Wat later dan gepland door allerlei beurzen, maar hier de verloting van 5 haakpakketten stervormen van
KimHaakt.
De pakketten bestaan uit goudkleurige stervormen van 3 sterren van groot naar klein, 2 bollen Scheepjes Catona 50 gr in kleur naar keuze en het patroon om de sterren te haken.
De sterren kunnen onder elkaar worden gehangen, maar ook los van elkaar. Een ervaren haakster haakt de sterren in één middag tijd, dus kunnen ze dit jaar nog als kerstversiering dienen. Of gewoon voor de leuk als decoratie voor het raam of in een kinderkamer.
Je kunt je inschrijven tot en met 11 december, NOVA zal dan op 12 december de winnaars kiezen. Als de winnaars bekend zijn neem ik contact op met de winnaars voor de adresgegevens waar het haakpakket naar toe kan worden gezonden.
Vul je usernaam in een reactie hieronder in en de kleur Scheepjes Catona die je wenst. Geef ook een reservekleur in voor het geval je gewenste kleur niet meer voorradig is. (De Scheepjes Catona met glitterdraad is helaas beperkt voorradig door enorme drukte op de creatieve beurzen. Er zijn 4 x pakketten met Bridal White Gold en 1 x een pakket met English Rose Gold. De overige kleuren Scheepjes Catona zijn ruim op voorraad.)
De stervormen (gehaakt door Kim) en de beschikbare kleuren:


De kleur Bridal White Gold (4 x beschikbaar):


De kleur English Tearose Gold (1x beschikbaar)


De kleur Jet Black:

De kleur Chroma Meadow:

De kleur Primrose:

De kleur Lime Juice:

De kleur Vintage Peach:

Vergeet niet om uiterlijk 11 december je usernaam en voorkeurskleuren op te geven!
[ Bericht 0% gewijzigd door Jippie op 03-12-2025 22:33:13 ]