Nou ja de industrie profiteert er nog niet van in ieder geval: America’s missing manufacturing renaissancequote:Op maandag 19 januari 2026 19:19 schreef Perrin het volgende:
En op langere termijn zal het vast wel iets doen voor binnenlandse productie? Die zou toch forse voordelen moeten hebben nu.
Nou, dat zag echt niemand aankomen he?quote:Op maandag 19 januari 2026 19:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja de industrie profiteert er nog niet van in ieder geval: America’s missing manufacturing renaissance
https://www.economist.com(...)acturing-renaissance
Heeft ook alleen maar zin om productielijnen op te zetten als je er redelijk zeker van kunt zijn dat die importheffingen over 3 jaar ook nog bestaan.quote:Op maandag 19 januari 2026 19:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja de industrie profiteert er nog niet van in ieder geval: America’s missing manufacturing renaissance
https://www.economist.com(...)acturing-renaissance
Tja dit is natuurlijk de derde presidentstermijn waarin een gerontocraat met industriebeleid probeert de jaren '60 met een arbeidsintensieve maakindustrie met goedbetaald ongeschoold werk weer tot leven te wekken, maar dat gaat gewoon nooit meer gebeuren natuurlijk.quote:Op maandag 19 januari 2026 19:39 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nou, dat zag echt niemand aankomen he?
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3mcs3ylxqys2squote:"If I could come with some advice, it would be for the Senate & House to start to take control of political power in America because with this erratic & mad behaviour, you have to ask the question, is the President capable of running the US?"
Trump gooit een stoomwals over zaken in binnen- en buitenland. En het is allemaal vrij onduidelijk over hoe en wat, maar 'vanaf dit punt' vooral óf.quote:Op maandag 19 januari 2026 12:02 schreef Szura het volgende:
Sigrid Kaag zit helemaal niet in dat Board of Peace waarover die berichten over 1 miljard gaan. Ze staat op de lijst voor het Executive Board, wat dat ook in de praktijk moge betekenen. Dus dat idiote plaatje over geld heeft geen pas.
Europa is zo zwak dat we zelfs dat niet zelf kunnen oplossen! /squote:Op maandag 19 januari 2026 21:02 schreef Perrin het volgende:
Om fair en balanced te zijn: bij deze een complimentje voor de Oranje clown.
Als hij zo doorgaat, roeit hij eigenhandig het rechtspopulisme op Europese schaal uit.
quote:Op maandag 19 januari 2026 21:03 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Europa is zo zwak dat we zelfs dat niet zelf kunnen oplossen! /s
Zou ze in elk geval goed uitkomen:quote:Op maandag 19 januari 2026 00:09 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Krijg een beetje het idee dat die Schumer en Fetterman ook in de Epstein files staan.
quote:Op maandag 19 januari 2026 19:43 schreef Kijkertje het volgende:
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3mcs7f3kaj22q
[ afbeelding ]
Demonisering van ICE!
Geweldig dit, waarom denk je dat iemand mee moet naar het bureau? Daar moet een gegronde reden voor zijn want al zou dit gebeuren uit haat zoals je hier wil suggereren dan zou het enorme tijdverspilling zijn zonder resultaat.quote:
Nee dat is niet het logische gevolg. Identificatie is niet verplicht voor een legale burger die niets misdaan heeft.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:48 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Geweldig dit, waarom denk je dat iemand mee moet naar het bureau? Daar moet een gegronde reden voor zijn want al zou dit gebeuren uit haat zoals je hier wil suggereren dan zou het enorme tijdverspilling zijn zonder resultaat.
Het meest aannemelijke verhaal is dat hij zich niet wilde identificeren en dan is dit het logische gevolg.
Met redelijke verdenking is het wel degelijk een verplichting. Je hebt echt geen idee hoe politie te werk gaat merk ik wel, geld overigens voor meerdere hier hoor.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:52 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Nee dat is niet het logische gevolg. Identificatie is niet verplicht voor een legale burger die niets misdaan heeft.
Ik zou niet te vroeg juichen. Het spant erom of het populisme vleugels krijgt of niet. Alles hangt af van hoe de spasmes van het demografische verval van Rusland en het instorten van de VS gaan vallen.quote:Op maandag 19 januari 2026 21:02 schreef Perrin het volgende:
In een poging fair and balanced te zijn: bij deze een complimentje voor de Oranje clown.
Als hij zo doorgaat, roeit hij eigenhandig het rechtspopulisme op Europese schaal uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ver voor de dementie-diagnoses werden getrokken en ergens voor of tijdens zijn eerste termijn zei Trump "I want to be unpredictable".
Zn afpersbaarheid door andere autocraten is zn enige zwakte. De incontinentie inconsistentie van Trump is zn schild. Hij mist misschien een "vrij" leven nu hij het liefst een beetje zou golfen en is te oud voor energieke rallies, maar dement lijkt hij bij lange na niet met het bewust zaaien van onrust overal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |