Gewoon Android Auto -> Hey Google!quote:Op maandag 16 februari 2026 16:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En eentje die nog kan praten ook.
Please no.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En eentje die nog kan praten ook.
Of kilometers lang achter een vrachtwagen rijdt en als er iemand aankomt dan opeens naar de linkerbaan gaat.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:04 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ben je ook zo'n lulhannes die tergend langzaam optrekt en rijdt maar op totaal willekeurige momenten (bij voorkeur als je ingehaald wordt)ineens vol gas geeft?
Die 3 van Top Gear konden hier altijd wel wat mee. Om een scene te maken om dit compleet af te zeiken.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:08 schreef Tjoent het volgende:
Mijn auto kan praten maar dat wil je beslist niet. Ook uitgeschakeld dus.
Zing een liedje en ze vraagt: wat kan ik voor je doen? 'Niks' en dan zoekt ze het adres van een bedrijf dat Niks heet.
quote:
Op een gegeven moment is het wel af en over en moet je naar wat nieuws.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:01 schreef Netsplitter het volgende:
Godzijdank is mijn audi te oud voor dat soort crap.
Gelijk hadden ze dan. Het werkt voor geen meter.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Die 3 van Top Gear konden hier altijd wel wat mee. Om een scene te maken om dit compleet af te zeiken.
Of het hele item door om het punt nog duidelijker te maken: opfukken met die rampsystemen. Het. Is. Niet. Handig.
Dat zie ik dan wel weer.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Op een gegeven moment is het wel af en over en moet je naar wat nieuws.
Oeh, weer zo'n typische BMW-aso. Dan gaan we precies 100 km/h rijden ja.quote:
Dat is omdat je die ruimte dan beter kan indelen. Want een versnellingspook moet echt daar zitten, maar bij een elektrische auto kan die ook gewoon op de dash of achter je stuur zitten. Is cleaner.quote:Op maandag 16 februari 2026 15:52 schreef xpompompomx het volgende:
Ook bloedirritant; dat wat in elektrieke wagens door moet gaan voor versnellingspook niet meer standaard op de vertrouwde versnellingspookplek zit.
Nee ik heb een gruwelijke hekel aan klevers, ontzettend gevaarlijk ook.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:13 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Oeh, weer zo'n typische BMW-aso. Dan gaan we precies 100 km/h rijden ja.
Had laatst nog precies de situatie uit je gifje. BMW'ert komt knipperend en toeterend achter me rijden, bumperkleven, handgebaren, alles. Maar ik ging nergens heen, want ik mag immers niet harder dan 100 (en dan al helemaal niet) en naar rechts ging ook niet, want doorgetrokken streep. Zou ook echt niet weten waarom ik zo iemand door zou moeten laten en helemaal als ik daar ook nog regels voor zou moeten overtreden.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:16 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee ik heb een gruwelijke hekel aan klevers, ontzettend gevaarlijk ook.
Ik laat me niet opnaaien in het verkeer, schiet je niks mee op..ik ben al genoeg opgefokt door al die toeters en bellen elke keer.
Niet. Dat is het leuke, zij houden zich niet aan de regels en verwachten dat jij dat ook doet want "haast (ofzo)quote:Op maandag 16 februari 2026 16:20 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Had laatst nog precies de situatie uit je gifje. BMW'ert komt knipperend en toeterend achter me rijden, bumperkleven, handgebaren, alles. Maar ik ging nergens heen, want ik mag immers niet harder dan 100 (en dan al helemaal niet) en naar rechts ging ook niet, want doorgetrokken streep. Zou ook echt niet weten waarom ik zo iemand door zou moeten laten en helemaal als ik daar ook nog regels voor zou moeten overtreden.
Superirritant inderdaad die functie.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:12 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Gelijk hadden ze dan. Het werkt voor geen meter.
En als je dan op een gegeven moment zegt: Rot op! zegt ze: 'we moeten nodig aan onze relatie werken'.
quote:Op maandag 16 februari 2026 16:00 schreef DrTokkie het volgende:
[..]
Ik eet wel eens een Picanto met Punaniof Panini zoals die vrouwen dat uitspreken, maar ik zeg gewoon Punani en krijg dan een Panini, dus werkt prima.
Mooiste zijn de random "hoe kan ik je helpen"quote:Op maandag 16 februari 2026 16:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Superirritant inderdaad die functie.
Je hebt wel een verschil met volk wat 10km/h onder v-max rijdt en blijft rijden, terwijl je teller altijd nog een afwijking heeft, dus je makkelijk op 105 kan zitten.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:20 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Had laatst nog precies de situatie uit je gifje. BMW'ert komt knipperend en toeterend achter me rijden, bumperkleven, handgebaren, alles. Maar ik ging nergens heen, want ik mag immers niet harder dan 100 (en dan al helemaal niet) en naar rechts ging ook niet, want doorgetrokken streep. Zou ook echt niet weten waarom ik zo iemand door zou moeten laten en helemaal als ik daar ook nog regels voor zou moeten overtreden.
What the hell?quote:Op maandag 16 februari 2026 16:25 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Mooiste zijn de random "hoe kan ik je helpen"
Ik zei niets.
Ik flikker altijd een klodder mayo op picanto's. Die uit de frituur dan.quote:Op maandag 16 februari 2026 16:31 schreef xpompompomx het volgende:
"Picanto" klinkt overigens als iets wat je normaal bij de snackbar haalt. Met saus.
Het lijkt er op dat ze dat willen bereiken inderdaad. Dat autorijden niet leuk meer is. Maar of auto's zelf ooit kunnen rijden?quote:Op maandag 16 februari 2026 16:34 schreef Sometimes het volgende:
Nieuwe auto's zijn steeds minder leuk om mee te rijden door alle verplichte systemen. De verschillende merken lossen het wel anders op, ik weet dat je bij sommige auto's met 1 knop veel vervelende piepjes en meldingen uit kan zetten. Bij de mijne (Toyota uit 2025) moet ik 6 keer drukken (op 3 verschillende knoppen op het stuur) om de snelheidswaarschuwingen uit te zetten. Elke rit opnieuw uiteraard. Lane assist kan niet eens helemaal uit en dat getrek aan het stuur is bloedirritant. In de regio waar ik woon zijn veel optische wegversmallingen met onderbroken lijnen.
De overstap naar zelfrijdende auto's wordt wel makkelijker als alle lol er uit gehaald is. Dit jaar is er weer meer aan verplichte systemen bijgekomen en het einde is nog niet in zicht.
Ik ben ondertussen overgestapt naar een oudere auto (2012) die nog bijna geen systemen heeft, alleen start-stop. Maar dat is op de langere termijn natuurlijk geen oplossing.
Dat kán, maar het is niet toegestaan. Lane Departure Warning bijvoorbeeld, mag niét blijven uitgeschakeld worden. Ik schakel het ook uit bij elke rit opnieuw, niet omdat ik me stoor aan het systeem op zich, maar wél aan de godsgruwelijk irritante alarmtoon.quote:Op maandag 16 februari 2026 15:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Is er niet inmiddels een software pakketje beschikbaar wat het allemaal standaard uitzet als je de auto start? Als het te programmeer is dat het standaard aan staat, kan je het ook de andere kant op doen lijkt mij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |