Beetje zoals deze mensen?quote:Op zondag 12 oktober 2025 19:14 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Dat was vast geen hitlergroet, hij heeft autisme
Uitscheldquote:Op maandag 13 oktober 2025 06:39 schreef StarTrek het volgende:
De man die Timmermans uitscheld is duidelijk geen nederlander maar een Marokkaan of een Turk Ten eerste verspreekt hij zich eerst zegt hij rechts naarna links. Vervolgens zegt hij met een accent "hoeren kind" iets wat Nederlanders niet zeggen die hebben andere scheldwoorden. Als je het filmpje pauseerd zie je op 0:10 een getinte kand. Vervolgens zegt hij Timmermans hooligans.
Hieronder het filmpje
https://www.rtl.nl/nieuws(...)elaagd-op-amsterdams
Je vergeet de interpunctie en de onjuiste spatie tussen hoeren en kind.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Uitscheld
Naarna
Pauseerd
Kand
Ook dingen die Nederlanders niet zouden typen.
[ afbeelding ]
Dit lijken me ook duidelijk Turken trouwens.
Wat een schitterende foto.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Uitscheld
Naarna
Pauseerd
Kand
Ook dingen die Nederlanders niet zouden typen.
[ afbeelding ]
Dit lijken me ook duidelijk Turken trouwens.
Irrelevant. Het is bekend dat er bij een aanzienlijk deel van onze progressief linkse landgenoten een dubbele standaard is. Een tijdje terug was er in de POL nog de oproep om de beveiliging van Wilders niet langer te financieren, 'stop bescherming van polariserende politici' zo stelde men.quote:Op maandag 13 oktober 2025 07:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Dit. Wilders moet al decennialang beveiligd worden, kan niet naar de debatten omdat hij bedreigd wordt, maar Franske krijgt een scheldwoord naar zijn kop en hij is zwaar belaagd!! Heftig!!
Gelukkig houd Timmermans wel aan zijn diersiteitquota.quote:Op zondag 12 oktober 2025 22:44 schreef Caland het volgende:
[..]
https://x.com/olthof_tom/(...)kADnzIh1W8NEJEYgRq1w
Allemaal ingehuurd door Timmermans. Gewoon een grote false flag
Hij is niet Joods. "Jood" wordt al als een scheldwoord gebruikt sinds de Joden Christus hebben verworpen.quote:
Flauw dat je er niet inhoudelijk op in gaat, deze jongen die timmermans uitscheld is volgens mij niet van oorsprong nederlands. Maar daar wil je niet serieus naar kijken, je valt me liever aan op mijn schrijffouten dan dat je eelijk het filmpje annaliseert en jouw mening over deze persoon geeft. Ik denk dat het gewoon een baldadige allochtone jongere isquote:Op maandag 13 oktober 2025 08:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Uitscheld
Naarna
Pauseerd
Kand
Ook dingen die Nederlanders niet zouden typen.
[ afbeelding ]
Dit lijken me ook duidelijk Turken trouwens.
Ik zal zo even het filmpje annaliseren (quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:14 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Flauw dat je er niet inhoudelijk op in gaat, deze jongen die timmermans uitscheld is volgens mij niet van oorsprong nederlands. Maar daar wil je niet serieus naar kijken, je valt me liever aan op mijn schrijffouten dan dat je eelijk het filmpje annaliseert en jouw mening over deze persoon geeft. Ik denk dat het gewoon een baldadige allochtone jongere is
Na de rellen in Den Haag waren ze ook al zomerkost dat er ook een Marokkaans Nederland bij stond te Sieg Heilen. Blijven vreemde snuiters die liefhebbers van uiterst rechts…quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zal zo even het filmpje annaliseren (![]()
), al ontgaat het mij een beetje wat de relevantie is van de achtergrond van deze hitlergroetende tokkie die politici aanvalt.
Hoe ik het zie, is dat het migratiebeleid het belangrijkste thema is van deze verkiezingen want migratie raakt veel andere beleidsterreinen zoals huisvesting, zorg, onderwijs en veiligheid etc.quote:
Laagbegaafden trekken laagbegaafden aan.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:22 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Na de rellen in Den Haag waren ze ook al zomerkost dat er ook een Marokkaans Nederland bij stond te Sieg Heilen. Blijven vreemde snuiters die liefhebbers van uiterst rechts…
Wat is daar in hemelsnaam extreem-rechts aan? Werkgevers lastigvallen met werknemers waar je niet vanaf komt, maakt het runnen van een bedrijf in Nederland niet aantrekkelijker.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:39 schreef StarTrek het volgende:
[..]
een mooi voorbeeld:
https://www.bnr.nl/nieuws(...)lagrecht-versoepelen
Wat niet, het eeuwen oude vaste contract moet versoepeld worden, een bepaalde zekerheid die we echt al een halve eeuw gehad hebben, dat afschaffen of flink versoepelen vind extreem en rechts vooral in tijden waarin alles ook nog eens zoveel duurder is geworden. Waarschijnlijk zal jij dit niet extreem vinden omdat jij er niet door geraakt zal wordenquote:Op maandag 13 oktober 2025 08:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wat is daar in hemelsnaam extreem-rechts aan?
Daar is uit dat bericht in 2011 dat jij aanhaalde terecht ook een (ruime) meerderheid voor gekomen.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:55 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Wat niet, het eeuwen oude vaste contract moet versoepeld worden, een bepaalde zekerheid die we echt al een halve eeuw gehad hebben, dat afschaffen of flink versoepelen vind extreem en rechts vooral in tijden waarin alles ook nog eens zoveel duurder is geworden. Waarschijnlijk zal jij dit niet extreem vinden omdat jij er niet door geraakt zal worden
Als je een bericht van bijna 14 jaar geleden nodig hebt om je punt te maken, dan kan je je afvragen of je überhaupt wel een punt hebt.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:39 schreef StarTrek het volgende:
[..]
een mooi voorbeeld:
https://www.bnr.nl/nieuws(...)lagrecht-versoepelen
Of hier een mooie, een wethouder die voorrang geeft aan statushouders zodat het voor de Nederlandse burger nog moeilijker word om een huis te vinden. Ondanks dat het tegen de wet ingaat wat ik toch wel extreem vind van die wethouder. Van deze houding zijn de zwakkere in onze maatschap weer de duppe niet echt sociaal. En dan kun je wel een mooie verhaaltje gaan houden over mensen die opgevangen zouden moeten worden omdat het oorlog is, maar er is natuurlijk altijd wel oorlog ergens op de wereld en daarbij komen deze mensen die opgevangen zouden moeten worden nou niet bepaald uit één van onze buurlanden. In de werkelijkheid zijn de buurlanden waar veel van deze mensen vandaan komen ook nog een schatrijkquote:Op maandag 13 oktober 2025 08:38 schreef recursief het volgende:
[..]
Wat zijn volgens jou dan de extreem-rechtse standpunten van D66? En dan geen vage beweringen, maar kom eens met stemgedrag op moties, of met punten uit het partijprogramma.
Nog even los van dat je terug hebt moeten graven naar 2011: wat is er extreem-rechts aan het versoepelen van het ontslagrecht?quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:39 schreef StarTrek het volgende:
[..]
een mooi voorbeeld:
https://www.bnr.nl/nieuws(...)lagrecht-versoepelen
Volgens mij begrijp je niet wat extreem-rechts betekent. Ik vind uitjes bij een haring ook extreem, maar dat maakt het nog niet extreem-rechts.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:20 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Of hier een mooie, een wethouder die voorrang geeft aan statushouders zodat het voor de Nederlandse burger nog moeilijker word om een huis te vinden. Ondanks dat het tegen de wet ingaat wat ik toch wel extreem vind van die wethouder. Van deze houding zijn de zwakkere in onze maatschap weer de duppe niet echt sociaal. En dan kun je wel een mooie verhaaltje gaan houden over mensen die opgevangen zouden moeten worden omdat het oorlog is, maar er is natuurlijk altijd wel oorlog ergens op de wereld en daarbij komen deze mensen die opgevangen zouden moeten worden nou niet bepaald uit één van onze buurlanden. In de werkelijkheid zijn de buurlanden waar veel van deze mensen vandaan komen ook nog een schatrijk
https://www.ad.nl/rijswij(...)e-voorrang~a3786f27/
Zometeen even een extreem-rechts rondje met de hont door de wijk lopen, ik sla expres nergens linksaf.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:32 schreef recursief het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je niet wat extreem-rechts betekent. Ik vind uitjes bij een haring ook extreem, maar dat maakt het nog niet extreem-rechts.
Tja, om hier te beweren dat het gestaged is, dat is natuurlijk notdone...quote:
Aah het is wel degelijk extreem , het gaat zelfs zover dat mensen geen huis meer kunnen betalen of huren en die mensen moeten ook nog eens makkelijker ontslagen kunnen worden. Voor iemand die hogeropgeleid is, is het niet zo moeilijk om weer een baan te vinden als die ontslagen word door de onstlagrecht versoepeling en een huis is vinden is voor een hogeropgeleide ook al veel makkelijker want die krijgt een veel hoger loon en kan dus veel makkelijker een huis betalen. Jij vind misschien uitjes bij de haring extreem. D66 is een partij die er is voor de hogeropgeleide en het beleid van d66 werkt de leefbaarheid van de gewone burger en de laagopgeleide burger flink tegenquote:Op maandag 13 oktober 2025 09:32 schreef recursief het volgende:
[..]
Volgens mij begrijp je niet wat extreem-rechts betekent. Ik vind uitjes bij een haring ook extreem, maar dat maakt het nog niet extreem-rechts.
Als iemand veel geld heeft, dan wordt deze persoon ook meestal voor Joods uitgemaaktquote:Op maandag 13 oktober 2025 08:11 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Hij is niet Joods. "Jood" wordt al als een scheldwoord gebruikt sinds de Joden Christus hebben verworpen.
(niet door mij maar het heeft al heel lang een negatieve klank) Ligt eraan hoe je het gebruikt.
Dus voor mensen die meer competenties hebben is het makkelijker om aan een baan te komen en voor mensen die veel geld verdienen is het makkelijker om een lening af te lossen. Nee johquote:Op maandag 13 oktober 2025 09:43 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Voor iemand die hogeropgeleid is, is het niet zo moeilijk om weer een baan te vinden als die ontslagen word door de onstlagrecht versoepeling en een huis is vinden is voor een hogeropgeleide ook al veel makkelijker want die krijgt een veel hoger loon en kan dus veel makkelijker een huis betalen.
Tja, die moet niet zeuren, natuurlijk. Uitgescholden worden terwijl je net kots zit uit te braken op een terrasje voor de pers, is veeeeeel erger.quote:Op maandag 13 oktober 2025 07:56 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Wat denk je van Baudet die gewoon in Nederland met een fles op zijn hoofd geslagen werd door Antifa.
Je snapt gewoon niet wat extreem-rechts betekent.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:43 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Aah het is wel degelijk extreem , het gaat zelfs zover dat mensen geen huis meer kunnen betalen of huren en die mensen moeten ook nog eens makkelijker ontslagen kunnen worden. Voor iemand die hogeropgeleid is, is het niet zo moeilijk om weer een baan te vinden als die ontslagen word door de onstlagrecht versoepeling en een huis is vinden is voor een hogeropgeleide ook al veel makkelijker want die krijgt een veel hoger loon en kan dus veel makkelijker een huis betalen. Jij vind misschien uitjes bij de haring extreem. D66 is een partij die er is voor de hogeropgeleide en het beleid van d66 werkt de leefbaarheid van de gewone burger en de laagopgeleide burger flink tegen
Schoolvoorbeeld van een antisemitisch stereotype.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:45 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Als iemand veel geld heeft, dan wordt deze persoon ook meestal voor Joods uitgemaakt
Jezus, wat ben jij geradicaliseerd zeg.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Tja, die moet niet zeuren, natuurlijk. Uitgescholden worden terwijl je net kots zit uit te braken op een terrasje voor de pers, is veeeeeel erger.
Dat was ook gewoon nieuws toch? Jij hebt het er nota bene nog steeds over.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Tja, die moet niet zeuren, natuurlijk. Uitgescholden worden terwijl je net kots zit uit te braken op een terrasje voor de pers, is veeeeeel erger.
Dat is natuurlijk niet te verkroppen als je zelf lui en talentloos bent.quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus voor mensen die meer competenties hebben is het makkelijker om aan een baan te komen en voor mensen die veel geld verdienen is het makkelijker om een lening af te lossen. Nee joh
Wat bizar.
Tuurlijk zie jij dat zo, jij stemt tenslotte D66. Het beeld wat jij hebt van extreem-rechts zijn kaalkopjes en Hitler groeten en gaat niet verder dan dat, andere dingen kunnen in jouw beeld niet extreem en of rechts zijnquote:Op maandag 13 oktober 2025 09:46 schreef recursief het volgende:
[..]
Je snapt gewoon niet wat extreem-rechts betekent.
Hoe weet jij nou wat ik stem?quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:54 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Tuurlijk zie jij dat zo, jij stemt tenslotte D66. Het beeld wat jij hebt van extreem-rechts zijn kaalkopjes en Hitler groeten en gaat niet verder dan dat, andere dingen kunnen in jouw beeld niet extreem en of rechts zijn
Dat je het niet op Wilders-volgers kunt schuiven, want dat is wat men vooral beoogt met dit soort berichten. "Kijk, een PVV-er scheldt Timmermans uit!" En waarschijnlijk is dat niet zo, zeker niet als je luistert naar de uitspraak van deze gast. Duidelijk allochtoon accent.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zal zo even het filmpje annaliseren (![]()
), al ontgaat het mij een beetje wat de relevantie is van de achtergrond van deze hitlergroetende tokkie die politici aanvalt.
Zo gaat het nu nog. Bij heel verenigingen moet je er vooral niet voor uit komen dat je op PVV stemt, want je wordt verguisd.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:22 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik herinner me nog dat in de vroege jaren 90 (of iets later) een klasgenoot vertelde dat zijn ouders op het CD van Janmaat hadden gestemd nou, die kerel had op dat moment geen leven meer. Hij werd compleet “gecanceld” zoals we dat nu zouden noemen. Zo ging dat toen. Fortuyn was uiteindelijk degene die het onderwerp weer bespreekbaar heeft gemaakt.
Vroeger was het heel moeilijk om van een werknemer af te komen die er de kantjes af liep. Weinig productiviteit was geen ontslaggrond. Maar zoiets werkt binnen een bedrijf als een olievlek: Als Jan niet hard hoeft te werken voor zijn centen, waarom zou ik dat dan wel doen? Om die reden zijn de jaarcontracten begonnen, waarmee een werknemer zich eerst 2 jaar (tegenwoordig 3 jaar) moet bewijzen voordat hij een vast contract krijgt. En het klopt dat dit nadelig is voor de werknemer. Maar de arbeidsethos is met de hele woke beweging ook echt beneden peil, tegenwoordig. Mensen uit oostblok landen weten nog wat aanpakken is, en daarom zijn die gewild. Maar onze sneeuwvlokjes worden al moe als ze al denken aan 8 uur per dag werken.quote:Op maandag 13 oktober 2025 08:55 schreef StarTrek het volgende:
Wat niet, het eeuwen oude vaste contract moet versoepeld worden, een bepaalde zekerheid die we echt al een halve eeuw gehad hebben, dat afschaffen of flink versoepelen vind extreem en rechts vooral in tijden waarin alles ook nog eens zoveel duurder is geworden. Waarschijnlijk zal jij dit niet extreem vinden omdat jij er niet door geraakt zal worden
Wat vindt jij nou precies leuk aan Star Trek eigenlijk?quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:54 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Tuurlijk zie jij dat zo, jij stemt tenslotte D66. Het beeld wat jij hebt van extreem-rechts zijn kaalkopjes en Hitler groeten en gaat niet verder dan dat, andere dingen kunnen in jouw beeld niet extreem en of rechts zijn
Want er is geen enkele allochtoon die op de PVV stemt? Wat een bizar vooroordeel.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:02 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat je het niet op Wilders-volgers kunt schuiven, want dat is wat men vooral beoogt met dit soort berichten. "Kijk, een PVV-er scheldt Timmermans uit!" En waarschijnlijk is dat niet zo, zeker niet als je luistert naar de uitspraak van deze gast. Duidelijk allochtoon accent.
Ah oké alles wat ik niet leuk vindt is woke. Sterk argument.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:02 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat je het niet op Wilders-volgers kunt schuiven, want dat is wat men vooral beoogt met dit soort berichten. "Kijk, een PVV-er scheldt Timmermans uit!" En waarschijnlijk is dat niet zo, zeker niet als je luistert naar de uitspraak van deze gast. Duidelijk allochtoon accent.
[..]
Zo gaat het nu nog. Bij heel verenigingen moet je er vooral niet voor uit komen dat je op PVV stemt, want je wordt verguisd.
[..]
Vroeger was het heel moeilijk om van een werknemer af te komen die er de kantjes af liep. Weinig productiviteit was geen ontslaggrond. Maar zoiets werkt binnen een bedrijf als een olievlek: Als Jan niet hard hoeft te werken voor zijn centen, waarom zou ik dat dan wel doen? Om die reden zijn de jaarcontracten begonnen, waarmee een werknemer zich eerst 2 jaar (tegenwoordig 3 jaar) moet bewijzen voordat hij een vast contract krijgt. En het klopt dat dit nadelig is voor de werknemer. Maar de arbeidsethos is met de hele woke beweging ook echt beneden peil, tegenwoordig. Mensen uit oostblok landen weten nog wat aanpakken is, en daarom zijn die gewild. Maar onze sneeuwvlokjes worden al moe als ze al denken aan 8 uur per dag werken.
Wat een vooroordelen Gia. Om me heen zie ik genoeg jonge mensen die keihard werken. En er zijn er ook bij die de kantjes er van af lopen. Zie je ook onder oudere werknemers. Ik snap verder niet zo wat woke met werknemers te maken heeft. Zie je aan iemand wat die mogelijk stemt? Ik niet. Dat is verder ook niet belangrijk.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:02 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat je het niet op Wilders-volgers kunt schuiven, want dat is wat men vooral beoogt met dit soort berichten. "Kijk, een PVV-er scheldt Timmermans uit!" En waarschijnlijk is dat niet zo, zeker niet als je luistert naar de uitspraak van deze gast. Duidelijk allochtoon accent.
[..]
Zo gaat het nu nog. Bij heel verenigingen moet je er vooral niet voor uit komen dat je op PVV stemt, want je wordt verguisd.
[..]
Vroeger was het heel moeilijk om van een werknemer af te komen die er de kantjes af liep. Weinig productiviteit was geen ontslaggrond. Maar zoiets werkt binnen een bedrijf als een olievlek: Als Jan niet hard hoeft te werken voor zijn centen, waarom zou ik dat dan wel doen? Om die reden zijn de jaarcontracten begonnen, waarmee een werknemer zich eerst 2 jaar (tegenwoordig 3 jaar) moet bewijzen voordat hij een vast contract krijgt. En het klopt dat dit nadelig is voor de werknemer. Maar de arbeidsethos is met de hele woke beweging ook echt beneden peil, tegenwoordig. Mensen uit oostblok landen weten nog wat aanpakken is, en daarom zijn die gewild. Maar onze sneeuwvlokjes worden al moe als ze al denken aan 8 uur per dag werken.
Het zijn geen normale omgangsvormen. Zo gaan wij in Nederland niet met elkaar om. Maar dit soort incidenten wordt door dhr Timmermans aangegrepen om weer af te geven op Dhr. Wilders en dat is in- en intriest! Het is goed dat Timmermans nu eens aan den lijve meemaakt hoe het is om te leven tussen dat volk met hun achterlijke accent. "Laten we de grenzen wagenwijd openzetten en een ruimhartig beleid gaan voeren!!"quote:Op maandag 13 oktober 2025 09:48 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Jezus, wat ben jij geradicaliseerd zeg.
Dat gebagatelliseer van dit incident. Als je dit normale omgangsvormen vindt, dan zegt dat vooral veel over jezelf.
Ah, zie je wel: Je schuift dit op PVV. Het moet wel een PVV-er zijn.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Want er is geen enkele allochtoon die op de PVV stemt? Wat een bizar vooroordeel.
pot-ketel. Nog even los ervan dat het me volledig ontgaat wat het openzetten van grenzen hiermee te maken heeft. Die stoere jongen leek mee eerder een Defend Netherlands aanhanger dan een immigant.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Het zijn geen normale omgangsvormen. Zo gaan wij in Nederland niet met elkaar om. Maar dit soort incidenten wordt door dhr Timmermans aangegrepen om weer af te geven op Dhr. Wilders en dat is in- en intriest! Het is goed dat Timmermans nu eens aan den lijve meemaakt hoe het is om te leven tussen dat volk met hun achterlijke accent. "Laten we de grenzen wagenwijd openzetten en een ruimhartig beleid gaan voeren!!"
https://www.rtl.nl/nieuws(...)unnen-invloed-hebbenquote:Geert Wilders heeft aangifte gedaan tegen Frans Timmermans voor opruiing. Dat blijkt uit een brief van de advocaat van Wilders aan het Openbaar Ministerie. Wilders verzoekt het Openbaar Ministerie om een strafrechtelijk onderzoek in te stellen.
Waar heb je het over?quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Het zijn geen normale omgangsvormen. Zo gaan wij in Nederland niet met elkaar om. Maar dit soort incidenten wordt door dhr Timmermans aangegrepen om weer af te geven op Dhr. Wilders en dat is in- en intriest! Het is goed dat Timmermans nu eens aan den lijve meemaakt hoe het is om te leven tussen dat volk met hun achterlijke accent. "Laten we de grenzen wagenwijd openzetten en een ruimhartig beleid gaan voeren!!"
Geen idee, al verwacht ik van die Defend Netherlands tokkies die gisteren Hitlergroetend door Amsterdam liepen in ieder geval niet dat ze op de partij voor de dieren stemmen.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:11 schreef Gia het volgende:
[..]
Ah, zie je wel: Je schuift dit op PVV. Het moet wel een PVV-er zijn.
Ik heb Timmermans nergens dit incident zien aangrijpen om af te geven op Wilders anders. Laat maar eens zien dan.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Het zijn geen normale omgangsvormen. Zo gaan wij in Nederland niet met elkaar om. Maar dit soort incidenten wordt door dhr Timmermans aangegrepen om weer af te geven op Dhr. Wilders en dat is in- en intriest! Het is goed dat Timmermans nu eens aan den lijve meemaakt hoe het is om te leven tussen dat volk met hun achterlijke accent. "Laten we de grenzen wagenwijd openzetten en een ruimhartig beleid gaan voeren!!"
Het is goed dat politici worden aangevallen.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Het zijn geen normale omgangsvormen. Zo gaan wij in Nederland niet met elkaar om. Maar dit soort incidenten wordt door dhr Timmermans aangegrepen om weer af te geven op Dhr. Wilders en dat is in- en intriest! Het is goed dat Timmermans nu eens aan den lijve meemaakt hoe het is om te leven tussen dat volk met hun achterlijke accent. "Laten we de grenzen wagenwijd openzetten en een ruimhartig beleid gaan voeren!!"
Met de huidige wildgroei aan radicaal rechtse partijen in ons land is nuance wel belangrijk natuurlijk. Misschien was dit iemand die de vorige keer nog Ja21 nog twijfelt tussen BBB en FvD, weet jij veel.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Geen idee, al verwacht ik van die Defend Netherlands tokkies die gisteren Hitlergroetend door Amsterdam liepen in ieder geval niet dat ze op de partij voor de dieren stemmen.
Nouuuuuuuuuuu, ik kan wel iemand bedenken die dit vol overgave doet. Hint: het is niet Timmermans.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat er zoveel politici bedreigd en geïntimideerd worden is al erg zat en is bij niemand een goede reden om dat te politiseren. Onze democratie gaat er op de lange termijn aan kapot door dergelijk gedrag.
De avondturen en de nostalgie uit een tijd waarin men het nog niet over woke had, je had toen geen mensen die extreem tegen of voor woke waren. Mensen dachten wat vrijer. Men was feministisch maar niet extreem, mensen waren tegen racisme zonder dat daar bij hele landen en beschavingen voor hoeven te worden opgegeven.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:02 schreef Document1 het volgende:
[..]
Wat vindt jij nou precies leuk aan Star Trek eigenlijk?
De term woke dateert al uit de jaren 30 dus helaasquote:Op maandag 13 oktober 2025 10:21 schreef StarTrek het volgende:
[..]
De avondturen en de nostalgie uit een tijd waarin men het nog niet over woke had, je had toen geen mensen die extreem tegen of voor woke waren. Mensen dachten wat vrijer. Men was feministisch maar niet extreem, mensen waren tegen racisme zonder dat daar bij hele landen en beschavingen voor hoeven te worden opgegeven.
En er is bijna geen wokere SF-show dan Star Trek. Die waren al woke voor woke hip werd.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
De term woke dateert al uit de jaren 30 dus helaas
Wow! Nee! Deze beelden kennen we nog niet :0 Is ook totaal niet waar de OP over gaat. Ik ben geschokt nu bij het zien van deze nieuwe beelden.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:24 schreef Elzaas het volgende:
https://x.com/Sam_Wenmakers/status/1977453517838381384
Dit zijn de beelden uit het cafe. ik weet niet of deze al gedeeld waren. Waarom werkt dat Twitter hier niet meer?
Klopt, racisme bestond vroeger eigenlijk helemaal niet.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:21 schreef StarTrek het volgende:
[..]
De avondturen en de nostalgie uit een tijd waarin men het nog niet over woke had, je had toen geen mensen die extreem tegen of voor woke waren. Mensen dachten wat vrijer. Men was feministisch maar niet extreem, mensen waren tegen racisme zonder dat daar bij hele landen en beschavingen voor hoeven te worden opgegeven.
'Woke' heeft niet per se met stemgedrag te maken, maar ook met je hele levenshouding.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:07 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat een vooroordelen Gia. Om me heen zie ik genoeg jonge mensen die keihard werken. En er zijn er ook bij die de kantjes er van af lopen. Zie je ook onder oudere werknemers. Ik snap verder niet zo wat woke met werknemers te maken heeft. Zie je aan iemand wat die mogelijk stemt? Ik niet. Dat is verder ook niet belangrijk.
De term “radicaal rechts” wordt zo vaak en willekeurig gebruikt dat het zijn betekenis allang verloren heeft. Het zou beter zijn om inhoudelijk te benoemen wat er dan precies “radicaal” is, in plaats van met etiketten te gooienquote:Op maandag 13 oktober 2025 10:19 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Met de huidige wildgroei aan radicaal rechtse partijen in ons land is nuance wel belangrijk natuurlijk. Misschien was dit iemand die de vorige keer nog Ja21 nog twijfelt tussen BBB en FvD, weet jij veel.
Dat blijkt inderdaadquote:Op maandag 13 oktober 2025 10:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Want iedereen is gelijk, maar niet iedereen wordt even intelligent geboren.
Nog niet, maar ik heb het ook over incidenten als deze. Bij alles wat gebeurt in zijn nadeel, geeft hij Wilders de schuld.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik heb Timmermans nergens dit incident zien aangrijpen om af te geven op Wilders anders. Laat maar eens zien dan.
Dan moeten we er wat aan doen om dit soort gedrag streng af te straffen. Zet mensen die politici bedreigen een jaar in de bak. Mag van mij. Gaat het alleen om schelden, niet bedreigen, dan een flinke boete. Helemaal prima. Ongeacht of het links, rechts, autochtoon of allochtoon is. Maar geen onderscheid!!quote:Daarnaast wil GL / PvdA helemaal niet de grenzen wagenwijd openzetten maar juist een migratiequotum van ongeveer 60.000 per jaar (inclusief arbeidsmigratie).
Verder heeft Timmermans helaas ook op regelmatige basis te maken met bedreigingen en vergelijkbare incidenten als gisteren heeft hij al eens vertelt.
Dat er zoveel politici bedreigd en geïntimideerd worden is al erg zat en is bij niemand een goede reden om dat te politiseren. Onze democratie gaat er op de lange termijn aan kapot door dergelijk gedrag.
Je gebruikt “woke” voor alles wat je irritant vindt. Maar dat is niet wat het woord betekent. Woke ging oorspronkelijk over bewust zijn van ongelijkheid en discriminatie. Niet over iemand die geen zin heeft om 8 uur te werken of vegetariër is.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:27 schreef Gia het volgende:
[..]
'Woke' heeft niet per se met stemgedrag te maken, maar ook met je hele levenshouding.
Ik kom op social media regelmatig artikeltjes tegen van meisjes van 25 jaar die echt geen 8 uur per dag kunnen werken. "Dat is veel te zwaar!" Sorry, dat zijn sneeuwvlokjes.
Mensen die het eten van vlees liefst willen verbieden, want een dier slachten is zielig! Woke!
De krampachtigheid rondom vermeende discriminatie, zoals het verbieden van een broodje ham op school, of halal kantines op werkplekken. Woke.
Kijk eens terug naar de jaren 50 en 60 toen 12 uur werken op een dag, 6 dagen in de week nog heel normaal was. Toen mensen nog zelf hun kip of konijn slachten om te eten. Er niet gezeurd werd over vermoeidheid en zielig voor die dieren.
Er zijn nu hele volksstammen in Nederland die er een sport van maken om rond te komen van de bijstand en dat prima vinden. Beetje zwart erbij verdienen of illegaal samenwonen en twee huizen bezet houden, moet allemaal maar kunnen. Dat is ook nog es asociaal!
Wat ik wel vind is dat de lonen voor geschoolde arbeid omhoog moeten. Of je nu MBO of HBO hebt gedaan, zou niet uit moeten maken. Want iedereen is gelijk, maar niet iedereen wordt even intelligent geboren. Geen opleiding afgerond hebben, mag wmb wel een lager loon betekenen. Iemand die na MBO of HBO zich ook nog specialiseert, mag uiteraard wel opklimmen qua loon.
M.a.w. wat je later wordt is een keuze die afhankelijk is van je leervermogen. Daar kun je niets aan doen. Je doet basisschool, middelbare school en dan, afhankelijk van je niveau, MBO, HBO of WO. Doe je verder niets (specialiseren), dan moet daar een bepaald loon bijhoren, die echter niet zover uit elkaar zouden moeten liggen als nu het geval is. Want de inspanning die mensen geleverd hebben om dat beroep uit te kunnen gaan oefenen, is in feite gelijk. Sterker nog, de arbeid die geleverd moet worden is voor de HBO-er vaak veel minder zwaar dan voor de MBO-er. Het werk is feitelijk even belangrijk.
Toen ik opgroeide als tiener en twintiger had ik echt nog nooit van die term gehoord, pas de afgelopen 10 jaar lees en hoor je er steeds meer over.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:25 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En er is bijna geen wokere SF-show dan Star Trek. Die waren al woke voor woke hip werd.
Het is ook goed dat die arbeidstijd is ingeperkt naar 5 x 8 uur per week. Maar zelfs daarover wordt al geklaagd. Er zijn zelfs vrij weinig bedrijven waar nog een 40-urige werkweek de norm is. Begon ergens in de jaren 70 al met geklaag dat we te lang moesten werken.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:33 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Je gebruikt “woke” voor alles wat je irritant vindt. Maar dat is niet wat het woord betekent. Woke ging oorspronkelijk over bewust zijn van ongelijkheid en discriminatie. Niet over iemand die geen zin heeft om 8 uur te werken of vegetariër is.
En dat terugverlangen naar de jaren 50/60 is ook wat merkwaardig. Toen werkte men inderdaad 12 uur per dag, maar dat was omdat er geen keuze was, nauwelijks arbeidsrechten, en veel mensen letterlijk kapotgingen van dat werk. De sociale voorzieningen waar je nu een hekel aan lijkt te hebben, zijn juist ingevoerd om dat soort ellende te voorkomen.
En als dat nu gebeurt zodat er meer werkelozen aan het werk kunnen, valt er nog wat voor te zeggen. Maar het tegendeel is waar. We komen werknemers te kort en dat wordt aangevuld middels arbeidsmigratie.quote:In Nederland daalde de gemiddelde arbeidstijd per werknemer van ongeveer 1800 uren per jaar in 1970 tot 1430 in 2016.
Nee hoor. Die term moet gewoon gebruikt kunnen worden om te duiden wat radicaal rechts, of extreem-rechts is. En als mensen proberen om zo een term betekenisloos te maken door er te pas en vooral te onpas mee te strooien, zoals StarTrek hier doet door D66 extreem-rechts te noemen, dan is het tijd om dat te bestrijden en mensen er aan te herinneren wat extremisme nou echt is. Zomaar zo een term afschaffen omdat er elementen zijn die de betekenis ervan proberen af te zwakken is niet alleen zwak maar uiteindelijk ook gevaarlijk.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:29 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
De term “radicaal rechts” wordt zo vaak en willekeurig gebruikt dat het zijn betekenis allang verloren heeft. Het zou beter zijn om inhoudelijk te benoemen wat er dan precies “radicaal” is, in plaats van met etiketten te gooien
Alles wat ik niet begrijp of leuk vindt is woke.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:27 schreef Gia het volgende:
[..]
'Woke' heeft niet per se met stemgedrag te maken, maar ook met je hele levenshouding.
Ik kom op social media regelmatig artikeltjes tegen van meisjes van 25 jaar die echt geen 8 uur per dag kunnen werken. "Dat is veel te zwaar!" Sorry, dat zijn sneeuwvlokjes.
Mensen die het eten van vlees liefst willen verbieden, want een dier slachten is zielig! Woke!
De krampachtigheid rondom vermeende discriminatie, zoals het verbieden van een broodje ham op school, of halal kantines op werkplekken. Woke.
Kijk eens terug naar de jaren 50 en 60 toen 12 uur werken op een dag, 6 dagen in de week nog heel normaal was. Toen mensen nog zelf hun kip of konijn slachten om te eten. Er niet gezeurd werd over vermoeidheid en zielig voor die dieren.
Er zijn nu hele volksstammen in Nederland die er een sport van maken om rond te komen van de bijstand en dat prima vinden. Beetje zwart erbij verdienen of illegaal samenwonen en twee huizen bezet houden, moet allemaal maar kunnen. Dat is ook nog es asociaal!
Wat ik wel vind is dat de lonen voor geschoolde arbeid omhoog moeten. Of je nu MBO of HBO hebt gedaan, zou niet uit moeten maken. Want iedereen is gelijk, maar niet iedereen wordt even intelligent geboren. Geen opleiding afgerond hebben, mag wmb wel een lager loon betekenen. Iemand die na MBO of HBO zich ook nog specialiseert, mag uiteraard wel opklimmen qua loon.
M.a.w. wat je later wordt is een keuze die afhankelijk is van je leervermogen. Daar kun je niets aan doen. Je doet basisschool, middelbare school en dan, afhankelijk van je niveau, MBO, HBO of WO. Doe je verder niets (specialiseren), dan moet daar een bepaald loon bijhoren, die echter niet zover uit elkaar zouden moeten liggen als nu het geval is. Want de inspanning die mensen geleverd hebben om dat beroep uit te kunnen gaan oefenen, is in feite gelijk. Sterker nog, de arbeid die geleverd moet worden is voor de HBO-er vaak veel minder zwaar dan voor de MBO-er. Het werk is feitelijk even belangrijk.
Toch is het verstandig om een meerderheid zien te krijgen tegen de zogenaamde niet radicale rechtse.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:29 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
De term “radicaal rechts” wordt zo vaak en willekeurig gebruikt dat het zijn betekenis allang verloren heeft. Het zou beter zijn om inhoudelijk te benoemen wat er dan precies “radicaal” is, in plaats van met etiketten te gooien
Ja joh gewoon weer allemaal 40 uur per week buffelen want dan lossen we migratie, woningnood en de zorgcrisis op. Misschien daalt de zeespiegel er ook nog van!quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Het is ook goed dat die arbeidstijd is ingeperkt naar 5 x 8 uur per week. Maar zelfs daarover wordt al geklaagd. Er zijn zelfs vrij weinig bedrijven waar nog een 40-urige werkweek de norm is. Begon ergens in de jaren 70 al met geklaag dat we te lang moesten werken.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Arbeidstijdverkorting
[..]
En als dat nu gebeurt zodat er meer werkelozen aan het werk kunnen, valt er nog wat voor te zeggen. Maar het tegendeel is waar. We komen werknemers te kort en dat wordt aangevuld middels arbeidsmigratie.
Nog meer mensen, nog meer zorg nodig, nog meer woningen nodig, enz....
Als de Nederlander gewoon weer 40 uur per week gaat werken, en vooruit, dat mag met het klimmen der jaren afgebouwd worden naar 32 uur, of zelfs 28 uur boven de 60, dan is er veel minder arbeidsmigratie nodig.
En de lonen voor MBO-ers omhoog (Niet te verwarren met minimumloon). Die lui hebben er ook voor geleerd.
Leuk dat je je woke idealen erin kunt herkennen, maar zo zie ik er ook rechtse idealen in, want de Federation word elke keer aan gevallen door aliens die het deel de Federations helal willen overnemen en hun minder vredige levensstijl zo aan de bevolking van de Federation proberen op te dringen: de Borg, de Romulans, Cardassians, The Dominion.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:25 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En er is bijna geen wokere SF-show dan Star Trek. Die waren al woke voor woke hip werd.
Wie heeft het over allemaal! Jonge mensen kunnen prima 40 uur per week werken. Niks mis met 9 tot 5.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:52 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja joh gewoon weer allemaal 40 uur per week buffelen want dan lossen we migratie, woningnood en de zorgcrisis op. Misschien daalt de zeespiegel er ook nog van!
Misschien moet Nederland gewoon collectief terug naar 1970. Toen was alles overzichtelijk: man werkt, vrouw zwijgt, vlees op tafel, zuurstof in de lucht en niemand woke. Wat een droom
Nee inderdaat dit is waarschijnlijk een Denk stemmerquote:Op maandag 13 oktober 2025 10:16 schreef Caland het volgende:
[..]
Geen idee, al verwacht ik van die Defend Netherlands tokkies die gisteren Hitlergroetend door Amsterdam liepen in ieder geval niet dat ze op de partij voor de dieren stemmen.
@Gia: het is GOED dat dit gebeurt nu weet Timmermans ook eens hoe het is!!!quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:09 schreef Gia het volgende:
[..]
Het zijn geen normale omgangsvormen. Zo gaan wij in Nederland niet met elkaar om. Maar dit soort incidenten wordt door dhr Timmermans aangegrepen om weer af te geven op Dhr. Wilders en dat is in- en intriest! Het is goed dat Timmermans nu eens aan den lijve meemaakt hoe het is om te leven tussen dat volk met hun achterlijke accent. "Laten we de grenzen wagenwijd openzetten en een ruimhartig beleid gaan voeren!!"
Jonge mensen zijn inderdaad per definitie nooit chronisch ziek of anderzijds (gedeeltelijk) arbeidsongeschikt. Zo simpel zit de wereld in elkaar. En onze sociale voorzieningen op dat vlak werken perfect. /squote:Op maandag 13 oktober 2025 10:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Wie heeft het over allemaal! Jonge mensen kunnen prima 40 uur per week werken. Niks mis met 9 tot 5.
En ben je boven de 40, dan mag het best naar 36 uur, boven de 50 naar 32 uur en boven de 60 naar 28 uur.
Gia bepaalt eventjes voor iedereen hoeveel er gewerkt moet worden.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Wie heeft het over allemaal! Jonge mensen kunnen prima 40 uur per week werken. Niks mis met 9 tot 5.
En ben je boven de 40, dan mag het best naar 36 uur, boven de 50 naar 32 uur en boven de 60 naar 28 uur.
Ik had op mijn katholieke middelbare school een homosexuele natuurkundeleraar, keileuke man en een lesbische Nederlandse lerares, die prachtig de middeleeuwse wagenspelen kon uitbeelden, in haar eentje. En dat was vanaf 1975.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:54 schreef StarTrek het volgende:
[..]
Leuk dat je je woke idealen erin kunt herkennen, maar zo zie ik er ook rechtse idealen in, want de Federation word elke keer aan gevallen door aliens die het deel de Federations helal willen overnemen en hun minder vredige levensstijl zo aan de bevolking van de Federation proberen op te dringen: de Borg, de Romulans, Cardassians, The Dominion.
Het programma werd in iedergeval in de jaren 90 niet door mij als iets extreem woke gezien (term woke was iets onbekents men had het eerder over modern of ouderwets denken), want een vrouw als leidinggevende of een homosexuele collega of een zwarte leraar had je toen ook al
WOKE!!!!!!!quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik had op mijn katholieke middelbare school een homosexuele natuurkundeleraar, keileuke man en een lesbische Nederlandse lerares, die prachtig de middeleeuwse wagenspelen kon uitbeelden, in haar eentje. En dat was vanaf 1975.
Ik bepaal niks, maar ik vind er wat van.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:59 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Gia bepaalt eventjes voor iedereen hoeveel er gewerkt moet worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |