Hij is super sarcastisch, maar hij heeft wel gelijk (denk ik).quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:18 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Maar dat is dus niet waar (volgens Belleman).
Maar gezien de reacties van Caland in dit topic moeten we zijn inbreng niet te serieus nemen.
Jawel dat vroeg ze wel.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:19 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Daar vroeg je niet om. Je snapte het niet.
Ik heb haar al eerder verwezen naar de tweets van Saskia Belleman, allemaal na te lezen.quote:
Ik heb nog geen bron gezien, vanmiddag ook niet. Nogmaals je post:quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik heb haar al eerder verwezen naar de tweets van Saskia Belleman, allemaal na te lezen.
In de vorige reeksen zijn ze ook al gedeeld trouwens.
Waarom moet je een bron hebben? Dat is hoe ik over de zaak denk, en ik vermoed dat de uitspraak ook zo zal zijn.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:30 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik heb nog geen bron gezien, vanmiddag ook niet. Nogmaals je post:
Op donderdag 30 oktober 2025 18:17 schreef MissButterflyy het volgende:
Het is meer discutabel dat marco ze in zijn bezit had en er nooit mee naar de politie is gegaan of er een melding van heeft gemaakt.
Hij wil ze nu alleen maar tonen om zijn eigen hachje te redden.
En de rechters zullen dat echt doorzien.
Waarom, meneer Borsato, hebt u niet al jaren geleden afstand genomen? Bent u niet weg gegaan?
Ongetwijfeld zal dit in de uitspraak komen.
Wat een sukkel.
Dat is niet waar. Zojuist op RTL Boelefart maakte John bekend dat er twee meiden waren die gereageerd hadden. Maar omdat die zo'n circus niet aandurfde, hebben ze niet doorgezet.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:49 schreef ootjekatootje het volgende:
Ze hadden ook niet echt getuigen die het verhaal van Nathalie en dochter bevestigden.
Na die oproep van John in 2021 blijf het stil, misschien had John daar zelf ook conclusies aan kunnen trekken.
Die John weer…quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:32 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dat is niet waar. Zojuist op RTL Boelefart maakte John bekend dat er twee meiden waren die gereageerd hadden. Maar omdat die zo'n circus niet aandurfde, hebben ze niet doorgezet.
Je staat het als feiten te presenteren. Dus vraag ik netjes een bron, net als een aantal anderen hier.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:32 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Waarom moet je een bron hebben? Dat is hoe ik over de zaak denk, en ik vermoed dat de uitspraak ook zo zal zijn.
Zet haar lievelingsliedje van Marco op, komt het weer helemaal goed.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:36 schreef Kreator het volgende:
Hier thuis ook groot drama. Vriendin steunt Marco onvoorwaardelijk, ik denk dat het een vieze smeerbal is. De sfeer is om te snijden.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:36 schreef Kreator het volgende:
Hier thuis ook groot drama. Vriendin steunt Marco onvoorwaardelijk, ik denk dat het een vieze smeerbal is. De sfeer is om te snijden.
Pardon? Kinderporno nog wel? Wat een walgelijke beschuldiging.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:38 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Je staat het als feiten te presenteren. Dus vraag ik netjes een bron, net als een aantal anderen hier.
Zeg dan gewoon ik denk, maar dat deed je niet.
De verdediging deed het hartstikke goed, het is nu aan de rechter en je hoeft hier niet je verzinsels over ordners vol kinderporno die Marco al jaren in zijn bezit had als waarheid te presenteren. Das gewoon hartstikke fout en walgelijk.
Waarom? Je kan toch gewoon met elkaar van mening verschillen. Zeker over zoiets irrelevants voor jullie relatie…quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:36 schreef Kreator het volgende:
Hier thuis ook groot drama. Vriendin steunt Marco onvoorwaardelijk, ik denk dat het een vieze smeerbal is. De sfeer is om te snijden.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:36 schreef Kreator het volgende:
Hier thuis ook groot drama. Vriendin steunt Marco onvoorwaardelijk, ik denk dat het een vieze smeerbal is. De sfeer is om te snijden.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:42 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Pardon? Kinderporno nog wel? Wat een walgelijke beschuldiging.
En jaren al?
Waarschijnlijk wel, hoe komt hij er anders aan? En waarom heeft hij dan geen melding gemaakt van die beelden, die volgens hem de schreef over gaan?
Wat een walgelijke beschuldigingen Ootjekatootje.
Je draaft veel te ver door, dat is wel duidelijk. Een andere mening hierover trek je nogal slecht, dat is duidelijk.
En vervolgens reageer je op een user die het kinderporno noemt en zeg jijquote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:42 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Je hoort ja.
Maar er is natuurlijk meer nodig om dat te bewijzen, dan ‘horen van’.
En opeens heeft Marco mappen vol met bewijs, die hij jaren bewaard heeft ipv dat hij een melding maakte over het misbruik van het meisje.
Hij heeft er van genoten, totdat het tegen hem ging werken.
En dezequote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:46 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Daarom, gaat nergens meer over. Wat een dirt.
Dus vraag ik je om een bron voor deze kots en dan is het nu om 20:00 ineens je mening en ben ik gek…quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:01 schreef MissButterflyy het volgende:
Bijzonder ook dat hij op het laatste moment met allemaal foto’s en filmpjes van moeder en dochter komt, ik neem aan van de tijd dat hij nog met ze omging. Pleit niet echt voor hem dat hij dus geen zorgmelding deed over wat hij te zien kreeg van ze. Naaktbeelden dus van de minderjarige dochter.
Weer dus het feit dat Marco het allemaal leuk en best vond. Totdat het tegen hem ging werken.
Iedereen die ooit seks heeft gehad is een smeerlap.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:55 schreef Document1 het volgende:
Het is gewoon een smeerlap of die moeder nou een mafkees is doet er niet zoveel toe.
Ik denk dat de tactiek vooral is 'kijk eens hoe gek zij omgaan met seks, die kan je toch niet vertrouwen?'quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:51 schreef Dazalbest1 het volgende:
Ik heb niet alles gelezen maar hoezo zijn die ordners met mogelijke naaktfoto's van moeder en dochter bewijs dat Marco onschuldig zou zijn?
Hij lijkt eerder te proberen zijn daden te rechtvaardigen omdat moeder en dochter zich zo gedroegen ipv te ontkennen.
Oh, dan is het goed. Niks aan de hand.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:58 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Iedereen die ooit seks heeft gehad is een smeerlap.
En hier was daar niet eens sprake van.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |