Komt ook omdat het (neo-liberale) systeem, veel kanslozen doet (be)denken dat zij heel misschien door mee te gaan in dat denken, (ooit) ook kunnen delen in de hoofdprijs die weggelegd is voor de paar bepalende haves.quote:Op donderdag 8 januari 2026 11:30 schreef mcmlxiv het volgende:
.... Blijkbaar vinden MAGAS het idee uitgebuit, voorgelogen en onderdrukt te kunnen worden door “de grote leider” wel lekker.
Ze hebben geen strafblad, maar wat ze dan wel hebben kan ik niet lezen vanwege de paywall.quote:
Oh dus het gaat toch om uiterlijk? Dit artikel heeft geen paywall overigens, gewoon wegklikken.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:42 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ze hebben geen strafblad, maar wat ze dan wel hebben kan ik niet lezen vanwege de paywall.
Zou het misschien kunnen dat die lui naar El Salvador worden gestuurd omdat ze onder de tattoeages zitten die gebruikelijk zijn bij bepaalde bendes? Zo ja dan heb je nog steeds met criminelen te maken die in de bak thuishoren.
Het duurt een tijd voordat mensen zich herenigen, veel staten blijven nog enigszins ongedeerd. Zulke tegenbewegingen heb je niet snel vanaf dag 1, maar het zal zeker groeien.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:36 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ja, maar dat zijn de "het is allemaal geweldig" denkers (of doen alsof, want stoer). Het gaat mij echt om de tegenbeweging. Ik weet niet of dat is omdat men bang is, of gewoon niet door heeft wat er op hun afkomt, of er geen kut om geeft ....
Fout.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:35 schreef Chivaz het volgende:
Het zijn vooral criminelen die naar El Salvador worden gestuurd.
Het zijn juist vooral géén criminelen, dat is je al meermaals verteld. Ben je dementerend of een leugenaar? Gerapporteerd voor trollen iig want dit is gewoon belachelijk.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:35 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het zijn vooral criminelen die naar El Salvador worden gestuurd. Dit Deense meisje had een verlopen visie en dacht dat ze wel kon blijven vanwege de liefde. Ze liep tegen de lamp aan en ze is netjes op het vliegtuig gezet naar Denemarken.
Het argument dat dit een rassen dingetje is gaat gewoon niet op.
Oh ja, eerst stellig iets beweren en nu zal het dan toch zo zijn, want je kunt je niet voorstellen dat men overgaat tot zulke praktijken bij onschuldige mensen. Of je bent echt te dom om te poepen óf je speelt het.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:42 schreef Chivaz het volgende:
Zou het misschien kunnen dat die lui naar El Salvador worden gestuurd omdat ze onder de tattoeages zitten die gebruikelijk zijn bij bepaalde bendes?
Daar verbaasden mensen zich bij de opkomst van Hitler ook over. Het leert je veel over de aard van mensen, dit soort tijden.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:22 schreef Evenstar het volgende:
Ik blijf mij toch verbazen over dit hele gebeuren met Trump. Ik weet dat er veel domme mensen wonen, maar ik had stiekem toch wel iets meer verwacht. Totale gebrek aan verzet tegen wat er gaande is verbaast mij toch wel een beetje om eerlijk te zijn.
Als je tattoos hebt van notoire bendes dan kun je voor 99.9% zeker zijn dat je te maken hebt met een crimineel.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:42 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Oh dus het gaat toch om uiterlijk?
Je bent er toen dat geleuter over tattoo's begon ook al op gewezen dat het fucking bullshit is. Nogmaals: ben je dementerend of een leugenaar?quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:42 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ze hebben geen strafblad, maar wat ze dan wel hebben kan ik niet lezen vanwege de paywall.
Zou het misschien kunnen dat die lui naar El Salvador worden gestuurd omdat ze onder de tattoeages zitten die gebruikelijk zijn bij bepaalde bendes? Zo ja dan heb je nog steeds met criminelen te maken die in de bak thuishoren.
Mensen buigen mee uit lafheid, eigenbelang, naïviteit of omdat ze liever wegkijken. Kijk naar hoe onze eigen regeringsleiders reageren, of onze politici, of wijzelf.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:36 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ja, maar dat zijn de "het is allemaal geweldig" denkers (of doen alsof, want stoer). Het gaat mij echt om de tegenbeweging. Ik weet niet of dat is omdat men bang is, of gewoon niet door heeft wat er op hun afkomt, of er geen kut om geeft ....
Daarom vertellen we kinderen op scholen hoe je fascisme kunt herkennen, voordat het aan de macht is. Daarna is altijd lastig, zeker met de moderne wapens van nu.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:45 schreef Perrin het volgende:
[..]
Daar verbaasten mensen zich bij de opkomst van Hitler ook over. Het leert je veel over de aard van mensen, dit soort tijden.
Je realiseert je dat de lijst met tattoos nogal breed was hè, en dat (bijvoorbeeld) Pete Hegseth daar ook onder zou vallen?quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Als je tattoos hebt van notoire bendes dan kun je voor 99.9% zeker zijn dat je te maken hebt met een crimineel.
Je kan geen bendetattoos laten zetten zonder lidmaatschap van zo’n bende en lidmaatschap betekent dus dat je al iets crimineels moet hebben gedaan. Heb je dat soort tattoos omdat je het stoer vind dan heb je een probleem als de bendeleden erachter komen. Daar staan zware straffen op, denk aan een serieuze afranseling, het verwijderen van de tattoos op de meest barbaarse manieren denk aan een mes of iets dergelijks of je word gewoon opgeruimd.
Je ziet: zelfs met die kennis is het lastig om te erkennen wat je ziet gebeuren en daarnaar te handelen.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:47 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Daarom vertellen we kinderen op scholen hoe je fascisme kunt herkennen, voordat het aan de macht is. Daarna is altijd lastig, zeker met de moderne wapens van nu.
Naar El Salvador?quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:27 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Laatst nog een blond meisje uit Denemarken die het land is uitgezet.
Je zag in Nederland met de toeslagenaffaire wat er gebeurt als je gaat etnisch profileren.quote:Ik snap overigens niet zo goed waarom je focust op huidskleur, het is toch logisch dat je minder blanken ziet omdat er domweg minder blanke illegalen zijn. De meeste illegalen komen uit Zuid Amerika en de meesten hebben een licht bruine kleur. Dat het overgrote deel van de illegalen die worden uitgezet dan ook die kleur hebben is echt niet opvallend of verdacht of iets dergelijks.
quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:47 schreef Perrin het volgende:
[..]
Mensen buigen mee uit lafheid, eigenbelang, naïviteit of omdat ze liever wegkijken. Kijk naar hoe onze eigen regeringsleiders reageren, of onze politici, of wijzelf.
Na 80 jaar dus nog niks geleerd wat dat betreft.quote:First they came for the Communists
And I did not speak out
Because I was not a Communist
Then they came for the Socialists
And I did not speak out
Because I was not a Socialist
Then they came for the trade unionists
And I did not speak out
Because I was not a trade unionist
Then they came for the Jews
And I did not speak out
Because I was not a Jew
Then they came for me
And there was no one left
To speak out for me
Een verlopen visie noemde hij het onbewust zelf heel treffend.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:56 schreef Evenstar het volgende:
[..]
[..]
Na 80 jaar dus nog niks geleerd wat dat betreft.
Dat verbaast mij ook.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:22 schreef Evenstar het volgende:
Ik blijf mij toch verbazen over dit hele gebeuren met Trump. Ik weet dat er veel domme mensen wonen, maar ik had stiekem toch wel iets meer verwacht. Totale gebrek aan verzet tegen wat er gaande is verbaast mij toch wel een beetje om eerlijk te zijn.
Nee die menselijke aard is vrij hardnekkig.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:56 schreef Evenstar het volgende:
[..]
[..]
Na 80 jaar dus nog niks geleerd wat dat betreft.
Ja, net als in de jaren tachtig: een neger in een limousine om de tien minuten aanhouden omdat die geen geld kunnen hebben om in zo'n wagen te rijden.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Niets mis met etnisch profileren, als blijkt dat er in bepaalde groepen in de bevolking meer risico is op onacceptabel gedrag dan is het niet meer dan logisch dat zo’n groep wat strenger word gecontroleerd. Dat heet efficiënt te werk gaan.
Er zijn zoveel gaten te schieten in dit hele gebeuren, maar er is werkelijk geen ene democraat die durft op te staan. Of ze wachten tot de verkiezingen dichterbij komen .... maar dan kan het al veel te laat zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2026 15:58 schreef JaxStrumley het volgende:
[..]
Dat verbaast mij ook.
Neem nu dat hele DOGE-project van Musk. Lijkt alweer een eeuwigheid geleden, maar voor zover ik weet is er nooit een overzicht van behaalde resultaten gegeven. Ja, er zijn allerlei miljardengetallen geroepen, maar een onderbouwing daarvan heb ik nooit gezien. En alle zogenaamd ontdekte fraudegevallen hebben niet tot nader onderzoek of aanhoudingen geleid.
Ik begrijp niet goed dat de Democraten daarover niet veel meer herrie schoppen in het Congres en in de media. Ze blijven maar hameren op die Epsteinfiles alsof die een soort wondermiddel zouden zijn om van Trump af te komen, maar simpel vragen om harde bewijzen van alle geclaimde successen zou voor mijn gevoel veel gemakkelijker en effectiever zijn.
Dat Trump en co met alles zo gemakkelijk wegkomen is eigenlijk nog schokkender dan de brutaliteit en schaamteloosheid van hun acties zelf.
Een factor is volgens mij ook dat veel Amerikanen ontzettend dom en slecht geïnformeerd zijn, waardoor je ze alles kan wijsmaken.
Trump is wel zo slim om de ontmanteling van Medicaid pas na de midterms the doen.quote:Op donderdag 8 januari 2026 16:01 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Er zijn zoveel gaten te schieten in dit hele gebeuren, maar er is werkelijk geen ene democraat die durft op te staan. Of ze wachten tot de verkiezingen dichterbij komen .... maar dan kan het al veel te laat zijn.
Ben heel benieuwd naar de verkiezingen in November, meestal wint de niet zittende partij wel wat grond. Hopelijk gaat dat nu weer gebeuren, want dat eigenlijk nog de enige kans die ze hebben om hem te binnen de wetten te stoppen. Ik merk echter nog maar heel weinig van campagne voeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |