Mag ik je iets persoonlijks vragen?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:25 schreef Sally het volgende:
[..]
Ah, succes dan!
[..]![]()
en de nachtploeg is gearriveerd. * Sally gaat slapen.![]()
![]()
![]()
Nog even verkiezingsprogramma zitten kijken, nu afsluiten met terugkijken late journaal over de nieuws uit de rest van de wereld.
Ja hey, ik vond het een wel erg persoonlijke vraag, van Masberum.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:29 schreef devzero het volgende:
[..]
Mag ik je iets persoonlijks vragen?
Nee? Oh dan vind ik dat heel kinderlijk om zoiets te verbieden
Het was gewoon een botte en kinderachtige vraag.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:33 schreef Sally het volgende:
[..]
Ja hey, ik vond het een wel erg persoonlijke vraag, van Masberum.
En als hij overdag had gepost en meegelezen, dan had hij het antwoord gewoon geweten.
Met een bijbedoeling.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:35 schreef devzero het volgende:
[..]
Het was gewoon een botte en kinderachtige vraag.
Doe je wel je gordijnen goed dicht vanavond....quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:42 schreef Sally het volgende:
[..]
Met een bijbedoeling.
Net zoals hij zei dat ik een strikvraag stelde (wat ik niet deed), hoopte hij mogelijk op dat " 'als ik hem haar hierop kan pakken dan heb ik gewonnen en heb ik hem haar gepakt' visie". En dan had ik een fikse repliek terug gehad, of zo![]()
Nou ja. Ik zal me er maar niet meer druk om maken.
Oh ja, net gedaanquote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:43 schreef devzero het volgende:
[..]
Doe je wel je gordijnen goed dicht vanavond....
Heer Killem.quote:
Dame Mutske.quote:
Lekker sliepe.quote:
Scorelijst 'Het Dodetopicspel', gegenereerd op: 30-10-2025 02:30SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het officiële liefje van @ieniminimuis O+
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |