiddelde Westlander, en ik vermoed zomaar dat niemand er blijvende schade van heeft gehad. Een middag gemiste inkomsten die in het niet vallen bij wat er op ons afkomt.
Ja zieke mensen en een middagje gemiste inkomsten, ach ja boeie jammer dan. Moeten we er maar voor over hebben.quote:Op woensdag 11 maart 2026 13:52 schreef William_Papadin het volgende:
"iets teveel gebruikt"
Herkenbaar extreemlinkse goedpraterij van geweld.
"er gebeuren ergere dingen in de wereld" - beetje het redenatieniveau van een 10 jarige.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:15 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Ja zieke mensen en een middagje gemiste inkomsten, ach ja boeie jammer dan. Moeten we er maar voor over hebben.
Ja idd.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:16 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
"er gebeuren ergere dingen in de wereld" - beetje het redenatieniveau van een 10 jarige.
Volgens hun vergaat de wereld ook ofzo als we zwarte piet blijven gebruikenquote:Op woensdag 11 maart 2026 14:13 schreef Gizmogirl28 het volgende:
En het gaat niet eens om alleen het milieu de meeste koppen staan ook bij o.a. de Pro Pali troep, kopz etc. Overal waar jullie maar dwars kunnen liggen.
quote:Op woensdag 11 maart 2026 13:52 schreef William_Papadin het volgende:
"iets teveel gebruikt"
Herkenbaar extreemlinkse goedpraterij van geweld.
Geweldquote:Op woensdag 11 maart 2026 14:15 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Ja zieke mensen en een middagje gemiste inkomsten, ach ja boeie jammer dan. Moeten we er maar voor over hebben.
De ellendequote:Op woensdag 11 maart 2026 14:17 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Ja idd.
Hoe meer ze zeggen hoe meer ik een hekel aan hun krijg. Het raakt kant nog wal en een ander zit met de ellende.
Die Schmink is nog al belastend voor het milieu, dat moet je niet onderschatten.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:22 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Volgens hun vergaat de wereld ook ofzo als we zwarte piet blijven gebruiken![]()
[ afbeelding ]
Ik zei toch al dat zou mogen in vergelijkbare omstandigheden?quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:15 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Maat mag ik jouw huis nou onderschijten of niet? Voor een hoger doel is het.
Als je het geen geweld vind kunnen we je met alle liefde in een hok met boterzuur stoppen.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:24 schreef viagraap het volgende:
[..]
[..]
GeweldJe vindt stankoverlast ook al geweld? Ik wil echt nooit meer iemand hier XR voor snowflakes uit zien maken.
Natuurlijk gaat het niet alleen om het milieu, zo werkt de wereld namelijk niet. Het hele systeem moet op de schop als je dit op wilt lossen. En voor de zoveelste keer: dit is geen kwestie van hun of mijn of jouw waarheid, dit is gewoon hoe de zaken er feitelijk bij liggen.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:13 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Als jullie zelf na jullie punt gemaakt te hebben de boel zelf schoonmaken repareren en schade vergoeden dan zou ik er respect voor hebben.
Nu zie ik jullie als een stel zieke vernielzuchtige egoistische mafklappers die denken dat hun waarheid de waarheid is en EISEN dat iedereen hetzelfde denkt als hun. En het gaat niet eens om alleen het milieu de meeste koppen staan ook bij o.a. de Pro Pali troep, kopz etc. Overal waar jullie maar dwars kunnen liggen.
Nou zo goed als iedereen is jullie helemaal zat jullie zijn te vaak te ver gegaan.
Ik ben klaar met hun en met jou.
Waarom komen mensen hier steevast met dit soort bullshit vergelijkingen? Hoe is dit hetzelfde als stankoverlast?quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:26 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Als je het geen geweld vind kunnen we je met alle liefde in een hok met boterzuur stoppen.
Iemand ziek maken met stank ook a is het hoofdpijn en misselijkheid is geweld.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:24 schreef viagraap het volgende:
[..]
[..]
GeweldJe vindt stankoverlast ook al geweld? Ik wil echt nooit meer iemand hier XR voor snowflakes uit zien maken.
Gewoon je poten afhouden van mensen en hun bezittingen.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:25 schreef viagraap het volgende:
[..]
De ellendeAls je dit soort dingen al ellende vindt, waarom steek je dan zo overdreven je kop in het zand voor de dingen die XR aankaart?
mooi. Dm maar je adres als je wiltquote:Op woensdag 11 maart 2026 14:26 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik zei toch al dat zou mogen in vergelijkbare omstandigheden?
Dan ga je naar de personen toe die je daar verantwoordelijk voor zijn.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:28 schreef viagraap het volgende:
[..]
Natuurlijk gaat het niet alleen om het milieu, zo werkt de wereld namelijk niet. Het hele systeem moet op de schop als je dit op wilt lossen. En voor de zoveelste keer: dit is geen kwestie van hun of mijn of jouw waarheid, dit is gewoon hoe de zaken er feitelijk bij liggen.
Wat snap je niet aan afblijven van andermans bezit trouwens? Oprechte vraagquote:Op woensdag 11 maart 2026 14:30 schreef viagraap het volgende:
[..]
Waarom komen mensen hier steevast met dit soort bullshit vergelijkingen? Hoe is dit hetzelfde als stankoverlast?
Live stream erop en DM de link als je wilt.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:32 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
mooi. Dm maar je adres als je wilt
Voor een bloedneus moet je me letterlijk een mep geven, natuurlijk is dat geweld. Als je stank zo'n probleem vindt neem ik aan dat je boeren en industrie dat zeer kwalijk neemt? En voor de zoveelste keer: grote woorden over respect of gewoon van mensen en bezittingen afblijven etc neem ik echt met een gigantische schep zout, als ze van iemand komen die denkt dat het 'mijn waarheid' is dat je oneindig meer last hebt van de dingen die XR aankaart.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:30 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Iemand ziek maken met stank ook a is het hoofdpijn en misselijkheid is geweld.
Anders is het ook geen geweld als ik je een bloedneus zou slaan, dat gaat ook weer over. Maar he dan heb ik gelijk de politie aan de deur.
[..]
Gewoon je poten afhouden van mensen en hun bezittingen.
Ik ben het met je eens dat de acties gerichter kunnen, maar het lastige van geweldloosheid is dat daar grenzen aan zitten. Soms kies je dan voor dingen die meer aandacht genereren. We zien namelijk dat er maandelijks acties zijn bij degenen die verantwoordelijk zijn, maar die komen maar sporadisch in het nieuws.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:32 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Dan ga je naar de personen toe die je daar verantwoordelijk voor zijn.
LAAT ONSCHULDIGE BURGERS MET RUST !!!
Ben ik een bedrijf of persoon die al decennia willens en wetens anderen schade toebrengt om geld te verdienen en geef ik daarbij zelfs geld uit aan lobby en desinformatie om dat langer te kunnen blijven doen? 'Vergelijkbare omstandigheden' zeg ik niet voor niets.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:32 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
mooi. Dm maar je adres als je wilt
Wat valt daar aan te snappen? We accepteren met z'n alleen een systeem waaronder jaarlijks tientallen miljoenen mensen hun bezittingen op moeten geven, maar twee a drie mensen die flauwvallen en wat files die vooral het resultaat zijn van de manier waarop de politie met de demonstratie kiest om te gaan is ineens iets waar ik mij enorm druk over moet maken? En ik maak me al helemaal niet druk als een of andere winkelketen of een bank een keer schoonmaakkosten heeft.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:33 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Wat snap je niet aan afblijven van andermans bezit trouwens? Oprechte vraag
We weten ondertussen wel dat je aan het trollen bent trouwens, maar blijf nog wel ff![]()
Het hele systeem gaat niet op de schop omdat een kleine groep extremisten dit graag willen. Dus wordt het tijd deze groep ongenadig hard aan te pakken met de wapenstok, boetes en lange gevangenisstraffen.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:28 schreef viagraap het volgende:
[..]
Natuurlijk gaat het niet alleen om het milieu, zo werkt de wereld namelijk niet. Het hele systeem moet op de schop als je dit op wilt lossen. En voor de zoveelste keer: dit is geen kwestie van hun of mijn of jouw waarheid, dit is gewoon hoe de zaken er feitelijk bij liggen.
Als je iemand vergiftigd en die gaat dood dan is het gewoon moord. Als je iemand ziek maakt met boterzuur dan is het mishandeling. Jullie nemen bewust het risico om mensen ziek te maken. Dus geweld.quote:Op woensdag 11 maart 2026 14:40 schreef viagraap het volgende:
[..]
Voor een bloedneus moet je me letterlijk een mep geven, natuurlijk is dat geweld. Als je stank zo'n probleem vindt neem ik aan dat je boeren en industrie dat zeer kwalijk neemt? En voor de zoveelste keer: grote woorden over respect of gewoon van mensen en bezittingen afblijven etc neem ik echt met een gigantische schep zout, als ze van iemand komen die denkt dat het 'mijn waarheid' is dat je oneindig meer last hebt van de dingen die XR aankaart.
[..]
Ik ben het met je eens dat de acties gerichter kunnen, maar het lastige van geweldloosheid is dat daar grenzen aan zitten. Soms kies je dan voor dingen die meer aandacht genereren. We zien namelijk dat er maandelijks acties zijn bij degenen die verantwoordelijk zijn, maar die komen maar sporadisch in het nieuws.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |