Ik niet hoor. Ga ervan genieten!! Spill the juice!!quote:Op dinsdag 10 maart 2026 09:46 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Vraag je dan af voor wie ze eigenlijk komt
eindelijkquote:Op dinsdag 10 maart 2026 09:40 schreef greysbones het volgende:
Valentijne legt het wel in geuren en kleuren uit![]()
Ik vind haar leukquote:Op dinsdag 10 maart 2026 11:43 schreef Puzzie het volgende:
[..]
eindelijk![]()
Enne wanneer gaat dat vervelende Tokkie kind Mercedes naar huis?![]()
Wat een naar kind is dat
Ik vind Mercedes met de dag meer Tokkie worden , wat een vreselijk kind.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 11:53 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ik vind haar leuk![]()
Valentijne is op tiktok ook druk met Chess
Die heeft wel een soort van haat naar haar
Het is in iedergeval een uitgebreidere versie van de TV kliphangers.. en nóg meer "inside dingetjes" geeft alleen maar weer spollergezeikquote:Op dinsdag 10 maart 2026 11:39 schreef freaky40 het volgende:
Nou dat kanaal op Instagram is vooralsnog een lachertje hoor. Nog steeds voorstukjes te zien die vanavond in de uitzending zitten. Useless! Merkte het gisteren al. Wat voegt dat kanaal dan toe behalve dat je polls kunt posten als 'de kijker' weer wat mag beslissen.
Het mag een keer gezegd worden, al gaat Thomas er niks mee doen. Klein gesprekje met Chess die grote ogen en een heliumstemmetje opzet dat het niet zo was bedoeld of haar woorden zijn verdraaid en het gaat weer verder.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 09:40 schreef greysbones het volgende:
Valentijne legt het wel in geuren en kleuren uit![]()
Pijnlijk voor Thomas, maar die heeft zijn ogen dan ook al de hele tijd in zijn zak zitten. Hoeveel rode vlaggen moeten er nog gewapperd worden?quote:Op maandag 9 maart 2026 20:36 schreef 5thencounter het volgende:
EN de kliphangert... Laat maar weer een OudKutje binnen voor stoken .. Valentijn mag komen mekkeren bij Thomas over..? Wie?
Maar omdat Lieve Regie zo prompt Chest in beeld neemt als mogelijke Dader ...![]()
[ afbeelding ]
Ik vind het sowieso a-sociaal als vrouwen praten over het geslacht van hun geliefde of hoelang het nummertje duurde.quote:Op maandag 9 maart 2026 22:44 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik ga er vanuit dat hij haar echt wel gaat vragen of zij dit echt gezegd heeft en hoe zij daar dan op reageert. Want hoe dan ook, hij gaat dit terugzien.
Benieuwd ook of Valentijne ook echt die 2 minuten/2 seconden gaat noemen.
Hoop van wel.
Die gaat natuurlijk mee om mee te profiteren van het gewonnen geld.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 09:34 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Zat ik ook al aan te denken. Thomas die de finale wint en dan kijken wat Chess doet. Gaat ze met hem mee of niet? Als ze blijft, gaat ze dan weer met een volgende vent verder en krijgen we dan een verdrietige Thomas daar op het scherm te zien?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
quote:Op dinsdag 10 maart 2026 13:04 schreef KinKiJan het volgende:
Die promo! Alsof Valentijne zelf nog in die loods zit en de boel even denkt te kunnen bepalenHet is leuk dat er even wat reuring isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar volledig eens
Ze doet of haar broertje de marionettepop is en zij degene die de touwtjes bedient
Vind haar op tiktok afschuwelijk
Maar voor nu in de loods ff primaAnderen spreken vrij
één stem wordt stilgezet
recht is niet voor elk
quote:Op dinsdag 10 maart 2026 13:04 schreef KinKiJan het volgende:
Die promo! Alsof Valentijne zelf nog in die loods zit en de boel even denkt te kunnen bepalenZo ver dacht ik niet eens, maar het werd een keer tijd dat iemand zijn bek lostrektSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
My age is very
Inappropriate
for my behavior
Dan moet je er mee stoppen, met streams zou je dat ook hebben. Dus doe het, of doe het niet. Spoilers krijg je toch. Is niet meer tegen te houden in deze tijd.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 12:07 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het is in iedergeval een uitgebreidere versie van de TV kliphangers.. en nóg meer "inside dingetjes" geeft alleen maar weer spollergezeik
quote:Op dinsdag 10 maart 2026 14:03 schreef greysbones het volgende:
[..]
Het is leuk dat er even wat reuring is
Maar volledig eens
Ze doet of haar broertje de marionettepop is en zij degene die de touwtjes bedient
Vind haar op tiktok afschuwelijk
Maar voor nu in de loods ff prima
Sowieso, alles beter dan dat geneuzel in 'die vieze hoek' steedsquote:Op dinsdag 10 maart 2026 14:09 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Zo ver dacht ik niet eens, maar het werd een keer tijd dat iemand zijn bek lostrekt
Vooruitblikken of achteruitblikken thats the questionquote:Op dinsdag 10 maart 2026 14:14 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dan moet je er mee stoppen, met streams zou je dat ook hebben. Dus doe het, of doe het niet. Spoilers krijg je toch. Is niet meer tegen te houden in deze tijd.
ik denk dat ze zich verder daar de tandjes verveeld. dat zijn de enige momenten dat ze nog iets kan toevoegen in die loodsquote:Op dinsdag 10 maart 2026 17:42 schreef humpty het volgende:
Valt mij wel op dat als er ergens een fittie is dan zit Cynthia er boven op
die kickt daar op
Ze moet wát voor de kick, een mannetje in bed krijgen is voor haar verleden tijd ...quote:Op dinsdag 10 maart 2026 18:15 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik denk dat ze zich verder daar de tandjes verveeld. dat zijn de enige momenten dat ze nog iets kan toevoegen in die loods
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |