Thomas Schuurman.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 17:01 schreef heywoodu het volgende:
WE kijken natuurlijk op HBO Max/Eurosport met, naar ik aanneem, de geweldige Ivo van Haaren en een sidekick (Herbert Cool wellicht?). Er is ook nog NPO1, maar daar zijn ze meestal niet echt goed voorbereid op wie wie is, Ivo en co doen wél hun huiswerk.
Morgen!quote:Op vrijdag 6 februari 2026 17:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Doe op z'n minst even de atletenparade kijken dan
Ah dan moet Mark dus zijn best doen om ook wat te kunnen zeggen.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:14 schreef Remco het volgende:
Mark Tuitert zit naast de nooit zo scherpe Erik van Dijk vanavond.
Ik heb het doorgegeven aan het IOC. Ze blazen de boel gelijk af.quote:
En langlaufen en het langlaufen van de NoKo gok ik!quote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:22 schreef Pino112 het volgende:
Ivogod gaat ook commentaar geven bij Bobsleeen, rodelen en skeleton.
Ze komen binnen met de Portugese vlag?quote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:34 schreef heywoodu het volgende:
Vanavond even opletten als Brazilië het stadion binnen komt, er is een kleine verrassing en daarna zijn we allemaal fan van Lucas Pinheiro Braathen!
https://www.instagram.com/reel/DUazYyXDI3a/quote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:33 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En langlaufen en het langlaufen van de NoKo gok ik!
Maar dan wordt het publiek neergeknuppeld door ICEquote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:41 schreef Nattekat het volgende:
Ik kijk ook uit naar het geboe als de VS aan de beurt is.
quote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:44 schreef Redefine het volgende:
[..]
Maar dan wordt het publiek neergeknuppeld door ICE
Live*live*live*quote:
En uiteraard ook bij de zionistische entiteit.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 18:41 schreef Nattekat het volgende:
Ik kijk ook uit naar het geboe als de VS aan de beurt is.
Gewoon lekker voor niemand boe roepen en lekker genieten en feestje makenquote:Op vrijdag 6 februari 2026 19:04 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
En uiteraard ook bij de zionistische entiteit.
Die is overal waar die belangrijk gevonden kan worden en aandacht krijgt.quote:
Is die nog niet met pensioen dan?quote:Op vrijdag 6 februari 2026 19:17 schreef Karina het volgende:
Ik heb npo 1 aan staan en erger me kapot aan Mart Smeets. Wat is die man toch vervelend.
Zal vermoedelijk wel te gast zijn bij Eva of een ander praatpgrogramma.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 19:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Is die nog niet met pensioen dan?Dacht dat hij jaren geleden al afscheid had genomen.
Ik was eigenlijk ook wel verbaasd dat hij er zat. Dacht dat hij was ontslagen of zo.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 19:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Is die nog niet met pensioen dan?Dacht dat hij jaren geleden al afscheid had genomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |