Ze zei zelf:quote:Op zondag 15 februari 2026 16:47 schreef golfer het volgende:
Hopen dat Kok de druk van favoriete aankan.
Dus die lijkt er vrij nuchter onder.quote:„De media maken het wel echt heel groot hier, hè? Ik bedoel: ik ben al drie keer wereldkampioen geworden, heb dat al drie keer gepresteerd. Dit is gewoon dezelfde wedstrijd, maar dan met een andere naam. En dat voelt toch een beetje dubbel”, vertelt Kok. „Alleen omdat het nu olympisch is, wordt het plots véél groter gemaakt.”
Congratsquote:Op zondag 15 februari 2026 16:49 schreef WAvanBuren het volgende:
15-02-2026 @ 16:48:31
IkGeefEnkelLikes heeft een van jouw posts geliket in "Olympische Winterspelen 2026 Milaan / [Schaatsen 500m vrouwen] 15 feb 17:00 #1"
Ja!
quote:Op zondag 15 februari 2026 16:48 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Die ligt nog even een Italiaanse vrijwilligster aan te duwen.
quote:
Kemkers praatte er voor het eerst over in een podcast laatst, maar op basis daarvan kun je geen fatsoenlijke uitzending maken, dan heb je Kramer zelf ook nodigquote:Op zondag 15 februari 2026 16:49 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Nog steeds geen andere tijden sport, en die gaat er waarschijnlijk ook niet komen
Ik denk dat die facistische Trump-aanhanger al die verdwenen condooms aan het verkopen is.quote:
Hockeydames??quote:Op zondag 15 februari 2026 16:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit is de meest zekere gouden medaille die we ooit hebben gehad, voor mijn gevoel. Nog zekerder dan Harry op de wielerbaan
De Boo gaat best aardigquote:Op zondag 15 februari 2026 16:51 schreef -XOR- het volgende:
Femke komt natuurlijk wel uit de stal van Kjeld, die is tot nog toe niet zo succesvol deze spelen.
Maar ja… opgesteld in ons godenteamquote:Op zondag 15 februari 2026 16:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dit is de meest zekere gouden medaille die we ooit hebben gehad, voor mijn gevoel. Nog zekerder dan Harry op de wielerbaan
Komt omdat zijn kamer een vuilnisbjelt is genotquote:Op zondag 15 februari 2026 16:51 schreef -XOR- het volgende:
Femke komt natuurlijk wel uit de stal van Kjeld, die is tot nog toe niet zo succesvol deze spelen.
quote:Op zondag 15 februari 2026 16:51 schreef Strani het volgende:
Ik ben eigenlijk pas tevreden als de vriend van Femke (als ze die niet heeft, dan haar vader) Jake Paul tijdens de wedstrijd op de tribune neerhoekt.
Daarop heeft Kjeld zijn Midas-touch niet losgelaten voor zover we weten.quote:
Heeft hij iets lelijks gezegd over Femke?quote:Op zondag 15 februari 2026 16:51 schreef Strani het volgende:
Ik ben eigenlijk pas tevreden als de vriend van Femke (als ze die niet heeft, dan haar vader) Jake Paul tijdens de wedstrijd op de tribune neerhoekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |