abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219591079
Trump-hardliners willen machtswissel EU met hulp van Europese bondgenoten
Er zijn steeds meer aanwijzingen dat de Trump-regering zich actief bemoeit met de politieke toekomst van de Europese Unie. In maart nodigde de invloedrijkste conservatieve denktank in Washington, de Heritage Foundation, conservatieve denkers uit Wenen en Boedapest uit. Zij presenteerden tijdens een workshop hun plannen voor de EU.



"Het is terecht dat de Verenigde Staten zich bemoeien met de toekomst van Europa", zegt Nile Gardiner van de Heritage Foundation tegen Nieuwsuur. Volgens de vooraanstaande conservatieve denker heeft Amerika met Donald Trump de eerste eurosceptische president. "De Verenigde Staten hebben Europa zo'n lange tijd beschermd dat Europese overheden respect moeten hebben voor de mening van de VS."

Poolse en Hongaarse denktanks publiceerden in maart een groots project om de Europese Unie fundamenteel te hervormen en van binnenuit te ontmantelen. Dat ontdekte een Hongaarse onderzoeksjournalist die het plan, genaamd 'The Great Reset', in handen kreeg. Het voorstel is direct opgepakt door de Heritage Foundation, het brein achter Project 2025, de ideologische blauwdruk achter Trumps beleid.

Macht terug naar natiestaten
Het inmiddels openbaar gemaakte stappenplan stelt onder meer dat de macht moet worden weggehaald bij de Europese Commissie en het Europees Hof van Justitie. Daarnaast pleiten de opstellers voor een nieuwe naam voor de Europese Unie: de Europese Gemeenschap van Naties. De macht moet, zo staat in het document, terug naar de Europese natiestaten.

"De voorstellen komen neer op de volledige ontmanteling van bijvoorbeeld de Europese Commissie. Die zou alleen nog onbelangrijke zaken moeten afhandelen", licht Szabolcs Panyi toe, de journalist die het document in handen kreeg.

In mei dit jaar verscheen ook een beleidsdocument op de site van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Daarin slaat de Amerikaanse overheid alarm over de situatie in Europa. Volgens het beleidsstuk is Europa "verworden tot een broeinest van digitale censuur, massamigratie en restricties van religieuze vrijheid". De tekst beschrijft de pogingen om deelname aan verkiezingen te beperken, door bijvoorbeeld de Duitse Alternative für Deutschland (AfD) als 'extremistisch' te labelen.

Het stuk, getiteld 'De noodzaak van beschavingsbondgenoten in Europa' roept op tot het aanhalen van banden met radicaal-rechtse en ultraconservatieve bondgenoten in Europa, zoals de Franse politicus Marine Le Pen, de Duitse AfD-leider Alice Weidel, de Hongaarse premier Viktor Orbán en PVV-leider Geert Wilders. Het is onbekend of het Amerikaanse stuk beïnvloed is door het Pools-Hongaarse project 'The Great Reset'.

"Er was al samenwerking tussen de MAGA-familie (Trumps Make America Great Again-beweging) en radicaal-rechts in Europa", ziet de Deense lobby-onderzoeker Kenneth Haar. "Maar dat zo'n artikel op de site van het ministerie in de VS verschijnt, is wel bijzonder."



'De pro-Europese kandidaat is rampzalig'
Kenneth Haar wijst op de Conservatieve Politieke Actie Conferenties (CPAC) in de VS die sinds drie jaar ook in Europa georganiseerd worden. "Zeer grote conferenties, met honderden deelnemers en zeer prominente sprekers. Met deelname van alle grote radicaal-rechtse partijen in Europa."

Dat gebeurde onlangs tijdens de nek-aan-nekrace tussen twee Poolse presidentskandidaten. Bij een speciaal georganiseerde CPAC-conferentie in Polen riep Trumps minister voor Binnenlandse Veiligheid op om op euroscepticus Karol Nawrocki te stemmen. De pro-Europese tegenkandidaat noemde ze "rampzalig". Ook gaven leden van het Trump-kamp dit jaar uitdrukkelijke steun aan de Duitse radicaal-rechtse AfD-partij.

"De Heritage Foundation en de hele MAGA-alliantie lijken erin te slagen de Europese radicaal-rechtse partijen te verenigen op een manier waarop die partijen dat zelf niet voor elkaar krijgen", vervolgt Haar.

Nile Gardiner, directeur Europa van de Heritage Foundation, ziet al een verschuiving: "Er waait een wind van verandering door Europa, ook in Nederland. Het wantrouwen groeit tegen de concentratie van macht door niet-gekozen bureaucraten in Brussel."

Reactie Brussel blijft uit
De Europese Commissie heeft nog niet gereageerd op de ambities uit Washington. Maar volgens de Hongaarse onderzoeksjournalist Panyi zou Brussel wel moeten kijken naar de vergaande Amerikaanse bemoeienis in de Europese politiek.

"We zien dat twee leden van de Europese Unie, Hongarije en Polen, de toekomst van de EU proberen te bepalen zonder de officiële besluitvormingsprocedures. Ze schakelen daarbij de VS in, in de hoop dat Trump druk zal uitoefenen op de Commissie. Dat is een bedreiging."
https://nos.nl/nieuwsuur/artikel/2576394
pi_219591093
quote:
2s.gif Op donderdag 25 december 2025 13:01 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Welk alternatief heeft Europees populistisch rechts eigenlijk dat een sterk signaal af kan geven aan de megalomane gekken in de wereld? Want als alle landjes apart iets gaan moeten doen kun je aan je water aanvoelen dat dat niet gaat werken en wordt er helemaal aan alle kanten over ons heengelopen.
Ik prefereer de onzekerheid boven de zekerheid dat we de afgrond ingaan met deze ongekozen ideologisch gedreven dwazen aan het roer.
  donderdag 25 december 2025 @ 17:56:31 #3
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_219591101
Trump wil wel meer.

Next !
Where law ends, tyrrany begins.
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 25 december 2025 @ 17:56:59 #4
284411 crew  heywoodu
pi_219591109
Oooooooh dus de EU omver werpen is de Great Reset. Ja, ok, dan ben ik het ook wel met de complotfiguren eens, dat is geen best plan.
pi_219591318
Je kan personen in de omgeving van Trump sanctioned
pi_219591340
Tja, bescherming van de rechtsstaat en democratische waarden doen het nu eenmaal niet zo goed bij Trump en zijn aanhang…
  donderdag 25 december 2025 @ 18:44:07 #7
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_219591347
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 18:36 schreef Chadi het volgende:
Je kan personen in de omgeving van Trump sanctioned
Dit is geen correcte zin.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  donderdag 25 december 2025 @ 18:52:51 #8
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_219591408
Ik denk dat de Europese Unie langer gaat standhouden dan Trump 2.
Op woensdag 10 september 2025 schreef ChocoFan het volgende:
Jij en domni nog een setje? volgens mij wel *;
pi_219591585
Opzich geen gek idee vind ik.
De Europese commissie met al hun hofjes zijn wel uitgespeeld

Maar dan niet onder de trump admin.
Vakman pur sang
pi_219591674
quote:
14s.gif Op donderdag 25 december 2025 18:52 schreef Domnivoor het volgende:
Ik denk dat de Europese Unie langer gaat standhouden dan Trump 2.
Die uni bestaat alleen op papier, in de praktijk is het een zooitje.
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
  donderdag 25 december 2025 @ 19:32:11 #11
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_219591706
Technisch gezien is de VS ook een unie van Verenigde Staten. Dat maakt het punt van trump wel wat ironisch.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_219591724
En ik maar denken dat Amerikanen zo vol van vrijheid en democratie zijn.

Schijnbaar geldt dat alleen als je het met ze eens bent.
pi_219591740
quote:
De Verenigde Staten hebben Europa zo'n lange tijd beschermd dat Europese overheden respect moeten hebben voor de mening van de VS
Volgens mij denken zij dat respect betekent dat wij dezelfde mening moeten hebben, dat je het met ze eens bent.

Als je anders stemt, heb je geen respect voor ze.

:{
pi_219591850
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 19:18 schreef Lospedrosa het volgende:
Opzich geen gek idee vind ik.
De Europese commissie met al hun hofjes zijn wel uitgespeeld

Maar dan niet onder de trump admin.
Dit.
De EU heeft veel te veel macht over de landen, maar als Trump daar een einde aan wil maken is het ongetwijfeld geen goed nieuws. United we stand, divided we fall, maar we mogen heus wel weer flink wat stappen terug gaan met de macht van de EU over ons.
pi_219591928
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 19:50 schreef ToT het volgende:

[..]
Dit.
De EU heeft veel te veel macht over de landen, maar als Trump daar een einde aan wil maken is het ongetwijfeld geen goed nieuws. United we stand, divided we fall, maar we mogen heus wel weer flink wat stappen terug gaan met de macht van de EU over ons.
Niet teveel, maar te weinig.
Maar wat het ergste is is dat het een tandeloos clupje is met gutmenschen die denken de waarheid in pacht te hebben. Kijk bv naar Frans Timmermans, met zijn verhalen naar de wereld, dit is HET beleid. 5 jaar later doet China gewoon meer zonder enige praatjes (maar volle overheidssteun en dan ook zonder de ellende van locatie/vergunning)
De VS geeft de EU ingehaald van gelijkwaardig naar 160% BBP.

Een staten van Europa, wat nodig is, is een staf met juist meer macht. Wat geldt verdeeld en nog belangrijker een ontzettend machtig leger.
Helaas moeten we veel macht inleveren. Alleen locale projecten doen er toe voor de NLse regering. Maar die pannenkoeken kunnen geen geopolitieke militaire beslissingen nemen in de wereld van nu. Waar we China en meer moeten bestrijden en intern een oorlog tegen islam.
Vakman pur sang
  donderdag 25 december 2025 @ 20:06:58 #16
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219591943
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 20:05 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Niet teveel, maar te weinig.
Maar wat het ergste is is dat het een tandeloos clupje is met gutmenschen die denken de waarheid in pacht te hebben. Kijk bv naar Frans Timmermans, met zijn verhalen naar de wereld, dit is HET beleid. 5 jaar later doet China gewoon meer zonder enige praatjes (maar volle overheidssteun en dan ook zonder de ellende van locatie/vergunning)
De VS geeft de EU ingehaald van gelijkwaardig naar 160% BBP.
Het is vast allemaal de schuld van Timmermans en PvdA die al meer dan 10 jaar in de oppositie zitten.
  donderdag 25 december 2025 @ 20:08:48 #17
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_219591964
Dan beter een einde aan Trump.
pi_219591972
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 20:06 schreef Momo het volgende:

[..]
Het is vast allemaal de schuld van Timmermans en PvdA die al meer dan 10 jaar in de oppositie zitten.
Maakt niet uit wie.
Het zijn feiten dat de EU zo niet verder doorkan.

Ps Timmermans heeft grote invloed gehad in de Europese unie.
Vakman pur sang
pi_219592011
Macht terug naar de staten en meer een samenwerkingsverband. Dat is beter naar de zelfzelfoverschattende demogogische machtslustelingen in Brussel.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_219592017
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 19:36 schreef Mutsaers__78 het volgende:

[..]
Volgens mij denken zij dat respect betekent dat wij dezelfde mening moeten hebben, dat je het met ze eens bent.

Als je anders stemt, heb je geen respect voor ze.

:{
Hij loopt wel een beetje naast zn schoenen, die dwaas.
Of moet iedereen hem zelfverzonnen cadeautjes geven? :')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 25 december 2025 @ 23:00:13 #21
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_219593574
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 20:06 schreef Momo het volgende:

[..]
Het is vast allemaal de schuld van Timmermans en PvdA die al meer dan 10 jaar in de oppositie zitten.
Het Almachtige Links van boos/bang/dom rechts, dat buiten de machtsstructuur om het beleid bepaalt.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_219593869
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 23:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Het Almachtige Links van boos/bang/dom rechts, dat buiten de machtsstructuur om het beleid bepaalt.
Bedankt Schimmelpenninck
Vakman pur sang
pi_219595292
De EU is niet democratisch genoeg en dat maakt haar zwak. Er wordt beleid doorgedrukt waar geen draagvlak voor is onder de bevolking. Elk referendum heeft uitgewezen dat wat de EU wil tegengesteld is aan wat de bevolking wil. De EU is geen echte unie en de landen die deel uitmaken van de EU zijn niet verenigd. Wat Denemarken wil en wat Italië wil - dat zijn twee verschillende dingen. Omdat Denen geen Italianen zijn. En Belgen zijn geen Letten. En Nederlanders zijn geen Grieken. Al deze landen en volkeren hebben een eigen cultuur en geschiedenis. De EU is een kunstmatige constructie die probeert deze verschillen onder het tapijt te vegen. Dit heeft nooit gewerkt en zal ook nooit werken.
pi_219596031
Misschien moet de macht in de VSA terug naar de induhviduele staten.
pi_219596447
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 17:55 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Ik prefereer de onzekerheid boven de zekerheid dat we de afgrond ingaan met deze ongekozen ideologisch gedreven dwazen aan het roer.
Trump is gewoon gekozen.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219596457
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 01:18 schreef Kottnauer het volgende:
De EU is niet democratisch genoeg en dat maakt haar zwak. Er wordt beleid doorgedrukt waar geen draagvlak voor is onder de bevolking. Elk referendum heeft uitgewezen dat wat de EU wil tegengesteld is aan wat de bevolking wil. De EU is geen echte unie en de landen die deel uitmaken van de EU zijn niet verenigd. Wat Denemarken wil en wat Italië wil - dat zijn twee verschillende dingen. Omdat Denen geen Italianen zijn. En Belgen zijn geen Letten. En Nederlanders zijn geen Grieken. Al deze landen en volkeren hebben een eigen cultuur en geschiedenis. De EU is een kunstmatige constructie die probeert deze verschillen onder het tapijt te vegen. Dit heeft nooit gewerkt en zal ook nooit werken.
Desondanks werkt het gewoon en het feit dat Trump er van af wil bewijst dat het voor de VS te goed werkt.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219596488
quote:
1s.gif Op donderdag 25 december 2025 20:05 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Niet teveel, maar te weinig.
Maar wat het ergste is is dat het een tandeloos clupje is met gutmenschen die denken de waarheid in pacht te hebben. Kijk bv naar Frans Timmermans, met zijn verhalen naar de wereld, dit is HET beleid. 5 jaar later doet China gewoon meer zonder enige praatjes (maar volle overheidssteun en dan ook zonder de ellende van locatie/vergunning)
De VS geeft de EU ingehaald van gelijkwaardig naar 160% BBP.

Een staten van Europa, wat nodig is, is een staf met juist meer macht. Wat geldt verdeeld en nog belangrijker een ontzettend machtig leger.
Helaas moeten we veel macht inleveren. Alleen locale projecten doen er toe voor de NLse regering. Maar die pannenkoeken kunnen geen geopolitieke militaire beslissingen nemen in de wereld van nu. Waar we China en meer moeten bestrijden en intern een oorlog tegen islam.
Je verlangt dus naar een Europa naar het voorbeeld van China?

Waar komt toch die voorliefde voor autoritaire regimes vandaan?

Heb je het zo slecht hier?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219596581
quote:
0s.gif Op donderdag 25 december 2025 19:50 schreef ToT het volgende:

[..]
Dit.
De EU heeft veel te veel macht over de landen, maar als Trump daar een einde aan wil maken is het ongetwijfeld geen goed nieuws. United we stand, divided we fall, maar we mogen heus wel weer flink wat stappen terug gaan met de macht van de EU over ons.
De een roept dat de EU teveel macht heeft en de ander roept dat de EU te weinig macht heeft...


Waar het de EU vooral aan ontbreekt is de trots van de bevolking.
In plaats van trots te zijn wat er als EU hebben bereikt en dat we met zijn allen lid zijn van de Europese Unie loopt iedereen vooral te jammeren en zien ze de EU het liefst verdwijnen.

Despoten als Trump spelen daar handig op in. Die zien de EU als een machtsblok die ze graag van het wereldtoneel zien verdwijnen.
En dat werkt het beste van binnenuit.

Uiteraard moeten we kritisch blijven op de EU en deze blijven verbeteren.

Kijk naar de VS, waar het complete politieke stelsel zo failliet is dat een corrupte veroordeelde crimineel aan de macht komt en per decreet de ene na de andere hersenscheet kan uitvoeren.

Niemand in de VS die oproept tot een Exit.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219596584
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 08:44 schreef Wantie het volgende:

[..]
Je verlangt dus naar een Europa naar het voorbeeld van China?

Waar komt toch die voorliefde voor autoritaire regimes vandaan?

Heb je het zo slecht hier?
Een staten van Europa is geen China. Integendeel.
Ook niet ideaal maar je kunt er niet omheen ben ik bang.
En het gaat ook gewoon gebeuren want een Europese defensie moet toch centraal aangestuurd gaan worden.
Vakman pur sang
pi_219596596
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 08:58 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Een staten van Europa is geen China. Integendeel.
Ook niet ideaal maar je kunt er niet omheen ben ik bang.
En het gaat ook gewoon gebeuren want een Europese defensie moet toch centraal aangestuurd gaan worden.
Nee, dat moet niet.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219596602
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 09:01 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nee, dat moet niet.
Wel met wat nog komen gaat.
Helaas verandert de wereld om de EU heen snel.
Vakman pur sang
pi_219596622
Zo komt de reset wel heel dichtbij.
Ook in moeilijke tijden.
pi_219596695
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 09:03 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Wel met wat nog komen gaat.
Helaas verandert de wereld om de EU heen snel.

Maar niet in de zin dat de NAVO vereist dat de EU 1 leger heeft.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219597049
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 09:14 schreef Wantie het volgende:

[..]
Maar niet in de zin dat de NAVO vereist dat de EU 1 leger heeft.
Nee omdat we dat nodig gaan hebben. Vanuit intern dus
Vakman pur sang
pi_219597199
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 09:37 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Nee omdat we dat nodig gaan hebben. Vanuit intern dus
Een leger om interne conflicten in de EU met geweld op te lossen?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219597835
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 08:40 schreef Wantie het volgende:

[..]
Desondanks werkt het gewoon en het feit dat Trump er van af wil bewijst dat het voor de VS te goed werkt.
Er zijn ook punten waar het niet werkt, en buitenlands beleid is daar duidelijk een van. Als het gaat om onze verhoudingen met andere machtsblokken (de VS, Rusland, China) functioneert de EU ver onder haar kunnen.
pi_219597993
Welke macht van de EU?

pi_219598088
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:39 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Er zijn ook punten waar het niet werkt, en buitenlands beleid is daar duidelijk een van. Als het gaat om onze verhoudingen met andere machtsblokken (de VS, Rusland, China) functioneert de EU ver onder haar kunnen.
Dat ben ik met je eens. Maar dat komt toch vooral doordat de verschillende lidstaten het maar lastig vinden om de EU daarin echt een rol te geven? Voor een Frankrijk, Duitsland of Italië is dat niet te verteren…

Vanuit b.v. De Baltische Staten begrijpen ze die waarde en potentie van de EU veel beter…
pi_219598602
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 10:39 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Er zijn ook punten waar het niet werkt, en buitenlands beleid is daar duidelijk een van. Als het gaat om onze verhoudingen met andere machtsblokken (de VS, Rusland, China) functioneert de EU ver onder haar kunnen.
Toch is het Europees machtsblok van de EU de Amerikaanse republieken een doorn in het oog.
En niet sinds Trump.
Maar al jaren.
Dat geeft wel aan dat de EU machtiger is dan we zelf door hebben.
Uiteraard kan het beter.

Maar TS is het met Trump eens dat de macht van de EU gebroken moet worden.
Dat gaat een heel andere kant op.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  vrijdag 26 december 2025 @ 12:26:13 #40
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219599287
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 11:32 schreef Wantie het volgende:

[..]
Toch is het Europees machtsblok van de EU de Amerikaanse republieken een doorn in het oog.
En niet sinds Trump.
Maar al jaren.
Dat geeft wel aan dat de EU machtiger is dan we zelf door hebben.
Uiteraard kan het beter.

Maar TS is het met Trump eens dat de macht van de EU gebroken moet worden.
Dat gaat een heel andere kant op.
Wat is er dan precies zo machtig aan de EU en op watvoor manier zou de EU die macht dan aan gewin/voordeel hebben weten om te zetten op het wereldtoneel?
Rusland is Oekraine binnengevallen en dat trok de EU zich persoonlijk aan. Waar kwam hun "macht" toen vandaan?
pi_219599643
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 12:26 schreef the-eye het volgende:

[..]
Wat is er dan precies zo machtig aan de EU en op watvoor manier zou de EU die macht dan aan gewin/voordeel hebben weten om te zetten op het wereldtoneel?
Rusland is Oekraine binnengevallen en dat trok de EU zich persoonlijk aan. Waar kwam hun "macht" toen vandaan?
Sancties opleggen aan Rusland.

Steunpakketten leveren aan Oekraïne.
Gevolg is dat Rusland helemaal stuk loopt op het front in Oekraïne.

Een speciale militaire operatie van hooguit enkele weken duurt nu al 4 jaar, waarbij Rusland jaarlijks minder dan 1% grondgebied weet te bemachtigen tegen een prijs die de afgelopen 80 jaar geen precedent kent.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219599677
Als je de progressieve en globalistische kringen ergens mee op de kast weet te jagen dan weet je dat je goed bezig bent.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_219599742
quote:
10s.gif Op donderdag 25 december 2025 18:42 schreef KareldeStoute het volgende:
Tja, bescherming van de rechtsstaat en democratische waarden doen het nu eenmaal niet zo goed bij Trump en zijn aanhang…
Welke rechtstaat en democratische waarden? De Europese Unie is juist een ondemocratisch gedrocht van jewelste. Keer op keer is gebleken dat de wensen en de besluiten vanuit de Unie haaks staan op de wens van de bevolkingen in de soevereine Europese natiestaten.

Aan referenda bijvoorbeeld wordt doodleuk een inlegvel toegevoegd zodat de uitkomst ten gunste komt van de EU.

Tot zover de democratische EU.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_219599868
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 01:18 schreef Kottnauer het volgende:
De EU is niet democratisch genoeg en dat maakt haar zwak. Er wordt beleid doorgedrukt waar geen draagvlak voor is onder de bevolking. Elk referendum heeft uitgewezen dat wat de EU wil tegengesteld is aan wat de bevolking wil. De EU is geen echte unie en de landen die deel uitmaken van de EU zijn niet verenigd. Wat Denemarken wil en wat Italië wil - dat zijn twee verschillende dingen. Omdat Denen geen Italianen zijn. En Belgen zijn geen Letten. En Nederlanders zijn geen Grieken. Al deze landen en volkeren hebben een eigen cultuur en geschiedenis. De EU is een kunstmatige constructie die probeert deze verschillen onder het tapijt te vegen. Dit heeft nooit gewerkt en zal ook nooit werken.
Correct, maar al zou het ontzettend democratisch zijn dan zou het nog niet werken omdat de grote landen dan uiteindelijk de dienst uitmaken.
De EU moet verdwijnen, samenwerken op bepaalde fronten prima maar proberen een Europese superstaat op te tuigen is gedoemd om te falen. Vooral met die ideologisch gedreven slappe zakken die ons regeren word het op termijn alleen maar lastiger om ons los te weken.
pi_219599970
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:02 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Welke rechtstaat en democratische waarden? De Europese Unie is juist een ondemocratisch gedrocht van jewelste. Keer op keer is gebleken dat de wensen en de besluiten vanuit de Unie haaks staan op de wens van de bevolkingen in de soevereine Europese natiestaten.

Aan referenda bijvoorbeeld wordt doodleuk een inlegvel toegevoegd zodat de uitkomst ten gunste komt van de EU.

Tot zover de democratische EU.
Tja, met dit soort revisionisme kan ik niet zo bijster veel…
pi_219600019
De Europese landen hebben niet echt een gezamenlijke geschiedenis zoals de VS dat wel hebben.

Dat maakt dat je niet echt 1 bent.

Daarnaast hangt de EU van grifters aan elkaar. Er gaan miljarden in om en er is op diverse plekken nauwelijks controle, waardoor er heel veel geld naar een klein clubje gaat.

De EU is met name goed voor degenen die het al goed hebben. En dat moet gewoon veranderen.
pi_219600102
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:21 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Tja, met dit soort revisionisme kan ik niet zo bijster veel…
Revisionisme zegt hij, ik zag laatst een tweet van Ursula waar ze doodleuk vertelde dat Oekraïne zo snel mogelijk bij de EU moet komen.
We hebben tegen het associatieverdrag gestemd en geheel naar Nederlandse traditie werd die uitslag terzijde geschoven.
Mark Rutte probeerde zijn ondemocratisch besluit nog goed te maken door een inlegvelletje mee te geven. Dat inlegvelletje is door opperambtenaar von der Leyen aan de kant geschoven.
pi_219600191
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:32 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Revisionisme zegt hij, ik zag laatst een tweet van Ursula waar ze doodleuk vertelde dat Oekraïne zo snel mogelijk bij de EU moet komen.
We hebben tegen het associatieverdrag gestemd en geheel naar Nederlandse traditie werd die uitslag terzijde geschoven.
Mark Rutte probeerde zijn ondemocratisch besluit nog goed te maken door een inlegvelletje mee te geven. Dat inlegvelletje is door opperambtenaar von der Leyen aan de kant geschoven.
Dat zeg ik, revisionisme en een totaal gebrek aan besef van hoe de EU werkt en bestuurd wordt.
De gedachte alleen al dat een door landverraders gekaapt raadgevend referendum achteraf een verdrag waar jaren over is onderhandeld teniet zou doen, getuigt ervan dat je er niets van snapt of achteraf verzonnen zaken voor waarheid aanneemt.

En het is heel leuk dat Von der Leyen iets tweet maar als je je beseft dat zij daar helemaal niet over gaat, dan besef je ook dat dat geen enkele waarde heeft…
pi_219600291
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:21 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Tja, met dit soort revisionisme kan ik niet zo bijster veel…
Ik had ook niet anders verwacht.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_219600337
twitter
pi_219600356
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:36 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dat zeg ik, revisionisme en een totaal gebrek aan besef van hoe de EU werkt en bestuurd wordt.
De gedachte alleen al dat een door landverraders gekaapt raadgevend referendum achteraf een verdrag waar jaren over is onderhandeld teniet zou doen, getuigt ervan dat je er niets van snapt of achteraf verzonnen zaken voor waarheid aanneemt.

En het is heel leuk dat Von der Leyen iets tweet maar als je je beseft dat zij daar helemaal niet over gaat, dan besef je ook dat dat geen enkele waarde heeft…
Bedankt dat je weer eens heel mooi aantoont dat de democratie niet in goede handen is bij de EU adepten.
pi_219600358
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:41 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Ik had ook niet anders verwacht.
Dat zal. In tegenstelling tot enkele andere hier ben ik niet zo gevoelig voor rechts-radicale propaganda ;).
pi_219600372
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:44 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Bedankt dat je weer eens heel mooi aantoont dat de democratie niet in goede handen is bij de EU adepten.
Nee, dat doe ik niet. Ik toon enkel aan dat jij er geen bal van snapt (en dat ook nu weer bevestigt ;) ).
pi_219600529
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:44 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dat zal. In tegenstelling tot enkele andere hier ben ik niet zo gevoelig voor rechts-radicale propaganda ;).
Waarom is vraagtekens stellen bij de mate van democratie binnen de EU en richting de burgers van de soevereine natiestaten meteen weer 'rechts-radicale propaganda'?

En dit is dus waarom ik zoveel moeite heb met progressief links. Wanneer je ergens twijfels bij hebt of ergens kanttekeningen bij plaats wordt je direct weer verdacht gemaakt. Het heeft veel weg van een sekte of kerkgenootschap, daar gaan ze ook zo om met afvalligen of ketters.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_219600564
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:55 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Waarom is vraagtekens stellen bij de mate van democratie binnen de EU en richting de burgers van de soevereine natiestaten meteen weer 'rechts-radicale propaganda'?
De gang van zaken rondom dat raadgevende referendum gemist?
quote:
En dit is dus waarom ik zoveel moeite heb met progressief links. Wanneer je ergens twijfels bij hebt of ergens kanttekeningen bij plaats wordt je direct weer verdacht gemaakt. Het heeft veel weg van een sekte of kerkgenootschap, daar gaan ze ook zo om met afvalligen of ketters.
Als je de gang van zaken rond dat raadgevende referendum nuchter gevolgd hebt, dan weet je dat dit nonsens is. En je toont ook gelijk aan dat je geen snars van het bestuur van de EU snapt ;).
pi_219602306
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:44 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Bedankt dat je weer eens heel mooi aantoont dat de democratie niet in goede handen is bij de EU adepten.
Zegt iemand die een leider volgt die per decreet regeert :')
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219602325
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:43 schreef QAnonn het volgende:
[ x ]
We zijn in oorlog met Amerika _O- :W
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219602346
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 12:55 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Als je de progressieve en globalistische kringen ergens mee op de kast weet te jagen dan weet je dat je goed bezig bent.
Als Ursula hetzelfde zegt over de VS als Trump over de EU, dan heb je de Amerikanen op de kast.
En terecht.

In de VS is een stuk minder zelfhaat te vinden dan in Europa.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219603172
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:57 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
De gang van zaken rondom dat raadgevende referendum gemist?
Die zal ik nooit vergeten, verzonnen verhalen van Livestro mbt Rusland. Verschillende politici die voorstanders waren van het verdrag die opriepen om vooral niet te stemmen. Bedreigingen van neo nazis uit Oekraïne die dankzij Putin definitief zijn opgeruimd. En uiteraard de politici die de democratie de nek om draaide door alsnog het verdrag te ratificeren.
quote:
[..]
Als je de gang van zaken rond dat raadgevende referendum nuchter gevolgd hebt, dan weet je dat dit nonsens is. En je toont ook gelijk aan dat je geen snars van het bestuur van de EU snapt ;).
Ja dat heb ik goed gevolgd alleen trekken de mensen die geloven in democratie heel andere conclusies dan jij.
pi_219603431
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 17:15 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Die zal ik nooit vergeten, verzonnen verhalen van Livestro mbt Rusland. Verschillende politici die voorstanders waren van het verdrag die opriepen om vooral niet te stemmen. Bedreigingen van neo nazis uit Oekraïne die dankzij Putin definitief zijn opgeruimd. En uiteraard de politici die de democratie de nek om draaide door alsnog het verdrag te ratificeren.
[..]
Ja dat heb ik goed gevolgd alleen trekken de mensen die geloven in democratie heel andere conclusies dan jij.
Ik vind het wel lachen hoe je voor jezelf de realiteit totaal hebt verdraaid.

De vraag is nu, waarom eigenlijk?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219603480
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 17:39 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ik vind het wel lachen hoe je voor jezelf de realiteit totaal hebt verdraaid.

De vraag is nu, waarom eigenlijk?
Ga heen joh kleuter, toen dit speelde was je nog aan het spelen met LEGO.
pi_219603555
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 17:45 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Ga heen joh kleuter, toen dit speelde was je nog aan het spelen met LEGO.
Dus je lult over zaken van een dik halve eeuw geleden.

Bijzonder...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219603582
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:55 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Waarom is vraagtekens stellen bij de mate van democratie binnen de EU en richting de burgers van de soevereine natiestaten meteen weer 'rechts-radicale propaganda'?

En dit is dus waarom ik zoveel moeite heb met progressief links. Wanneer je ergens twijfels bij hebt of ergens kanttekeningen bij plaats wordt je direct weer verdacht gemaakt. Het heeft veel weg van een sekte of kerkgenootschap, daar gaan ze ook zo om met afvalligen of ketters.
Dat komt omdat je er gewoon geen bal van snapt en je onderbuik volgt die vooral graag volgevreten wil afgeven op hetgeen waardoor die volgevreten is.

Fijne dagen nog trouwens.
pi_219603610
quote:
11s.gif Op donderdag 25 december 2025 17:56 schreef heywoodu het volgende:
Oooooooh dus de EU omver werpen is de Great Reset. Ja, ok, dan ben ik het ook wel met de complotfiguren eens, dat is geen best plan.
Yup, the great reset was dus geen woke plan maar een rechtsconservatief plan. You will own nothing and be happy is dus het oude feodale systeem waarin een rijke elite alles bezit en het plebs niets.
Bijzonder hoe radicaal en extreem rechts zoveel vrijheden willen afpakken, Europa kapotmaken en verdelen in autoritaire machtsblokken waarin gewone burgers niets meer te vertellen hebben. En maar stemmen op die partijen. Naïeve schaapjes
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_219603731
Groot machtig land wil graag dat kleine landen zich niet verenigen in een economisch en diplomatiek blok. Water is nat.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_219604086
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 18:17 schreef Ludachrist het volgende:
Groot machtig land wil graag dat kleine landen zich niet verenigen in een economisch en diplomatiek blok. Water is nat.
Yup, en verscheidene trappen er met open ogen in.
Of niet, @Chivaz
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219604250
Ik hou niet van Trump en ik hou niet van Brussel. Doe dus gerust een stapje opzij terwijl die twee elkaar verwonden
pi_219604257
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 19:21 schreef Since2003 het volgende:
Ik hou niet van Trump en ik hou niet van Brussel. Doe dus gerust een stapje opzij terwijl die twee elkaar verwonden
Je gaat emigreren?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  vrijdag 26 december 2025 @ 19:50:25 #69
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_219604607
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 19:21 schreef Since2003 het volgende:
Ik hou niet van Trump en ik hou niet van Brussel. Doe dus gerust een stapje opzij terwijl die twee elkaar verwonden
Je snapt het niet echt he?

Trump wil van de EU af omdat de EU een machtsblok is en minder naar zijn pijpen danst dan hij zou willen. En dat naar zijn pijpen dansen heeft vooral betrekking op de pijpen van de machtige Amerikaanse bedrijven die geen regulering willen en zelf de dienst willen uitmaken overal in de wereld.

Je kan best EN tegen Trump EN tegen de EU zijn. Maar wanneer je iets aan de EU wil veranderen moet je dat niet laten doen door iemand die de EU vleugellam wil maken puur en alleen ten gunste van Amerikaanse al veel te machtige bedrijven.
Krekker is de bom!
pi_219604669
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 19:50 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Je snapt het niet echt he?

Trump wil van de EU af omdat de EU een machtsblok is en minder naar zijn pijpen danst dan hij zou willen. En dat naar zijn pijpen dansen heeft vooral betrekking op de pijpen van de machtige Amerikaanse bedrijven die geen regulering willen en zelf de dienst willen uitmaken overal in de wereld.

Je kan best EN tegen Trump EN tegen de EU zijn. Maar wanneer je iets aan de EU wil veranderen moet je dat niet laten doen door iemand die de EU vleugellam wil maken puur en alleen ten gunste van Amerikaanse al veel te machtige bedrijven.
Klinkt logisch, Trump kennende wil hij ons net zo veel "helpen" uit medeleven zonder eigenbelang als een wolf die een schaap uit de sloot wil trekken zonder op te vreten. 🤔
pi_219604716
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 19:50 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Je snapt het niet echt he?

Trump wil van de EU af omdat de EU een machtsblok is en minder naar zijn pijpen danst dan hij zou willen. En dat naar zijn pijpen dansen heeft vooral betrekking op de pijpen van de machtige Amerikaanse bedrijven die geen regulering willen en zelf de dienst willen uitmaken overal in de wereld.

Je kan best EN tegen Trump EN tegen de EU zijn. Maar wanneer je iets aan de EU wil veranderen moet je dat niet laten doen door iemand die de EU vleugellam wil maken puur en alleen ten gunste van Amerikaanse al veel te machtige bedrijven.
Maak daarom gebruik van zoveel mogelijk niet-Amerikaanse diensten die wel onze privacy respecteren:
https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2285628
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_219607493
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 18:56 schreef Wantie het volgende:

[..]
Yup, en verscheidene trappen er met open ogen in.
Of niet, @:chivaz
Het is juist een teken van vergevorderde TDS als je jezelf laat leiden door de plannen van Donald Trump. Of Trump, Biden, Obama of Pietje Puk president is doet er niet toe, feit is dat de EU een ondemocratische parasiet is die ontmanteld dient te worden.
pi_219607518
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:03 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Het is juist een teken van vergevorderde TDS als je jezelf laat leiden door de plannen van Donald Trump. Of Trump, Biden, Obama of Pietje Puk president is doet er niet toe, feit is dat de EU een ondemocratische parasiet is die ontmanteld dient te worden.
Je hebt gelukkig nog iets van zelfkennis.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219607519
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 19:50 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Je snapt het niet echt he?

Trump wil van de EU af omdat de EU een machtsblok is en minder naar zijn pijpen danst dan hij zou willen. En dat naar zijn pijpen dansen heeft vooral betrekking op de pijpen van de machtige Amerikaanse bedrijven die geen regulering willen en zelf de dienst willen uitmaken overal in de wereld.

Je kan best EN tegen Trump EN tegen de EU zijn. Maar wanneer je iets aan de EU wil veranderen moet je dat niet laten doen door iemand die de EU vleugellam wil maken puur en alleen ten gunste van Amerikaanse al veel te machtige bedrijven.
Een machtsblok zonder tanden. Als het zou gaan om regulering dan zijn de Europese landen prima in staat om dat zelf te regelen, daar is geen bureaucratisch moloch voor nodig.
pi_219607564
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:04 schreef Wantie het volgende:

[..]
Je hebt gelukkig nog iets van zelfkennis.
De TDS is vooral bij jezelf te merken. Je laat je leiden door wat een leider aan de andere kant van de wereld doet of zegt. Daar heeft Europa al jaren last van en dat is pijnlijk duidelijk geworden nu er een leider is die ideologisch niet van dezelfde kleur is.
Hoe bevalt het die enorm dure energie en oneindige steun aan Oekraïne? Begint het al een beetje zijn vruchten af te werpen?
pi_219607843
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:06 schreef Chivaz het volgende:

[..]
De TDS is vooral bij jezelf te merken. Je laat je leiden door wat een leider aan de andere kant van de wereld doet of zegt.
Leuke projectie, maar jij was degene die een natte broek kreeg toen Trump precies zei wat jij al 20 jaar vindt...


quote:
Daar heeft Europa al jaren last van en dat is pijnlijk duidelijk geworden nu er een leider is die ideologisch niet van dezelfde kleur is.
Hoe bevalt het die enorm dure energie en oneindige steun aan Oekraïne? Begint het al een beetje zijn vruchten af te werpen?
Bladiebla.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219608082
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:27 schreef Wantie het volgende:

[..]
Leuke projectie, maar jij was degene die een natte broek kreeg toen Trump precies zei wat jij al 20 jaar vindt...
[..]
Bladiebla.
Ja lastig hè om met iets gevats te komen als elk woord gewoon waar is.
Het is een van de redenen waarom de links progressieven en andere ideologisch gemotiveerde dwazen zo in paniek schieten als Trump iets doet.
Heel AMV is daaraan gewijd, mogelijk de meest succesvolle topicreeks hier op dit forum. Vol paniek en morele verontwaardiging maar blind voor de redenen waarom die blinde paniek er is.
Daar is zelfreflectie voor nodig en een nuchtere blik, verbazingwekkend hoe weinig mensen dat hebben hier op dit forum.
  vrijdag 26 december 2025 @ 23:56:14 #78
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_219608232
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:04 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Een machtsblok zonder tanden. Als het zou gaan om regulering dan zijn de Europese landen prima in staat om dat zelf te regelen, daar is geen bureaucratisch moloch voor nodig.
Misschien militair niet zo sterk als de VS, maar toch op de een of andere manier (economisch? Misschien deels toch ook militair?) wel een blok wat door Trump als een dreiging gezien wordt omdat men niet naar de pijpen van hem en zijn almachtige bedrijven danst.

Doet de EU blijkbaar toch IETS goed...
Krekker is de bom!
pi_219608281
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:56 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Misschien militair niet zo sterk als de VS, maar toch op de een of andere manier (economisch? Misschien deels toch ook militair?) wel een blok wat door Trump als een dreiging gezien wordt omdat men niet naar de pijpen van hem en zijn almachtige bedrijven danst.

Doet de EU blijkbaar toch IETS goed...
Integendeel, we dansen juist heel erg naar de pijpen van de VS ondanks/dankzij de EU.
Het enige moment dat de EU zijn tanden een beetje laat zien is als de vrijheid van meningsuiting word verdedigd door notabene de Amerikanen. Dan kunnen er boetes worden uitgedeeld en spreken ze met een mond de afschuw uit over de Amerikaanse bemoeienis. Dat we nu gedwongen worden om peperduur gas in te kopen bij de VS inclusief wapens om de Oekraïners bij te staan daar word met geen woord over gerept kortom de zaken die er echt toedoen.
  zaterdag 27 december 2025 @ 00:54:59 #80
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219608865
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 12:52 schreef Wantie het volgende:

[..]
Sancties opleggen aan Rusland.

Steunpakketten leveren aan Oekraïne.
Gevolg is dat Rusland helemaal stuk loopt op het front in Oekraïne.

Een speciale militaire operatie van hooguit enkele weken duurt nu al 4 jaar, waarbij Rusland jaarlijks minder dan 1% grondgebied weet te bemachtigen tegen een prijs die de afgelopen 80 jaar geen precedent kent.
Hoe had het verloop geweest als de VS zich helemaal niet had bemoeit met de inval in Oekraine door Rusland?
Hadden we ze dan de moeder gesanctiest? :')
De EU kan helemaal niks in zo'n geval. De EU kan een "grote mond" hebben zolang de VS achter ze staat en dat schijnt de EU even vergeten te zijn
  zaterdag 27 december 2025 @ 00:58:05 #81
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_219608889
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 18:17 schreef Ludachrist het volgende:
Groot machtig land wil graag dat kleine landen zich niet verenigen in een economisch en diplomatiek blok. Water is nat.
En dat kun je al zien aan de aversie tegen bonden in het algemeen door de bende van Trump.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 27 december 2025 @ 00:58:53 #82
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_219608898
'Please VS, kom ons bombarderen, we verdienen het'

Zogenaamd de bezorgde burger. Check je fuik.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_219608920
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 00:58 schreef Vis1980 het volgende:
'Please VS, kom ons bombarderen, we verdienen het'

Zogenaamd de bezorgde burger. Check je fuik.
Lmao!!! Heb je iets te lang bij de kerstborrel gezeten beste vis?
  zaterdag 27 december 2025 @ 01:15:42 #84
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219609008
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 13:36 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dat zeg ik, revisionisme en een totaal gebrek aan besef van hoe de EU werkt en bestuurd wordt.
De gedachte alleen al dat een door landverraders gekaapt raadgevend referendum achteraf een verdrag waar jaren over is onderhandeld teniet zou doen, getuigt ervan dat je er niets van snapt of achteraf verzonnen zaken voor waarheid aanneemt.

En het is heel leuk dat Von der Leyen iets tweet maar als je je beseft dat zij daar helemaal niet over gaat, dan besef je ook dat dat geen enkele waarde heeft…
Mwoah.... ik denk dat je een beetje mag dimmen
De bezwaren van de mensen tegen dat verdrag zijn terecht gebleken. Het ging om de passage waarin gesproken werd over militaire samenwerking en men was bang dat het verdrag een opstap naar EU lidmaatschap zou zijn.
Nou... hoeveel mensen zijn er al door de gehaktmolen gegaan en hoeveel heeft het al gekost en was het dat waard? :')
Ik hoop dat je zelf ook een beetje inziet dat jarenlang aan een slecht plan werken het niet ineens een goed plan maakt

[ Bericht 4% gewijzigd door the-eye op 27-12-2025 01:35:02 ]
pi_219609063
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:15 schreef the-eye het volgende:

[..]
Mwoah.... ik denk dat je een beetje mag dimmen
De bezwaren van de mensen tegen dat verdrag zijn terecht gebleken. Het ging om de passage waarin gesproken werd over militaire samenwerking en men was bang dat het verdrag een opstap naar EU lidmaatschap zou zijn.
Nou... hoeveel mensen zijn er al door de gehaktmolen gegaan en hoeveel heeft het al gekost en was het dat waard? :')
Yep, die dekselse “landverraders” hebben achteraf groot gelijk gehad. Nu we rond de 1 miljoen doden verder zijn blijven de halsstarrige ideologen nog steeds volharden in hun waanzin.
  zaterdag 27 december 2025 @ 01:30:28 #86
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219609089
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 00:58 schreef Vis1980 het volgende:
'Please VS, kom ons bombarderen, we verdienen het'

Zogenaamd de bezorgde burger. Check je fuik.
Ik denk dat "die bezorgde burger" er zich wel van bewust is dat we de VS nodig hebben en een aanval zou het einde van de Navo zijn dus je zit weer helemaal verkeerd met je framing
  zaterdag 27 december 2025 @ 01:36:00 #87
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_219609121
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:30 schreef the-eye het volgende:

[..]
Ik denk dat "die bezorgde burger" er zich wel van bewust is dat we de VS nodig hebben en een aanval zou het einde van de Navo zijn dus je zit weer helemaal verkeerd met je framing
Ze hebben ons ook nodig. Het slaat helemaal nergens op wat men allemaal in de VS aan het doen is. Ze zitten nog te stoken ook, puur op basis van leugens. Kijk naar Groenland, hoe laag de VS is door openlijk te doen alsof ze effe Groenland gaan overnemen, het is absolute waanzin. Dus kun je beter een united Europa steunen ipv alles nog breekbaarder te maken.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 27 december 2025 @ 01:37:08 #88
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219609129
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:25 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Yep, die dekselse “landverraders” hebben achteraf groot gelijk gehad. Nu we rond de 1 miljoen doden verder zijn blijven de halsstarrige ideologen nog steeds volharden in hun waanzin.
Als ik daar nog aan denk :')
Pechtold die er geen letter van gelezen had maar zei op z'n ambtenaren te vertrouwen en de rest die niet verder kwam dan dat het licht uit zou gaan :') Als politiek zo in je hemd staan en dan nog gewoon bij het kruisje tekenen
pi_219609206
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:37 schreef the-eye het volgende:

[..]
Als ik daar nog aan denk :')
Pechtold die er geen letter van gelezen had maar zei op z'n ambtenaren te vertrouwen en de rest die niet verder kwam dan dat het licht uit zou gaan :') Als politiek zo in je hemd staan en dan nog gewoon bij het kruisje tekenen
Ze zijn zo overtuigd van hun eigen gelijk dat het idee dat ze er wellicht naast zitten niet eens in hun opkomt. Een andere visie word uitgelegd als landverraad of Russische propaganda ondanks dat er nu meer dan 1 miljoen doden te betreuren zijn.
En dan zijn er mensen die vinden dat dit soort mafkezen nog veel meer macht moeten hebben.
  zaterdag 27 december 2025 @ 01:51:39 #90
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_219609220
Volwassen mensen die net doen alsof Trump geweldig is zijn gewoon niet serieus te nemen.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  zaterdag 27 december 2025 @ 02:04:22 #91
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219609288
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:36 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ze hebben ons ook nodig. Het slaat helemaal nergens op wat men allemaal in de VS aan het doen is. Ze zitten nog te stoken ook, puur op basis van leugens. Kijk naar Groenland, hoe laag de VS is door openlijk te doen alsof ze effe Groenland gaan overnemen, het is absolute waanzin. Dus kun je beter een united Europa steunen ipv alles nog breekbaarder te maken.
De EU is geen militaire grootmacht maar een handelsorganisatie. Ze zijn dus op geen enkele manier te meten met de VS. Nu is het probleem met de EU dat er wel langzaam naar een verenigde staten van Europa wordt gewerkt. Bij morren vanuit de bevolking wordt dat ontkent maar in de meters dikke papparassen duikt iedere keer weer een clausule op waardoor de EU zichzelf iedere keer wat meer toestaat om zich met meer dan handel te bemoeien.
De VS ziet dus een EU die zegt een handelsorganisatie te zijn maar tegelijkertijd heeft keizerin Ursula het over rearm Europe. Dacht je dat de VS rustig af ging wachten totdat de EU een leger heeft en er een onderzeeer met EU vlag voor de kust van Groenland ligt? De VS laat nu aan Brussel zien hoe de kaarten liggen net zoals ze dat aan Zelenski hebben laten zien

[ Bericht 0% gewijzigd door the-eye op 27-12-2025 02:20:31 ]
  zaterdag 27 december 2025 @ 02:27:02 #92
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219609374
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:51 schreef Vis1980 het volgende:
Volwassen mensen die net doen alsof Trump geweldig is zijn gewoon niet serieus te nemen.
Het is eerder vreemd te noemen dat mensen zo'n probleem met Trump hebben en blijkbaar denken dat de verhouding met de EU zoveel anders was onder vorige presidenten. Om even je geheugen op te frissen; Het was de VS die de Europese leiders afluisterde, het was de VS die de Nordstream opblies en het was ook de VS die uit mond van Victoria Nuland aangaf lak aan de EU te hebben als het over Oekraine gaat (het beroemde telefoongesprek)

[ Bericht 5% gewijzigd door the-eye op 27-12-2025 02:39:57 ]
pi_219609402
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:51 schreef Vis1980 het volgende:
Volwassen mensen die net doen alsof Trump geweldig is zijn gewoon niet serieus te nemen.
jA mAaR tRuMp111!!!!!!! Mimimimimi!!!
Standaard reflex van de TDS patiënten…….
pi_219609425
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 02:27 schreef the-eye het volgende:

[..]
Het is eerder vreemd te noemen dat mensen zo'n probleem met Trump hebben en blijkbaar denken dat de verhouding met de EU zoveel anders was onder vorige presidenten.
Dat dus, zoals ik al eerder uitlegde aan @Wantie is de EU al heel lang het schoothondje van de VS. Het is alleen dat er nu iemand zit die niet van dezelfde ideologische kleur is als de figuren in de EU.
Het is alsof een bijstandsmoeder haar vriendje heeft ingeruild voor die stoere straatrat en nu klaagt dat die stoere straatrat haar niet helpt met de opvoeding van haar kinderen. De fout die ze heeft gemaakt is uiteraard dat ze niet afhankelijk moest zijn van dat vriendje maar dat ze haar eigen weg had moeten gaan met of zonder vriendje.
  zaterdag 27 december 2025 @ 02:47:54 #95
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219609481
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 02:38 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Dat dus, zoals ik al eerder uitlegde aan @:wantie is de EU al heel lang het schoothondje van de VS. Het is alleen dat er nu iemand zit die niet van dezelfde ideologische kleur is als de figuren in de EU.
Het is alsof een bijstandsmoeder haar vriendje heeft ingeruild voor die stoere straatrat en nu klaagt dat die stoere straatrat haar niet helpt met de opvoeding van haar kinderen. De fout die ze heeft gemaakt is uiteraard dat ze niet afhankelijk moest zijn van dat vriendje maar dat ze haar eigen weg had moeten gaan met of zonder vriendje.
Ik denk niet dat de VS het toe had gestaan. Ze zijn niet achterlijk. Ze hebben 80 jaar geleden hier orde op zaken moeten stellen, het lijkt me dat ze niet rustig achterover waren gaan leunen totdat het weer zo ver is
pi_219609504
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 02:47 schreef the-eye het volgende:

[..]
Ik denk niet dat de VS het toe had gestaan. Ze zijn niet achterlijk. Ze hebben 80 jaar geleden hier orde op zaken moeten stellen, het lijkt me dat ze niet rustig achterover waren gaan leunen totdat het weer zo ver is
We hebben ook geen toestemming nodig, het enige wat we hadden moeten doen is ons aan die navo norm moeten houden en een goede vriend zijn van de VS als het gaat om kritiek leveren op militaire interventies. Dat ging in de aanloop naar de oorlog in Irak nog best goed, helaas is het met de oorlog in Oekraïne totaal de verkeerde kant op gegaan omdat we zonodig Oekraïne een uiterst corrupt land met voorheen een serieus nazi probleem zonodig bij het westen moesten trekken.
Dat was het moment geweest om pas op de plaats te maken gezien onze eigen afhankelijkheid van Russisch gas. Amerikaanse belangen zijn niet per definitie Europese belangen.
pi_219609593
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 02:57 schreef Chivaz het volgende:

[..]
We hebben ook geen toestemming nodig, het enige wat we hadden moeten doen is ons aan die navo norm moeten houden en een goede vriend zijn van de VS als het gaat om kritiek leveren op militaire interventies. Dat ging in de aanloop naar de oorlog in Irak nog best goed, helaas is het met de oorlog in Oekraïne totaal de verkeerde kant op gegaan omdat we zonodig Oekraïne een uiterst corrupt land met voorheen een serieus nazi probleem zonodig bij het westen moesten trekken.
Dat was het moment geweest om pas op de plaats te maken gezien onze eigen afhankelijkheid van Russisch gas. Amerikaanse belangen zijn niet per definitie Europese belangen.
Mag ik ook even tussendoor iets zeggen? Die NAVO norm, wie bepaalde dat? In de VS is al decennia de wapenhandel een feit, die haalden sowieso die norm al. Investeren al weetniethoelangwelniet in oorlogstuig. Je kun het een beetje vergelijken dat zij een enorme hoeveelheid wapens op voorraad hebben en dat veel meer dan de andere landen van de NAVO. Beetje suf als die voorraad rotsooi geen winst meer oplevert. Daarom de norm gesteld en uiteraard Europa zo suf gekregen om hun oude rotsooi te gaan kopen om zogenaamd de NAVO norm te gaan halen.

Toktok? Wie laat wie zich nu piepelen? Jesus, even vergeten dat die stoethaspel van een Rutte dat is.
  zaterdag 27 december 2025 @ 05:27:54 #98
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_219609749
Wat een fkng idioot is het toch ook.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_219609769
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 03:25 schreef Firuze60 het volgende:

[..]
Mag ik ook even tussendoor iets zeggen? Die NAVO norm, wie bepaalde dat? In de VS is al decennia de wapenhandel een feit, die haalden sowieso die norm al. Investeren al weetniethoelangwelniet in oorlogstuig. Je kun het een beetje vergelijken dat zij een enorme hoeveelheid wapens op voorraad hebben en dat veel meer dan de andere landen van de NAVO. Beetje suf als die voorraad rotsooi geen winst meer oplevert. Daarom de norm gesteld en uiteraard Europa zo suf gekregen om hun oude rotsooi te gaan kopen om zogenaamd de NAVO norm te gaan halen.

Toktok? Wie laat wie zich nu piepelen? Jesus, even vergeten dat die stoethaspel van een Rutte dat is.
Die norm bestond wel, maar was niet keihard volgens mij, daarnaast is er geen echte definitie hoe je dat geld moet besteden, bovendien is het voor een groot deel appels met peren vergelijken, in de VS dient het leger bijvoorbeeld voor een groot deel om kansarmen op te vangen, geven ze veel geld aan studie financiering, en gaat ook nog eens een groot deel naar ziektekosten en of veteranenpensioenen. Daarnaast kopen de NAVO landen enorm veel Amerikaans spul wat voor een enorme kickback zorgt, en ook heel veel mensen aan het werk houd.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_219609955
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 06:20 schreef raptorix het volgende:

[..]
Die norm bestond wel, maar was niet keihard volgens mij, daarnaast is er geen echte definitie hoe je dat geld moet besteden,
Hoe in nl ooit de beslissing gemaakt is om de F35 te kopen ipv een europees ontwikkeld vliegtuig doet mij twijfelen of er geen geheime koop amerikaanse spullen regel was..
pi_219610117
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:15 schreef the-eye het volgende:

[..]
Mwoah.... ik denk dat je een beetje mag dimmen
De bezwaren van de mensen tegen dat verdrag zijn terecht gebleken. Het ging om de passage waarin gesproken werd over militaire samenwerking en men was bang dat het verdrag een opstap naar EU lidmaatschap zou zijn.
Nou... hoeveel mensen zijn er al door de gehaktmolen gegaan en hoeveel heeft het al gekost en was het dat waard? :')
Ik hoop dat je zelf ook een beetje inziet dat jarenlang aan een slecht plan werken het niet ineens een goed plan maakt
Ook dit laat zien dat je er niet bijster veel van snapt ;).
Alsof het compleet overnemen van de uitslag de Russische invasie had voorkomen :’), dat is wel erg naïef…
Immers die was twee jaar daarvoor al begonnen met de annexatie van de Krim en het begin van de Russische invasie van de Donbas.

Wat natuurlijk wel zo is, is dat men hier na die Russische agressie in 2014 al veel meer had moeten doen om Oekraïne te helpen…
Maar ook toen waren de landverraders slim met hun propaganda, bv rond dat referendum.
pi_219610448
Is het nou zo moeilijk voor Europa een eigen Os, e-mail services and zoek services en dergelijke te creëren? Gezien dat alles is wat bijv een Google doet.

Begin gewoon..
pi_219610498
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 09:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Is het nou zo moeilijk voor Europa een eigen Os, e-mail services and zoek services en dergelijke te creëren? Gezien dat alles is wat bijv een Google doet.

Begin gewoon..
Dat ontwikkelen is niet eens zo moeilijk volgens mij. De markt veroveren is een tweede…
pi_219610608
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 23:45 schreef Chivaz het volgende:

[..]
Ja lastig hè om met iets gevats te komen als elk woord gewoon waar is.
Ja, dat merken we elke dag bij je.


quote:
Het is een van de redenen waarom de links progressieven en andere ideologisch gemotiveerde dwazen zo in paniek schieten als Trump iets doet.
Nope.

Dat leeft enkel in jouw hoofd.

Maar jij vindt het ook heel normaal kennelijk dat de Amerikaanse president zich openlijk bemoeit met Europese interne politiek en oproept de EU te ontmantelen.

Draai dat eens om: EU leiders die oproepen om de VS te ontmantelen.

Jij verwacht daarop geen reactie uit de VS?


quote:
Heel AMV is daaraan gewijd, mogelijk de meest succesvolle topicreeks hier op dit forum. Vol paniek en morele verontwaardiging maar blind voor de redenen waarom die blinde paniek er is.
Daar is zelfreflectie voor nodig en een nuchtere blik, verbazingwekkend hoe weinig mensen dat hebben hier op dit forum.
Nee, de grap is dat Trump jou als een viool bespeelt door precies te zeggen wat jij denkt...

En je hebt dat nog steeds niet door.

Jij denkt werkelijk dat Trump begaan is met Europa.

Hoe dom en naïef kun je zijn.

De Amerikanen noemen zulke personen useful idiots.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219610637
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 00:54 schreef the-eye het volgende:

[..]
Hoe had het verloop geweest als de VS zich helemaal niet had bemoeit met de inval in Oekraine door Rusland?
Hadden we ze dan de moeder gesanctiest? :')
De EU kan helemaal niks in zo'n geval. De EU kan een "grote mond" hebben zolang de VS achter ze staat en dat schijnt de EU even vergeten te zijn
Sancties werken alleen goed als ze breed gedragen worden.
Helaas is dat niet het geval.

En wat je zegt over de VS snijdt 2 kanten op.
Zonder de steun van de EU kan de VS ook geen vuist tegen Rusland maken.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219610688
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 07:38 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Hoe in nl ooit de beslissing gemaakt is om de F35 te kopen ipv een europees ontwikkeld vliegtuig doet mij twijfelen of er geen geheime koop amerikaanse spullen regel was..
Tjah als het om zulke grote belangen/bedragen gaat dan weet je vrijwel altijd dat er corruptie in het spel is, wat mij betreft hadden wel lekker de Gripen gekocht, ook gezien de veranderde manier van oorlog voeren.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_219610756
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 09:44 schreef raptorix het volgende:

[..]
Tjah als het om zulke grote belangen/bedragen gaat dan weet je vrijwel altijd dat er corruptie in het spel is, wat mij betreft hadden wel lekker de Gripen gekocht, ook gezien de veranderde manier van oorlog voeren.
En als onderdeel daarvan heeft de lobby (met hier en daar wat omkoping uiteraard) van Amerikaanse wapenproducenten het in Nederland altijd goed gedaan. Dan ontstaat in de organisatie vanzelf ook het idee dat Amerikaanse vliegtuigen ook gewoon beter zijn…
pi_219611793
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 09:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Is het nou zo moeilijk voor Europa een eigen Os, e-mail services and zoek services en dergelijke te creëren? Gezien dat alles is wat bijv een Google doet.

Begin gewoon..
Ja en nee. We hebben knappe koppen genoeg hier zitten maar het probleem is dat we hier op veel vlakken toch nog 27 verschillende kleine marktjes zijn. Dat maakt het voor veel bedrijven lastig om zo sterk te kunnen groeien als hun Amerikaanse en/of Chinese tegenpolen.
pi_219611840
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:01 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Ja en nee. We hebben knappe koppen genoeg hier zitten maar het probleem is dat we hier op veel vlakken toch nog 27 verschillende kleine marktjes zijn. Dat maakt het voor veel bedrijven lastig om zo sterk te kunnen groeien als hun Amerikaanse en/of Chinese tegenpolen.
Dan zouden we eigenlijk gezamelijk een unie moeten beginnen om de strijd aan te kunnen gaan met deze concurrenten.
Radio Espantoso
pi_219611846
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 09:19 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Is het nou zo moeilijk voor Europa een eigen Os, e-mail services and zoek services en dergelijke te creëren? Gezien dat alles is wat bijv een Google doet.

Begin gewoon..
OS en Email services is goed te doen, je kunt gewoon willekeurige Linux variant gebruiken, dat doen de meeste bedrijven toch al. Het probleem zijn Hyperclouds, nu ben ik zelf Cloud Engineer, dus kan ongeveer vertellen hoe lastig dat is, zou je echt in een cloud willen hosten, dan is het geen echte cloud, en dan zullen we genoegen moeten nemen met een heleboel minder. Wat wel goed te doen is, is om je software zo op te zetten, dat je niet gelijk zwaar aan je omgeving gekoppelt zit, maar ik zie dat maar weinig gebeuren.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_219611871
quote:
9s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:05 schreef Peligrosso het volgende:

[..]
Dan zouden we eigenlijk gezamelijk een unie moeten beginnen om de strijd aan te kunnen gaan met deze concurrenten.
En daar gaat het mis, dit is namelijk al gedaan, en dan weet je hoe het eindigt, miljarden in een plan, concepten en richtlijnen pompen, wat je beter kunt doen is gewoon omstandigheden bieden waar professionele bedrijven invulling aan kunnen geven, echter hoe het Europees meestal gaat is dat indirect alsnog de grote jongens als IBM, Siemens en ATOS omdat er meestal zulke ingewikkelde aanbestedingen gelden dat een fatsoenlijk bedrijf daar geen moeite in gaat steken.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_219612194
quote:
9s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:05 schreef Peligrosso het volgende:

[..]
Dan zouden we eigenlijk gezamelijk een unie moeten beginnen om de strijd aan te kunnen gaan met deze concurrenten.
Maar zo uniform is die unie vaak niet. De regels zijn bijvoorbeeld wel gelijkgetrokken maar je hebt nog altijd met 27 verschillende toezichthouders te maken. En onze kapitaalmarkt is ook niet Europees, die is versnippert in 27 kleinere kapitaalmarktjes. Dus wat je bij ons vaak ziet is dat er wel bedrijven ontstaan (aan goede ideeën en startup-subsidies hebben we echt geen gebrek) maar dat ze vervolgens falen of wegtrekken naar de VS omdat het hier te moeilijk is om verdere goedkeuring/financiering te krijgen.
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:54:07 #113
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219612403
quote:
10s.gif Op zaterdag 27 december 2025 08:16 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Ook dit laat zien dat je er niet bijster veel van snapt ;).
Alsof het compleet overnemen van de uitslag de Russische invasie had voorkomen :’), dat is wel erg naïef…
Immers die was twee jaar daarvoor al begonnen met de annexatie van de Krim en het begin van de Russische invasie van de Donbas.

Wat natuurlijk wel zo is, is dat men hier na die Russische agressie in 2014 al veel meer had moeten doen om Oekraïne te helpen…
Maar ook toen waren de landverraders slim met hun propaganda, bv rond dat referendum.
Dat de bezwaren terecht zijn gebleken is gewoon een feit. Om hier een beetje te gaan fantaseren hoe het dan wellicht gelopen was is koffiedik kijken.Daar spelen wat meer zaken in mee. Als dat jouw definitie is van iets snappen weet ik genoeg. Dat heet geloven in je eigen verzinsels

[ Bericht 1% gewijzigd door the-eye op 27-12-2025 12:01:13 ]
  zaterdag 27 december 2025 @ 11:58:38 #114
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219612462
quote:
9s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:05 schreef Peligrosso het volgende:

[..]
Dan zouden we eigenlijk gezamelijk een unie moeten beginnen om de strijd aan te kunnen gaan met deze concurrenten.
Hoezo precies? Waarom zouden we een soort China willen worden? Voor verdediging zitten we in de Navo dus de EU zou zich niet met defensie bezig moeten houden
pi_219612490
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 11:58 schreef the-eye het volgende:

[..]
Hoezo precies? Waarom zouden we een soort China willen worden?
Wat heb je liever, dat we zelf over onze toekomst kunnen beslissen of dat Xi Jinping, Vladimir Poetin en president Trump/president Newsom/(vul hier uw favoriete schrikbeeld in) dat voor ons doen?
  zaterdag 27 december 2025 @ 13:28:48 #116
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_219613793
- EU is veel te zwak
- EU heeft veel te veel invloed
- EU moet zich niet sterker maken

De Nederlandse Trumpfan anno 2025.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_219614341
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 01:15 schreef the-eye het volgende:

[..]
Mwoah.... ik denk dat je een beetje mag dimmen
De bezwaren van de mensen tegen dat verdrag zijn terecht gebleken.
Nee.

quote:
Het ging om de passage waarin gesproken werd over militaire samenwerking en men was bang dat het verdrag een opstap naar EU lidmaatschap zou zijn.
De opstap naar de Eau is geschrapt uit het verdrag.

quote:
Nou... hoeveel mensen zijn er al door de gehaktmolen gegaan en hoeveel heeft het al gekost en was het dat waard? :')
Ik hoop dat je zelf ook een beetje inziet dat jarenlang aan een slecht plan werken het niet ineens een goed plan maakt
Bladiebla.
Dit heeft niets te maken met het door Rusland gesponsorde referendum tegen het associatieverdrag met Oekraïne.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219614363
Minder EU zou natuurlijk fantastisch zijn. De EU is inmiddels uitgegroeid tot een ondemocratisch instituut dat de natiestaten van Europa steeds ver uitholt. Nu weten we dat er een bepaalde groep mensen is, vaak hoogopgeleid en doch zeer naïef, die nogal utopische ideeën omarmen over een 'Verenigde Staten van Europa' maar dit is ook letterlijk een utopie. Europa is zeer verdeeld, zowel economisch als politieke en zeker cultureel.
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 13:28 schreef Vis1980 het volgende:
- EU is veel te zwak
- EU heeft veel te veel invloed
- EU moet zich niet sterker maken

De Nederlandse Trumpfan anno 2025.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het ligt er een beetje aan welke migranten, illegale migranten zou natuurlijk uitstekend zijn.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Redactie Frontpage zaterdag 27 december 2025 @ 14:05:22 #119
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_219614417
Kan die heritage foundation niet op de Europese terrorismelijst?
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_219614489
quote:
10s.gif Op zaterdag 27 december 2025 09:25 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dat ontwikkelen is niet eens zo moeilijk volgens mij. De markt veroveren is een tweede…
Dat kan je afdwingen..
pi_219614594
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:01 schreef HowardRoark het volgende:
Minder EU zou natuurlijk fantastisch zijn. De EU is inmiddels uitgegroeid tot een ondemocratisch instituut dat de natiestaten van Europa steeds ver uitholt. Nu weten we dat er een bepaalde groep mensen is, vaak hoogopgeleid en doch zeer naïef, die nogal utopische ideeën omarmen over een 'Verenigde Staten van Europa' maar dit is ook letterlijk een utopie. Europa is zeer verdeeld, zowel economisch als politieke en zeker cultureel.
[..]
Het ligt er een beetje aan welke migranten, illegale migranten zou natuurlijk uitstekend zijn.
Het idee dat je je terug kunt trekken uit Europa en dan lekker soeverein je eigen goddelijke gangetje kunt gaan in de wereld is (zeker voor een klein land als Nederland) net zo goed utopisch. De realiteit gaat dan nou eenmaal zijn dat je je in steeds grotere mate moet schikken in wat grotere staten als de VS/China en Rusland voor jou willen, dan ben je toch ook niet bepaald erg soeverein of wel?
pi_219614655
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:16 schreef Tocadisco het volgende:
Het idee dat je je terug kunt trekken uit Europa en dan lekker soeverein je eigen goddelijke gangetje kunt gaan in de wereld is (zeker voor een klein land als Nederland) net zo goed utopisch.
We zouden in ons eentje de vierde wereld vormen.
  zaterdag 27 december 2025 @ 14:29:03 #123
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219614840
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 13:59 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nee.
[..]
De opstap naar de Eau is geschrapt uit het verdrag.
[..]
Bladiebla.
Dit heeft niets te maken met het door Rusland gesponsorde referendum tegen het associatieverdrag met Oekraïne.
Ik geloof niet dat, dat geschrapt is maar was het inlegvelletje daarvoor bedoeld ;)
Als uitkomt waar tegenstemmers bang voor waren heeft het er alles mee te maken. Blijkbaar zagen veel burgers wel dat er een verkeerde kant op werd gegaan maar was dat voor politici een blinde vlek.

[ Bericht 3% gewijzigd door the-eye op 27-12-2025 14:40:27 ]
pi_219615035
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:29 schreef the-eye het volgende:

[..]
Ik geloof niet dat, dat geschrapt is maar was het inlegvelletje daarvoor bedoeld ;)
Als uitkomt waar tegenstemmers bang voor waren heeft het er alles mee te maken. Blijkbaar zagen burgers wel dat er een verkeerde kant op werd gegaan maar was dat voor politici een blinde vlek
Stond in dat inlegvel dan dat Oekraïne onder geen enkele omstandigheid ooit EU lid kon worden of ondersteuning bij hun defensie kon krijgen?
pi_219615044
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:16 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Het idee dat je je terug kunt trekken uit Europa en dan lekker soeverein je eigen goddelijke gangetje kunt gaan in de wereld is (zeker voor een klein land als Nederland) net zo goed utopisch. De realiteit gaat dan nou eenmaal zijn dat je je in steeds grotere mate moet schikken in wat grotere staten als de VS/China en Rusland voor jou willen, dan ben je toch ook niet bepaald erg soeverein of wel?
Dat stelt dan ook niemand voor.

Er zijn talloze manieren van samenwerken met landen zonder steeds groter wordende invloed van de EU.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_219615064
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:37 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dat stelt dan ook niemand voor.

Er zijn talloze manieren van samenwerken met landen zonder steeds groter wordende invloed van de EU.
Zoals?
  zaterdag 27 december 2025 @ 14:46:08 #127
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219615194
quote:
7s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:37 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Stond in dat inlegvel dan dat Oekraïne onder geen enkele omstandigheid ooit EU lid kon worden of ondersteuning bij hun defensie kon krijgen?
Ik geloof niet dat er iemand is die ook maar een moment gedacht heeft dat het iets uitmaakte wat er op dat inlegvel stond. Dat is sowieso een probleem met de EU. Ondoorzichtig als het orgaan is komt er altijd weer een clausule of bijlage of aanhangsel tevoorschijn waardoor bijvoorbeeld het bemoeien met defensie wel mogelijk is. Maw de EU is voor de burger niet te vertrouwen
Maar vind je het ook niet opvallend dat de EU dus met niemand overweg kan? Rusland deugt niet , China deugt niet en zelfs de VS deugt niet. Blijkbaar heeft alleen de EU de wijsheid in pacht. Ondertussen staan ze een menselijke gehaktmolen draaiende te houden en loopt het vol met migranten die afwijzend tegenover de westerse wereld staan. Misschien is de EU toch niet zo fantastisch maar gaan ze dat pas inzien als ze hardhandig teruggefloten worden

[ Bericht 10% gewijzigd door the-eye op 27-12-2025 14:51:13 ]
pi_219615225
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:38 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Zoals?
Meer macht terug bij de lidstaten en meer mogelijkheden tot opt-outs. Daarnaast minder invloed van de Europese Commissie en meer bij het Europese Parlement.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_219615262
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:38 schreef Tocadisco het volgende:

[..]
Zoals?
daar ga je geen antwoord op krijgen.

de navo commando structuur is grotendeels opgebouwd rondom Amerika (die zijn de opper bevelhebber, om de eenheid te kunnen garanderen. Trump bewijst juist (ook als is hij een anomalie) dat Navo bondgenootschap niet op de vs kan vertrouwen, door zijn geslijm met Poetin


de kracht ligt in de bescherming van de kleinste deler. dus als japan gewoon ff Hawaï kon nemen, wat was amerika dan waard als grootmacht. Zelfde geld voor de navo / eu grond gebied. alle EU landen zitten ook in de navo (behalve oosterijk).

Dus in MAGAs logica, we verkopen heel veel wapens aan europa want ze moeten zich zelf beschermen tegen Rusland.

Oh kut wacht ff al die staten zijn verenigd onder Navo en euo. waar wij (maga) van roepen dat we uit de navo willen, en nutteloos is. Oh kut de potentiele vijand heeft wel echt een troepenmacht opgebouwd aan de eu en navo grens en heeft openlijk gezegd dat eu landen bij hun horen en hun invloedsfeer (ze zijn er net een oorlog bij over begonnen).

Onze oplossing: we breken de verening (EU) want straks worden ze machtig.

90% immigratie problematiek heeft rusland schuld van.... maar goed dat kunnen de bots nooit verwerken in een logica.
pi_219615331
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:46 schreef the-eye het volgende:

[..]
Ik geloof niet dat er iemand is die ook maar een moment gedacht heeft dat het iets uitmaakte wat er op dat inlegvel stond. Dat is sowieso een probleem met de EU. Ondoorzichtig als het orgaan is komt er altijd weer een clausule of bijlage of aanhangsel tevoorschijn waardoor bijvoorbeeld het bemoeien met defensie wel mogelijk is. Maw de EU is voor de burger niet te vertrouwen
Maar vind je het ook niet opvallend dat de EU dus met niemand overweg kan? Rusland deugt niet , China deugt niet en zelfs de VS deugt niet. Blijkbaar heeft alleen de EU de wijsheid in pacht. Ondertussen staan ze een menselijke gehaktmolen draaiende te houden en loopt het vol met migranten die afwijzend tegenover de westerse wereld staan. Misschien is de EU toch niet zo fantastisch maar gaan ze dat pas inzien als ze hardhandig teruggefloten worden
Wat is er zo slecht aan? ik vindt het prima werken. net als nederland kunnen dingen altijd beter.

Nu hebben we op wereldtoneel invloed.

Want let wel al dit gedram van Trump komt voor uit het simpele feit:

zonder goedkeuring van de EU / Europa komen hij en Poetin geen ene reet verder.

En dit is een feitje, die je even op je in moet laten werken.

[ Bericht 0% gewijzigd door Korenfok op 27-12-2025 15:03:21 ]
pi_219615442
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:54 schreef Korenfok het volgende:
zonder goedkeuring van de eu / europa komen Hij en Poetin geen ene reet verder.

wel leuk dat je hij met hoofdletter schrijft
pi_219615452
Ook wel bijzonder:

Maga zogenaamde conservatieven doen er alles aan om een communist meer invloed te geven op wereld toneel. Invloed die ze nu niet eens hebben........


🤣
  zaterdag 27 december 2025 @ 15:00:43 #133
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219615453
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:50 schreef Korenfok het volgende:

[..]
daar ga je geen antwoord op krijgen.

de navo commando structuur is grotendeels opgebouwd rondom Amerika (die zijn de opper bevelhebber, om de eenheid te kunnen garanderen. Trump bewijst juist (ook als is hij een anomalie) dat Navo bondgenootschap niet op de vs kan vertrouwen, door zijn geslijm met Poetin

de kracht ligt in de bescherming van de kleinste deler. dus als japan gewoon ff Hawaï kon nemen, wat was amerika dan waard als grootmacht. Zelfde geld voor de navo / eu grond gebied. alle EU landen zitten ook in de navo (behalve oosterijk).

Dus in MAGAs logica, we verkopen heel veel wapens aan europa want ze moeten zich zelf beschermen tegen Rusland.

Oh kut wacht ff al die staten zijn verenigd onder navo. waar wij (maga) van roepen dat we uit willen, en nutteloos is. Oh kut de potentiele vijand heeft wel echt een troepenmacht opgebouwd aan de navo grens en heeft openlijk gezegd dat navo landen bij hun horen en hun invloedsfeer (ze zijn er net een oorlog bij over begonnen).

Onze oplossing: we breken de verening want straks worden ze machtig.

90% immigratie problematiek heeft rusland schuld van.... maar goed dat kunnen de bots nooit verwerken in een logica.
Tuurlijk, de VS spelen ook gewoon hun spelletjes. Des te dommer dat Brussel blindelings een oorlog in is gesprongen. Ik vind het echt naieve dat Brussel dacht dat de VS even hard voor de belangen van de EU zou opkomen als voor die van zichzelf. Dan leef je echt in fantasyland
pi_219615462
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 15:00 schreef CruzerXtreme het volgende:

[..]
wel leuk dat je hij met hoofdletter schrijft
Ja, mijn grammatica is erg slordig. zal het aanpassen.
pi_219615474
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 15:00 schreef the-eye het volgende:

[..]
Tuurlijk, de VS spelen ook gewoon hun spelletjes. Des te dommer dat Brussel blindelings een oorlog in is gesprongen. Ik vind het echt naieve dat Brussel dacht dat de VS even hard voor de belangen van de EU zou opkomen als voor die van zichzelf. Dan leef je echt in fantasyland
Brussel is geen oorlog in gesprongen, maar handelt gewoon uit onze idealen van vrijheid en democratie.

Tuurlijk zijn er mensen die het hier niet mee eens zijn, maar grote meerderheid van de bevolking (zelfs in onder de republikeinen in de VS) steunt steun aan Oekraine.


Dat de VS onder trump echt 180 graden andere koers vaart als al zijn voorgangers is natuurlijk iets ongekends. Maar goed daarom is democratie in potentie het meest stabiele en het meest chaotisch.
pi_219615793
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 14:29 schreef the-eye het volgende:

[..]
Ik geloof niet dat, dat geschrapt is maar was het inlegvelletje daarvoor bedoeld ;)
Als uitkomt waar tegenstemmers bang voor waren heeft het er alles mee te maken. Blijkbaar zagen veel burgers wel dat er een verkeerde kant op werd gegaan maar was dat voor politici een blinde vlek.
Nee, het referendum is niet voor niets geschrapt.
Niemand heeft het verdrag gelezen. De meeste nee stemmers trapten in de door Rusland gesponsorde anti Oekraïne propaganda van Baudet.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zaterdag 27 december 2025 @ 17:00:09 #137
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_219617320
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 15:21 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nee, het referendum is niet voor niets geschrapt.
Niemand heeft het verdrag gelezen. De meeste nee stemmers trapten in de door Rusland gesponsorde anti Oekraïne propaganda van Baudet.
Iets beweren is ook het bewijs aanleveren. Het is onderzocht dus kom maar op en anders gewoon netjes je woorden terugnemen
pi_219617460
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 08:38 schreef Wantie het volgende:

[..]
Trump is gewoon gekozen.
Door debielen en verstandslozen.
pi_219618476
Jammer dat Amerika ons nog niet heeft overgenomen, ik bedoel ons leger verwacht dat natuurlijk ook helemaal niet. Vanuit het westen.

Eigenlijk moet Trump net doen alsof hij Oekraine gaat steunen, alles deze kant op sturen en dan Brussel innemen.
Laat Elon maar eens met DOGE door Brussel heengaan.

In de toekomst gaat Elon's eigen internet toch het beste zijn, als de EU doordraaft met spionage op wat wij posten online dan kan je beter op het "XXX" zitten (no pun intended) van Elon Musk via Starlink.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  zaterdag 27 december 2025 @ 17:56:13 #140
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_219618522
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:54 schreef epicbeardman het volgende:
Jammer dat Amerika ons nog niet heeft overgenomen, ik bedoel ons leger verwacht dat natuurlijk ook helemaal niet. Vanuit het westen.

Eigenlijk moet Trump net doen alsof hij Oekraine gaat steunen, alles deze kant op sturen en dan Brussel innemen.
Laat Elon maar eens met DOGE door Brussel heengaan.
De grap is dat ze dat allang hebben gedaan en het ze 0 troepen heeft gekost _O- zó dom zijn die Europeanen, laten zich bij alles voor het Amerikaanse karretje spannen. Ook nu weer bij het Oekraïneverhaal, de EU is volledig stil en vleugellam terwijl de VS het wel even oplost. Allemaal zo scripted maat
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_219618564
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 08:57 schreef Wantie het volgende:

[..]

Waar het de EU vooral aan ontbreekt is de trots van de bevolking.

Jullie zijn ook weinig inspirerend. Is al meer dan eens aangehaald en onderbouwd.
pi_219618900
Als Danny wat doet tegen de trollen en hypocriete Trump/Putin fanboys, dan pas overweeg ik weer actiever te worden en wat geld te pompen in dit medium.
pi_219619272
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 december 2025 18:20 schreef Harmankardon het volgende:
Als Danny wat doet tegen de trollen en hypocriete Trump/Putin fanboys, dan pas overweeg ik weer actiever te worden en wat geld te pompen in dit medium.
Wat, je wil dus censuur afkopen? omdat meningen je niet aanstaan op een openbaar forum? Ah ja daarom zijn die inreisverboden uitgegeven.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  zaterdag 27 december 2025 @ 18:48:48 #144
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219619444
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:58 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Jullie zijn ook weinig inspirerend. Is al meer dan eens aangehaald en onderbouwd.
Jullie? Ben je ook een edgy derde generatie Turkse Nederlander die zichzelf enkel als Turk ziet en op Erdogan stemt?
pi_219619517
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:00 schreef the-eye het volgende:

[..]
Iets beweren is ook het bewijs aanleveren. Het is onderzocht dus kom maar op en anders gewoon netjes je woorden terugnemen
_O-
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219619528
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:00 schreef the-eye het volgende:

[..]
Iets beweren is ook het bewijs aanleveren. Het is onderzocht dus kom maar op en anders gewoon netjes je woorden terugnemen
_O-
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:58 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Jullie zijn ook weinig inspirerend. Is al meer dan eens aangehaald en onderbouwd.
Jullie _O-
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219619552
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:56 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
De grap is dat ze dat allang hebben gedaan en het ze 0 troepen heeft gekost _O- zó dom zijn die Europeanen, laten zich bij alles voor het Amerikaanse karretje spannen. Ook nu weer bij het Oekraïneverhaal, de EU is volledig stil en vleugellam terwijl de VS het wel even oplost. Allemaal zo scripted maat
Wat dacht je ik kan de onzin van Baardmans overtreffen?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zaterdag 27 december 2025 @ 18:58:22 #148
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_219619625
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 18:54 schreef Wantie het volgende:

[..]
Wat dacht je ik kan de onzin van Baardmans overtreffen?
Tuurlijk man, noem het lekker onzin en steek je kop in het zand. Ik heb het eigenhandig meegemaakt hoe de VS hier aan de touwtjes trekt.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_219619682
quote:
14s.gif Op zaterdag 27 december 2025 17:54 schreef epicbeardman het volgende:
Jammer dat Amerika ons nog niet heeft overgenomen, ik bedoel ons leger verwacht dat natuurlijk ook helemaal niet. Vanuit het westen.

Eigenlijk moet Trump net doen alsof hij Oekraine gaat steunen, alles deze kant op sturen en dan Brussel innemen.
Laat Elon maar eens met DOGE door Brussel heengaan.

In de toekomst gaat Elon's eigen internet toch het beste zijn, als de EU doordraaft met spionage op wat wij posten online dan kan je beter op het "XXX" zitten (no pun intended) van Elon Musk via Starlink.
En jij denkt dat spionage provider afhankelijk is :')
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219619688
quote:
12s.gif Op zaterdag 27 december 2025 18:58 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Tuurlijk man, noem het lekker onzin en steek je kop in het zand. Ik heb het eigenhandig meegemaakt hoe de VS hier aan de touwtjes trekt.
Nope, maar je hebt het tenminste wel geprobeerd...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219619708
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 december 2025 18:48 schreef Momo het volgende:

[..]
Jullie? Ben je ook een edgy derde generatie Turkse Nederlander die zichzelf enkel als Turk ziet en op Erdogan stemt?
Ik ben gewoon Nederlands. Maar inderdaad; jullie ja. Jij mag als Eurofiel namelijk helemaal niet pronken met Nederlanderschap. :)
  zaterdag 27 december 2025 @ 19:05:29 #152
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_219619713
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 19:02 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nope, maar je hebt het tenminste wel geprobeerd...
Ach wat schattig, je hebt het stopwoordje "nope" weer uit weten te schijten _O_ fijne jaarwisseling, doe al die wormen en mollen de groetjes.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_219619731
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 19:05 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Ach wat schattig, je hebt het stopwoordje "nope" weer uit weten te schijten _O_ fijne jaarwisseling, doe al die wormen en mollen de groetjes.
Vooral Moffel en Piertje :X
pi_219619797
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 19:05 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Ach wat schattig, je hebt het stopwoordje "nope" weer uit weten te schijten _O_ fijne jaarwisseling, doe al die wormen en mollen de groetjes.
Triggered :7
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zaterdag 27 december 2025 @ 19:15:45 #155
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_219619885
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 19:09 schreef Wantie het volgende:

[..]
Triggered :7
Ik hoopte op een serieuze comeback, maar blijkbaar ben je echt te dom om te schijten. Kom ons joinen in de KLB-SC en blijf weg van NWS topics, je hebt daar echt niets te zoeken.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_219619963
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 19:15 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Ik hoopte op een serieuze comeback, maar blijkbaar ben je echt te dom om te schijten. Kom ons joinen in de KLB-SC en blijf weg van NWS topics, je hebt daar echt niets te zoeken.
Je houdt jezelf nu een spiegel voor.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zaterdag 27 december 2025 @ 19:23:18 #157
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_219620037
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 december 2025 19:20 schreef Wantie het volgende:

[..]
Je houdt jezelf nu een spiegel voor.
En ik zie jou daarin? Hey tweelingbroertje.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_219631502
twitter
pi_219631741
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 13:51 schreef QAnonn het volgende:
[ x ]
Misschien omdat hij alleen onzin uitkraamt. Europa staat al een jaar of twee te popelen om vrede en komt/steunt steeds met vredesplannen. Heeft hij allemaal gemist denk ik? Eerst beetje voorbereiden lijkt me niet te veel gevraagd in zo’n functie.
pi_219631823
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:01 schreef Joppiez het volgende:

[..]
Misschien omdat hij alleen onzin uitkraamt. Europa staat al een jaar of twee te popelen om vrede en komt/steunt steeds met vredesplannen. Heeft hij allemaal gemist denk ik? Eerst beetje voorbereiden lijkt me niet te veel gevraagd in zo’n functie.
Als jij vindt dat hij onzin uitkraamt dan geldt voor hem geen vrijheid van meningsuiting?
pi_219632535
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:06 schreef QAnonn het volgende:

[..]
Als jij vindt dat hij onzin uitkraamt dan geldt voor hem geen vrijheid van meningsuiting?
Nee, dat geldt hier inderdaad niet. Het is een vraag en antwoordsessie met strikte parlementaire procedures en korte tijdsblokken om een vraag te stellen aan de Commissie. Als hij een toespraak wil houden is daar het debat voor.
pi_219634548
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:06 schreef QAnonn het volgende:

[..]
Als jij vindt dat hij onzin uitkraamt dan geldt voor hem geen vrijheid van meningsuiting?
Vertel me dat je niet weet wat vrijheid van meningsuiting is zonder te zeggen dat je dat niet weet.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219636154
quote:
0s.gif Op zondag 28 december 2025 14:06 schreef QAnonn het volgende:

[..]
Als jij vindt dat hij onzin uitkraamt dan geldt voor hem geen vrijheid van meningsuiting?
Ik vind niks, hij kraamt gewoon onzin uit. Als iemand loopt te betogen dat de lucht paars is is dat ook onzin.
pi_219636429
quote:
1s.gif Op zondag 28 december 2025 17:31 schreef Joppiez het volgende:

[..]
Ik vind niks, hij kraamt gewoon onzin uit. Als iemand loopt te betogen dat de lucht paars is is dat ook onzin.
Jij vindt dat hij onzin uitkraamt. Maar wij vinden dat Von der Leyen en al die andere mafketels bij de EU onzin uitkramen.

De EU staat op klappen en Trump heeft dit natuurlijk door, meer en meer rechts stemmende moslims komen deze kant op. De joden vertrekken uit Europa omdat ze het al weer zien aankomen waar het naar toe gaat. Linkse vrouwen die alleen een functie invullen bij de EU omdat ze een vrouw zijn of een kleurtje hebben die maar blijven importeren, en zelf te naïef en te dom om in te zien dat ze hen eigen glazen ingooien.

Kan niet wachten op 2030, FvD, Denk en PVV de grootste. Inshallah.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_219637394
quote:
10s.gif Op zondag 28 december 2025 17:47 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Jij vindt dat hij onzin uitkraamt. Maar wij vinden dat Von der Leyen en al die andere mafketels bij de EU onzin uitkramen.
Wij _O-

quote:
De EU staat op klappen en Trump heeft dit natuurlijk door, meer en meer rechts stemmende moslims komen deze kant op. De joden vertrekken uit Europa omdat ze het al weer zien aankomen waar het naar toe gaat. Linkse vrouwen die alleen een functie invullen bij de EU omdat ze een vrouw zijn of een kleurtje hebben die maar blijven importeren, en zelf te naïef en te dom om in te zien dat ze hen eigen glazen ingooien.

Kan niet wachten op 2030, FvD, Denk en PVV de grootste. Inshallah.
Nee, Trump speelt in op jouw onderbuik.

Niets meer en niets minder.

Jij trapt daar met open ogen in.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219655946
twitter


Gestoorden bij de EU, alsof wij hier om vragen. Los eerst die open grenzen maar eens op ipv Epstein visitor Bill Gates nog rijker te maken.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_219656113
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 17:42 schreef epicbeardman het volgende:
Gestoorden bij de EU, alsof wij hier om vragen.
Ehm, ja.
Jij wil niet dat kinderen gevaccineerd worden?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_219656408
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 17:42 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]

Gestoorden bij de EU, alsof wij hier om vragen. Los eerst die open grenzen maar eens op ipv Epstein visitor Bill Gates nog rijker te maken.
Waarom met Gates?

Hoezo?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_219656710
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 18:04 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Waarom met Gates?

Hoezo?
Hierom:

zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219656740
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 17:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Ehm, ja.
Jij wil niet dat kinderen gevaccineerd worden?
Verbaast je dat?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219656811
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2025 18:23 schreef Wantie het volgende:

[..]
Verbaast je dat?
Een stuk minder dan bij de gemiddelde user, maar ook bij baardmans verbaasd het me nog enigszins
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_219657049
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 17:42 schreef epicbeardman het volgende:
[ x ]

Gestoorden bij de EU, alsof wij hier om vragen. Los eerst die open grenzen maar eens op ipv Epstein visitor Bill Gates nog rijker te maken.
mevrouwtje krijgt een godcomplex
pi_219657128
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 18:37 schreef CruzerXtreme het volgende:

[..]
mevrouwtje krijgt een godcomplex
Iedereen is jaloers op haar.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219657671
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 18:37 schreef CruzerXtreme het volgende:

[..]
mevrouwtje krijgt een godcomplex
Wordt ook niet gestopt. Duldt immers geen kritiek.

Hoezo dictator?

Minder dit, meer samenwerking.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_219658010
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2025 18:04 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Waarom met Gates?

Hoezo?
Omdat Gates al jaaaaaaren bezig is met vaccinatieprogramma's, denk ik. Is maar een gokje hoor.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')