Je hebt NOx en NO3, ammoniak is veel meer een lokaal probleem waarvan een groot deel ook nog eens uit het buitenland komt. En heb geen problemen met asielzoekers maar je zal ze wel ergens moeten onderbrengen. En aangezien er een chronisch tekort is aan woningen en woningbouw een enorme voetprint heeft qua co2 is dat de meest eenvoudige oplossing als je het klimaat wil ontzien.quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:09 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit komt mede doordat industrie en wegverkeer veel sterker zijn gedaald.
Asielzoekers erbij slepen: ik ga er maar niet op in. Alles wordt aan asielzoekers gerelateerd. Vermoeiend. Van stikstof tot wonen, schuld van asielzoekers.
Wil jij dan helemaal geen Natura 2000 gebieden meer?quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:21 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Er zit een groot verschil tussen stikstokregels vanwege milieu en volksgezondheid en stikstofregels vanwege Natura 2000. Ik ben voorstander van reguleren van gebieden met zeer hoge uitstoot, inderdaad vanwege milieu en volksgezondheid. Regels vanwege Natura 2000 betekent echter dat als alle boeren op de waddeneilanden stoppen, dat er theoretisch nog steeds teveel stikstof is voor de kwetsbare plantjes daar. Gevolg in dat je in bepaalde gebieden overdreven maatregelen om het nóg schoner te krijgen, terwijl de megastallen verder van natuurgebieden (maar wel dichtbij mensen) buiten schot blijven.
Dit is de doelpalen verschuiven. Je zei dat stikstof vooral van wegverkeer komt. Dat is onjuist.quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Je hebt NOx en NO3, ammoniak is veel meer een lokaal probleem waarvan een groot deel ook nog eens uit het buitenland komt.
Clown Bassie mimimiquote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:46 schreef Hexagon het volgende:
Jimmy Dijk gaat geweldig los tegen Wilders in het debat van het zuiden
Vandaar dat 30% de grens over komt waaien zekerquote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:53 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Dit is de doelpalen verschuiven. Je zei dat stikstof vooral van wegverkeer komt. Dat is onjuist.
Ook voor ammoniak geldt dat Nederland vier keer zoveel exporteert als importeert.
https://www.clo.nl/indica(...)rende-depositie-2023
Dat 'buitenland' moet dus ook zijn stikstofuitstoot verlagen. België is er mee bezig.quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 20:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Vandaar dat 30% de grens over komt waaien zeker
Stoppen met janken en gaan bouwen, anders de grenzen dicht als je de keuze maakt voor paardenbloemen en bramenstruiken.
Dat er 30% over de grens aan komt waaien betekent niet dat er niet een groter deel naar het buitenland weg kan waaien toch?quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 20:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Vandaar dat 30% de grens over komt waaien zeker
Stoppen met janken en gaan bouwen, anders de grenzen dicht als je de keuze maakt voor paardenbloemen en bramenstruiken.
Go Jimmyquote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:46 schreef Hexagon het volgende:
Jimmy Dijk gaat geweldig los tegen Wilders in het debat van het zuiden
waar kunnen we dat zienquote:Op zaterdag 25 oktober 2025 19:46 schreef Hexagon het volgende:
Jimmy Dijk gaat geweldig los tegen Wilders in het debat van het zuiden
https://www.h2owaternetwe(...)fas-lozingen-in-rijnquote:De PFAS-detectiegrens in het Duitse afvalwater is opgevoerd van 100 naar 500 nanogram per liter. Stroomberg wees in september de Duitse landsregering op het Rijnverdrag, waarin alle landen in het stroomgebied van de Rijn hebben afgesproken dat er grenswaarden worden opgenomen in lozingsvergunningen.
Ja, al heb ik het idee dat mensen soms een trede te laag gaan zittenquote:
Hoe laat we een debat enkel over one-liners gaan idd. Had meer ingezeten wmbquote:Op zaterdag 25 oktober 2025 20:25 schreef Mutant01 het volgende:
Tenenkrommend allemaal wel. Het is en blijft gewoon een show, geen oprechte gesprekken.
Net als nu die pitches in 30 seconden ofzo. Man man man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |