Paar jaar geleden zijn ze ook gestopt met gorgonzola, sindsdien ook niet meequote:Op zaterdag 10 januari 2026 16:57 schreef Syrena het volgende:
Dominos hierze hebben de crème fraiche optie niet meer, dus wrs de laatste keer
Ik heb het vers gemaakt vanochtend - staat nog steeds op te pruttelen.quote:
quote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:24 schreef Sarabi het volgende:
Oops vergeten raampje open te zetten tijdens het gourmetten, nu weten we iig dat de rookmelders werken.
Deze had van de week ruim 8 uur geprutteld in de slowcooker. Zo even opbouwen, bechamelsaus is ook klaar, nu even bedenken of ik die gewoon zo hou of er een kaassaus van maakquote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:11 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik heb het vers gemaakt vanochtend - staat nog steeds op te pruttelen.
Net binnen na een hele dag buiten. Zo even wat farfalle (bij gebrek aan tagliatelle) koken
Er komt sowieso kaas bijquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanavond: spicy linzen en bieten tortilla chips. En een glas rode wijn.
Bij verhuizen bleken er wel heel veel flessen te staan. Dus proosten wij daarmee.
#Cheers.
Heb je Michelin of LingLong/Landsail er onder?quote:Op zaterdag 10 januari 2026 18:08 schreef flipsen het volgende:
Geen idee of dat duur of goedkoop is vergeleken met NL eigenlijk,
* Vanyel is confusedquote:
Ik ga idd ook voor mijn rust op vakantie en ben erg op mezelf.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 18:41 schreef Vanyel het volgende:
[..]
* Vanyel is confused
Als wij naar een B&B oid gaan en in de reviews staat te vaak hoe gezellig de gastmensen zijn, zoeken we een andere of ontwijken we ze actier want huuu ik kom daar voor mijn rust/vakantie/whatever en niet voor de eigenaars (ja, ik hou niet zo van mensen die ik niet ken). Mrs V is daar misschien nog wel uitgesprokener in dan ik.
Dus ik vertel verbaasd over dat jij reizen organiseert en altijd met je klanten gaat eten, als ik het goed begrijp ook met compleet vreemde klanten die jou buiten de boeking helemaal niet kennen, en dat ik me afvraag of die klanten dan allemaal in een B&B ook graag uren zouden willen kletsen met de eigenaars. Vindt ze dat opeens totaal iets anders want leuk om uit te wisselen hoe het is in NL en hoe jij het hebt daar en heel verhaal waarom logisch.
Dus nu ben ik toch wel benieuwd. Eet je met al je klanten? Als niet, met wie dan niet? Wat vind jij daar leuk aan? Weet je ook wat zij daar leuk aan vinden?
quote:Op zaterdag 10 januari 2026 18:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik kruip even uit mijn hol hoor.. maar wat is in hemelsnaam een boomerflap 🤣
Zo'n telefoon waar een leren hoesje omheen zitquote:Op zaterdag 10 januari 2026 18:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik kruip even uit mijn hol hoor.. maar wat is in hemelsnaam een boomerflap 🤣
Ohhhh die lol ha die zie je wel voornamelijk bij 50 plussers 🤣🤣quote:Op zaterdag 10 januari 2026 19:11 schreef Goitske het volgende:
[..]
[..]
Zo'n telefoon waar een leren hoesje omheen zit
https://share.google/1l9H2zDyZPvCCrlWV
quote:Op zaterdag 10 januari 2026 19:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ohhhh die lol ha die zie je wel voornamelijk bij 50 plussers 🤣🤣
800 euro voor 4 banden en 90 euro wegenbelasting per maandquote:Op zaterdag 10 januari 2026 19:03 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
@:flipsen twee voorbanden inc arbeid op de Ford Transit 150 euro. Twee keer meer dan een jaar wegenbelasting
FTFYquote:Op zaterdag 10 januari 2026 19:21 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ohhhh die lol ha die zie je wel voornamelijk bij 50 plussers 🤣🤣verstandige zichzelf kennende mensen die niet elke drie maanden een nieuwe mobiel willen kopen en altijd hun benodigde pasjes bij de hand hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |