Inderdaad, man, man, man, dat was je pleidooi helemaal niet maar de reacties zullen je wel niet aangestaan hebben.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:31 schreef ZeKraut het volgende:
[..]
[..]
Dit is een crowdfundingsite, en mijn pleidooi was en is om het daarbij te houden
Sahin was mijn eerste project hier op Collin. En na 3 of 4 termijnen ging het al mis. Een beroerde eerste ervaring. Gelukkig is vorig jaar september nog e.e.a. rechtgetrokken, waardoor het renteverlies niet 2,5 jaar is. Met mijn (veel te grote) inleg was de rekening flink opgelopen. Ik kwam van matching capital, en moest nog wennen aan inleg van 500 ipv 5000 minimumquote:Op donderdag 16 oktober 2025 18:51 schreef obligataire het volgende:
[..]
Nee daar reken ik niet op of meeWe krijgen de hoofdsom en een paar knaken en daar ben ik nu content mee, soms moet je tevreden zijn en beseffen dat het ook veel slechter had gekund.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dat wordt geen vette opbrengst.....
Pecunia non olet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:22 schreef obligataire het volgende:
Update CP/mdb Lo*coVoor de liefhebber het rapport..... schip is NIET vaarklaar en zie ook foto's zoals bijvoorbeeld van de brandblusser die al enige tijd niet gekeurd is....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dat wordt geen vette opbrengst.....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 09:22 schreef obligataire het volgende:
Update CP/mdb Lo*coAfmijnsom is 24.000 geworden......SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dat wordt geen vette opbrengst.....
Daarom zijn bootjes nooit wat voor mij geweest. Waarde is te kwetsbaarquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:13 schreef Crowdyfunder het volgende:
[..]
Afmijnsom is 24.000 geworden......
Het gaat om een project uit 2022quote:Enige tijd geleden heb je geïnvesteerd in het project **tm*rs*ms*str**t 4*5 in Almelo. Vanuit deze gemeente hebben wij het verzoek gekregen om de identiteit van onze investeerders kenbaar te maken. Zij voeren een zogeheten Bibob (Wet Bibob) onderzoek uit ten behoeve van een vergunningverlening voor deze projectaanvrager. Voor de projectaanvrager is dit een cruciaal element. Een Bibob onderzoek ziet op het tegengaan van witwassen, terrorismefinanciering en fraude. Via deze weg wil ik je vragen om een scan van een paspoort, ID-kaart of rijbewijs te sturen naar de gemeente Almelo. SamenInGeld is wettelijk verplicht om gehoor te geven aan dit verzoek. Aangezien het investeren anoniem plaatsvindt, mag deze mail direct gericht worden aan de gemeente. Hierbij het vriendelijke verzoek om dit vóór 31 oktober 2025 in te dienen. Hieronder vind je de te gebruiken gegevens:
Enig idee wat de oorspronkelijke waarde bij funding was?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:13 schreef Crowdyfunder het volgende:
[..]
Afmijnsom is 24.000 geworden......
Het lijkt me ook geen verplichting om hieraan mee te werken.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:41 schreef KrekelJapie het volgende:
Bibob onderzoek SiG project. Zit ik eigenlijk totaal niet op te wachten
[..]
Het gaat om een project uit 2022
Ik denk dat je het minste gedoe hebt als je hier gehoor aan geeft.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:41 schreef KrekelJapie het volgende:
Bibob onderzoek SiG project. Zit ik eigenlijk totaal niet op te wachten
[..]
Het gaat om een project uit 2022
De kans is zeker vrij groot dat als je gewoon de info nu opstuurt je nu het minste gedoe hebt, alleen zit ik er niet op te wachten om een kopie van een legitimatiebewijs onbeveiligd zomaar naar een algemene mailbox bij een gemeente ergens in het land te sturen waarbij ik verder geen primaire partij ben. Ik niet weet waar het vastgelegd cq. opgeslagen gaat worden en ik ken in het geheel de inhoud van het originele verzoek niet.. Dat lijken me voor nu al voldoende red-flags om even stil te blijven zitten, er zal vast nog wel een keer een reminder komen (of niet). Het "zomaar" opsturen zonder inzage in het officieel verzoek van de partij waar het heen moet, is op zich niet echt verstandig, er is al genoeg identiteitsfraude.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 11:58 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik denk dat je het minste gedoe hebt als je hier gehoor aan geeft.
Wat bijzonder is dat de gemeente een bibob toets doet voor een vergunning. Wij financieren niet de verbouwing maar hebben destijds het vastgoed gefinancierd. Er wordt wel gesproken over een verbouwing maar zoals ik het project lees is dat niet meegenomen in de financieringsaanvraag.
Ga ook maar aangeven dat ik voor een klein bedrag (< 1000 euro) geinvesteerd heb, want ik vermoed dat de gemeente ook weinig zin heeft om vele tientallen investeerders door te moeten lichten die er voor relatief weinig geld in zitten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:17 schreef tnhb het volgende:
[..]
De kans is zeker vrij groot dat als je gewoon de info nu opstuurt je nu het minste gedoe hebt, alleen zit ik er niet op te wachten om een kopie van een legitimatiebewijs onbeveiligd zomaar naar een algemene mailbox bij een gemeente ergens in het land te sturen waarbij ik verder geen primaire partij ben. Ik niet weet waar het vastgelegd cq. opgeslagen gaat worden en ik ken in het geheel de inhoud van het originele verzoek niet.. Dat lijken me voor nu al voldoende red-flags om even stil te blijven zitten, er zal vast nog wel een keer een reminder komen (of niet). Het "zomaar" opsturen zonder inzage in het officieel verzoek van de partij waar het heen moet, is op zich niet echt verstandig, er is al genoeg identiteitsfraude.
Het minste wat SIG dus had kunnen doen is in elk geval het oorspronkelijk verzoek van de gemeente meesturen of bij de documenten bij het project toevoegen, of zijn ze formeel alleen verplicht het verzoek door te sturen en zijn we daarmee klaar en is er aan de wettelijk plicht voldaan? (ik meen dat er ook nog een minimaal investeringbedrag is waarbij er naar oorspong middelen kan worden gevraagd cq. nader onderzoek kan worden gedaan?). Ik zie overigens dat de gemeente Almelo de Wet Bibob toepast bij diverse zaken, maar een "normale" verbouwing van een woning staat daar niet tussen. Dus alleen al om de reden dat er schijnbaar iets anders/meer dan "normale" bewoning wordt gedaan met het vastgoed zou een reden voor sig moeten zijn om de invesyteerders volledig te informeren en mogelijk zelfs aanvullende vragen te stellen aan de geldnemer die immers als een "goed huisvader" voor de woning moet zorgen zolang er een hypothecaire inschrijving is.
Op deze manier is er overigens ook nooit (als de anonimiteit van de investeerders door sig gewaarborgd blijft en gehandhaafd wordt) correct vast te stellen wie er wel of niet heeft gereageerd. Als het goed is communiceret sig alleen met een lijstje met investeringnummers en bedragen maar geen namen. En de investeerders communiceren alleen met een naam (nog afgezien van het feit of die naam aan de investeerder te koppelen is in het geval van een zakelijk investeerder, en hoe hiermee om te gaan met meerdere bestuurders?).
Ik ga eerst maar eens gewoon rustig m'n vakantie verder afmaken, daarna zie/hoor ik wel of het stof al wat gedaald is en of het allemaal nog relevant is. Ik denk dat als het dan nog relevant is ik ze dan maar ga voorstellen dat ze het op afspraak bij mij op kantoor mogen komen bekijken.
Zag trouwens dat de woning een jaar geleden in de verkoop heeft gestaan: https://www.facebook.com/(...)khe/897053115772574/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waar staat dat het om een verbouwings vergunning gaat? Kan het niet om een verhuurvergunning gaan?
[ Bericht 0% gewijzigd door KrekelJapie op 17-10-2025 14:57:58 ]
In de oorspronkelijk pitch stond dat het tweede huis op het perceel verbouwd moest worden en dat hij dat grotendeels zelf zou gaan doen. Het is zelfs redelijk waarschijnlijk dat het om een verhuurvergunning gaat en dan specifiek voor arbeidsmigranten. Gemeenten zijn daar over het algemeen scherp op omdat daar bovengemiddeld vaak misstanden plaatsvinden.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:24 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Zag trouwens dat de woning een jaar geleden in de verkoop heeft gestaan: https://www.facebook.com/(...)khe/897053115772574/
Waar staat dat het om een verbouwings vergunning gaat? Kan het geen verhuurvergunning gaan?
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:17 schreef tnhb het volgende:
[..]
De kans is zeker vrij groot dat als je gewoon de info nu opstuurt je nu het minste gedoe hebt, alleen zit ik er niet op te wachten om een kopie van een legitimatiebewijs onbeveiligd zomaar naar een algemene mailbox bij een gemeente ergens in het land te sturen waarbij ik verder geen primaire partij ben. Ik niet weet waar het vastgelegd cq. opgeslagen gaat worden en ik ken in het geheel de inhoud van het originele verzoek niet.. Dat lijken me voor nu al voldoende red-flags om even stil te blijven zitten, er zal vast nog wel een keer een reminder komen (of niet). Het "zomaar" opsturen zonder inzage in het officieel verzoek van de partij waar het heen moet, is op zich niet echt verstandig, er is al genoeg identiteitsfraude.
Het minste wat SIG dus had kunnen doen is in elk geval het oorspronkelijk verzoek van de gemeente meesturen of bij de documenten bij het project toevoegen, of zijn ze formeel alleen verplicht het verzoek door te sturen en zijn we daarmee klaar en is er aan de wettelijk plicht voldaan? (ik meen dat er ook nog een minimaal investeringbedrag is waarbij er naar oorspong middelen kan worden gevraagd cq. nader onderzoek kan worden gedaan?). Ik zie overigens dat de gemeente Almelo de Wet Bibob toepast bij diverse zaken, maar een "normale" verbouwing van een woning staat daar niet tussen. Dus alleen al om de reden dat er schijnbaar iets anders/meer dan "normale" bewoning wordt gedaan met het vastgoed zou een reden voor sig moeten zijn om de invesyteerders volledig te informeren en mogelijk zelfs aanvullende vragen te stellen aan de geldnemer die immers als een "goed huisvader" voor de woning moet zorgen zolang er een hypothecaire inschrijving is.
Op deze manier is er overigens ook nooit (als de anonimiteit van de investeerders door sig gewaarborgd blijft en gehandhaafd wordt) correct vast te stellen wie er wel of niet heeft gereageerd. Als het goed is communiceret sig alleen met een lijstje met investeringnummers en bedragen maar geen namen. En de investeerders communiceren alleen met een naam (nog afgezien van het feit of die naam aan de investeerder te koppelen is in het geval van een zakelijk investeerder, en hoe hiermee om te gaan met meerdere bestuurders?).
Ik ga eerst maar eens gewoon rustig m'n vakantie verder afmaken, daarna zie/hoor ik wel of het stof al wat gedaald is en of het allemaal nog relevant is. Ik denk dat als het dan nog relevant is ik ze dan maar ga voorstellen dat ze het op afspraak bij mij op kantoor mogen komen bekijken.
Ik laat het ook voorlopig even lekker lopen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ook m.b.t. de legalisering van mijn handtekening van het KoM project waarnaar de afgelopen 2 maanden een paar keer naar gevraagd is het inmiddels helemaal stil geworden. Ben benieuwd of ik daar nog wat van ga horen of dat ook dit is overgewaaid.
[ Bericht 0% gewijzigd door Horsemen op 17-10-2025 21:45:09 ]
Dat staat inderdaad nergens, daar heb je helemaal gelijk in! Sig schrijft "... een vergunninverlening..." en omdat het prokject over een huis en schuur/huis gaat dat ze wilden verbouwen trok ik zelf de conclusie dat het dan wel over een verbouwing zou gaan als ze ons vragen gaan stellen maar dat zou wel eens de verkeerder verkeerde conclusie kunnen zijn. (dus is het belangrijk dat investeerders het originele verzoek krijgen te zien)quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:24 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Zag trouwens dat de woning een jaar geleden in de verkoop heeft gestaan: https://www.facebook.com/(...)khe/897053115772574/
Waar staat dat het om een verbouwings vergunning gaat? Kan het niet om een verhuurvergunning gaan?
Dat is echt schandalig dat Collin geen brandverzekering verplicht stelt en/of daarop controleert. Ik vind dat we hun allemaal per mail moeten vragen hoe dit zit.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:43 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
De aap komt nu uit de mouw bij CCF: de hippies van Stichting Healing Eden hadden geen brandverzekering afgesloten en er zijn aanzienlijke saneringskosten na de brand. We gaan dus af op een vrijwel volledige afboeking op deze lening.
Ik vind het toch wel zorgwekkend dat CCF dit blijkbaar niet verplicht stelt. Want wat is een hypothecaire zekerheid nou waard zonder opstalverzekering en/of herverzekering zoals banken dat doen?
Maar er is ook goed nieuws! Volgens de nieuwe rekenmethode:
Openstaand leenbedrag ¤ 385.754,70
Totale verwachte dekkingswaarde ¤ 446.250,00
Maximale voorziening ¤ 0,00
Zou dit wat voor het Kifid kunnen zijn wanneer dit volledig wordt afgeboekt?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:55 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Dat is echt schandalig dat Collin geen brandverzekering verplicht stelt en/of daarop controleert. Ik vind dat we hun allemaal per mail moeten vragen hoe dit zit.
Is er 1 platform die het wel controleertquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:55 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Dat is echt schandalig dat Collin geen brandverzekering verplicht stelt en/of daarop controleert. Ik vind dat we hun allemaal dit per mail vragen hoe dit zit.
Welk platform stelt formeel deze voorwaarde wel? (ik heb het niet gecontroleerd, maar kan me niet herinneren dat ik het al eens ergesn heb gelezen) Welk platform die het eist, controleert dit ook?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:55 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Dat is echt schandalig dat Collin geen brandverzekering verplicht stelt en/of daarop controleert. Ik vind dat we hun allemaal per mail moeten vragen hoe dit zit.
Hier mijn mail:quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:55 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Dat is echt schandalig dat Collin geen brandverzekering verplicht stelt en/of daarop controleert. Ik vind dat we hun allemaal per mail moeten vragen hoe dit zit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan een particuliere investeerder bij CCF redelijkerwijs geacht worden dit risico in te calculeren? Als er in de pitches geschermd wordt met volledige hypothecaire dekking, lage LTV's en uitmuntende credit scores? Ik denk het niet...quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:58 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Zou dit wat voor het Kifid kunnen zijn wanneer dit volledig wordt afgeboekt?
Lijkt mij een interessante casus. Ben wel benieuwd of en tot hoever een platform verantwoordelijk zou kunnen/moeten zijn als het gaat om de LTV afgedekt te kunnen krijgen middels een (brand)verzekering door de geldnemer. Naïef om te denken/wensen dat dit toch wel een vereiste als het gaat om vastgoed? Wie verzekerd er zijn pand/woning niet tegenwoordig? Hou voor Healing rekening met een afboeking.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:58 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Zou dit wat voor het Kifid kunnen zijn wanneer dit volledig wordt afgeboekt?
Lijkt mij ook voor de bestuurders van de stichting een probleem, vanwege hun bestuurdersaansprakelijkheid.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:58 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Zou dit wat voor het Kifid kunnen zijn wanneer dit volledig wordt afgeboekt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lees bij Crowdfund pitches vooral dat wat er niet staat!
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 17:13 schreef VDF het volgende:
Bijzondere update van CCF. Gaat niet goedkomen.Wat maakt het uit! We hebben allemaal recent een flinke opwaardering van onze crowdfunding portefeuilleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
gekregen dus we kunnen voorlopig dit soort berichten wel hebben .........
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 17:13 schreef VDF het volgende:
Bijzondere update van CCF. Gaat niet goedkomen.Heel apart inderdaad. Lening loopt nu een half jaar maar uit het bericht is op te maken dat de ondernemer al een flinke tijd geleden is ondergedoken. Van overlastmelding naar gemeente, inroepen politie, contact opnemen met Collin, uitzoekwerk en zelfs al een eerste gang naar de rechter. Dat is niet van afgelopen week. De afdeling beheer heeft ook al heel wat werk verzet. Misschien hadden we eerder geïnformeerd kunnen worden maar veel had dat niet uitgemaakt. In elk geval is de rente nu binnen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Via deze weg willen wij u informeren over de algehele vervroegde aflossing van de lening Ozl*m Y*git met leningnummer 00051708.
Hierover is het volgende vermeld in de pitch:
"Men heeft de mogelijkheid om in de laatste zes maanden de lening volledig vervroegd af te lossen zonder vergoedingsrente."
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 10:53 schreef Januit het volgende:
[..]
Voor de liefhebber het rapport..... schip is NIET vaarklaar en zie ook foto's zoals bijvoorbeeld van de brandblusser die al enige tijd niet gekeurd is....Een brandblusser is zo vervangen. Dat de boot op meerdere plekken lek is kan erop duiden dat het vlak in slechte staat is en mogelijk niet meer eenvoudig op te lappen. De klinknagels in de romp geven aan dat de boot waarschijnlijk nog van voor de oorlog stamt. De onduidelijke staat van de hoofdmotor is ook een groot financieel risico.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Banken dekken dit collectief af door middel van een secundaire verzekering, mocht de hypotheekgever zelf niet of niet voldoende verzekerd zijn. Bij banken heb je deze problematiek dus eigenlijk niet, omdat ze zelf voorziening treffen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 16:03 schreef tnhb het volgende:
[..]
Is er 1 platform die het wel controleert
[..]
Welk platform stelt formeel deze voorwaarde wel? (ik heb het niet gecontroleerd, maar kan me niet herinneren dat ik het al eens ergesn heb gelezen) Welk platform die het eist, controleert dit ook?
Ik weet dat het in de akte destijd van m'n woonhuis (bij een van de grootbanken) wel stond maar dat in de 15 jaar dat die lening daar liep ze er nooit naar gevraagd hebben en mijn verzekering ook niet via die grootbank liep, dan hefet het ook niet veel waarde.
Ik ben overigens van mening dat in beginsel elk ondepand (huis, maar ook inventaris en voorraaden) op een of ander manier gedekt zou moet zijn tegen verlies door o.a. brand, diefstal etc. en dat er jaarlijk bewijs geleverd zou moeten worden dat de premie ook is voldaan. Maar dat kost tijd (=geld) voor een platform terwijl ze er zelf niet direct voordeel van hebben.
Ik begrijp het even niet.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:55 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Dat is echt schandalig dat Collin geen brandverzekering verplicht stelt en/of daarop controleert. Ik vind dat we hun allemaal per mail moeten vragen hoe dit zit.
Kan toch nooit volledig worden afgeboekt.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:58 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Zou dit wat voor het Kifid kunnen zijn wanneer dit volledig wordt afgeboekt?
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 17:13 schreef VDF het volgende:
Bijzondere update van CCF. Gaat niet goedkomen.Er moet een verklaring zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vergeet niet:
Eens een marinier altijd een marinier.
Alleen kunnen opruimkosten (asbest?) wel hoger zijn dan grondwaarde, en dat blijft er dus gewoon niets over.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 19:22 schreef Boyette het volgende:
[..]
Kan toch nooit volledig worden afgeboekt.
Er is altijd een restwaarde
En de grond is niet verbrand toch.
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Zulke kosten hoeven wij niet te betalen..quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:09 schreef tnhb het volgende:
[..]
Alleen kunnen opruimkosten (asbest?) wel hoger zijn dan grondwaarde, en dat blijft er dus gewoon niets over.
Normaal gesproken als je op tijd bent per direct.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 21:49 schreef nostra het volgende:
Hoe lang duurt het / kan het duren bij ccf voordat een teruggetrokken investering op je rc staat? Ik meen direct, maar duurt nu al een tijdje.
Hmm. Hij gaf wel een bevestiging, maar nog geen creditering. Is wel op het randje qua 4 dagen. Ah well, weg zal het niet raken.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 21:55 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Normaal gesproken als je op tijd bent per direct.
Wie danwel, de eigenaar die een schuld heeft want een verzekering is er niet als ik het goed lees? Een (mogelijk?) vervuild perceel is niet echt eenvoudig verkoopbaar lijkt mij, toch?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:28 schreef Boyette het volgende:
[..]
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Zulke kosten hoeven wij niet te betalen..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 00:33 schreef Fredericm het volgende:
Linkje U Vin kunststof kozijnen bij Collin. Goede zekerheden en rendabel bedrijf, rente 7,5%Kozijnenhandel heeft niet zo'n beste reputatie. Bij twijfel niet inhalen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zou kunnen maar dat hoeft niet zo te zijn. Het is speculatief. Daarbij is er überhaupt wel sprake van deze situatie?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 23:38 schreef tnhb het volgende:
[..]
Wie danwel, de eigenaar die een schuld heeft want een verzekering is er niet als ik het goed lees? Een (mogelijk?) vervuild perceel is niet echt eenvoudig verkoopbaar lijkt mij, toch?
quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 00:33 schreef Fredericm het volgende:
Linkje U Vin kunststof kozijnen bij Collin. Goede zekerheden en rendabel bedrijf, rente 7,5%Ziet er idd. goed uit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Met 6 mio omzet, goede winst en stevige eigen inleg een serieus te nemen bedrijf.
Ik snap alleen dat gegoochel met namen niet zo: blijkbaar heette hij eerst U. Vin en nu U. Yülgec ? Die namen worden door elkaar gebruikt zonder enige toelichting. Krijg ook niet de indruk dat dit 2 verschillende personen zijn.Pecunia non olet
Zover wil ik nog niet direct gaan. Maar feit is wel dat er zowel bijquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 17:14 schreef VDF het volgende:
Vriend Niels K. Komt bij mij in het rijtje met Knabbel en Babbel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. iets gruwelijk is misgegaan. Beide heren lijken mij geen notoire oplichters. Of de crowdfundcoach hier iets verwijtbaar is, durf ik niet te stellen op grond van de informatie die ik nu heb. Maar Niels komt nu inderdaad wel even onder het vergrootglas te liggen.
Beide genoemde projecten lijken mij zeer lastig en arbeidsintensief voor de afdeling Bijzonder Beheer van CCF. En als ik dan zie wat er de laatste weken allemaal voor nieuwe waardeloze projecten voorbijkomen die in een mum van tijd vol zitten, dan houd ik echt mijn hart vast.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 16:11 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Hier mijn mail:Uit nieuwsgierigheid ben ik wel benieuwd naar de reactie van ccf. Zou je die hier misschien ook willen posten of DM'en?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie bericht https://forum.fok.nl/topic/2745838/1/999#p219036610 waarin wordt aangegeven wat er door ccf zou zijn aangegeven. Als je andere info hebt zou het fijn zijn als je dat hier met bronvermelding deelt want aan speculeren hebben we inderdaad weinig. Maar als er wordt gesproken over "aanzienlijke saneringskosten" en een onderpand waarvan alleen de te sanneren ondergrond over is lijkt me een negatieve conclusie niet echt louter speculatie.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:28 schreef Boyette het volgende:
[..]
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Zulke kosten hoeven wij niet te betalen..
Op dit moment werkt het voor mij, zowel max website als update site.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 08:38 schreef Lezer8857 het volgende:
Hebben meer mensen problemen bij het inloggen van de update pagina van MAX?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |