quote:Op maandag 2 maart 2026 20:23 schreef Cirilico het volgende:
Nee, moeder Salar, je hart brak niet letterlijk en figuurlijk in duizend stukjes.
het zou heel begrijpelijk zijn geweest als ze boos wasquote:Op maandag 2 maart 2026 20:24 schreef LionHeart het volgende:
Mama Salar is een miljoen keer meer waard dan vader van Mercedes
Het is een hork, maar had wel gelijk dat Salar sneller vrouwen verslijt dan autobanden van een formule 1 wagen.quote:
Tja toen ze hoorde dat hij Kreeft is van sterrenbeeld, was ze plots maagdquote:Op maandag 2 maart 2026 20:29 schreef 5thencounter het volgende:
En wat moet die Kikkeroog nou met Rikkie?
[ afbeelding ]
Wat is er met zijn haar aan de handquote:Op maandag 2 maart 2026 20:30 schreef greysbones het volgende:
Robertje gaat stoer doen tegen grote Ricky
de gel op??quote:
Ik snap best wel dat Chest alle ijzers in het vuur en alle ballen hoog wil houden.. Vreemdgaan is niet Vreemd, ze gaat gewoonquote:Op maandag 2 maart 2026 20:31 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Tja toen ze hoorde dat hij Kreeft is van sterrenbeeld, was ze plots maagd
Thomas gaat het zo zwaar krijgen met Chess in de buitenwereld.quote:
Je kon de klok er al vanaf seconde 1 op gelijk zetten idd. Wat een giftig wijf is het 😅 En trouwens, sterrenbeeldmeisjesquote:Op maandag 2 maart 2026 22:31 schreef freaky40 het volgende:
Wat een kind. En toch moet ik er wel om lachen. Het is zo doorzichtig.
Ik zie het schaamteloze SBS/Bondgenoten regie er idd volledig voor aan. ‘Zoek ff een Thomas type maar dan iets meer bad boy voor volgende cyclus. Even Chess prikken voor de kijkcijfers, werkt geheid’.quote:Op maandag 2 maart 2026 21:54 schreef 5thencounter het volgende:
Borst voouit met volle kracht.. Welke act ze ook speelt, Ingehuurde Hoer of Malle Babbe Rikkie is ook in the pocket![]()
[ afbeelding ]
Ik vind Robert best okee. Hij heeft een zure chick, dat wel (alhoewel ik Roxy bloedmooi vond voordat ze haar valse aso karakter tentoonstelde en haarzelf nogal verslonsde).quote:Op maandag 2 maart 2026 20:30 schreef greysbones het volgende:
Robertje gaat stoer doen tegen grote Ricky
Ik weet niet of het specifiek benoemd is eigenlijk, maar ik ga er vanuit dat Melvin aardig op het autisme-spectrum te vinden is (zonder dat slecht te bedoelen), dus dat zal de verklaring zijn denk ik.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 02:13 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik kan de gedachtengang van die knul echt niet begrijpen.
Dit is wel precies wat ik bedoel met ‘SBS televisie’. Inzoomen op haar wanneer ze een broodje frikandel met mayo eet, even precies het shot waar een sliertje slijm blijft hangen natuurlijk. Heel lelijk framen. Doen ze echt vaak. De deelnemer beetje als simpele speelbal gebruiken.quote:Op maandag 2 maart 2026 20:10 schreef KinKiJan het volgende:
Gaat goed met dat "mayo en frikandellen op brood"-dieet
Die Melvin moet je voor uitkijken hoor. Sluwe vos is het. Die weet zijn gestook mooi te verbloemen.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 02:13 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Ik moet steeds denken aan de opmerking van Melvin over die citroenen, dat hij het niet kon verzwijgen en eerlijk moest zijn. Hij zei: zo ben ik niet opgevoed.
Ik dacht meteen maar in je opvoeding was het dus wel goed om te klikken, iemand te verraden?![]()
Ik kan de gedachtengang van die knul echt niet begrijpen.
Verder, Chess was weer Chess, een flirt, borsten voorruit, schouders naar achter, lipjes getuit en rollen met de ogen. Wat heb ik een hekel aan dat soort types, die denken dat elke man daarvoor valt.
Robert heeft nogal last van zijn lengte en denkt dat met een grote b.. te moeten compenserenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 02:16 schreef Willewa het volgende:
[..]
Ik vind Robert best okee. Hij heeft een zure chick, dat wel (alhoewel ik Roxy bloedmooi vond voordat ze haar valse aso karakter tentoonstelde en haarzelf nogal verslonsde).
Ik vind die Ricky nogal een sukkel eigenlijk, dus snap Robert wel (in eerdere situaties, weet nog niet waar dit conflict over gaat natuurlijk).
Of ze zit te vissen naar complimentjes. "Wat? Niet bijzonder genoeg! Je bent hartstikke knap!"quote:Op maandag 2 maart 2026 19:45 schreef greysbones het volgende:
aaah Mercedes
ze vindt zichzelf niet bijzonder genoeg voor Salar
vind ik toch wel sneu voor dr
Lang? "Chess drukte heel teringsnel!"quote:
Precies, daar kan die mafkees nog wat van leren!! Maar bij sommige mensen zit dat ruzie zoeken nu eenmaal ingebakken. Bommetjes droppen in de hoop dat het doelwit reageert om vervolgens compleet los te kunnen gaan, zoekend naar bijval. Maar het doelwit reageerde mooi niet.quote:
Zal wel net in de douche geweest zijn en gaat voor het naar bed gaan zijn haar niet in de gel zetten.quote:Op maandag 2 maart 2026 21:35 schreef freaky40 het volgende:
Morgen een nieuwe gate Ricky en Robert met zijn playmobil kapsel. Hij heeft dat vaker dat kapseltje valt me op, meestal s' avonds.
Ik denk hier volkomen andersom over. In Ricky zit, volgens mij, weinig kwaads, gewoon een goeie gast, terwijl die Robert een heel kort lontje en een hele grote mond heeft. Zit er nu een maand langer in dan Ricky en denkt daardoor wat te zeggen te hebben. Jammer dat Ricky schijnbaar geintimideerd lijkt door dat kaboutertje, want hij heeft helemaal gelijk. Wat Roxy doet is net zo erg als Erik toen, met dat afgelikte mes terug in de pindakaas zetten.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 02:16 schreef Willewa het volgende:
[..]
Ik vind Robert best okee. Hij heeft een zure chick, dat wel (alhoewel ik Roxy bloedmooi vond voordat ze haar valse aso karakter tentoonstelde en haarzelf nogal verslonsde).
Ik vind die Ricky nogal een sukkel eigenlijk, dus snap Robert wel (in eerdere situaties, weet nog niet waar dit conflict over gaat natuurlijk).
Frikandellen met mayo als broodbeleg, nutella dippen met crackertjes, dubbeldippen zelfs, gatver, en dan klagen dat je aankomt. Als ze er nog 3 maanden zit, kun je haar rollen.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 02:36 schreef Willewa het volgende:
[..]
Dit is wel precies wat ik bedoel met ‘SBS televisie’. Inzoomen op haar wanneer ze een broodje frikandel met mayo eet, even precies het shot waar een sliertje slijm blijft hangen natuurlijk. Heel lelijk framen. Doen ze echt vaak. De deelnemer beetje als simpele speelbal gebruiken.
We zien maar een fractie van wat daar gebeurt, omdat we geen streams hebben en daar maken ze vaak misbruik van. Voor hetzelfde geld is ze gewoon bezig met beter eten (voor zover mogelijk, dit concept zorgt ook vaak voor karig voedsel dus maakt het al lastiger) en zien we daar niks van en wordt de indruk gewekt dat ze gewoon zich vol zit te stouwen.
Ik weet dat niet natuurlijk, niemand want we zien dus enkel wat ze willen dat we zien, maar ik weet wel dat SBS heel stelselmatig aan lelijke framing doet en ik vind deze shots weer een prima voorbeeld daarvan. Het is overduidelijk wat hun intentie ermee is. En het werkt, helaas.
JA!!quote:Op maandag 2 maart 2026 21:35 schreef freaky40 het volgende:
Nou, Citroen-gate ontknoping in volle glorie en de self-scam/NSB snitch actie van Melvin resulteert in een gele kaart en Roland krijgt de schuld. Wat een ellende. Nog even dacht ik omdat Roland de enveloppe niet wilde open maken, dat er in de brief alleen een waarschuwing stond voor een volgende keer; maar nee, gewoon geel dus.
Die moeder van Salar is gaaf, dat was ze ook in BB weet ik nog en die vrienden ook van hem. Wat een dag en nacht verschil met die pauper vader van Merkedes. Toch zou ik binnenkort wel een videocall willen voor haar, om even te pijlen hoe die ouders er nu voor staan. Dat kan natuurlijk ook met een vriendin zijn die contact heeft met de ouders om haar op de hoogte te houden, kan weer leuke TV opleveren.
Dat momentje van Ricky en Chess was wel ongemakkelijk met die blikken van Thomas naar die 2. Ik denk dat ze het liefst een trio wil, die geile donder. Ongekend, en even haar tietjes naar voren duwen na afloop van het gesprek. "Een soap met echte mensen"-waardig deze scene. Morgen een nieuwe gate Ricky en Robert met zijn playmobil kapsel. Hij heeft dat vaker dat kapseltje valt me op, meestal s' avonds.
Dat is inherent aan RLS. Niet alleen bij De Bondgenoten, of SBS in het algemeen.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 01:49 schreef Willewa het volgende:
[..]
Ik zie het schaamteloze SBS/Bondgenoten regie er idd volledig voor aan. ‘Zoek ff een Thomas type maar dan iets meer bad boy voor volgende cyclus. Even Chess prikken voor de kijkcijfers, werkt geheid’.
Ze melken Chess’ (en anderen hun) tekortkomingen op allerlei manieren uit, ook buiten de uitzending om. Vieze manier van televisie maken, maar ja. Ik mis BB echt, dat had qua productie stukken meer klasse.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |