Klopt, maar het doel is om ze te ontmenselijken.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:37 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Voor het nageslacht, aangezien er constant gesproken wordt over criminelen:
[..]
Crimineel != overtreder. Overtreding != misdrijf.
Ja, die was op een ander continent.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:40 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Lijkt mij juist niet, gaat ICE als een ninja te werk? Die figuren zijn toch gewoon in uniform en opereren niet alleen. Het lijkt mij dan juist dat het toilet waarschijnlijk een flink stuk verderop is.
Ja, want een 15 jarige met de hersencapaciteit van een 4-jarige gaat "een flink stuk" verderop naar het toilet. Je hebt kinderen zeg je net, bedenk je nu nog eens een keer hoe waarschijnlijk dat is.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:40 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Lijkt mij juist niet, gaat ICE als een ninja te werk? Die figuren zijn toch gewoon in uniform en opereren niet alleen. Het lijkt mij dan juist dat het toilet waarschijnlijk een flink stuk verderop is.
Ik zie dat je nogal emotioneel en manisch aan het reageren bent. Zou je niet een beetje rustig aan doen zodat het topic een beetje leesbaar blijft? Ik kan wel blijven reageren op die onzin van je maar het is nogal irritant om constant die mentions van jou te krijgen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:43 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, die was op een ander continent.
Zegt iemand die stelt dat er een levensgevaarlijke situatie is voorkomen door ICE door een 15-jarige met een verstandelijke handicap op te pakken...quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:46 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik zie dat je nogal emotioneel en manisch aan het reageren bent.
Tja, jij kraamt dit soort onzin uit.quote:Zou je niet een beetje rustig aan doen zodat het topic een beetje leesbaar blijft? Ik kan wel blijven reageren op die onzin van je maar het is nogal irritant om constant die mentions van jou te krijgen.
Je punt is duidelijk, je haat ICE, je draagt een warm hart toe aan illegale immigranten en je bent van mening dat ze het land niet uit hoeven.
Ik kan mijn 5 jarige in een bekende omgeving best 30 a 40 meter verderop sturen naar het toilet. Mijn ex is afgelopen jaar met hem naar de camping geweest en ook daar had mijn boy de vrijheid om op eigen houtje wat te gaan doen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:46 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ja, want een 15 jarige met de hersencapaciteit van een 4-jarige gaat "een flink stuk" verderop naar het toilet. Je hebt kinderen zeg je net, bedenk je nu nog eens een keer hoe waarschijnlijk dat is.
En dat hij dan vervolgens een week verdwijnt vind je geen enkel probleem.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik kan mijn 5 jarige in een bekende omgeving best 30 a 40 meter verderop sturen naar het toilet. Mijn ex is afgelopen jaar met hem naar de camping geweest en ook daar had mijn boy de vrijheid om op eigen houtje wat te gaan doen.
Dat je verstandelijk beperkt bent betekent niet dat je geen enkele mate van vrijheid hebt. Een tripje naar de WC en wellicht uit overmacht moet in principe gewoon mogelijk zijn.
Ja, 30 à 40 meter verderop. De jongen kon zelf naar het toilet en kon dus ook zelf terugkomen. Hoe moeilijk was 't voor ICE geweest hem mee terug naar z'n moeder te nemen? Dan hadden ze tenslotte die moeder ook op kunnen pakken, of kunnen laten weten dat hij meegenomen werd. Of hadden ze begrepen dat hij verstandelijk gehandicapt was, etc.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:51 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ik kan mijn 5 jarige in een bekende omgeving best 30 a 40 meter verderop sturen naar het toilet. Mijn ex is afgelopen jaar met hem naar de camping geweest en ook daar had mijn boy de vrijheid om op eigen houtje wat te gaan doen.
Dat je verstandelijk beperkt bent betekent niet dat je geen enkele mate van vrijheid hebt. Een tripje naar de WC en wellicht uit overmacht moet in principe gewoon mogelijk zijn.
Ze zullen er wel wat voor terugkrijgen. Art of the Deal!quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:59 schreef Vis1980 het volgende:
Waarom in hemelsnaam naar Afrikaanse gevangenissen? Welke wet stelt dat?
Het is bedoeld om ze juist buiten de wet te plaatsen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:59 schreef Vis1980 het volgende:
Waarom in hemelsnaam naar Afrikaanse gevangenissen? Welke wet stelt dat?
He, maar ik dacht dat de MAGA's zogenaamd de wet zo belangrijk vonden?!quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is bedoeld om ze juist buiten de wet te plaatsen.
Dat landen uit Afrika gaan betalen voor burgers uit de VS, wat zit er voor hen in dan?quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:01 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ze zullen er wel wat voor terugkrijgen. Art of the Deal!
En jij zou zeggen dat deze situatie dusdanig nijpend was dat het niet alleen oke was om deze zwaar mentaal gehandicapte op te pakken, maar ook nog eens een tijd vast te zetten zonder zijn verzorgers in te lichten?quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Doet de politie ook hoor als de situatie daarom vraagt. Een handicap is geen excuus om dan maar de wet aan je laars te lappen.
Geen idee maar zoals ik zeg: ze zullen er ongetwijfeld iets voor terugkrijgen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:06 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat landen uit Afrika gaan betalen voor burgers uit de VS, wat zit er voor hen in dan?
Maga doet aan post truth politiek hè.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:05 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
He, maar ik dacht dat de MAGA's zogenaamd de wet zo belangrijk vonden?!
Ik verwacht dat de VS dik betaalt voor de detentie.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:06 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat landen uit Afrika gaan betalen voor burgers uit de VS, wat zit er voor hen in dan?
Dat mogen we niet zeggen. Deze eend is een gans.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maga doet aan post truth politiek hè.
Anyway, het is een beproefde methode die ook door de Nazis werd gehanteerd.
Ken je het concept speculeren? Dat moet ik helaas doen met al die belachelijke vragen van je.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zegt iemand die stelt dat er een levensgevaarlijke situatie is voorkomen door ICE door een 15-jarige met een verstandelijke handicap op te pakken...
[..]
Wat heeft het feit dat ik kinderen heb te maken met de operaties van ICE? Tot nu toe stel je vragen die onmogelijk te beantwoorden zijn, heb je al voor jezelf vastgesteld dat ICE fout zit en doe je dat op een dusdanige manier alsof je zelf het slachtoffer bent van het beleid.quote:Tja, jij kraamt dit soort onzin uit.
Probeer zelf een keer normaal te posten.
Notabene iemand die zelf kinderen heeft...
Een beetje zoals jij al vastgesteld hebt dat ICE hoe dan ook niets verkeerd gedaan heeft omdat degene die opgepakt is ongedocumenteerd is?quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:11 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ken je het concept speculeren? Dat moet ik helaas doen met al die belachelijke vragen van je.
[..]
Wat heeft het feit dat ik kinderen heb te maken met de operaties van ICE? Tot nu toe stel je vragen die onmogelijk te beantwoorden zijn, heb je al voor jezelf vastgesteld dat ICE fout zit en doe je dat op een dusdanige manier alsof je zelf het slachtoffer bent van het beleid.
Geen idee, weet jij het? Er is namelijk niets in dat artikel dat iets verteld over de situatie daar, de beweegredenen van ICE en waarom alleen die jongen is opgepakt.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:07 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
En jij zou zeggen dat deze situatie dusdanig nijpend was dat het niet alleen oke was om deze zwaar mentaal gehandicapte op te pakken, maar ook nog eens een tijd vast te zetten zonder zijn verzorgers in te lichten?
Ik verbaas me over weinig dingen meer met je, maar dit is er echt wel eentje.
Zelfs Vance heeft Trump een Amerikaanse Hitler genoemd.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:10 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dat mogen we niet zeggen. Deze eend is een gans.
Ik vind dat er echt geen enkele mogelijkheid is waarin dit normaal is.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:12 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Geen idee, weet jij het? Er is namelijk niets in dat artikel dat iets verteld over de situatie daar, de beweegredenen van ICE en waarom alleen die jongen is opgepakt.
Toch loop je ICE te vuur en te zwaard te verdedigen en ga je zelfs zo ver door te stellen dat de ontvoering van deze 15 -jarige mogelijk een ramp heeft voorkomen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:12 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Geen idee, weet jij het? Er is namelijk niets in dat artikel dat iets verteld over de situatie daar, de beweegredenen van ICE en waarom alleen die jongen is opgepakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |