quote:Op vrijdag 23 januari 2026 21:54 schreef Salina het volgende:
LOL.
De VS is uit de WHO gestapt.
Gelukkig hebben ze er ook een 'lid' bijgekregen.
California becomes first state to join WHO disease network after US exit
[..]
(wist niet eens dat afzonderlijke staten ook konden deelnemen, maar dat was natuurlijk ook nooit nodig aangezien de VS als land altijd lid was van de WHO).
WHO heeft inmiddels gereageerd op de terugtrekking van de VS:quote:Op vrijdag 23 januari 2026 23:18 schreef Vallon het volgende:
[..]
Alleen erkende UN landen kunnen lid zijn van de WHO.
Andere staten, organisaties en wetenschappers kunnen wel deelnemen of het WHO beleid volgen maar hebben daarin formeel verder geen stem(recht).
[..]
Verder best heel, heel erg vreemd dat een president een dergelijke exit "zmaar" op eigen houtje kan regelen.
Maar goed, er zijn inmiddels wel meer dingen waarvan ik niet kon vermoeden dat het zou/kon plaatsvinden.
Trump zelf zal ws binnenkort wel zijn eigen UHO oprichten met een instapprijs van weet ik veel $100M per lid dat instemt met Trump Care. Altijd handig, je eigen organisatie om je niets van anderen en je eigen nooddruftige burgers te hoeven aantrekken.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 25 januari 2026 14:34 schreef Isdatzo het volgende:
Als het kwaakt als een eend..
Als het loopt als een eend..
Als het eruitziet als een eend..
Dan is het blijkbaar een duif, en wee je gebeente als je iets anders constateert.
quote:Op zondag 25 januari 2026 14:40 schreef Evenstar het volgende:
Mooi ook ... al die MAGA lui die nu roepen "ja, maar hij had een pistool, waarom had hij een pistool".
Dezelfde lui die altijd schreeuwen dat er geen beperkingen op wapenbezit moet komen, want "2nd amendment". Je weet wel, die 2nd amendment die er eigenlijk is om er voor te zorgen dat er een opstand kan komen mocht de overheid gekke dingen willen doen .....
Allemaal van die kritiek die ze in maga-kringen nou nooit hebben gehad op Kyle Rittenhouse. Opmerkelijk wel. Kennelijk ligt het in deze kringen dat wapenwetgeving voor iedereen geldt en niet alleen voor de club die zei als de juiste bestempelen, een beetje moeilijk.quote:Op zondag 25 januari 2026 14:40 schreef Evenstar het volgende:
Mooi ook ... al die MAGA lui die nu roepen "ja, maar hij had een pistool, waarom had hij een pistool".
Dezelfde lui die altijd schreeuwen dat er geen beperkingen op wapenbezit moet komen, want "2nd amendment". Je weet wel, die 2nd amendment die er eigenlijk is om er voor te zorgen dat er een opstand kan komen mocht de overheid gekke dingen willen doen .....
Dat hele 2nd amendment was ooit verzonnen om tegen een tirannieke overheid op te kunnen staan. Ik weet niet hoor, maar het begint er erg op te lijken. Ondertussen hele volksstammen be like "niks aan de hand alleen maar TDS".quote:Op zondag 25 januari 2026 14:40 schreef Evenstar het volgende:
Mooi ook ... al die MAGA lui die nu roepen "ja, maar hij had een pistool, waarom had hij een pistool".
Dezelfde lui die altijd schreeuwen dat er geen beperkingen op wapenbezit moet komen, want "2nd amendment". Je weet wel, die 2nd amendment die er eigenlijk is om er voor te zorgen dat er een opstand kan komen mocht de overheid gekke dingen willen doen .....
Thx.quote:Op zondag 25 januari 2026 14:15 schreef Viv het volgende:
[..]
[..]
WHO heeft inmiddels gereageerd op de terugtrekking van de VS:
https://www.who.int/news/(...)of-the-united-states
Wat Trump net als met schofferen van nabestaanden doet, is op selectieve wijze "zijn" deel(name) aan die volledige verantwoordelijkheid; proberen uit te wissen: tldr; TACO.quote:WHO takes note of statements from the government of the United States that say WHO has “trashed and tarnished” and insulted it, and compromised its independence. The reverse is true. As we do with every Member State, WHO has always sought to engage with the United States in good faith, with full respect for its sovereignty.
Het lijkt wel alsof niemand de absolute wijsheid in pacht had en uiteraard konden dingen beter. maar geheiligde wetenschappers vind ik een concept waar ik moeilijk omheen kan lopen. Ik denk dat de meeste wetenschappers er een stuk zuiverder instonden dan wat gekken op het internet riepen. Niemand verklaart wetenschap heilig, niets is heilig, maar je kunt mij niet vertellen dat je beter bij hen terecht kunt over advies, dan bij mensen die nooit onderzoek doen naar virussen en andere ziektes.quote:Op zondag 25 januari 2026 15:32 schreef Vallon het volgende:
Terzijde, denk ik dat de 'wetenschap' ten tijde van Covid19 flink te lijden had van massavorming waarbij tal van bestuurlijk bizarre maatregelen zijn genomen en onterecht zijn opgedrongen aan de bevolking. Bestuurders die zich wmb wel heel makkelijk hebben hebben verschuilt achter hun geheiligde wetenschap(pers) die niet niet zo zeker kon zijn als die dat (in haar volgzame meerderheid) onomwonden als enig feit stelde(n).
Politiek die vervolgens aan de haal ging met daarin - wederom niet te ontkennen - halve (on)waarheden zodat zijzelf als orgaan, geen verantwoording hoefde te nemen voor het door haar ingezette beleid.
Beetje fout om een foto in/uit/van een andere context hier te doen presenteren.quote:
Ik snap het sentiment maar laten we hier die niet laten doorschieten.quote:bron Protesters gathered Wednesday outside the Michigan state Capitol to express displeasure with Gov. Gretchen Whitmer's orders to keep people at home and businesses closed during the coronavirus crisis.
Protesters gathered Wednesday outside the Michigan state Capitol to express displeasure with Gov. Gretchen Whitmer’s orders to keep people at home and businesses closed during the coronavirus crisis.
(Associated Press)
Dat was exact mijn punt, dezelfde club die nu roept dat Pretti het over zichzelf afriep omdat hij een pistool in zijn zak had vonden het destijds logisch dat de Proud Boys met machinegeweren zwaaiend door de straten konden marcheren tijdens protesten.quote:Op zondag 25 januari 2026 15:50 schreef Vallon het volgende:
[..]
Beetje fout om een foto in/uit/van een andere context hier te doen presenteren.
Het betrof hier een afbeelding van AP ten tijde van Covid (April 2020):
[..]
Ik snap het sentiment maar laten we hier die niet laten doorschieten.
Het kenmerk is dat je er als samenleving mogelijk niet omheen kunt maar je wel - zeker politiek - de onderbouwing moet blijven afvragen of zaken wel zo zijn als in een stelling daarin van toepassing (moeten) zijn.quote:Op zondag 25 januari 2026 15:38 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Het lijkt wel alsof niemand de absolute wijsheid in pacht had en uiteraard konden dingen beter. maar geheiligde wetenschappers vind ik een concept waar ik moeilijk omheen kan lopen. Ik denk dat de meeste wetenschappers er een stuk zuiverder instonden dan wat gekken op het internet riepen. Niemand verklaart wetenschap heilig, niets is heilig, maar je kunt mij niet vertellen dat je beter bij hen terecht kunt over advies, dan bij mensen die nooit onderzoek doen naar virussen en andere ziektes.
'het ministerie van terreurorganisatie Hamas zei..'quote:Op zondag 25 januari 2026 16:19 schreef viagraap het volgende:
Op nos.nl zag ik in ieder geval dat ze bij de verklaringen van de regering vermelden dat ze eerder logen over Good. Tot nu toe bleef het daar iets te vaak bij 'deze mensen zeiden X, die mensen Y' zonder erbij stil te staan dat Y nog geen koffie kan bestellen zonder te liegen.
Als ze dat nou ook inzake Gaza hadden gedaan, en zo'n beetje alle uitlatingen van Trump. Voorbeelden te over waarbij deze werkwijze, die toch eigenlijk onder het minste wat je kunt doen horen als journalist, toegepast had mogen worden.
Die moeite nemen/namen ze wel steevast ja, iedere keer dat het dodental werd genoemd. Dat Israel zelf die cijfers buitengewoon betrouwbaar vindt melden ze dan weer niet. En de redenen waarom een journalist niet zomaar alles wat hamas zegt moet geloven gaan dubbel en dwars op voor wat Israel zegt.quote:Op zondag 25 januari 2026 16:21 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
'het ministerie van terreurorganisatie Hamas zei..'
ICE is geen paradox: het is een wapen. ICE bestaat om mensen te intimideren, te onderdrukken en de macht van Trump te projecteren.quote:Op zondag 25 januari 2026 16:33 schreef Beathoven het volgende:
Een paradox is dat toen ICE nog niet gekaapt was door o.a. de proudboys deed de Bidenregering het beter qua kwantitatieve en kwalitatieve uitzettingen. Nu is het veel ongeleide agressie en moord, maar ze zijn nauwelijks met hun vak bezig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |