Ik krijg een mention van een mod en het lijkt mij wel fatsoenlijk daar op te antwoorden.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:22 schreef Straatcommando. het volgende:
Feitelijk zeg je namelijk dat je bang bent dat de moderatie de oren laat hangen naar wat jij "gejank" noemt.
Laten we ajb niet doen alsof je niet weet waar ik het over heb.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik krijg een mention van een mod en het lijkt mij wel fatsoenlijk daar op te antwoorden.
Kan het ook niet doen he.
misschien, geen idee waar dit verhaal begint maar in deze zie ik recursief niet zo heel veel fout doen en toch duiken er 3/4 man bovenop ... why?quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:24 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ja voor nu misschien maar het is de rode draad van het gehele gezeik
Laten we ajb niet doen alsof je niet weet waar ik het over heb.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ik krijg een mention van een mod en het lijkt mij wel fatsoenlijk daar op te antwoorden.
Kan het ook niet doen he.
Ik zit hier al wat al langer tussen en heb ook contact met beide heren via dm gehad. Het is een wisselwerking en nee @recursief gaat niet altijd vrijuit maar ik vind mensen te kakken zetten omdat ze naar fb gaan niet fairquote:Op vrijdag 19 december 2025 14:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
misschien, geen idee waar dit verhaal begint maar in deze zie ik recursief niet zo heel veel fout doen en toch duiken er 3/4 man bovenop ... why?
reageren we puur op de usesrnaam nu?
dan gaat het toch om wegpesten?
SV Darmstadtquote:
Maar dit klopt verder hoorquote:Op vrijdag 19 december 2025 14:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
misschien, geen idee waar dit verhaal begint maar in deze zie ik recursief niet zo heel veel fout doen en toch duiken er 3/4 man bovenop ... why?
reageren we puur op de usesrnaam nu?
dan gaat het toch om wegpesten?
ik heb het puur over deze situatie vandaagquote:Op vrijdag 19 december 2025 14:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Laten we ajb niet doen alsof je niet weet waar ik het over heb.
[..]
Ik zit hier al wat al langer tussen en heb ook contact met beide heren via dm gehad. Het is een wisselwerking en nee @:recursief gaat niet altijd vrijuit maar ik vind mensen te kakken zetten omdat ze naar fb gaan niet fair
Ja eensquote:Op vrijdag 19 december 2025 14:32 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb het puur over deze situatie vandaag
als hij gister een keer iets lulligs gezegd heeft dan had je daar gister over aan de bel moeten trekken, niet in een ander topic nog weer verder gaan bekvechten
Wat bedoel je hier mee?quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:28 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Laten we ajb niet doen alsof je niet weet waar ik het over heb.
Ja dat is nu en vandaag maar dit is de zoveelste keer dat dit probleem naar boven komt.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:34 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat bedoel je hier mee?
Ik kom hier inderdaad posten in FB omdat recursief er zelf ook debet aan is met zijn gedrag dat de sfeer verneukt raakt en dan krijgen etto en ik een directe mention van een mod.
Hoezo mag ik daar niet op reageren dan?
Moet je nagaan hoe ver het al is. Dat zelfs als hij de sfeer niet zou creëren, er toch escalaties komen.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:37 schreef sp3c het volgende:
vandaag was hij juist niet debet aan de sfeer met zijn gedrag
dan is het een beetje raar dat je zelf de sfeer juist gaat zitten verneuken met je gedrag
deze manquote:Op vrijdag 19 december 2025 14:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Moet je nagaan hoe ver het al is. Dat zelfs als hij de sfeer niet zou creëren, er toch escalaties komen.
Dat heet imago probleem sp3cquote:
Dat vind ik ook.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:43 schreef Red_85 het volgende:
Ben er wel klaar mee met deze discussie overigens.
Lijkt me duidelijk dat er wel wat mag veranderen aan de policy. Genoeg wisselwerkingen die de sfeer hier compleet verneuken
Strak vind ik helemaal prima, als het maar fair is naar iedereen. Level playing field enzo.
Het zit niet in het kweken van een dikkere huid, maar gewoon ieder in zijn waarde laten.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:20 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Van mij hoeft hij niet weg hoor. Waar ik me wel aan kan irriteren is zijn gedrag. En daar heb ik menig opmerking over geplaatst, via directe feedback aan hem maar ook via TR's aan jullie.
Recursief is zelf ook niet wars van uitdelen. Vaak genoeg indirect en direct gezuig en hij houdt ook van uitdelen. Zo ook bijvoorbeeld hier door mij weg te zetten als 'adjudant van Etto' in z'n post van 12:08. Maar daar tegenover staat dat hij incasseren erg moeilijk vindt. Van wie dan ook. Genoeg in zijn pohi te vinden hierover. Dan weet hij opeens niet hoe snel hij hier naar FB moet rennen om te zeggen dat de sfeer weer verpest wordt en dat ze hem pesten enzo. Echt super volwassen inderaad.
Dat is niet 1x gebeurd, Jippie, dat gebeurd continu. Dat is de MO van Recursief. Uitdagen, uitdagen, en zodra hij moet incasseren, is het gedaan. Vandaag ook voorbeelden met Mutsaers__78 en HowardRoark en in de afgelopen weken met een handvol andere users. Altijd hetzelfde liedje. Op een gegeven moment krijg je daar de opmerkingen wel over ja.
Nogmaals: hij hoeft van mij totaal niet weg. Zoals IsdatZo vermeld, heeft hij ook best goede posts die ik ook waardeer. Voor de rest vraag ik me wel af of hij niet een dikkere huid kan kweken of een paar kan laten groeien. Want deze mensen waren op het schoolplein al niet geliefd en ook in het latere leven niet.
Hopelijk doe je een live-verslagquote:Op vrijdag 19 december 2025 14:43 schreef Red_85 het volgende:
Goeie middag verder, ga zo de hel in van de kerstinkopen.
Gezellig druk.quote:
Komt door zn MO en historie. Dan krijg je dat. Ook eventuele goede bedoelingen ga je niet meer zien dan.quote:Op vrijdag 19 december 2025 15:36 schreef sp3c het volgende:
het heeft niet eens met een dikkere huid te maken
gewoon stoppen met letterlijk alles te zien als gesneer en gezuig en getroll omdat er een bepaalde usernaam voor staat, lees het gewoon eerst voor dat je weer dezelfde ellenlange riedel afsteekt
dit is een schoolvoorbeeld van waar het misgaat, we zien iemand die we door de jaren heen niet leuk zijn gaan vinden om de een of andere reden, etto gaat helemaal los omdat hij er vanuit gaat dat het gezuig is, red gaat daar overheen omdat etto toch wel gelijk heeft en het hele topic sneeuwbalt de laan uit
waarom?
een compleet ontopic relevant nieuwsbericht gepost door den vijand
maar op de een of andere manier nog steeds zijn eigen schuld
In rode wijn gestoofde Shortribs, met roomboterpuree en oven gegrillde seizoens groentenquote:
Be careful what you wish. Er zijn lieden die er op uit zijn om sommige users met een policy die minder concreet is juist de mond te snoeren. Probleem is vaak niet dat er regels worden overtreden (kun je tegen optreden) maar dat het de ongeschreven regels zijn.quote:Op vrijdag 19 december 2025 14:43 schreef Red_85 het volgende:
Ben er wel klaar mee met deze discussie overigens.
Lijkt me duidelijk dat er wel wat mag veranderen aan de policy. Genoeg wisselwerkingen die de sfeer hier compleet verneuken
Strak vind ik helemaal prima, als het maar fair is naar iedereen. Level playing field enzo.
Goeie middag verder, ga zo de hel in van de kerstinkopen.
Lees eens wat er staat in die post.quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Be careful what you wish. Er zijn lieden die er op uit zijn om sommige users met een policy die minder concreet is juist de mond te snoeren. Probleem is vaak niet dat er regels worden overtreden (kun je tegen optreden) maar dat het de ongeschreven regels.
Vaag gedoe. Jij en ook Etto beweren dit wel vaker. Dan vraag ik om concreet te worden en dan blijft het stil. Als je vindt dat ik over de schreef ga dan is kun je een TR zetten of in FB terecht. Ik zal heus wel een keer uit mijn slof geschoten zijn maar dit soort verdachtmakingen zonder concreet te worden hou je maar lekker voor je. Dat frame dat keer op keer wordt opgetuigd is een van de dingen waar ik ontzettend veel last van heb.quote:
Even teruggelezen. Ik ben het wel met je eens, want ik ervaar ook getrol hiero. Alleen wordt het verrekte lastig cq. subjectief om trollen aan te wijzen.quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Lees eens wat er staat in die post.
Hoe verderfelijk je mening ook kan zijn (over rusland vind ik), je hebt er recht op. Vvmu is een groot goed in een discussie en ook jij moet je mening kunnen uitten.
Het gezuig, de bekende maniertjes en het getrol echter, daar mag wel 'strak' op opgetreden gaan worden. Dat staat letterlijk in mn post. Dus snap niet helemaal hoe je die reactie spint.
8quote:
Ik ben jaloers op jullie beiden, maar gun jullie een heerlijk kerstdiner!quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
In rode wijn gestoofde Shortribs, met roomboterpuree en oven gegrillde seizoens groenten
Als hoofd, met nog vanalles voor en na.
Zie @:Jippie, kerstsfeer.
Niet blijven terugblikken naar eerdere posts. Zet gewoon wat vaker je roze bril op.quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:10 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Komt door zn MO en historie. Dan krijg je dat. Ook eventuele goede bedoelingen ga je niet meer zien dan.
Is dat raar? Nee. Ezels stoten zich doorgaans niet 2x aan dezelfde steen en ervaring enzo.
Maar de discussie is inmiddels wel klaar. Straat heeft het vanmiddag al opgevangen.
Volgens mij post je in het verkeerde forumdeel?quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Be careful what you wish. Er zijn lieden die er op uit zijn om sommige users met een policy die minder concreet is juist de mond te snoeren. Probleem is vaak niet dat er regels worden overtreden (kun je tegen optreden) maar dat het de ongeschreven regels zijn.
Kerstkindje!quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:53 schreef sp3c het volgende:
het is nog geen kerst he, mijn verjaardag is nog niet eens geweest
het is gewoon eten voor vandaag
Serieus?quote:
Punt is dat users met een tegenovergestelde mening elkaar snel als trol wegzetten. Vaak om de ander in diskrediet te brengen.quote:Wat betreft vvmu en trollen, ja die twee kunnen soms best botsen. Je mag best geinen als je in de echte discussies maar serieus bent. Je hebt hier ook users die bewust een standpunt innemen (starhopper) om daarmee rage baits uit te lokken.
Wanneer is jouw verjaardag Sp3c…?quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:53 schreef sp3c het volgende:
het is nog geen kerst he, mijn verjaardag is nog niet eens geweest
het is gewoon eten voor vandaag
Christus mag blij zijn op dezelfde dag geboren te zijn als sp3c, niet andersomquote:
Dat is wel dubbelop, met een kater aan het kerstontbijtquote:Op vrijdag 19 december 2025 19:13 schreef sp3c het volgende:
woensdag ... laat wat weinig tijd over voor kerstinkopen maar toch
Ah mèèèn...quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:49 schreef Jippie het volgende:
[..]
8
[..]
Ik ben jaloers op jullie beiden, maar gun jullie een heerlijk kerstdiner!
Ik mag blij zijn met wat bouillon, hopelijk gepureerde soep (heb woensdag een medische ingreep). Heb voor mijn gezin alvast het een en ander besteld bij de slager, en met oud en nieuw hoop ik weer zelf te kokkerellen.
Nu moet je niet doorgaan als alles al gezegd en klaar is he?!quote:Op vrijdag 19 december 2025 18:37 schreef recursief het volgende:
[..]
Vaag gedoe. Jij en ook Etto beweren dit wel vaker. Dan vraag ik om concreet te worden en dan blijft het stil. Als je vindt dat ik over de schreef ga dan is kun je een TR zetten of in FB terecht. Ik zal heus wel een keer uit mijn slof geschoten zijn maar dit soort verdachtmakingen zonder concreet te worden hou je maar lekker voor je. Dat frame dat keer op keer wordt opgetuigd is een van de dingen waar ik ontzettend veel last van heb.
Je kan niet wel over mij willen praten en tegelijkertijd vinden dat ik zelf mijn mond moet houden.quote:Op vrijdag 19 december 2025 19:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nu moet je niet doorgaan als alles al gezegd en klaar is he?!
Je moet ook weten wanneer je moet stoppen. Spelregel 3 van holland casino.
Goed idee.quote:Dus ik ga er verder ook niet inhoudelijk op in.
quote:Op vrijdag 19 december 2025 19:26 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nu moet je niet doorgaan als alles al gezegd en klaar is he?!
Je moet ook weten wanneer je moet stoppen. Spelregel 3 van holland casino. Dus ik ga er verder ook niet inhoudelijk op in.
Ik zou graag zien dat het venijn tussen jullie twee verandert in een soort van gedoog constructie. Neem het in overweging.quote:Op vrijdag 19 december 2025 19:32 schreef recursief het volgende:
[..]
Je kan niet wel over mij willen praten en tegelijkertijd vinden dat ik zelf mijn mond moet houden.
[..]
Goed idee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |