En alsof ze met deze ene PR stunt al andere verliezen kunnen verbloemen...quote:Op vrijdag 26 december 2025 18:39 schreef Candymannetje het volgende:
Het lijkt er op dat de strijd om koepjansk meer een propaganda strijd is dan een militaire aangelegenheid.
Eerst beweren de Russen dat ze de stad hebben veroverd.
Maar dat bleek niet waar te zijn.
Vervolgens komen de Oekraïners en die zeggen dat ze de Russen hebben verdreven.
Welke dan? Want ze hadden ze stad helemaal niet in handen.
O ja en dan nog de foto van Zelensky.
Die dan wel of niet waar zou zijn.
Online quote BNW style;quote:A Trump Phone Call To Putin Before And After Zelensky Meeting
https://www.ndtv.com/worl(...)sky-meeting-10050727
quote:Trump phoned putin before talks to find out where he was and pinned him there whilst it was arranged. He rang him after talks to make sure he was still there then the British using there drones and satellites attacked .
That’s why starmer wasn’t in the big call-deniability!
This was another American decapitation strike.
Zoals gezegd ontkennen ze het ntl wegens alweer een mislukking en de afkeurende int reacties.quote:Zelensky ‘wishes for Putin to die’ during Christmas address
https://www.telegraph.co.(...)e-christmas-address/
quote:
quote:
quote:Israëlische Mossad zegt manifestanten in Iran “op het terrein” te steunen
De Israëlische Mossad heeft woensdag de Iraanse demonstranten opgeroepen om hun sociale protesten op te voeren. Daarnaast verklaarde de buitenlandse inlichtingendienst “op het terrein” aan hun zijde te staan.
De oproep volgt op gesprekken van deze week tussen de Israëlische premier Benjamin Netanyahu en de Amerikaanse president Donald Trump, waarna Trump Iran waarschuwde voor nieuwe aanvallen indien Teheran zijn nucleaire of ballistische programma’s zou hervatten.
https://www.hln.be/buiten(...)te-steunen~af1a7a80/
Ja waarom moeite doen voor goede journalistiek als je gewoon dingen kan verzinnen.quote:Op donderdag 1 januari 2026 19:26 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Worden tegenwoordig ook tranentrekkers door AI gemaakt, dit zou haar vriend zijn naar 780 dagen oorlog. De vriend die op eerste foto 3 vingers heeft. Zelfs reddit heeft het door.
Wellicht gewoon eens het nieuws volgen....quote:Op maandag 29 december 2025 20:42 schreef UncleScorp het volgende:
Aanval op Putins verblijfplaats. Mocht het gelukt wordt er gejuicht, als het mislukt algemene ontkenning
En false flag van Rusland, snap niet waarom die een false flag nodig zouden hebben.
Ja super leuk, je zou bijna vergeten dat ze een oorlog zijn begonnen.quote:Op donderdag 1 januari 2026 13:05 schreef phpmystyle het volgende:
Ludiek filmpje van de Russische staatsmedia. Maar er zit wel een gedachte in. Namelijk dat alles wat fout gaat in Europa de schuld is van Poetin. Wel leuk om te zien hoe de Russen ons hiermee de draak steken.
Bekijk deze YouTube-video
Nee niet echt.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:38 schreef sp3c het volgende:
Grappig is grappig, maakt mij niet uit welk kamp
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:38 schreef sp3c het volgende:
Grappig is grappig, maakt mij niet uit welk kamp
quote:Rusland in hemd gezet: betaalt half miljoen voor moord, die nooit werd uitgevoerd
Commandant Denis Kapoestin van het Oekraïense leger leek vorige week te zijn gesneuveld aan het front. Maar ineens verscheen hij gisteren in een video van de Oekraïense geheime dienst. De dood van Kapoestin bleek in scène gezet om de Russen te misleiden. En ze verdienden er nog geld mee ook.
"Ik feliciteer u met uw terugkeer naar het leven", zegt de baas van de militaire inlichtingendienst HUR tegen Kapoestin, een Russische commandant die voor het Oekraïense leger vecht.
Op 27 december berichtte het Russische Vrijwilligerscorps, de eenheid van Kapoestin, dat hun leider was omgekomen. "Denis was onverschrokken en eerlijk. Hij kwam om tijdens een gevechtsmissie, als een man", schreef de eenheid. Ook in Russische media werd het nieuws overgenomen.
Het bleek een stunt van de HUR. Het is onduidelijk of de 'moordenaar' van Kapoestin voor Oekraïne werkte, of dat diegene door de Oekraïense inlichtingendiensten werd gepakt en vervolgens gebruikt.
Half miljoen dollar
De Russische inlichtingendienst had een beloning uitgeloofd van een half miljoen dollar (426.000 euro) voor degene die Kapoestin zou doden. Die geldbeloning is nu in handen van de HUR.
"Ik ben blij dat het geld dat was uitgetrokken voor uw moord, is gebruikt om onze strijd te ondersteunen", zegt de baas van de inlichtingendienst.
De dienst nam een video op waarin te zien is hoe een drone insloeg op het busje waar Kapoestin in zou zitten. Het 'bewijsmateriaal', hieronder te zien, stuurde de 'moordenaar' van Kapoestin naar Rusland.
"Dit past binnen de aanpak van de Oekraïense inlichtingendiensten", legt Schrijver uit. "Geheimhouding wordt soms opgeofferd ten faveure van publiciteit."
"Ik zie het vooral als een inlichtingenstunt, en ook wel als psychologische plagerij van Oekraïne", zegt Koen Aartsma, inlichtingenexpert van het Instituut Clingendael.
“Er kunnen mogelijk ook consequenties aan zitten voor hoe de Russen hun operaties uitvoeren", gaat Aartsma verder. “Want als je een beloning op iemands hoofd plaatst, hoe verifieer je dat diegene is omgebracht?
https://www.rtl.nl/nieuws(...)enst-stunt-nep-moord
Ik volg continu het nieuws...quote:Op vrijdag 2 januari 2026 08:53 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wellicht gewoon eens het nieuws volgen....
Er is geen enkel bewijs voor die aanval. Op geen enkele radar zijn er drones gekomen daar.
Inlichtingsdiensten geven dit ook al aan.
Zelfs de CIA bevestigt dat er wel degelijk een drone aanval was. En zij kunnen het weten want zij leveren de intel.quote:Oekraïense droneaanval was volgens CIA niet gericht op buitenverblijf Poetin
Volgens de Amerikaanse inlichtingendienst CIA was de Oekraïense droneaanval van enkele dagen geleden niet gericht op het buitenverblijf van de Russische president Vladimir Poetin. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van anonieme regeringsbronnen
Voila case closed.quote:Na Russische beschuldiging van dodelijke aanval op hotel: Oekraïne zegt alleen militaire doelen aan te vallen
Oekraïne valt uitsluitend Russische “militaire doelen” aan, verklaarde vrijdag een woordvoerder van het Oekraïense leger aan AFP, nadat Moskou Kiev ervan had beschuldigd 27 burgers te hebben gedood bij een droneaanval op een café en een hotel in een bezet gebied in het zuiden van Oekraïne.
Ja, drone aanvallen. Goh, die zijn er dagelijks.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 17:31 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ik volg continu het nieuws...
En zoals eerder gezegd ook ten tijde van de massale drones boven europese luchthavens, waarbij er zonder enig bewijs algemeen aanvaard werd dat het Rusland was. Bewijs was niet eens nodig.
En "op geen enkele radar iets te zien"
Mss moet je het nieuws es volgen?
[..]
Zelfs de CIA bevestigt dat er wel degelijk een drone aanval was. En zij kunnen het weten want zij leveren de intel.
Maar ntl wordt alles ontkend, wat had je gedacht
Het is (gelukkig) mislukt, wil er niet aan denken wat er zou gebeuren indien wel gelukt.
Ach.
Alles wat zelensky/oekraine zegt is automatisch waar.
[..]
Voila case closed.
Beelden zijn wsl fake dan?
Of weer false flag van Rusland
En ach, het zijn maar oekr burgers waar op geschoten werd. Doen oekr leger al sinds 2014 in Donetsk bijv. Care
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 20:46 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ja, drone aanvallen. Goh, die zijn er dagelijks.
Alleen geen drones op Poetins huis.
Het zegt genoeg dat de Russen geen bewijs kunnen aanleveren.
En hoe wil jij bewijs zien van iets dat niet gebeurde?
De Russen moeten bewijzen dat er een aanval was.
Oftewel wat jij zegt slaat nergens op. Er is helemaal niets dat er op wijst dat Oekraine een aanval plaatste.
Maar hè Poetin is altijd right of niet....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |