Ook niet inderdaad!quote:Op dinsdag 2 december 2025 09:02 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dat kan ook natuurlijk! Bij de andere zwangerschappen ook niet?
quote:Op zondag 30 november 2025 10:57 schreef Zombabe het volgende:
Ze is er hoor
GefeliciteerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Donderdag 27 November, bij precies 42 weken, is ze uiteindelijk met een keizersnede ter wereld gekomen![]()
We maken het beide heel goedSinds gistermiddag lekker thuis en vol aan het genieten. Ze drinkt volle borsten en is zo content
wat fijn om te lezen. Lekker knuffelen
![]()
Ik wens je een voorspoedig herstel toe en uiteraard een fijne kraamtijd. Veel geluk samen!Born to Lose, but Built to Win.
whaaaquote:Op donderdag 4 december 2025 15:13 schreef Debsterr het volgende:
13 weken echo is ook weer goedgekeurd![]()
Wat geweldig om te lezen!quote:Op zaterdag 6 december 2025 12:18 schreef Zombabe het volgende:
Bedankt allemaal![]()
Ze doet het echt heel goed, zo fijn! Borstvoeding is mooi op gang gekomen en ze groeit ook al lekker
De nachten zijn wisselend, dan heeft ze toch veel behoefte aan contact. Maar al met al gewoon gelukkig
En ik herstel ook goed, ook fijn
Daarmee schuif ik langzaamaan door naar het volgende topic, tot snel
Oh wat fijn debster!quote:Op donderdag 4 december 2025 15:13 schreef Debsterr het volgende:
13 weken echo is ook weer goedgekeurd![]()
Spannend! Hopen dat bij jou ook alles goed is. Gaan jullie een geslachtsecho doen?quote:Op zondag 7 december 2025 18:31 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Oh wat fijn debster!
Ik ben overmorgen aan de beurt voor de 13 weken echo.
Ik heb de laatste dagen veel buikkrampen. Wsch groei baarmoeder
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Succes zo, ben benieuwd of het overeen komt!quote:Op maandag 15 december 2025 08:24 schreef Debsterr het volgende:
Vanmiddag 16:45 hebben we de geslachtsecho... ben heel benieuwd of het matcht met wat de echoscopiste dacht bij de 13 weken echo, of we toch een plottwist krijgen!
Geen plottwistquote:Op maandag 15 december 2025 08:24 schreef Debsterr het volgende:
Vanmiddag 16:45 hebben we de geslachtsecho... ben heel benieuwd of het matcht met wat de echoscopiste dacht bij de 13 weken echo, of we toch een plottwist krijgen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Once in a while, I just wanna dance and feel good
Gefeliciteerd!! Hoe voel jij je nu? Nog steeds zo misselijk ?quote:Op donderdag 18 december 2025 16:01 schreef Myraela het volgende:
Het hartje klopt.en qua groei precies op de 7+3 waar het ook op zou moeten zijn. Dus dat is erg fijn.
Nu kunnen we uit het ziekenhuis en gaan starten bij een verloskundige.
quote:Op dinsdag 16 december 2025 10:19 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Geen plottwistWat leuk, een jongetjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Gelukkig geen hartverzakking en een plottwist, denk ik
? Dat je echoscopist daar iets over wilde zeggen
. Ik durfte het zelf niet eens te vragen, maar baby had ook weinig zin om zich van zijn beste kant te laten zien
.
Ooooooh ik hoop t zo voor je!!quote:Op donderdag 18 december 2025 18:38 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ik denk dat ik dus zwanger ben. Maar durf het niet zo te noemen.
Het is een FOK! Baby en als het allemaal goed gaat dan zou de datum 27 aug zijn.
Voor de mensen die mij RL kennen, aub stilhouden.
Ik hoop het ook. Na al die tijd :’(quote:Op donderdag 18 december 2025 19:31 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ooooooh ik hoop t zo voor je!!
We hadden gevraagd of ze de nub er goed op wilde zetten en dat lukte niet.. maar zo uitgesproken had ik ook niet verwacht haha!quote:Op donderdag 18 december 2025 17:52 schreef Saboo het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!! Hoe voel jij je nu? Nog steeds zo misselijk ?
[..]
Wat leuk, een jongetje. Gelukkig geen hartverzakking en een plottwist, denk ik
? Dat je echoscopist daar iets over wilde zeggen
. Ik durfte het zelf niet eens te vragen, maar baby had ook weinig zin om zich van zijn beste kant te laten zien
.
Ach ik mag qua misselijkheid eigenlijk niet eens klagen hoor. Het kan zoveel erger. En ik doe helaas ook weer mee in een van de opvangvirusjes, maar na een dagje koorts is dat nu alleen nog maar een vervelende verkoudheid. En nu twee weken wat rustiger op werk en vanuit huis aan het werk, dus ik kan zonder zorgen even een dutje doen halverwege de dag. Dat gaat ook helpen.quote:Op donderdag 18 december 2025 17:52 schreef Saboo het volgende:
Gefeliciteerd!! Hoe voel jij je nu? Nog steeds zo misselijk ?
Nee ik heb echt geen idee! Vind het ook wel spannendquote:Op dinsdag 23 december 2025 13:32 schreef Debsterr het volgende:
Heb je een voorgevoel qua geslacht @:_lily_? En fijn dat de 13 weken goed was!
Knuffelquote:Op dinsdag 23 december 2025 16:41 schreef Myraela het volgende:
Ik ben normaal dus echt een enorme fan van kerst. Maar dit jaar kom ik er echt niet in. M'n kerstboom is zo goed als leeg. Ik heb gelukkig maar één kerstdiner, en daarvoor heb ik gewoon het hele kant en klare assortiment van de Appie leeggekocht zodat ik alles alleen maar in de oven hoef te schuiven.Wie is deze vrouw.
Morgen bij het kerstdiner ook de schoonfam vertellen dat ik zwanger ben. Want ik kreeg m'n schoonzus niet uit de carpaccio en zalm als voorgerecht, dus dan maar uit de kast komen. Wel benieuwd naar de reacties. Geen idee of mensen het ergens al verwachten. Ik heb dit keer mensen niet meegenomen in het IVF-stukje, terwijl we dat bij de eerste wel hadden gedaan. Dus denk ergens dat ze het niet zien aankomen.
Haha frustrerend he? Feestdagen brengt echt zoveel eten op tafel wat je niet mag/beter niet kunt eten.quote:Op zondag 28 december 2025 05:42 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ik had ook die kerst struggles met eten en het verteld. Puntje bij paaltje kon ik nog veel niet eten omdat ze elke keer zeiden: oh mag dit ook niet.
NEE GERDA.
Had ze zelfs de app ZwangerHap gestuurd.
Magquote:Op maandag 15 december 2025 16:22 schreef Debsterr het volgende:
Willen er nog mensen met een UD in de OP? Maakt het volgen ook wat makkelijker.
Ben vandaag geweest. Volgens het boekje met een kloppertje! Over 2 weken weer loerenquote:
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:49 schreef LadyTagliatelle het volgende:
[..]
Ben vandaag geweest. Volgens het boekje met een kloppertje! Over 2 weken weer loeren
Pfoe, das wel heel lang iddquote:Op maandag 12 januari 2026 16:49 schreef Lokasenna het volgende:
Ik heb morgen intake bij de verloskundige. Er staat anderhalf uur voor ingepland, dat lijkt me alleen een beetje extreem lang, zou niet weten waar we het zo lang over moesten hebben
Nee ik ben tussendoor verhuisd. Maar toch, lijkt me een beetje veel van het goede.quote:Op maandag 12 januari 2026 16:54 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Pfoe, das wel heel lang iddzeker als je je vorige zwangerschap bij dezelfde VK hebt gehad?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |