Ik vind het vaak lastig te volgen.quote:Op zondag 22 februari 2026 13:49 schreef Redefine het volgende:
Ik zet deze uiteraard wel aan, maar toch vooral op de achtergrond. Ik vind het een leuke sport, maar toch boeit mij het niet heel erg. Of het moet aan het einde nog heel spannend worden.
Dat blijft helaas een probleem ja. Vind het op zich nog wel meevallen als ze aan de puck (bal) zijn, maar zodra er op doel geschoten wordt dan kan die puck daarna overal zijn.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:05 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik vind het vaak lastig te volgen.
Snap ik wel, het is een razendsnelle sport en de puck is vaak wat lastiger te volgen. Zeker als een van de teams ook nog donkere kleding aan heeft bijvoorbeeld.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:05 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik vind het vaak lastig te volgen.
Dat van de kleur is weleens vaker gezegd. Wel opvallend dat ze daar totaal niet aan willen.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:08 schreef Salina het volgende:
[..]
Snap ik wel, het is een razendsnelle sport en de puck is vaak wat lastiger te volgen. Zeker als een van de teams ook nog donkere kleding aan heeft bijvoorbeeld.
Misschien dat de puck een andere, felle (bv rood) kleur geven helpt.
Hoe dan ook: go Canada.
Vechtpartij tussen de scheidsrechtersquote:Op zondag 22 februari 2026 14:09 schreef mitt het volgende:
Een Canadeze en Amerikaanse scheidsrechter, het kan gewoon
NOS. Een van de weinige keren dat ze beter zijn.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:09 schreef Salina het volgende:
Maar WAAR gaan we kijken? ES met Ron Berteling of toch NOS met misschien Grueter die ook heerlijk enthousiast is altijd.
Ik vind die tjappies van ES een beetje vervelend.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:09 schreef Salina het volgende:
Maar WAAR gaan we kijken? ES met Ron Berteling of toch NOS met misschien Grueter die ook heerlijk enthousiast is altijd.
Was bijv ook zo in 2010.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:09 schreef mitt het volgende:
Een Canadeze en Amerikaanse scheidsrechter, het kan gewoon
Zou toch niet graag in hun schoenen staan. Wie weet kan je niet meer naar huis.quote:
Nee dan is het een strafcorner.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:12 schreef Dagoduck het volgende:
Puck aanraken met schaats is toegestaan?
Maar het veld heeft geen hoeken.quote:Op zondag 22 februari 2026 14:12 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Nee dan is het een strafcorner.
Hand, voet, stick alles magquote:Op zondag 22 februari 2026 14:12 schreef Dagoduck het volgende:
Puck aanraken met schaats is toegestaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |