Ik heb alleen stempassen gehad, geen kandidatenlijst.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:23 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Je had zo’n lijst toch al thuis gekregen om met alle rust en ruimte uit te vogelen waar je partij stond en waar de vrouw of man die je voorkeur had?
Ik had alleen moeite met die lap weer enigszins begleufbaar terug te vouwen.
Nou, ik had die envelop met kieslijst al dicht in de papierbak gemikt, want immers het is bekend. Vouw ik die lijst open in het stemhokje, zit ik naar de achterkant te staren aan beide kanten, dacht, huh, wat heb ik hier nu weer, waar zijn de partijen? Binnenkant zat best dicht aan elkaar geplakt. Heb ik ook wel eens met vuilniszakken..quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:23 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Je had zo’n lijst toch al thuis gekregen om met alle rust en ruimte uit te vogelen waar je partij stond en waar de vrouw of man die je voorkeur had?
Ik had alleen moeite met die lap weer enigszins begleufbaar terug te vouwen.
Online?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:22 schreef Tomatenboer het volgende:
Straks de uitslagenavond volgen.
Lubach schijnt ook live te gaan om 20.30u.
Ja dat lijkt me prima, en Utrecht ook. Twee procent van Amsterdam is een boel mensen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:23 schreef Mikeytt het volgende:
Opkomst in Amsterdam ongeveer 2% hoger dan vorige verkiezingen.
Was maar heel even.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:49 schreef Harvest89 het volgende:
Waarom zou ik naar Lubach kijken? Ik heb Nederland Kiest op staan.
Oud nieuwsquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:56 schreef MissButterflyy het volgende:
Wilders heeft zich helemaal terug getrokken! Zou hij er zelf niet meer in geloven?
Succes met tellen!quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:56 schreef Mikeytt het volgende:
Ik ben zo tellen, dus ik mis de exitpoll misschien
VBL is eldersquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:58 schreef Harvest89 het volgende:
De Boer naar Bergkamp, Bergkaaaaamp......... BERGKAMP!
Wat heeft Vera ermee te makenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:58 schreef Harvest89 het volgende:
De Boer naar Bergkamp, Bergkaaaaamp......... BERGKAMP!
Of vd kiezerquote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat een wanprestatie van Timmermans dit.
Denk doordat er veel van GL naar D66 zijn gezweefd.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:01 schreef vPlien het volgende:
Jezus 5 zetels eraf voor GL/PvdA en maar 1 eraf voor VVD wtf
Volledig aan pedante gedrag van Timmermans (en nog meer aan nr2) te danken.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:01 schreef vPlien het volgende:
Jezus 5 zetels eraf voor GL/PvdA en maar 1 eraf voor VVD wtf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |