Ik ben ook zo oud ja, carbonpapier, stencilen, klunzewaterquote:Op dinsdag 18 november 2025 19:59 schreef AnneX het volgende:
[..]
Wat derLudolf zegt: jullie lijken best wel…
[..]
gelukkig belde de secretaresse van de burgemeester: die ging uit van het burgerlijk huwelijk een half jaartje vooraf aan het kerkelijk huwelijk.
Ja, sommige dingen die jullie noemen geven mij flash backs.😎
Zoals vanmiddag: van kantoor boven vroeg men of ik mini stickertjes wilde snijden op zelfklevend vel en plakken op 200 flyers vanwege de gewijzigde aanvangstijd.
Terwijl ik zo bezig was, moest ik denken aan de schrijfmachines vroeger en zo’n rolletje wit dat over een tikfout of woord kon witten en op keus invoegen.
Of de ibm bolletjes schrijfmachine waarmee tikfouten konden worden gecorrigeerd. Vóórdat je het A4 eruit had getrokken. 😉
Hebben jullie daar ook flashbacks van of ben ik oud en jullie zijn jong…
“Klunzewater” na 3 x lezen begreep ik het 😂quote:Op dinsdag 18 november 2025 20:06 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik ben ook zo oud ja, carbonpapier, stencilen, klunzewater
Valt wel mee…je weet de benamingen nog! 😎 Ik moet het doen met de omschrijving.quote:Op dinsdag 18 november 2025 20:13 schreef sigme het volgende:
carbonpapier, type-ex, zo'n modern wit rolletje type-ex-band
jaja
ik ben oud
Maar welke?quote:
quote:Op dinsdag 18 november 2025 18:54 schreef Clubsoda het volgende:
Mijn grote bleek gisteren opeens migraine te hebben. Met aura en spugen. Arm ding, ik had hem dit graag bespaard
maar je ziet maar heel weinig van hemquote:Op dinsdag 18 november 2025 19:59 schreef AnneX het volgende:
Wat derLudolf zegt: jullie lijken best wel…
Coolquote:Op dinsdag 18 november 2025 20:16 schreef sigme het volgende:
Heel binnenkort trouwt een nichtje van ons (van liefste dus qua bloedband)
Ik heb in Spanje een mooi blik gevonden, het ziet er uit als een boek:
[ afbeelding ]
De titel vertaalt naar zoiets als ' Gebeurtenissen die een indruk maken' (en er zitten in de winkel nieuwjaarstraktaties in)
De inhoud hebben we vervangen door van die Spaanje lettertegeltjes die dan haar voornaam & die van haar echtgenoot spellen. Zijn naam is maar drie letters en die van haar negen, dus om zijn naam heen hebben we spaties gekocht.
Weet eigenlijk niet of je foto's hebt gedeeld met de Pa&Fles uitjes, maar op deze foto valt het je ineens op.quote:Op dinsdag 18 november 2025 20:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
maar je ziet maar heel weinig van hem
Schijnt zich wel vaker in de puberteit te openbaren, helaas. Het zal een combinatie zijn van spanning, maaltijden overslaan, te weinig drinken en veel schermgebruik (voor een schoolopdracht in dit geval). En aanleg.quote:Op dinsdag 18 november 2025 20:12 schreef AnneX het volgende:
@:Clubsoda wat naar voor je oudste! Dat het zó vroeg al begint…
Heb je enige idee wat de trigger kan zijn?
Jawel hij komt ook wel voor in een paar travelsnacks. Ma_fles ook wel.quote:Op dinsdag 18 november 2025 20:37 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Weet eigenlijk niet of je foto's hebt gedeeld met de Pa&Fles uitjes, maar op deze foto valt het je ineens op.
Ik zie het ookquote:Op dinsdag 18 november 2025 20:21 schreef Dr_Flash het volgende:
maar je ziet maar heel weinig van hem
Wat een prachtig cadeau. Goed over nagedachtquote:Op dinsdag 18 november 2025 20:16 schreef sigme het volgende:
Heel binnenkort trouwt een nichtje van ons (van liefste dus qua bloedband)
Ik heb in Spanje een mooi blik gevonden, het ziet er uit als een boek:
[ afbeelding ]
De titel vertaalt naar zoiets als ' Gebeurtenissen die een indruk maken' (en er zitten in de winkel nieuwjaarstraktaties in)
De inhoud hebben we vervangen door van die Spaanje lettertegeltjes die dan haar voornaam & die van haar echtgenoot spellen. Zijn naam is maar drie letters en die van haar negen, dus om zijn naam heen hebben we spaties gekocht.
Ik heb best wel veel foto's van je gezien jaquote:
Dat is al een miljoen jaar nergens meer te vinden.quote:
neequote:Op dinsdag 18 november 2025 21:09 schreef derLudolf het volgende:
Heb je zelf ook niet meer op een VHS ofzo?
nee was maart 2011 of zo.quote:Op dinsdag 18 november 2025 21:14 schreef fietsie het volgende:
https://www.uitzendinggem(...)1-Man_Bijt_Hond.html
Die van 16-1 ?quote:Op dinsdag 18 november 2025 21:31 schreef derLudolf het volgende:
Ik kom niet verder dan een pagina met een dode link naar ncrv
Ach Clubkind, wat rottig voor mquote:Op dinsdag 18 november 2025 20:40 schreef Clubsoda het volgende:
Schijnt zich wel vaker in de puberteit te openbaren, helaas. Het zal een combinatie zijn van spanning, maaltijden overslaan, te weinig drinken en veel schermgebruik (voor een schoolopdracht in dit geval). En aanleg.
https://www.uitzendinggemist.net/op/17012011.htmlquote:
Ik ben bij Beeld en Geluid aan het zoeken...quote:
quote:Op dinsdag 18 november 2025 17:58 schreef Cat-astrophe het volgende:
Thuis. Heel verhaal getypt, error
Fijn zo, CatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu bedenken wat ik ga eten voor ik naar mijn vergadering ga.![]()
ja en nu?quote:Op dinsdag 18 november 2025 21:43 schreef Blues het volgende:
[..]
Ik ben bij Beeld en Geluid aan het zoeken...
Programma: MAN BIJT HOND | Zoeken Beeld en Geluid https://share.google/tC3BQDftr6cviw3m3
Ja, zoiets gaat de ratio voorbij en recht naar de emotie.quote:Op dinsdag 18 november 2025 20:18 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Maar welke?
Ik denk vooralsnog dat ik best heel cliché Halt mich ens vas zou waarderen op de mijne.
Ik spreek helemaal geen Limburgs (zou misschien in theorie wel kunnen maar nooit gedaan dus ongemakkelijk en ook tig dialecten door elkaar). Maar op dit soort emotionele momenten raakt Limburgs vaak toch meer dan andere talen.
Toch mee opgegroeid, gaat niet over.
Jamaarjamaarquote:Op dinsdag 18 november 2025 22:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
Hier zou het sowieso ‘hoj mich uns vast’ worden.
Frans is niet van onze vierkante kmquote:Op dinsdag 18 november 2025 22:08 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Jamaarjamaar
Zo zingt Frans het niet
Ik ben ook niet van Frans zijn vierkante km.quote:Op dinsdag 18 november 2025 22:15 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Frans is niet van onze vierkante km
Merci. Ik ken m denk ik niet dus ik ga eens zoeken als ik wakker ben.quote:Op dinsdag 18 november 2025 22:59 schreef Cat-astrophe het volgende:
@:Vanyel ! Wie mien mooder mich geliërdj heet um te leave
En een Ave Maria dialect ding wat geen psalm was.
Het komt beetje bij beetje terug![]()
Grote pan? Dan is het een goed idee hem als ie klaar is snel terug te koelen in het aanrecht, wasbak vullen met koud water en daar de pan in zetten. Koelt ie veel sneller af. Erwtensoep is dik, vrijwel geen convectie, koelt anders langzaam af en een kans dat ie zuur wordt. Zonde want het is altijd nogal wat werk.quote:Op woensdag 19 november 2025 09:24 schreef Kaatje1 het volgende:
Mogge!
Slechte nacht gehad, veel pijn, hopelijk trekt dat straks wat bij want veel te doen. Zometeen 2 spreekuren (digitaal) dan erwtensoep maken en ijs voor eetclub etentje morgenavond. Heel fijn dat het kouder is, kan de pan met erwtensoep mooi buiten op het balkon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |