Herkenbaar. Geen viespeuk! Wij komen nog steeds zo af en toe na een paar jaar ergens een Xenahaartje terugquote:Op zondag 7 december 2025 14:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
We kwamen nog een geopend zakje liquid snack van Piep tegenVorige week ook al veel haren van haar toen we de bank weer eens uitgebreid schoonmaakte en kussens draaide. We zijn een stel viespeuken. Ze is op 19 juni overleden.
Nou, het was echt wel smerig hoor, vooral doe koelkastquote:Op zondag 7 december 2025 15:25 schreef Blues het volgende:
[..]
Herkenbaar. Geen viespeuk! Wij komen nog steeds zo af en toe na een paar jaar ergens een Xenahaartje terug
Dankjewelquote:Op zondag 7 december 2025 22:42 schreef Lucky_Strike het volgende:
Sterkte en succes Vlindertje. Ik vind dat je een duidelijke en realistische afspraak met jezelf hebt gemaakt over het nog één keer gaan kijken
quote:Op zondag 7 december 2025 22:54 schreef derLudolf het volgende:
Waar ik zei Vlondertje moet zijn vlindertje, stop de tijd.
Naar vlondertje stuur ik altijd m'n deckpics
die van 10/10 would sit on it?quote:Op zondag 7 december 2025 22:54 schreef derLudolf het volgende:
Waar ik zei Vlondertje moet zijn vlindertje, stop de tijd.
Naar vlondertje stuur ik altijd m'n deckpics
oooh, waarom heb ik dit vannacht niet gezien, dan had ik met plezier op mijn werk gekeken (het was bijzonder rustig).Bedanktquote:Op zondag 7 december 2025 15:26 schreef Blues het volgende:
@:Isabeau ik kijk nu weer een interessant college: de Klassieke Oudheid:
Boks. Het zit er ook nog steeds wel in. Soms kom ik ineens iemand tegen of in een vibe terecht dit die kant ineens compleet triggert ofzo.quote:Op zondag 7 december 2025 11:28 schreef Clubsoda het volgende:
Ik was overigens als kind bijzonder verlegen en enorm socially awkward. Dat laatste ben ik nog wel internmaar ik heb flink wat skills bijgeleerd vanaf mijn puberteit, kan nu prima small talken, praten voor groepen en ook weleens op tv geweest
"stil" of "verlegen" is ook niet een in steen gebeitelde karaktereigenschap natuurlijk.
Lange dag zeg. En zaterdag vast taarten bakken en aanverwante zaken.quote:Op maandag 8 december 2025 09:38 schreef fietsie het volgende:
Mogge. Zwaar weekendje was dit, maar het was het waard. 01:00 gisteravond weer thuis
Mijn moeder wilde haar verjaardag niet vieren, maar deed het na enig overdenken toch. En de hele familie kwam opdagen; ik was er om 9:00 (7:00 van huis op zondag.. buh) en vanaf 9:30 tot 22:00 was het huis vol
Dat wel, alleen een aantal keren sloeg ze wel dicht door alle drukte / input / mensen die goedbedoeld wilden helpen maar daarbij haar 'systeem' niet in stand hielden. Zo staat alles in de koelkast op een voor haar logische ordening. Toen ff met dr naar buiten gelopen en uitgelegd dat ik de ordening savonds wel weer zou herstellen, en dat ze overdag gewoon ff met de flow moest meegaan.quote:Op maandag 8 december 2025 10:31 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Lange dag zeg. En zaterdag vast taarten bakken en aanverwante zaken.
Was het succesvol voor haar?
Ach, toch. Oude moedertjes die gewend zijn aan hun eigen manier van doenquote:Op maandag 8 december 2025 10:34 schreef fietsie het volgende:
[..]
Dat wel, alleen een aantal keren sloeg ze wel dicht door alle drukte / input / mensen die goedbedoeld wilden helpen maar daarbij haar 'systeem' niet in stand hielden. Zo staat alles in de koelkast op een voor haar logische ordening. Toen ff met dr naar buiten gelopen en uitgelegd dat ik de ordening savonds wel weer zou herstellen, en dat ze overdag gewoon ff met de flow moest meegaan.
Dat, en "bederfelijk vooraan, zo dat je dat eerst pakt en opmaakt (ongedacht wat het is)"quote:Op maandag 8 december 2025 10:42 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ach, toch. Oude moedertjes die gewend zijn aan hun eigen manier van doen
quote:Op maandag 8 december 2025 12:06 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Trimmed the bushes so it looks bigger
Om 8.30 vastgoedmanager gebeld, die heeft werkbon gemaakt en uitgezet bij de aannemer. Om 8.35 heb ik de aannemer gebeld, die zijn heel chill. Om 10.30 is iemand komen kijken, vermoeden is dat er iets met de afvoer bij dakgoot of regenpijp niet goed is en daardoor het water bij ons naar binnen is gekomen. Hij zou snel mannetjes regelen en hierheen sturen, maar geen idee of dat vandaag is of niet. Ik hoop het wel. Bij mij is inmiddels de vloer rond de elektrabuizen waardoor de elektra van zolder naar meterkast gaat ook vochtig/nat, al kan ik alleen van foto's afgeleiden hoe nat want ik durf niet echt dichterbij te komen (mn zonnepaneel kabel ligt ertussen en ook al weet ik dat er heus niks gebeurt als ik die zou aanraken, doe ik het toch liever niet). Toen ik vroeg of daar nog iemand naar moest kijken was het 'als je geen kortsluiting hebt dan is er geen probleem' en hoewel ik het prettig zou vinden als er ook geen kortsluiting komt, zit daar wel wat in natuurlijk. Van wat ik nu kan zien lijkt daar ook niet echt water te staan maar meer het vocht heen getrokken te zijn, en is het dus wel vochtig maar niet echt plasje water. De buizen zijn verder ook of dicht of echt wel stuk boven grond opengemaakt, dus dat er geen water ín komt geloof ik wel. Vooral water dat langs de buis meterkast in druipt vind ik niet echt fijn. Ik heb het in mn vorige appartement gehad dat het in mijn meterkast regende omdat er lekkage was recht boven mij, en het water langs de leidingen door de vloer zo mijn meterkast in sijpelde. Maar dat is met deze mate van vocht en deze afstand tussen zolder en meterkast denk ik niet echt reëel.quote:Op maandag 8 december 2025 10:59 schreef AnneX het volgende:
Ben best benieuwd hoe het telefoontje van vlindertje is opgepakt!?
Een geslaagd weekend fietsie 👍🏼 Ook een soort van lang weekend.
“Rechts pakken en links aanvullen” is nog steeds vanaf de OK gebleven.
Straks de aanvullende voorraad Kerstboeken ophalen en de Bieb verder in Kerststemming brengen.
De amaryllis bollen zijn 16 cm en 10 cm nu in totaal.
Ik las Kerstkoeken. Was wel beter geweestquote:Op maandag 8 december 2025 10:59 schreef AnneX het volgende:
Straks de aanvullende voorraad Kerstboeken ophalen
Kerstbroeken.quote:Op maandag 8 december 2025 12:15 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik las Kerstkoeken. Was wel beter geweest
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kranplätze müssen verdichtet sein
Mijn appartement is altijd blinkend schoon, wat denk je wel van me?quote:Op maandag 8 december 2025 11:20 schreef fietsie het volgende:
@:Tele2 heb jij jouw pyramides met tandenpasta al wel netjes van de wastafel gepoetst?
Gaat in 1 bus. Want de helft van het meubilair gaat niet mee.quote:Op maandag 8 december 2025 11:03 schreef AnneX het volgende:
@:Tele6 nog twaluf nachtjes ….gaat alles in één bus?
Wil je daar wat meer over vertellen?quote:Op maandag 8 december 2025 13:47 schreef fietsie het volgende:
Is soms heel verrassend, het perspectief van verhuurders.
Mijn contract zegt zowelquote:Op maandag 8 december 2025 13:47 schreef fietsie het volgende:
Is soms heel verrassend, het perspectief van verhuurders.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |