Zeker! Hoop dat ze nu met hun papierwerk er wel doorheen komenquote:Op maandag 9 februari 2026 17:37 schreef Loveischocolala het volgende:
Ik vind fijn dat ze een huis hebben.
Ik vind het oprecht ook leuk om samen met m’n dochter met alcohol markers te kleuren. Daar is toch niks mis mee? Ik vind het echt gezellig m’n dochter kletst me tijdens het kleuren de oren van het hoofdquote:Op maandag 9 februari 2026 17:22 schreef Mallorcameisje het volgende:
Dbm vindt het ‘zo leuk om dezelfde hobby als de kids te hebben’ 😐 Bijzonder
Ze zei bij bezichtigingen bij vorige huizen telkens dat hun alles op orde hadden en dat ze niet snapte dat andere mensen dat niet hadden als ze wisten dat ze een kans maakten op een huis.quote:Op maandag 9 februari 2026 17:48 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Zeker! Hoop dat ze nu met hun papierwerk er wel doorheen komen
😂quote:Op maandag 9 februari 2026 17:59 schreef Rimboequeen het volgende:
AM eet geroosterde Sesamstraat, wie zouden ze slachten? Pino? Tommy?
Ik zou purk doen 🐷quote:Op maandag 9 februari 2026 17:59 schreef Rimboequeen het volgende:
AM eet geroosterde Sesamstraat, wie zouden ze slachten? Pino? Tommy?
quote:Op maandag 9 februari 2026 17:58 schreef Spezi het volgende:
[..]
Ik vind het oprecht ook leuk om samen met m’n dochter met alcohol markers te kleuren. Daar is toch niks mis mee? Ik vind het echt gezellig m’n dochter kletst me tijdens het kleuren de oren van het hoofd
Eens hoor, absoluut. Maar op één of andere manier vind ik haar met alles zo kinds, kan het niet goed uitleggen.
Super fijn voor Sanneke! Kan het nu even niet luisteren met geluid, is het definitief voor hun?
Ja dit! Ze hebben echt hun best gedaan om minder te verdienen.quote:Op maandag 9 februari 2026 18:04 schreef Blossemtje_twente het volgende:
Waarschijnlijk verdienen ze nu net wat minder zodat ze in aanmerking komen voor sociale huur. Best slim als je ook niet kunt kopen, ben benieuwd wanneer ze meer gaan verdienen 🤭
Ik ben net verhuisd, weg bij me ex met niets.. moest alles nieuw.. en heb niet eens een vastwasser gekocht wat ik graag wou 🤣 maar om alles in te richten, van kleed tot wasmachine vloer, gordijnen, servies etcquote:Op maandag 9 februari 2026 17:21 schreef TantePien1990 het volgende:
[..]
3000-5000 om je complete inboedel te kopen, en je huis van verf etc te voorzien?
Ik mag een dure smaak hebben. Maar zelfs met enkel kringloop en marktplaats lijkt dat me lasti.
Nee want het moet wel voldoen aan de samenwerkingen , dalijk verzint een kind iets waar je zelf voor moet betalen ! Stel je voor !quote:Op maandag 9 februari 2026 17:21 schreef ikmoetdrieten het volgende:
Am is druk aan het plannen voor de voorjaarsvakantie, waarom niet een uitje vragen aan een kind? Wie weet wil er wel eentje zwemmen, of wil er eentje naar een speelparadijs . Dat is dan toch ook leuk.
Am vind de uitjes leuk maar het gaat toch niet over wat zij leuk vind ?
Eens! Ze is misschien wel het type dat een plan B of C kan bedenken maar volgens mij benoemde ze in de podcast ook dat ze inderdaad nu tegen dingen aanloopt waar ze geen verstand heeft.quote:Op maandag 9 februari 2026 09:36 schreef Fleurtjebellefleur het volgende:
Ik mag toch hopen dat Tim zn eigen financiële boontjes dopt.
Het venijn zit em in de morele staart vind ik. Ja privé en zakelijk moet je gescheiden houden. Maar zo decadent leven, terwijl je misschien je personeel niet kan betalen is natuurlijk gewoon een dikke middelvinger. En dan ook nog eens een hele podcast lang praten over dat ze ( Iris en Mich) niet van eenvoudig leven houden en het niet voor minder willen doen.
Enne Michelle een ondernemer? Hm….dat moet nu nog blijken. Ik vermoed dat ze weinig kaas heeft gegeten van de financiële en administratieve kant. Dat deden Koen en Jaq.
Ze wonen gemeubileerd dus wat in de keet staat blijft in de keet.quote:Op maandag 9 februari 2026 17:25 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Ind laat die complete inboedel maar weg . Maar wat ze heeft hoeft ze toch niet weg te gooien ? Als je dan al niet veel geld hebt, dan kun je dat ook langzamerhand doen .
Eerst de vloeren muren en raambekleding maar.
Jaquote:Op maandag 9 februari 2026 17:56 schreef Clavis het volgende:
Leuk voor Sanneke. Maar zou ze echt zo schaamteloos zijn om tikkies te plaatsen? Ik denk dat ze ook hoopt op volgers die zeggen “oh ik heb nog wel een kast voor je”.
Ach ja niet aan gedacht , maar ind ze hebben niets of bijna nietsquote:Op maandag 9 februari 2026 17:31 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Ik denk dat potten en pannen ook van de verhuurder zijn. En hun bed? Zal dat van hun zijn. Zo'n chalet huur je vaak gemeubileerd. En omdat ze dachten dat ze er voor onbepaalde tijd zouden wonen denk ik dat hun van praktisch nul weer een inboedel moeten kopen.
Nou dat hoop ik eerlijk gezegd van niet. Laat ze eerst maar eens goed voor M zien te zorgen en met hem eens eerst regelmatig naar buiten te gaan en mentale en lichamelijke hulp voor zichzelf in te schakelen.quote:Op maandag 9 februari 2026 17:38 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Wel fijn voor ze! Denk dat de 2e baby ook vrij snel zal komen
En zo positief , ik denkdat ik dat niet zou kunnenquote:Op maandag 9 februari 2026 18:13 schreef Mallorcameisje het volgende:
En dan zie je een story van Jade (mijnlevenmetkanker_) 😔😔 Dat is pas een dappere meid, nooit klagen, altijd zo flink 🥺
Dat zou ik echt een stomme reden vinden , als je kijkt wat zij verdient in een maand . Stom mensquote:Op maandag 9 februari 2026 18:25 schreef poohenzo het volgende:
[..]
Nee want het moet wel voldoen aan de samenwerkingen , dalijk verzint een kind iets waar je zelf voor moet betalen ! Stel je voor !
Maar ik hoop wel dat je het nu naar je zin hebt 👍quote:Op maandag 9 februari 2026 18:24 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Ik ben net verhuisd, weg bij me ex met niets.. moest alles nieuw.. en heb niet eens een vastwasser gekocht wat ik graag wou 🤣 maar om alles in te richten, van kleed tot wasmachine vloer, gordijnen, servies etc
Was ik toch meer dan 15 K kwijt
Ja verschrikkelijk voor het meisje. Die gun je zoveel meer. 😪quote:Op maandag 9 februari 2026 18:13 schreef Mallorcameisje het volgende:
En dan zie je een story van Jade (mijnlevenmetkanker_) 😔😔 Dat is pas een dappere meid, nooit klagen, altijd zo flink 🥺
Als ik moe ben ga ik niet naar een winkelquote:Op maandag 9 februari 2026 18:38 schreef Moppie1982 het volgende:
Vaatwasser is te zwaar, maar rondje Action niet
Prioriteiten die meid hoor DBM
Ik denk dat als Sanneke rammelende eierstokken heeft ze dan niet denkt aan de financiële gevolgen.quote:Op maandag 9 februari 2026 18:56 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Nou dat hoop ik eerlijk gezegd van niet. Laat ze eerst maar eens goed voor M zien te zorgen en met hem eens eerst regelmatig naar buiten te gaan en mentale en lichamelijke hulp voor zichzelf in te schakelen.
En als je overal tikkies voor aan moet maken en om geld moet gaan lopen leuren lijkt het mij niet verstandig om er nog een 2e bij te nemen.
Ik denk dat ze daar dr shot dopamine van krijgt. Thuis kan ze het niet vinden. Een dagdeel buiten de deur zou haar al veel goeds doen. Even afleiding van je dagelijkse beslommeringenquote:Op maandag 9 februari 2026 18:38 schreef Moppie1982 het volgende:
Vaatwasser is te zwaar, maar rondje Action niet
Prioriteiten die meid hoor DBM
Ik ben veilig dat telt!quote:Op maandag 9 februari 2026 18:59 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Maar ik hoop wel dat je het nu naar je zin hebt 👍
Moet er zelf ook niet aandenken haha als ik moe ben echt moe, wil ik lekker bankhangen als ik alles gedaan heb en echt niet naar de Actionquote:Op maandag 9 februari 2026 19:00 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Als ik moe ben ga ik niet naar een winkel
Misschien moet ze ook vrijwilligerswerk gaan doen, lekker klagen bij de bejaarden hahaquote:Op maandag 9 februari 2026 19:05 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze daar dr shot dopamine van krijgt. Thuis kan ze het niet vinden. Een dagdeel buiten de deur zou haar al veel goeds doen. Even afleiding van je dagelijkse beslommeringen
Die vind wel weer wat anders om te zeikenquote:Op maandag 9 februari 2026 19:03 schreef Moedervan4kids het volgende:
Die Sanneke, ze gaat straks echt in een content gat vallen als ze het huis heeft. Kan ze niet meer zeuren over alles rondom de woningmarkt en bezichtigen ect.
Ze heeft het net iets te vaak over een 2e de laatste tijd.quote:Op maandag 9 februari 2026 19:02 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Ik denk dat als Sanneke rammelende eierstokken heeft ze dan niet denkt aan de financiële gevolgen.
Heeft ze geen troetelbeertjes gekocht voor haar troetelbeertjes?quote:Op maandag 9 februari 2026 19:22 schreef Moppie1982 het volgende:
Tis wel goed dat MG even weg is, vind altijd dat de kindjes Geerts bijna niets in huis doen, aan Guus de eer om de was rond te brengen
En hoeveel zooi wilt DBM hebben voor haar Valentijntjes
Laten we hopen dat ze eerst met zichzelf aan de slag gaat.quote:Op maandag 9 februari 2026 19:17 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
[..]
Ze heeft het net iets te vaak over een 2e de laatste tijd.
Oh gelukkigquote:
Nou datquote:Op maandag 9 februari 2026 19:00 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Als ik moe ben ga ik niet naar een winkel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |