Iets met de kieslijst en mogelijke voorkeursstemmen denk ik (áls ze Den Haag had verlaten). Verder niet heel spannend.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik snap deze ophef ook niet. Dus Lahlah ambieert het om burgermeester te worden van Tilburg. Okee en nu?
Vorige verkiezingen kreeg ik ook allemaal FvD briefjes in de bus met van die wappieslogans over de prikatuur en roverheid. Nu nog niks gezien.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 16:43 schreef Straatcommando. het volgende:
Het kan aan mij liggen he, maar ik zie echt absurd veel stem FvD posters en pamfletten overal.
Ik ook. Zou het een complot zijn?quote:Op donderdag 23 oktober 2025 16:43 schreef Straatcommando. het volgende:
Het kan aan mij liggen he, maar ik zie echt absurd veel stem FvD posters en pamfletten overal.
Russisch geld wat ik je bromquote:
Kwam al langs in VKZ, is van 1 scholengroep in Utrecht.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:52 schreef Diabool het volgende:
[ afbeelding ]
De scholieren hebben gestemd. Nu hopen dat het volgende week ook zo zal zijn.
quote:Meer taken naar Brussel
Defensie wordt met beide handen aangegrepen om meer taken naar Brussel te halen, maar nu ook heel sluw om het taboe op eurobonds te doorbreken.
In de Tweede Kamer lag onlangs een motie voor die opriep tot ’verzetten tegen ieder mogelijk voorstel van gemeenschappelijke schulduitgifte’.
Voor die motie stemden SP, SGP, JA21, FVD, BBB en PVV.
Tegen stemden Volt, GL-PvdA, D66, CDA, PvdD, NSC, VVD, Denk en CU.
Nieuw VVD-standpunt over schulden
Silvio Erkens, een overigens uitstekend Kamerlid voor de VVD, gaf de volgende verklaring voor het tegenstemmen: „
De motie zou ook de bestaande defensiesamenwerking terugdraaien, bleek uit het debat.”
Dat bevestigt pas echt de zorgen: dit is een nieuw VVD-standpunt over Europese schulden.
Het hangt kennelijk voortaan van de bestemming van de gemeenschappelijk aangegane leningen af of de VVD voor of tegen eurobonds is.
Met het argument van defensie mag de EU nu opeens wél gemeenschappelijke schulden aangaan.
Het is van het allergrootste belang dat dit niet gebeurt. Economieprofessor Lex Hoogduin zei het onlangs duidelijk: „Het is een smoesje.
Voor nieuwe gemeenschappelijke uitgaven kunnen de lidstaten ieder in hun begrotingen geld vrijmaken, of ze kunnen geld van de EU herbestemmen.”
Kinderspel
Er is geen enkele reden om hiervoor gemeenschappelijke schulden aan te gaan. Daar komt bij dat het kinderspel is om bij uitgaven te schuiven tussen begrotingsposten, dus voor je het weet komt het eurobonds-geld ook bij andere bestemmingen terecht.
Nou moet ik zeggen dat de route naar m'n werk sowieso niet heel vrolijk stemt: FVD, BVNL, BBB, SGP, JA21. Hier in de stad zie ik dan weer bijna geen posters. Behalve FVD in bushokjes, en een verdwaalde D66 poster.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:55 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Russisch geld wat ik je brom
Ze kan er ook voor kiezen om die op te houden.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 17:34 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ze is half Nederlands en kan er derhalve gerust voor kiezen om die hoofddoek af te doen.
We leven hier in Nederland, niet in een islamitisch land.
Ook daar sla je de plank mis, want je kan geen afstand doen van de Marokaanse nationaliteit, of je dat nu wil of niet. Hetzelfde geldt voor de Argentijnse, bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:34 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ja, haar dubbele nationaliteit blijkbaar ook.
Ze kan er ook voor kiezen om in één van de 57 islamitische landen die de wereld rijk is te gaan wonen.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:03 schreef JAM het volgende:
[..]
Ze kan er ook voor kiezen om die op te houden.
We leven hier in Nederland, niet in land waar de overheid voorschrijft welke kleding je aantrekt.
Ze is hier geboren.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:06 schreef JAM het volgende:
[..]
Ook daar sla je de plank mis, want je kan geen afstand doen van de Marokaanse nationaliteit, of je dat nu wil of niet. Hetzelfde geldt voor de Argentijnse, bijvoorbeeld.
Ja, ze kan er ook voor kiezen om elke dag haar voeten in te smeren met bessenjam en een langspeelplaat van Herbie Hancock op te zetten. Wat wil je nu eigenlijk zeggen?quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:06 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ze kan er ook voor kiezen om in één van de 57 islamitische landen die de wereld rijk is te gaan wonen.
Dat ze hier geboren is en we in Nederland wonen.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:09 schreef JAM het volgende:
[..]
Ja, ze kan er ook voor kiezen om elke dag haar voeten in te smeren met bessenjam en een langspeelplaat van Herbie Hancock op te zetten. Wat wil je nu eigenlijk zeggen?
Ja, en omdat haar vader de Marokkaanse nationaliteit heeft, krijgt zij die bij geboorte automatisch ook. Daar kan ze verder helemaal niets aan doen en ook geen afstand van nemen. Zo zit die wet nu eenmaal in elkaar. Als je hier geboren wordt, betekent trouwens ook niet dat je gelijk Nederlander bent.quote:
Juist. Voordeel daarvan is dus dat je zelf mag kiezen of je een hoofddoek draagt of niet, in plaats van dat dat je kledingkeuze van hogerhand opgelegd wordt. Als je dat zo onprettig vindt, dan kan je er ook voor kiezen om bijvoorbeeld in Noord-Korea te gaan wonen.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:10 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dat ze hier geboren is en we in Nederland wonen.
Waarom zou ze dat doen? We hebben het hier veel beter dan in al die 57 landen.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:06 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ze kan er ook voor kiezen om in één van de 57 islamitische landen die de wereld rijk is te gaan wonen.
https://wetten.overheid.nl/BWBR0041161/2019-08-01quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
In ons land mag je dragen wat je wil.
Vrijwel alles, ja. Je mag ook niet in je blote reet over straat.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 19:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
https://wetten.overheid.nl/BWBR0041161/2019-08-01
Newsflash, ze kan er ook voor kiezen om 'm op te doen. Welkom in Nederland.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 17:34 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Ze is half Nederlands en kan er derhalve gerust voor kiezen om die hoofddoek af te doen.
We leven hier in Nederland, niet in een islamitisch land.
Het is vooral naief.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:19 schreef Middelpunt het volgende:
[..]
"Het CDA gaat niet in een coalitie met de PVV", redeneert Bontenbal. "De VVD heeft dat ook al gezegd. Dus er komt geen kabinet-Wilders."
Dat is toch heel wat anders dan zeggen "wat mij betreft komt er geen kabinet Wilders".
Je kunt in een land waar de BBB en zelfs FvD vanuit het niets heel groot werden, er helaas niet zomaar vanuit gaan dat er niet opnieuw enorm veel idioten gaan stemmen.
Er zijn hier twee problemen mee:quote:Op donderdag 23 oktober 2025 13:52 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Als iemand zich beter voelt bij een schoolvorm met religieuze inslag lijkt me dat helemaal prima.
Waarom moet de overheid dit allemaal voorschrijven. Laat iedereen lekker zelf zijn keuze maken.
Wat schrijft de overheid dan precies voor volgens jou, in het geval ze zou besluiten om scholen op basis van religie niet langer met belastinggeld te financieren? Dat snap ik even niet.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 13:52 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Als iemand zich beter voelt bij een schoolvorm met religieuze inslag lijkt me dat helemaal prima.
Waarom moet de overheid dit allemaal voorschrijven. Laat iedereen lekker zelf zijn keuze maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |