Daarnaast is Groenewoud ook veel meer een 1500 meter rijdster dan bijvoorbeeld een Schouten was. Ik verwacht weinig tot niets van haar vandaag.quote:Op donderdag 12 februari 2026 15:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Groenewoud schaatst marathons tijdens toernooien, dus die gaat die 1500m echt niet bezwaarlijk vinden voor haar MS
Wat is je tijd?quote:Op donderdag 12 februari 2026 15:51 schreef Dagoduck het volgende:
Wel stofgezogen net, ben kapot. Ik wil een diploma minimaal.
Niet onder de zes minuten.quote:
Je werd gehinderd bij de kruising naar de woonkamer?quote:
Stang is stuk. Materiaalpech.quote:Op donderdag 12 februari 2026 15:55 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je werd gehinderd bij de kruising naar de woonkamer?
Klopt, maar de vorm lijkt gezien de 3 niet denderend te zijn en dan is de MS toch een grotere kans.quote:Op donderdag 12 februari 2026 15:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Groenewoud schaatst marathons tijdens toernooien, dus die gaat die 1500m echt niet bezwaarlijk vinden voor haar MS
Dit is nabeschouwen!quote:Op donderdag 12 februari 2026 15:57 schreef Dagoduck het volgende:
Dit is geen voorbeschouwen jongens.
Hebben ze gisteren al gedaan!quote:
Falende presentator (gespreksleider).quote:
We kunnen dan altijd vragen of een Chinees de naam Joep Wennemars uit kan sprekenquote:Op donderdag 12 februari 2026 15:56 schreef Remco het volgende:
Erben die Ziwen Lian weer 'die Chinees' noemt, heel het Nederlands journaille kan nog een keer op de achterste poten gaan staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |