Wel goeie dump dit. Ook goed te zien dat dit soort dingen blijkbaar onderdeel van de files zijn. Topwerk dit.quote:DOJ releases shocking fake video of Jeffrey Epstein suicide as part of file dump
The DOJ on Monday released shocking footage that appeared to be a recreation of Jeffrey Epstein’s suicide in his Manhattan jail cell — and it briefly set the internet on fire until it was revealed to be fake.
The video was posted without explanation to the Justice Department’s website as part of its Epstein file dump — with the footage just the latest item among a trove of documents and images to be revealed after the complete hoard was ordered released in November.
…
But a closer examination of the clip showed things were not quite right — with a pile of orange prison clothes strewn about the floor looking like puddles without any texture, and the door to the jail cell not matching the one in Epstein’s locked compartment.
It soon was revealed in another dumped document that the clip was in fact a fake video that circulated on 4chan and was flagged by investigators by a Florida conspiracy theorist.
A Trump administration official later confirmed to The Post that the video was bogus and has been on YouTube for years. It was eventually taken down from the DOJ’s site Monday.
quote:"As you will know by now, I have taken the ‘short route’ home,” the letter, which appears to have been signed from Epstein to Nasser, reads. “Good luck! We shared one thing … our love & caring for young ladies and the hope they reach their full potential.”
The letter continues: “Our president also shares our love of young, nubile girls. When a young beauty walked by he loved to ‘grab snatch’, whereas we ended up snatching grub in the mess halls of the system.”
The letter is signed: “Life is unfair. Yours, J. Epstein.”
Wedden dat dit gespind wordt richting Clinton?quote:Op dinsdag 23 december 2025 17:20 schreef Kijkertje het volgende:
[ afbeelding ]
Jeffrey Epstein apparently wrote letter to Larry Nassar referencing Trump
Letter to former US gymnastics team doctor postmarked three days after Epstein’s death
[..]
Kan ik me op zich wel wat bij voorstellen. Fake vids die opduiken worden in het dossier gekwakt om verwerkt te worden door een FBI ambtenaartje. Als duizenden en duizenden pagina's, hele boekwerken en foldertjes vol zitten, dan wordt er echt belachelijk veel bewaard.quote:Op dinsdag 23 december 2025 14:36 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Wel goeie dump dit. Ook goed te zien dat dit soort dingen blijkbaar onderdeel van de files zijn. Topwerk dit.
Oh ik ook wel, maar dat zou geen onderdeel van de files moeten zijn zonder context. Ik snap best dat het erbij zit, wellicht in een los dossier, maar zoals het nu gaat is gewoon amateuristisch.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:27 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Kan ik me op zich wel wat bij voorstellen. Fake vids die opduiken worden in het dossier gekwakt om verwerkt te worden door een FBI ambtenaartje. Als duizenden en duizenden pagina's, hele boekwerken en foldertjes vol zitten, dan wordt er echt belachelijk veel bewaard.
Natuurlijk gaat de "elephant in the room" niet benoemd worden; namelijk dat de EU een te grote sta in de weg is voor de magalomane plannen van deze rechts-extremisten.quote:Het is "in het belang van de Verenigde Staten en Europa" dat de Europese Unie wordt opgeheven. Dat zegt Nile Gardiner, directeur van de Europese tak van de Heritage Foundation, tegen Nieuwsuur. Die conservatieve denktank staat bekend als de belangrijkste vormgever van het beleid van de tweede termijn van de Amerikaanse president Donald Trump.
De Trump-regering steunt "bewegingen en politieke leiders in Europa" die "pro-Amerikaans zijn en geloven dat Europa een andere richting moet inslaan", zegt Gardiner. Het gaat daarbij om leiders van Italië, Polen en Hongarije, die de conservatief denker ziet als "belangrijke bondgenoten".
Ik zie het maar zo, het feit dat de EU zo'n enorme doorn in het oog is van types als Trump betekent ook dat ze erkennen dat het een machtsblok is waar ze niet om heen kunnen.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:36 schreef xpompompomx het volgende:
Weet nog niet of ik vanavond Nieuwsuur ga kijken, want het gevaar is dat ik bakstenen naar de TV ga smijten:
Trump-denktank pleit openlijk voor einde Europese Unie
[..]
Natuurlijk gaat de "elephant in the room" niet benoemd worden; namelijk dat de EU een te grote sta in de weg is voor de magalomane plannen van deze rechts-extremisten.
En als je al ziet wat die doodenge rechts extremistische club met de VS aan het uitvreten is, mag je toch wel een beetje hopen dat we in Europa van die gekte verstoken blijven.
Vervolgens zeggen ze dat de EU zich teveel bemoeit met iedereen, om vervolgens één man toe te juichen die zich overal persoonlijk mee bemoeit uit eigen financieel gewin.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:39 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zie het maar zo, het feit dat de EU zo'n enorme doorn in het oog is van types als Trump betekent ook dat ze erkennen dat het een machtsblok is waar ze niet om heen kunnen.
Zo gaat dat ook op voor Poetin en andere onzekere narcisten.
Daar heb ik geen al te groot vertrouwen in, men telt ook alleen maar op, dus de druk wordt telkens groter, ben ik bang.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:36 schreef xpompompomx het volgende:
En als je al ziet wat die doodenge rechts extremistische club met de VS aan het uitvreten is, mag je toch wel een beetje hopen dat we in Europa van die gekte verstoken blijven.
Zo'n Trump is voor die rechts-extremistische club ook maar een usefull idiot natuurlijk. Zij gebruiken de makkelijk beïnvloedbare Trump ook alleen maar om hun onfrisse doelen te kunnen behalen.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:45 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Vervolgens zeggen ze dat de EU zich teveel bemoeit met iedereen, om vervolgens één man toe te juichen die zich overal persoonlijk mee bemoeit uit eigen financieel gewin.
Waar peilt het FvD vandaag de dag op?quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:46 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Daar heb ik geen al te groot vertrouwen in, men telt ook alleen maar op, dus de druk wordt telkens groter, ben ik bang.
Exact.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Waar peilt het FvD vandaag de dag op?
https://maurice.nl/2025/12/21/pvv-zakt-verder-weg-naar-20-zetels/quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Exact.
We willen kennelijk echt van onze vrijheid af met z'n allen.
Ik hoop dat de boel daar eens totaal implodeert.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:46 schreef MissButterflyy het volgende:
Ik hoop zo dat de volgende president van de VS een democraat is.
Wilders levert niet dus dan maar een andere club zoeken die de negers er uit gaat gooien.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:53 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
https://maurice.nl/2025/12/21/pvv-zakt-verder-weg-naar-20-zetels/
Het is de Hond, maar 12 zetels.. jongens toch :/
De PVV is anders best groot.quote:Op dinsdag 23 december 2025 20:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Waar peilt het FvD vandaag de dag op?
Hebben wel (weer) ingeleverd bij deze peiling. En dat lijkt naar ja21 en vooral FvD te zijn gegaan. Geen vooruitgang.quote:
Toch was er eerst maar een partij, nu zijn er al drie of meer partijen die dezelfde drek uitdragen en verspreiden, aan de ene kant fijn als ze zichzelf verdelen over die partijen, maar levensgevaarlijk als ze allemaal op dezelfde gaan stemmen.quote:Op dinsdag 23 december 2025 22:06 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Hebben wel (weer) ingeleverd bij deze peiling. En dat lijkt naar ja21 en vooral FvD te zijn gegaan. Geen vooruitgang.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |