Misschien toch maar een referral bijdrage aan Danny overmaken.quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:43 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik had vorig jaar een klant die mij kende via het FOK! forum, maar waar ze zelf al in geen jaren meer was geweest en niet eens meer wist wat haar login was. Maar ze wist van Tipica Reizen omdat ik dat vroeger enorm gespamd heb hierMaar goed, dat is dus het forum-deel, daar komen kennelijk nog wel leuke mensen en heeft nog niet zo´n negatief "extreem rechts" karakter.
En mensen die mij leren kennen weten al heel snel dat ik niet bepaald aan de rechtse kant van het politieke spectrum sta
Ik vind het leuk om van je te lezen dus bedankt @Bluesquote:Op woensdag 4 maart 2026 12:45 schreef Barreltje het volgende:
ik snap er natuurlijk technisch geen reet van, maar waarom het forum niet losgekoppelt kan worden begrijp ik niet![]()
runnen "we" het forum lekker als een hobby projectje en kan de FB de rekeningen van D betalen..
maargoed. verder ook geen zin om me er in te verdiepen en een mening te hebben.
Ik luister WEL naar @:blues dat we meer moeten posten..
Ik vind Decathlon online echt niet meer te doen sinds ze met de partners werkenquote:Op woensdag 4 maart 2026 13:01 schreef Clubsoda het volgende:
Vandaag ga ik even mopperen over Decathlon. Ik mopperde eigenlijk nooit op Decahtlon, wantDecahtlon
![]()
Maar goed, ik had twee kinderskibrillen gekocht, die kwamen via een partner. De ene paste prima en was mooi, dus die andere heb ik niet eens uit de verpakking gehaald en meteen klaargelegd om te retourneren. (Het kan zijn dat ik me hierin vergis maar ik heb echt geen actieve herinnering aan het uit de doos halen van die ene bril). Die partner had na 10 dagen nog een label gestuurd, maar dat terzijde. Na aandringen wel. Retour gestuurd.
Krijg ik een, via de klantenservice, een lompe mail dat ze de retour gaan afwijzen want er zitten krassen op de bril. Als bewijs krijg ik allemaal fotos van een dame met van die gore nepnagelsen een weerspiegeling van d'r telefoon en super onprofessioneel en alles. Dus ik mail terug dat dat raar is omdat ik de verpakking niet geopend heb. Nu heb ik als vier mailtjes die me net op een andere manier vertellen dat het echt mijn schuld is. Ik heb Decathlon ook al vier keer gezegd dat dit een zinloze discussie is en dat zij de knoop moeten gaan doorhakken of ze zij die kosten aan me doorberekenen of niet. Inmiddels heeft dit alweer veel meer geld gekost dan die domme 30 euro aan klantenbinding (ik ben/was echt een grote klant bij ze) en salaris voor de klantenservice. Maak toch een keuze
Nope, ik doneer niet meer aan FOK!quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:00 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Misschien toch maar een referral bijdrage aan Danny overmaken.
Je bedoelt donker groen?quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:36 schreef Kaatje1 het volgende:
Wat @:fietsie en @:derLudolf zeggen, wanneer het fijne collega’s zijn, nu geven, dan kunnen ze ook echt afscheid van jou nemen.
Net weer naar de tandarts geweest, nu voor controle na het gehak in mijn kaak van 4 maanden geleden. Het is echt een leuke gezellige vent en de assistentes ook. Leuk team. Daarna nog een eindje gefietst want zulk lekker weer. Maar op sommige plekken lijkt een rood stoplicht een nieuwe betekenis te hebben gekregen ik ik heb gemist, mensen fietsen gewoon door. Wanneer er niets aankomt alla, maar hartstikke drukke (on overzichtelijke) weg.
We hebben overigens een vlaai gehaald lokaal. Ik had geen zin om naar Nederland te rijden met Carnaval (en sneeuw!). Die was primaquote:Op woensdag 4 maart 2026 15:35 schreef Cat-astrophe het volgende:
Klaar met werken voor vandaag.
Kon ook wel. Gisteren (mijn halve werkdag) rond 12 uur begonnen, eerst een training gegeven vanuit huis (online) en toen naar kantoor voor een bijeenkomst. 23.00 uur thuis en vanmorgen om 9 uur had ik alweer mijn eerste online overleg.
Gelukkig thuiswerkdag want intussen was kater vanmorgen niet fit. Lag bij het opstaan als een zielig hoopje op het laminaatKon nog net het kopje krullen voor een kroel maar fitheid zat er niet in. Ging gelukkig wel water drinken en kon schootliggen ook waarderen. Daarna oogde hij weer beter en ging wat hapjes eten.
En na een lange dut was het leed voorbij. Na rondje water-voer, kroop hij op schoot waar de spin iedere vijf minuten een octaaf omhoog ging![]()
En nu wil ik in bad maar moet wachten op een pakketje
Belse vlaai is ook goedquote:Op woensdag 4 maart 2026 15:49 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
We hebben overigens een vlaai gehaald lokaal. Ik had geen zin om naar Nederland te rijden met Carnaval (en sneeuw!). Die was prima.
Herkansing komt volgend jaar wel weer. Zelfde park, weer een week, rond dezelfde tijd (maar geen carnaval). Niet dezelfde huisjes, maar 30m verder. We wilden meer ruimte voor hetzelfde aantal mensen. Al geboekt.
Of je loopt naar je voordeur en de bovenbuurman zegt: hey, ben jij Isabeau van FOK?quote:Op woensdag 4 maart 2026 11:50 schreef derLudolf het volgende:
Jij geeft best wat aanknopingspunten ja, ik waarschijnlijk ook wel. Aan de andere kant ik zag een oud collega ooit op FOK en was toen benieuwd of ik hem kon vinden.
Dacht wel aantal aanknopingspunten te hebben qua hobby's (bv hij had een Subaru Impreza waar ie echt trots op was en veel tijd in stak en zo) maar nooit iemand kunnen vinden die ik er aan kan koppelen
En zoiets wilde ik ook zeggen, Blues ^^quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:55 schreef fietsie het volgende:
Als jullie een warme verstandhoudiing hadden zou ik het persoonlijk nu doen, nu ze de gelegenheid hebben er ook op te reageren
Scherpquote:
Maar hoe wist die slimme man dat?quote:Op woensdag 4 maart 2026 16:32 schreef Isabeau het volgende:
Of je loopt naar je voordeur en de bovenbuurman zegt: hey, ben jij Isabeau van FOK?
Dat had ik
Ik had ergens ooit genoemd dat ik in Hoogeveen woon.quote:
Was het haar uitspraak van de dag of is ze stom?quote:
Decathlon winkel is prima. Decathlon site werkt ok als je filtert voor hun huismerk producten. Kalenji, Quechua, etc.quote:Op woensdag 4 maart 2026 14:36 schreef flipsen het volgende:
[..]
Nope, ik doneer niet meer aan FOK!
Maar sta open om Danny privé te helpen, zoals ik al schreef in het betreffende topic. Krom? Vast wel, maar zo klopt het voor mijn gevoel wel
Enniewee, was ik eindelijk zo ver dat ik niet meer "mijn vrouw" maar "mijn partner" zeg, lees ik nu weer dat partners stom zijnHier hebben ze geloof ik ook Decathlon intussen, maar ik begrijp dat ik die beter links kan laten liggen. Speaking of which, ik moet nog altijd nieuwe padel-schoenen kopen. Morgen maar even kijken. Vandaag geen tijd, hoop te doen.
Dat eerste.quote:Op woensdag 4 maart 2026 16:56 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Was het haar uitspraak van de dag of is ze stom?
Nee mij ook niet.quote:Op woensdag 4 maart 2026 16:38 schreef Isabeau het volgende:
Mij zou dat soort dingen van mensen waar ik niet heel veel mee chat nou nooit opvallen
Het is ook wel vrij stom als alles wat uit je komt volgens verwachting stom isquote:Op woensdag 4 maart 2026 17:10 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat eerste.
En alles wat er uitkomt is natuurlijk vrij stom, maar dat is wel inherent aan de materie dus dat had ik niet anders verwacht.
Als het maar helpt.
Ook jeetjequote:Op woensdag 4 maart 2026 16:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik had ergens ooit genoemd dat ik in Hoogeveen woon.
Ik sprak mee in het World of Warcraft topic.
Ik had gezegd dat ik een Engelse vriend had, ontmoet op World of Warcraft.
Betreffende Engelse vriend liep in hoodie van World of Warcraft.
Het was een 1+1+1+1.
Dat zei ik niet!quote:Op woensdag 4 maart 2026 17:21 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Het is ook wel vrij stom als alles wat uit je komt volgens verwachting stom is![]()
(Ik snap het hoor)
quote:Op woensdag 4 maart 2026 08:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Mobiel![]()
flipsen in FB / FOK! MOET BLIJVEN! #11 omdat FOK!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien heeft het een heel goede reden, maar dat maakt het voor mij niet minder stom natuurlijk. Dus ik ga maar even wandelen om stoom af te blazen. En dan eten.
[ Bericht 10% gewijzigd door vlindertje89 op 05-03-2026 08:36:23 ]
Vroeger had ik dat omdat ik irl en online strikt gescheiden wilde houden, maar tegenwoordig...quote:Op woensdag 4 maart 2026 08:18 schreef Sarabi het volgende:
De laatste dagen denk ik er ook over na hoe het komt dat ik nooit Fok! durf te benoemen aan vrienden/familie maar aan het FB topic te merken ben ik niet de enige. En dat is ook niet handig als je als forum wil groeien.
Maar niet erg want geen enge stalker, maar een toffe gozerquote:
Zo fijn om gewaardeerd te wordenquote:Op woensdag 4 maart 2026 17:48 schreef Blues het volgende:
En het grote afscheidnemen begint nu al🙈
1 huilende coll, omdat ze me zo dankbaar is voor inwerk en steun in haar begin bij ons.
Jeetje
Een culinaire postquote:Op woensdag 4 maart 2026 18:44 schreef flipsen het volgende:
Niet stom mar omnomnom
[ afbeelding ]
Was al het ongezonde voer wel weer even zat
Ik durf dat gewoonquote:
Hup, naar de winkelquote:Op woensdag 4 maart 2026 18:52 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik wil ook die salade. Maar heb er de spullen niet voor in huis. Zie, weer stom.
Nee, ik denk dat ik maar even naar de supermarkt loop om het te halen. Ik moet nog eten maar heb niet echt trek of zin in de dingen die ik in huis heb, dus dat ik hier nu wel zin in heb is iets wat ik moet gebruiken voor het voorbij is
Linzensoep boksquote:Op woensdag 4 maart 2026 18:55 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb linzensoep en naan broodDol op alles peulvruchten, dus ik ben sowieso content.
janken!quote:
Ben inmiddels op de terugwegquote:Op woensdag 4 maart 2026 18:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hup, naar de winkelAl die stress moet je er niet van weerhouden iets klaar te maken waar je zin in hebt.
Nou zie ik je voor me in de bieb, luid zingend met stapels boeken rondlopen 😉quote:Op woensdag 4 maart 2026 19:24 schreef AnneX het volgende:
Vanavond was het pompoensoep met pindakaas en bieten platbrood.zónder basilicum.
Vanmiddag hard - nou ja - gewerkt in de Bieb.
Het is mij ook wel overkomen: herkend - althans de woonplek - in het eerste k&w topic ooit.
Nu i.p.v. repetitie een optreden. Vanmiddag ook nog de teksten geoefend.
Oa. “ Ik zing…” 🎶 oorwurm dus.😉
Next step: influencerquote:Op woensdag 4 maart 2026 19:35 schreef Vanyel het volgende:
Ik voel me plots wel een trendsetter.
Da's dan minder stom
Klinkt top.quote:
Heel stom. Heb een influencer in de familie en ik kijk er iedere keer weet met verbazing naar (t levert wel flink wat op)quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:02 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Klinkt top.
Alleen gaat @:lucky_strike me dan vast het topic uitpesten.
Minder top. Vrij stom zelfs
Alleen als je dan ook nog een slechte man uitkiestquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:02 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Klinkt top.
Alleen gaat @:lucky_strike me dan vast het topic uitpesten.
Minder top. Vrij stom zelfs
Godsamme alsof het allemaal nog niet erg genoeg is moet ik dan ook nog een man uitkiezen?quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:37 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Alleen als je dan ook nog een slechte man uitkiest
quote:Als je ooit hebt gehoord van Discord, weet je waarschijnlijk dat het veel meer is dan een simpele chat-app. Het is een plek waar gamers, studenten, professionals en hobbyisten samenkomen om te chatten, spellen te spelen en te chillen. Maar wat maakt deze app zo speciaal? Laten we eens een duik nemen in de wereld van Discord.
De ultieme ontmoetingsplek voor gamers
Je weet dat je met iets bijzonders te maken hebt als een app een heel ecosysteem voor gamers biedt. Discord is ontworpen met de gamer in gedachten. Het biedt een naadloze manier om te communiceren tijdens het gamen, zonder dat je gameplay eronder lijdt. De voicechats zijn van hoge kwaliteit, wat betekent dat je je teamgenoten luid en duidelijk kunt horen, zelfs tijdens de meest intensieve gamesessies.
Communicatie zonder grenzen
De app biedt meer dan alleen een ruimte om te praten. Je kunt tekstkanalen creëren voor verschillende onderwerpen, video- en spraakoproepen doen en zelfs je scherm delen met vrienden. Of je nu een ingewikkelde strategie bespreekt of gewoon bijpraat met vrienden, de flexibiliteit van Discord maakt het een must-have-app.
Advertenties
En het mooiste is dat je al deze functies gratis krijgt. Natuurlijk zijn er premium opties zoals Discord Nitro, die extraatjes bieden zoals verhoogde uploadlimieten en exclusieve emotes, maar de gratis versie biedt al meer dan genoeg voor de gemiddelde gebruiker.
Een community voor iedereen
Wat echt opvalt aan Discord is de gemeenschap. Het is niet alleen voor gamers; je vindt er groepen voor bijna elke interesse. Van boekenclubs tot muziekfans, van programmeurs tot kunstenaars, er is een plek voor iedereen. Deze diversiteit zorgt ervoor dat je altijd interessante mensen kunt ontmoeten en gesprekken kunt voeren die je horizon verbreden.
Het ontdekken van nieuwe servers is eenvoudig en leuk. Je kunt eenvoudig zoeken naar servers die aansluiten bij jouw interesses en binnen no-time deel uitmaken van een nieuwe community. Het gevoel van verbondenheid dat Discord biedt, is ongeëvenaard en maakt het tot een van de meest sociale apps van deze tijd.
Advertenties
Ik moet toegeven dat ik aanvankelijk sceptisch was over het gebruik van nog een chat-app. Maar na het installeren van Discord en het verkennen van zijn functies, ben ik absoluut overtuigd. Het is meer dan een app; het is een platform dat communicatie en gemeenschapsvorming naar een hoger niveau tilt.
Dus, als je op zoek bent naar een plek waar je kunt praten, lachen, spelen en leren, dan is Discord zeker het proberen waard. Het is een app die je sociale leven kan verrijken, ongeacht wie je bent of waar je interesses liggen.
Voordelen
Gebruiksvriendelijk ontwerp
Veelzijdige aanpassingsopties
Ondersteunt video- en audiogesprekken
Sterke community focus
Gemakkelijk te integreren met andere apps
Nadelen
Kan veel batterij verbruiken
Meldingen kunnen overweldigend zijn
Sommige functies vereisen betaling
Kan verslavend zijn
Privacyzorgen bij gegevensgebruik
Toen ik nog gamede gebruikte ik ook wel eens Discord. Maar dat is wel een halve eeuw geleden.quote:Op woensdag 4 maart 2026 21:12 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik heb nog nooit van Discord gehoord (ben ik nu oud of juist jong?) maar waar jullie heen gaan, verhuis ik zeker mee heen.
@:derLudolf hebben ze bij de fotografie beurs ook dingen als tassen? Of qua accessoires vooral dingen als statieven, flitsers enz?
Awwquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:02 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Klinkt top.
Alleen gaat @:lucky_strike me dan vast het topic uitpesten.
Minder top. Vrij stom zelfs
Dit zou zeker niet helpen. Er zijn grenzen hoor.quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:37 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Alleen als je dan ook nog een slechte man uitkiest
Oeh ja nummers van rijpe vrouwe nquote:Op woensdag 4 maart 2026 21:19 schreef Blues het volgende:
We kunnen ook gewoon simpel een appgroep aanmaken.
SCULLERS
Ik heb er al een aantal keren een tas gekocht. Statieven en flitsers hebben ze er ook wel.quote:Op woensdag 4 maart 2026 21:12 schreef vlindertje89 het volgende:
Ik heb nog nooit van Discord gehoord (ben ik nu oud of juist jong?) maar waar jullie heen gaan, verhuis ik zeker mee heen.
@:derLudolf hebben ze bij de fotografie beurs ook dingen als tassen? Of qua accessoires vooral dingen als statieven, flitsers enz?
Discord is kutquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:52 schreef Vanyel het volgende:
Tering ik ben eindelijk bij die post van Danny aanbeland. Op een of andere manier is het nog een stuk onvoorstelbaarder als je het leest na alle zinnige posts over de misogynie en objectificatie her en der.
Man man man.
Moeten we niet gewoon vast naar Discord verhuizen (dat sigmeforum vind ik geloof ik maar ingewikkeld met hoe de replies replyen)?
Ah, top. Thanks voor de tips!quote:Op woensdag 4 maart 2026 21:26 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik heb er al een aantal keren een tas gekocht. Statieven en flitsers hebben ze er ook wel.
Het is tweedehands dus ja soms heeft iedereen prachtige statieven te koop en de keer er op is maar weinig keus.
Mocht je voor een flitser gaan, neem even batterijen mee zodat je kunt testen. Oh en best veel verkopers hebben alleen contant. Entree kun je pinnen naar als je gepast ¤7,50 hebt gaat het sneller.
Ja dat.quote:Op woensdag 4 maart 2026 21:19 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik hoop gewoon dat Fok! blijft. Zo kan @:sigme dingen uit het verleden blijven terugvinden met haar zoekskills, komen mensen af en toe terug zoals @:pdehoog
Ik dénk dat ik je post goed begrijp. Ik snap vaak heel het 'lolletje' niet. Ik kom echt van een andere planeet, waar dit niet meer in het vakje lolletje zit. Ik loop daar echt op vast. 'Een verkrachter kan ook een lekker wijf zijn' is slechts een constatering; niets mis mee. Daar loop ik nog harder op vast.quote:Op woensdag 4 maart 2026 11:06 schreef fietsie het volgende:
Ik ben niet geschikt om mee te doen in de discussie in het topic over het voortbestaan; ik schijn niet te kunnen begrijpen dat overal 'een lolletje moet kunnen'. En ik ben zeker niet iemand die alleen maar serieus post (..)
Gelukkig kost de brandstof bijna niks. Vanochtend al weer 8 cent er bij tov gisterenquote:Op woensdag 4 maart 2026 22:03 schreef Queller het volgende:
[..]
Ik dénk dat ik je post goed begrijp. Ik snap vaak heel het 'lolletje' niet. Ik kom echt van een andere planeet, waar dit niet meer in het vakje lolletje zit. Ik loop daar echt op vast. 'Een verkrachter kan ook een lekker wijf zijn' is slechts een constatering; niets mis mee. Daar loop ik nog harder op vast.
Stom: bij het tanken spuugde mijn auto terug. Mijn trui is weer schoon, maar wel drie maten kleiner.
Cul: ik at de laatste dagen heel gevarieerd. Mac, pizza, poffertjes en sushi.
Stom: op een of andere manier worden mijn broeken kleiner.
Ik denk he, maar pin me er niet op vast, dat het één wel eens met het ander te maken zou kunnen hebbenquote:Op woensdag 4 maart 2026 22:03 schreef Queller het volgende:
Cul: ik at de laatste dagen heel gevarieerd. Mac, pizza, poffertjes en sushi.
Stom: op een of andere manier worden mijn broeken kleiner.
Ik vermoed zelfs een oorzakelijk verband. Poepzooi!quote:Op woensdag 4 maart 2026 22:11 schreef flipsen het volgende:
Ik denk he, maar pin me er niet op vast, dat het één wel eens met het ander te maken zou kunnen hebben![]()
Zelf ook last van namelijk
Van terugspugende auto´s dan weer niet, hier mag je namelijk niet zelf tankenEn geen idee wat de prijs is vandaag de dag, maar morgen rijd ik wel even langs het tankstation om te kijken.
Ik hoop het ook voor Wilquote:Op woensdag 4 maart 2026 22:11 schreef derLudolf het volgende:
Over kleine truien, ik waste laatst een trui die toch wol bleek met wasmiddel dat niet voor wol is. Had een fles gekocht voor fijne was, ik dacht dat dat ook altijd geschikt is voor wol.
Wil krimpt volgens mij altijd wel iets van het wassen, hopelijk rekt het terug.
quote:
Eensquote:Op donderdag 5 maart 2026 02:32 schreef Vanyel het volgende:
[..]![]()
Is niet.
Niet kunnen slapen is stom
Badje met conditioner geven. Dat schijnt Wil zijn rek iets terug te geven.quote:Op woensdag 4 maart 2026 22:11 schreef derLudolf het volgende:
Over kleine truien, ik waste laatst een trui die toch wol bleek met wasmiddel dat niet voor wol is. Had een fles gekocht voor fijne was, ik dacht dat dat ook altijd geschikt is voor wol.
Wil krimpt volgens mij altijd wel iets van het wassen, hopelijk rekt het terug.
Groeien maarquote:Op donderdag 5 maart 2026 06:37 schreef sigme het volgende:
Goedemorgen!
Mooitje gaf een blaf en om 6u gaat ook het licht aan. Dus ik ben al buiten geweest; schapen losgelaten en Mooitje gevoerd. Minimooitjes even gewogen; ik vind dat ze te langzaam groeien dus ik ga vandaag overleggen met dierenarts. Daarom alweer een thuiswerkdag (en de collega's laten weten dat het een rommeldag wordt en ik de boel wel aanzuiver met verlof).
Ja, dit lijkt mij handiger. Ik heb een heel leuke appgroep met vrienden en dat werkt prima (er is een parent whatsapp groep en daar dan weer allerlei speicifieke apgroepen onder waar niet iedereen in geinteresseerd is (songfestival, politiek, WK etc). Maar ja, niet iedereen wil zijn/haat telnr delen en er komen dan nooit meer nieuwe (of oude) mensenquote:Op woensdag 4 maart 2026 21:19 schreef Blues het volgende:
We kunnen ook gewoon simpel een appgroep aanmaken.
SCULLERS
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |