Eens aan gedacht om te meal preppen? Scheelt me persoonlijk erg veel tijd. Om de zondag een paar maaltijden koken om in te vriezen.quote:Op zondag 11 januari 2026 01:28 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ik ben vaak wel 45 minuten bezig gemiddeld.
In principe is ons lichaam gewoon een hele geavanceerde machine.quote:Op zondag 11 januari 2026 12:58 schreef FlippingCoin het volgende:
Daarnaast is het lijf geen machine
Dit zeg je heel goed, makker.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 08:26 schreef onlogisch het volgende:
Geen tijd equals 'ik vind andere dingen belangrijker'
Haha, waarom zou je een hue lamp gebruiken als je een slaapmasker op hebt.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 22:31 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
[..]
Valt mee. Ik zou sowieso aanraden om te stoppen met caffeïne, een slaapmasker te dragen en een hue lamp te gebruiken die geleidelijk aan gaat! Je gaat direct een stuk beter slapen.
En plan je slaap in in intervals van 80-90 minuten zodat je in je rem wakker wordt en je meteen energie hebt.
Zeer slechte slaper.quote:
Als je eenmaal slaapt, slaap je dan wel goed door?quote:Op dinsdag 13 januari 2026 09:48 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Zeer slechte slaper.
Het in slaap vallen duurt soms erg lang. Van zeer goed (20 min) tot ronduit klote (3u). Daar valt niet tegenop te plannen...
Het mensenlichaam is een systeem dat zijn eigen complexiteit overstijgt en niet ontstaan uit een ontwerp van een mens, de parameters van een mensenlichaam zijn vandaag de dag te complex om te overzien.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 09:00 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
In principe is ons lichaam gewoon een hele geavanceerde machine.
Nee daarna slaap ik ook slecht, vaak wakker worden.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 10:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als je eenmaal slaapt, slaap je dan wel goed door?
Ik val elke dag binnen 2 minuten in slaap, maar kan me niet herinneren wanneer ik ooit een hele nacht heb doorgeslapen. Ja, na een extreem drukke dag met weinig slaap ervoor oid.
Ik word minstens 4 keer wakker. (Misschien ook eens kijken voor een beter kussen.)
Mikey godquote:Op dinsdag 13 januari 2026 08:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Neuhh, some luister ik een podcast, maar de wandeling naar werk doe ik het liefst rauw zonder afleidingen!
Zeker belangrijk om soms te raw doggen zonder afleidingen. Het leven gaat niet om constante efficiëntie.probeer eens te hardlopen buiten zonder muziek. Een wereld van verschil
Ik wordt juist gek van de te veel dingen die ik wil doen. Kan geen 3 series per dag kijken, 4 boeken lezen, 2 podcasts, sporten, etc. in een werkdag.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 13:27 schreef nostra het volgende:
Nou, niet per kwartier, maar ik vind het wel prettig om een planning te hebben. Nietsdoen geeft me echt een error in mijn hoofd met als gevolg dat ik half depressief in bed blijf liggen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |