quote:Op maandag 5 januari 2026 13:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat is waar! Ik dacht in elk geval aan nieuwe gordijnen en misschien ook een wat grotere televisie. En de koekjestrommel gooien we gewoon weg. Gekke Nederlanders.
Ik wist het ook nietquote:Op maandag 5 januari 2026 13:35 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ahh, misschien weet ik het dan uit België!
Wat is er mis met de koekjestrommel?quote:Op maandag 5 januari 2026 13:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat is waar! Ik dacht in elk geval aan nieuwe gordijnen en misschien ook een wat grotere televisie. En de koekjestrommel gooien we gewoon weg. Gekke Nederlanders.
Ik kom daar niet eens in de buurt.quote:Op maandag 5 januari 2026 12:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik hoop voor je dat je die rechtse moet hebben.
Nooit meer! En geen tikkies voor onder drie euroquote:Op maandag 5 januari 2026 13:37 schreef kwiwi het volgende:
[..]Done.
En ook geen kringverjaardagen meer zou ik zeggen.
ze zijn bang dat ze maar 1 koekje mogen bij de Tquote:Op maandag 5 januari 2026 13:37 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Wat is er mis met de koekjestrommel?
Dat is voor skere mensen die bang zijn dik te wordenquote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef Nizno het volgende:
[..]
ze zijn bang dat ze maar 1 koekje mogen bij de T
Ja dat is anders. Maar als je het gebruikt voor het typische 'één koekje bij de koffie' is het niet oké.quote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik moet ergens mijn pak koekjes in bewaren tussen de 1e en 2e zitting van het opeten
Wat een leven wordt dat Straniquote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Nooit meer! En geen tikkies voor onder drie euro
Mijn ouders dus.quote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja dat is anders. Maar als je het gebruikt voor het typische 'één koekje bij de koffie' is het niet oké.
koekjestrommels worden in NL ook vaker gebruikt voor het naaigerei dan voor koekjesquote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja dat is anders. Maar als je het gebruikt voor het typische 'één koekje bij de koffie' is het niet oké.
Ik denk dat vrouwen en mannen die de tijd nemen om goed na te denken over hun (liefdes)leven en niet direct in iets nieuws springen inderdaad best verstandig zijnquote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef bitterbal het volgende:
ik ben slim![]()
https://www.instagram.com(...)gsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==
Dit.quote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja dat is anders. Maar als je het gebruikt voor het typische 'één koekje bij de koffie' is het niet oké.
Dat is volgens mij wereldwijd. Vooral die blauwe 'Deense'quote:Op maandag 5 januari 2026 13:39 schreef Nizno het volgende:
[..]
koekjestrommels worden in NL ook vaker gebruikt voor het naaigerei dan voor koekjes
Zelfs als de A32 dicht was?quote:Op maandag 5 januari 2026 13:38 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik kom daar niet eens in de buurt.
yupquote:Op maandag 5 januari 2026 13:40 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat is volgens mij wereldwijd. Vooral die blauwe 'Deense'
ik denk er al jaaaaaaaren over naquote:Op maandag 5 januari 2026 13:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik denk dat vrouwen en mannen die de tijd nemen om goed na te denken over hun (liefdes)leven en niet direct in iets nieuws springen inderdaad best verstandig zijn
Er zijn zelfs gezinnen waar je wel een 2e kop koffie / thee krijgt, maar geen 2e koekjequote:Op maandag 5 januari 2026 13:40 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dit.
Overigens kon je je in Limburg volvreten aan vlaai en koekjes, dat was altijd een soort vab all you can eat. Maar hoe meer naar het noorden, hoe kariger het werd
Dat is omdat het esthetisch gezien geen even aantal aan koekjes kan zijn.quote:Op maandag 5 januari 2026 13:40 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik vind het ook altijd raar dat je bij iemand op de koffie komt, er 2 mensen zijn en er 3 koekjes op het schoteltje liggen.
quote:
Ik inmiddels ookquote:Op maandag 5 januari 2026 13:41 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ik denk er al jaaaaaaaren over na
En het garandeert ook spanning en drama, wat een vervelend bezoek nog wel de moeite waard kan makenquote:Op maandag 5 januari 2026 13:41 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is omdat het esthetisch gezien geen even aantal aan koekjes kan zijn.
Maar dan moet ik dus de rest van die visite naar dat ene koekje kijken. Ik kan die hele visite dan ook alleen maar denken: zou ik vragen of ik dat koekje mag eten? Zal ik gewoon dat koekje pakken en eten? Waarom wordt mij dat koekje niet aangeboden? Zou zij ook dat koekje willen? IK WIL GVD DAT KOEKJE!!!!!quote:Op maandag 5 januari 2026 13:41 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is omdat het esthetisch gezien geen even aantal aan koekjes kan zijn.
En dat soort mensen mag gewoon stemmen hèquote:Op maandag 5 januari 2026 13:41 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Er zijn zelfs gezinnen waar je wel een 2e kop koffie / thee krijgt, maar geen 2e koekje
Ja helaas wel.quote:Op maandag 5 januari 2026 13:42 schreef Strani het volgende:
[..]
En dat soort mensen mag gewoon stemmen hè
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |