Alleen de mensen die de 5 stappen van het project af hebben. Als je dat niet doet dan blijf je gewoon zoals je bent.quote:Op zondag 4 januari 2026 23:43 schreef Droopie het volgende:
Maar even tussendoor.
22 februari, dan is de expedition voor iedereen ten einde? Gaat dan iedereen die dag weer level 1 zijn? Of kunnen mensen al eerder resetten..
Maar sommige mensen hebben dat al gedaan? Die 5 stappen gedaan , ingeleverd en verder gaan met level 1.quote:Op zondag 4 januari 2026 23:48 schreef Drankster het volgende:
[..]
Alleen de mensen die de 5 stappen van het project af hebben. Als je dat niet doet dan blijf je gewoon zoals je bent.
Die mensen kunnen opnieuw op expeditie neem ik aan en krijgen weer per miljoen een extra punt te verdelen? Tenminste, zo atel ik het me voor.quote:Op zondag 4 januari 2026 23:50 schreef Droopie het volgende:
[..]
Maar sommige mensen hebben dat al gedaan? Die 5 stappen gedaan , ingeleverd en verder gaan met level 1.
Of gaan al die mensen 22 februari "op expeditie" en worden ze dan pas level 1.
Klopt, dit is de tweede expeditie is, de vorige is op 22 december vertrokken dus toen zijn de mensen die toen de 5 stappen voltooid hebben weer naar lvl 1 gegaan en hebben wat boosts en cosmetics ervoor teruggekregen.quote:Op zondag 4 januari 2026 23:50 schreef Droopie het volgende:
[..]
Maar sommige mensen hebben dat al gedaan? Die 5 stappen gedaan , ingeleverd en verder gaan met level 1.
Of gaan al die mensen 22 februari "op expeditie" en worden ze dan pas level 1.
Dus 23 februari loolt bijna iedereen er weer langzaam bij met een stitcherquote:Op maandag 5 januari 2026 00:49 schreef Drankster het volgende:
[..]
Klopt, dit is de tweede expeditie is, de vorige is op 22 december vertrokken dus toen zijn de mensen die toen de 5 stappen voltooid hebben weer naar lvl 1 gegaan en hebben wat boosts en cosmetics ervoor teruggekregen.
Expedition is dus je eigen ruimteschip bouwen en je progressie resetten met wat boosts en perks, soort prestige zoals bij CoD.
https://www.polygon.com/a(...)s-explained-rewards/
De vorige keer heb ik ‘t niet gedaan want toen was ik lvl 35 ofzo. Aankomende keer ga ik ‘t wel doen want ik ben nu lvl 62 en heb alle quests ook al gedaan. Volgend expeditie gaat over 55 dagen ofzo.
Ik probeer het nog ff zelf voor elkaar te krijgen maar als de frustratie te hoog wordt dan weet im je te vinden.quote:Op zondag 4 januari 2026 21:28 schreef Drankster het volgende:
[..]
Ja rookbommen zijn chill hoor, ook voor Rocketeers en spotters van Bombardiers.
[..]
Sure, mijn Embark ID is hetzelfde als m'n naam hier, voeg me maar toe.
Die fried motherboards zijn heel makkelijk te vinden. Ik gebruik ze vaak als verkoopbare loot op Dam. Twee slots vol,easypeasy.quote:Op zondag 4 januari 2026 23:31 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ideaal idd. Heb zelf geen fried motherboard hoeven te zoeken en kreeg vandaag ook nog een rusted gear kado.
Ja, da's logisch. [/johancruijffmodus]quote:Op zondag 4 januari 2026 23:03 schreef Drankster het volgende:
[..]
Tuurlijk, als party in game gaan, zooi dumpen, de ander laten oppakken en weer extracten.
Ik vond ze ook regelmatig tot ik ze nodig had om die workbench te upgraden.quote:Op maandag 5 januari 2026 09:32 schreef V. het volgende:
Ik heb de expedition nu gedaan, weet niet of ik thet nog een keer ga doen.
[..]
Die fried motherboards zijn heel makkelijk te vinden. Ik gebruik ze vaak als verkoopbare loot op Dam. Twee slots vol,easypeasy.
Wat is je beweegreden om het niet te doen (behalve alles kwijt)quote:Op maandag 5 januari 2026 07:27 schreef V. het volgende:
Ik heb de expedition nu gedaan, weet niet of ik thet nog een keer ga doen.
Serverkasten. Die grote grijze.quote:Op maandag 5 januari 2026 09:43 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ik vond ze ook regelmatig tot ik ze nodig had om die workbench te upgraden.
De grind. Je wordt wel een beetje een slaaf van het looten.quote:Op maandag 5 januari 2026 10:21 schreef Droopie het volgende:
[..]
Wat is je beweegreden om het niet te doen (behalve alles kwijt)
Je hebt hele subreddits die op die manier spullen ruilt. Daar gebruiken ze seeds al valuta of blueprint voor blueprint.quote:Op maandag 5 januari 2026 09:34 schreef V. het volgende:
[..]
Ja, da's logisch. [/johancruijffmodus]
Ik zat te denken dat je dan een soort tradingsysteem voor vrienden kreeg
Ik vind het vooral jammer dat ik niet meer kan levelenquote:Op maandag 5 januari 2026 12:21 schreef V. het volgende:
[..]
De grind. Je wordt wel een beetje een slaaf van het looten.
Maar ik kijk het aan, vorige keer deed ik alles in ongeveer anderhalve week tijd. Nu kan ik rustig aan verzamelen en zie het over anderhalve maand wel.
Dat klopt. Had ik ook en speelde wel mee met mijn beslissing om de vorige keer wel de Expedition te doen.quote:Op maandag 5 januari 2026 13:07 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik vind het vooral jammer dat ik niet meer kan levelen
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door V. op 05-01-2026 18:01:37 ]Ja inderdaad, V. ja.
Ik weet het. Daar vond ik ze ook, maar niet toen ik ze nodig hadquote:
aggression-based matchmakingquote:Op maandag 5 januari 2026 13:36 schreef StateOfMind het volgende:
Academy of Bioelectric Meridian Massage Australia?
Ik had al zo'n vermoeden dat je vast niet die Australische massage dinges bedoeldequote:Op maandag 5 januari 2026 14:58 schreef Drankster het volgende:
[..]
aggression-based matchmaking
Arc Raiders dev says it uses 'aggression-based matchmaking' to pair bloodthirsty, PvP-minded players with each other
(Ik had een a te veel.)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |