Dat zal het wel zijn, maar uiteindelijk heeft Mercedes dus altijd een voorsprong in het begin.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:02 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze in Barcelona dezelfde spec hadden, maar (bij de tweede) test in Bahrein had Mercedes inderdaad een nieuwere spec, die de overige teams hier pas hebben.
Over de boot missen gesproken.quote:
Ja maar met racen heeft het weinig meer te maken. En juist dáár zeikt men over. Terecht.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:27 schreef Gremen het volgende:
Hoe lang blijven we nog zeuren over deze auto's.
We weten het nu wel en iedereen is het er mee eens.
Uiteindelijk wint de beste coureur met de beste auto en het meeste uit zijn auto haalt nog steeds.
Je kaart hier een deel van het probleem aan. De beste auto wint. Maar zoals we vorig jaar aan Max hebben kunnen zien: de coureur maakte ook wel wat uit. En deze auto's zijn meer management en minder drivers skill. Daarom is Hamilton ook zo mild in oordeel: die had een massive skill issue met die ground effect auto's dat nu zo goed als weg is.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:27 schreef Gremen het volgende:
Hoe lang blijven we nog zeuren over deze auto's.
We weten het nu wel en iedereen is het er mee eens.
Uiteindelijk wint de beste coureur met de beste auto en het meeste uit zijn auto haalt nog steeds.
Hoe lang? De eerste race is nog niet eens geweestquote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:27 schreef Gremen het volgende:
Hoe lang blijven we nog zeuren over deze auto's.
Kan ook in het algemene topicquote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:57 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hoe lang? De eerste race is nog niet eens geweestDit houden we nog wel even vol, hoor
Ik verwacht minstens 2 rode vlaggen.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 21:20 schreef Symphonic het volgende:
Ik ben vooral benieuwd hoeveel auto’s de finish halen morgen.
Management is ook een stukje skill. Denk bijvoorbeeld aan Max zijn overwinning in 2016. dat was voor een belangrijk deel bandenmanagement.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:38 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Je kaart hier een deel van het probleem aan. De beste auto wint. Maar zoals we vorig jaar aan Max hebben kunnen zien: de coureur maakte ook wel wat uit. En deze auto's zijn meer management en minder drivers skill.
Ik heb zelf het idee dat over de auto zelf weinig kritiek is, meesten klinken positief. Het grootste “probleem” ligt bij de krachtbron.quote:Daarom is Hamilton ook zo mild in oordeel: die had een massive skill issue met die ground effect auto's dat nu zo goed als weg is.
Dat is bij elke raceklasse zo. Als het je alleen daar om gaat hoef je geen F1 te kijken.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:27 schreef Gremen het volgende:
Hoe lang blijven we nog zeuren over deze auto's.
We weten het nu wel en iedereen is het er mee eens.
Uiteindelijk wint de beste coureur met de beste auto en het meeste uit zijn auto haalt nog steeds.
Maar LeClerc was tot dusver sneller dit weekend.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 20:38 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Je kaart hier een deel van het probleem aan. De beste auto wint. Maar zoals we vorig jaar aan Max hebben kunnen zien: de coureur maakte ook wel wat uit. En deze auto's zijn meer management en minder drivers skill. Daarom is Hamilton ook zo mild in oordeel: die had een massive skill issue met die ground effect auto's dat nu zo goed als weg is.
Wat ik las was het software issue bij Max.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:16 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Maar LeClerc was tot dusver sneller dit weekend.
Anyway, Mercedes heeft dus weer eens flink lopen sandbaggen, die liggen behoorlijk voor. Verbaast me ook niet echt, het is daar allemaal strak georganiseerd. RBR ook redelijk goed, zeker ook gezien het resultaat van Racing Bulls, die motor kan mee met de top 4, al moeten ze wel weten wat er nu misging bij Max.
Audio P10 en 11 in eerste kwali, erg netjes. Benieuwd of ze punten pakken in hun eerste race.
Williams en Alpine met een Mercedes motor....die zouden beter moeten kunnen.
Cadillac....1.4 sec achter de langzaamste auto in Q1 (afgezien van Aston Martin), en ruim 3 sec achter de snelste, daar moet toch snel wat verbetering in komen.
Aston Martin...![]()
Ben benieuwd hoeveel chaos er morgen zal zijn.
Maar ook dat hebben de coureurs niet zelf in de hand, alles is softwarematig gedaan, zelfs de active aero.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 21:28 schreef ChevyCaprice het volgende:
Management is ook een stukje skill.
Software die op bijna volle snelheid bij het remmen de achteras blokkeert? Hoop niet dat er nog meer van dat soort foutjes in de software zitten...quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:19 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Wat ik las was het software issue bij Max.
Management is wat anders dan car control. Management kan je leren, de auto aanvoelen daar zijn coureurs als Max, Leclerc en Alonso bijvoorbeeld veel beter in dan de rest en maken zo het verschil. Dat ga je nu veel minder zien.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 21:28 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Management is ook een stukje skill. Denk bijvoorbeeld aan Max zijn overwinning in 2016. dat was voor een belangrijk deel bandenmanagement.
[..]
Ik heb zelf het idee dat over de auto zelf weinig kritiek is, meesten klinken positief. Het grootste “probleem” ligt bij de krachtbron.
De straight mode die je aanhaalt activeren ze via een knopje. De motor modus selecteren ze ook zelf. En dan hebben ze nog de boost of overtake knop die ze kunnen inzetten. Dat hebben ze dus zelf in de hand.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:29 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Maar ook dat hebben de coureurs niet zelf in de hand, alles is softwarematig gedaan, zelfs de active aero.
Zo een foutje in Jeddah of Baku gaat pijn doen dus hopelijk hebben alle teams dat onder controle inderdaad.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:39 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Software die op bijna volle snelheid bij het remmen de achteras blokkeert? Hoop niet dat er nog meer van dat soort foutjes in de software zitten...
Ze kunnen het uitschakelen maar inschakelen gaat automatisch. En map kiezen, dat is dan op verzoek van de engineer en dan nog word alles softwarematig geregeld. Push to pass vanzelfsprekend wanneer ze binnen een seconde van de voorligger rijden.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:42 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
De straight mode die je aanhaalt activeren ze via een knopje. De motor modus selecteren ze ook zelf. En dan hebben ze nog de boost of overtake knop die ze kunnen inzetten. Dat hebben ze dus zelf in de hand.
Sowieso minstens 2 auto's die door software en PU issues uitvallen.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 21:21 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik verwacht minstens 2 rode vlaggen.
Moeten ze straks nog gaan uitkijken dat de auto's niet gehackt kunnen wordenquote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:19 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Wat ik las was het software issue bij Max.
Lol, waar heb je die emoticon nou weer gevonden?quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:46 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Sowieso minstens 2 auto's die door software en PU issues uitvallen.
[..]
Moeten ze straks nog gaan uitkijken dat de auto's niet gehackt kunnen worden [ afbeelding ]
Op onze geheime sitequote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:48 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Lol, waar heb je die emoticon nou weer gevonden?
Volgens mij gaat dat inschakelen via een knopje. Zie pole ronde George.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 22:45 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ze kunnen het uitschakelen maar inschakelen gaat automatisch. En map kiezen, dat is dan op verzoek van de engineer en dan nog word alles softwarematig geregeld. Push to pass vanzelfsprekend wanneer ze binnen een seconde van de voorligger rijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |