Mede is mogelijk het begin. Want de centjes zijn niet groot genoeg voor eigen. Op dit moment. Nog.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
O ja ik heb dus wel expliciet gekozen nooit mede te doen. Ook niet ideaal allemaal. Maar wel van mij.
Mede is sowieso een beginquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:48 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Mede is mogelijk het begin. Want de centjes zijn niet groot genoeg voor eigen. Op dit moment. Nog.
Bijzondere optie! Ook een feli waardquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:41 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik zit dan wel soort van in de huidge woningmarktsituatie.![]()
![]()
We zijn kijkende naar de mogelijkheden zodat ik mede-eigenaar van dit huis en volgende huizen kan worden. En aanverwante zaken. Die vrij definitief zijn voor de rest van ons leven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vergelijkbare zg. redactiesommen haatte ik vroeger. 🙃
Ja als je dat brouwproces eenmaal onder de knie hebt kun je verder met craft bier. En dan distillerenquote:
Wat lief, foto´s posten hier he! Kitten nog?quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:20 schreef Dr_Flash het volgende:
Oh, voor wie het weten wil, ik heb een beetje een katertje vandaag
Hier was het 's avonds een vent, 's ochtends een vent. Er werd dus zelden brak op bed gelegen.quote:Op zondag 26 oktober 2025 13:47 schreef flipsen het volgende:
[..]
Wat lief, foto´s posten hier he! Kitten nog?
"Je was er zelf bij" zeiden mijn ouders altijd als ik brak op bed lag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu hoofdpijn en dingen om over na te denken.
En ik dacht tot drie uur geleden dat mijn enige nadenkding vandaag de vraag was die ik vanmorgen hij zwemclub kreeg. Of ik secretaris van de stichting wil worden.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:08 schreef Cat-astrophe het volgende:
Dat was een… bijzonder ziekenhuisbezoek.Terechte vragen. Knap dat je je terugtrok in de hoek van de kamer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu hoofdpijn en dingen om over na te denken.
En ik dacht tot drie uur geleden dat mijn enige nadenkding vandaag de vraag was die ik vanmorgen hij zwemclub kreeg. Of ik secretaris van de stichting wil worden.
Het gaat meer om de familie relatie en dingen liever binnen het gezin bespreken.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:18 schreef Kaatje1 het volgende:
Pfff lastige situatie dit.
Zijn die nichtjes slim genoeg om evt bij jou om verdere informatie te vragen?
Ik heb ze laatst gefactureerd voor het gebruik van m2. Toen ineens hadden ze haast weg te komen.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:40 schreef Lonaa het volgende:
De kerk staat alweer aan de deur. Want W. wil ze niet wegsturen dus die zegt iedere keer dat ie "geen tijd" heeft.
Pas maar op. Straks wordt er ook nog een advocaat in geschakeld.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:45 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Heb hier een beagle die zegt dat ie van de beagle bond is. Hij eist compensatie voor het late voederen door de wintertijd. Dat doet ie héél luidruchtig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
quote:Op zondag 26 oktober 2025 17:05 schreef Barreltje het volgende:
@:cat-astrophe
hier ook lastig allemaal..Het is óók lastig. Sterkte. Ter geruststelling mogelijk:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meh, heeft het helequote:Op zondag 26 oktober 2025 17:05 schreef Barreltje het volgende:
@:cat-astrophe
hier ook lastig allemaal..
Krijg je he met zo'n losbandig levenquote:Op zondag 26 oktober 2025 17:57 schreef Kaatje1 het volgende:
Mmm, zie net een sms’je van mijn kind dat die een andere provider heeft en dat ik m even moet bellen
Die bond heeft vast nauwe banden met de Brabantse exzwerfkattenvakbond. Wat een dra-ma hier. Al een uur voor de oude voedertijd.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:45 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Heb hier een beagle die zegt dat ie van de beagle bond is. Hij eist compensatie voor het late voederen door de wintertijd. Dat doet ie héél luidruchtig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op zondag 26 oktober 2025 17:05 schreef Barreltje het volgende:
@:cat-astrophe
hier ook lastig allemaal..Mijn moeder had het ook een beetje na haar herseninfarct. Wilde de dingen die ze ervoor deed niet meer doen. Tot we bezigheden aanboden die ze nog wél kon. Toen kreeg ze er weer zin in.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 26 oktober 2025 18:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
Uhm… een WTF - stukje positiviteitspost dan maar?Wat een plottwist!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik zei vanmiddag al tegen oom dat hij nog nooit in de achtbaan was geweest… tot nu.quote:
dank je ..quote:Op zondag 26 oktober 2025 18:12 schreef Queller het volgende:
[..]
Mijn moeder had het ook een beetje na haar herseninfarct. Wilde de dingen die ze ervoor deed niet meer doen. Tot we bezigheden aanboden die ze nog wél kon. Toen kreeg ze er weer zin in.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
Ik word al moe van alleen het lezenquote:Op zondag 26 oktober 2025 18:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Vandaag was hier heel fijn. Vanochtend een paar stomme dingen afgerond: nieuw energiecontract, watermeterstanden, jaarrekening 2024 goedgekeurd en een begin gemaakt aan het aanmelden voor de Volkswagen sjoemeldieselclaim. Dat laatste dreigt voor ons nog heel veel gedoe te worden maar eerst maar hopelijk valt het mee.
Daarna nog een paar uur naar buiten. Bramen en frambozen van dit jaar gerooid en de takken van volgend jaar opgebonden. Vijgen, tomaten, pepers en sperziebonen geoogst. Paar planten verwijderd. Deel van de tuinmeubelen binnen gezet. Slot van de poort gerepareerd. En de bankkussens, hoezen en dekentjes hebben lekker nog een keertje na het wassen buiten kunnen gehangen. Zo fijn als dat nog een keer kan.
Daarna naar Ikea waar het loeidruk was. Maar we liepen zo voorbij alle drukte dus we waren zo weer klaar.
En straks eten we iets waar ik me de hele week al op verheug. Varkenshaassaté van de barbecue met gegrilde spitskool, atjar tjampoer en ketimoen, cassavechips, satésaus en zelfgemaakte frietjes
mja, we willen stiekem toch wel een grote bruiloft bij ons op het landgoed..quote:Op zondag 26 oktober 2025 17:57 schreef fietsie het volgende:
[..]
Meh, heeft het heleplan een lange doorlooptijd ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We have far more in common than that which devides us..
quote:Op zondag 26 oktober 2025 18:34 schreef Barreltje het volgende:
overigensMijn ervaring is dat in het verleden behaalde resultaten heel weinig zeggen over hoe iemand gaat reageren op het verscheiden van ouders.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
quote:Op zondag 26 oktober 2025 18:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
Sterkte Fles met bijkomen van de fles.
Is die nu "klaar"? Of wil je nog dieper de geschiedenis in?quote:Op zondag 26 oktober 2025 19:04 schreef fietsie het volgende:
![]()
In de 4800 entries in de stamboom aan m'n vaders kant maar 6 datafouten aangetroffen door analyse software... Heb ik toch best aardig bijgedragen aan datakwaliteit
Ik zit daar nu op een punt dat de kerk documenten niet verder terug gaan, de wijk waarin de betreffende mensen woonden is in WO-II weggevaagd en daarmee ook veel documenten die in de kerken daar stonden...quote:Op zondag 26 oktober 2025 19:18 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Is die nu "klaar"? Of wil je nog dieper de geschiedenis in?
Das een mooi eind terug, volgens mij gaat die van ons ook ongeveer zo ver.quote:Op zondag 26 oktober 2025 19:23 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik zit daar nu op een punt dat de kerk documenten niet verder terug gaan, de wijk waarin de betreffende mensen woonden is in WO-II weggevaagd en daarmee ook veel documenten die in de kerken daar stonden...
Ik zit in 1648 in 'den Oppert', wat nu een straat een paar honderd meter oostelijker is dan hoe toen de wijk begrensd werd., hartje Rotterdam.
Het betreft het huwellijk wat 'naamgevend' is voor mijn familie in mijn dorp; de eerste met die achternaam daar.
AVG is zo ver ik het weet niet meer van toepassing als je 50+ jaar overleden bent.quote:Op zondag 26 oktober 2025 19:52 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Das een mooi eind terug, volgens mij gaat die van ons ook ongeveer zo ver.
Ben benieuwd hoe makkelijk zoiets is in de toekomst, met het oog op avg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |