Met religie en non-religie is niets mis. Trump is niet eens religieus, op het gegeven na dat hij zichzelf als een soort god boven iedereen en iedere wet ziet.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 21:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zullen we derhalve heel waakzaam blijven m.b.t. religie en haar invloed op de maatschappij...
Onzin.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 22:58 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Met religie en non-religie is niets mis. Trump is niet eens religieus, op het gegeven na dat hij zichzelf als een soort god boven iedereen en iedere wet ziet.
En wat fascisten en religie of non religie betreft. Chihuahuas zijn de luidste keffers en de kleinste agressievere substromingen hebben vaak de grootste bek.
Het is dezelfde y'all qaida die de drijvende kracht achter Trump lijkt te zijn, of in ieder geval te willen worden.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Onzin.
Evangelicals in de VS zijn geen chihuahua's, maar pitbulls, die sinds Reagan proberen de VS een theocratie te maken.
Zelfde laken een pak.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is dezelfde y'all qaida die de drijvende kracht achter Trump lijkt te zijn, of in ieder geval te willen worden.
Die ICE-pitbulls waar je het over hebt zijn ook niet religieus. Dat zijn oa de proudboys, 'Amerika blank mannen' die er graag op losslaan en omdat ze de illusie hebben dat ze snel rijk worden met een salaris en een onmogelijke voorwaardelijke lening.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Onzin.
Evangelicals in de VS zijn geen chihuahua's, maar pitbulls, die sinds Reagan proberen de VS een theocratie te maken.
Ze zijn het niet, maar denken het wel te zijn.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:02 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Die ICE-pitbulls waar je het over hebt zijn ook niet religieus. Dat zijn oa de proudboys, 'Amerika blank mannen' die er graag op losslaan en omdat ze de illusie hebben dat ze snel rijk worden met een salaris en een onmogelijke voorwaardelijke lening.
Dit is wel ongeveer de tijd waarop je een politieke tweedeling mag verwachten ook waarin het leger zich tegen Maga gaat keren.
Die ICE-pitbulls zijn absoluut religieus.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:02 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Die ICE-pitbulls waar je het over hebt zijn ook niet religieus. Dat zijn oa de proudboys, mannen die er graag op losslaan en omdat ze de illusie hebben dat ze snel rijk worden met een salaris en een onmogelijke voorwaardelijke lening.
Dit is wel ongeveer de tijd waarop je een politieke tweedeling mag verwachten ook waarin het leger zich tegen Maga gaat keren.
Velen voelen zich vast heel speciaal nadat ze van de president een pardon hebben gekregen bij het met geweld willen stoppen van een democratisch moment.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:02 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Die ICE-pitbulls waar je het over hebt zijn ook niet religieus. Dat zijn oa de proudboys, 'Amerika blank mannen' die er graag op losslaan en omdat ze de illusie hebben dat ze snel rijk worden met een salaris en een onmogelijke voorwaardelijke lening.
Dit is wel ongeveer de tijd waarop je een politieke tweedeling mag verwachten ook waarin het leger zich tegen Maga gaat keren.
- AI ballonwaarde - Bubbelquote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is dezelfde y'all qaida die de drijvende kracht achter Trump lijkt te zijn, of in ieder geval te willen worden.
Je krijgt idioten nog de straat op om de middenstand kort en klein te slaan voor een willekeurige voetbalclub die "hun hele ziel en zaligheid is".quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:06 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ze zijn het niet, maar denken het wel te zijn.
Je haalt VS en Nederland door elkaar.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:31 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je krijgt idioten nog de straat op om de middenstand kort en klein te slaan voor een willekeurige voetbalclub die "hun hele ziel en zaligheid is".
Religie bij nieuwere generaties neemt af en de oudere generaties zijn niet bepaald het billboard om religieus te worden.
Het is een voorbeeld. ICE wordt niet gedreven door religie. Het wordt gedreven door mannen die geloven dat ze bijdragen aan een utopisch Maga VS.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je haalt VS en Nederland door elkaar.
Die utopie is theocratiequote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:34 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Het is een voorbeeld. ICE wordt niet gedreven door religie. Het wordt gedreven door mannen die geloven dat ze bijdragen aan een utopisch Maga VS.
De anti-woke kruistocht is ook deel van wat daar aanslaat. Fascisme verzamelt alle populaire anti-geluiden en maakt er een grote bal gehakt van.quote:
Woke en fascisme hebben raakvlakken in overvloed, hoefijzermodel.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:42 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De anti-woke kruistocht is ook deel van wat daar aanslaat. Fascisme verzamelt alle populaire anti-geluiden en maakt er een grote bal gehakt van.
Bingo. Daar is ie weer. Loos gaan over religie en woke (empathie) fascisme noemen.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Woke en fascisme hebben raakvlakken in overvloed, hoefijzermodel.
Empathie heet niet woke maar empathie. Daarom heeft het een eigen term.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:46 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Bingo. Daar is ie weer. Loos gaan over religie en woke (empathie) fascisme noemen.
N'avond.
Komt natuurlijk onder andere omdat hij er mede voor gezorgd heeft dat de koude oorlog tot zijn einde kwam (en een aanslag op je leven werkt meestal ook positief op de ratings, tenzij je Trump heet).quote:Op vrijdag 16 januari 2026 23:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
Dat Reagan nogal altijd zo geprezen wordt als een van de beste presidenten blijft voor mij een mysterie.
Vergeleken met hem was Nixon een engel.
...en de aanslag fake is.quote:Op zaterdag 17 januari 2026 00:15 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Komt natuurlijk onder andere omdat hij er mede voor gezorgd heeft dat de koude oorlog tot zijn einde kwam (en een aanslag op je leven werkt meestal ook positief op de ratings, tenzij je Trump heet).
Ik ga mijn Nazi bingokaart echt vervangen door eentje voor complottheorietjes. Sorry, not sorry.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |